zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Sprint kup Hrvatske – Vremena i plasmani po trkama

M21

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Jan Gobec OK Vihor 187,93 14:52315:452
2. Ivor Jelić OK Kapela 155,60 19:02517:553
3. Lobel Horvat OK Maksimir 100,00 14:091
3. Luka Filetin OK Kapela 100,00 14:351disq
5. Dražen Gadžić OK Kapela 99,66 14:382
6. Dominik Klasić OK Maksimir 93,58 15:354disq
7. Petar Gojmerac OK Ivan Merz 74,34 19:376
8. Kristijan Verović OK Japetić 55,34 26:217dns
Tomislav Varnica OK Vihor dns
Ante Raguž OK Maksimir mp
Domagoj Delimar OK Kapela
Danko Pleše OK Vihor dns
Filip Vujanić OK Japetić mpdisq
Josip Vujanić OK Japetić disq
Gregor Janžek OK Međimurje disq

Ž21

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 200,00 12:41115:031
2. Ines Kos OK Kapela 168,98 15:10617:382
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 149,86 18:18918:413
4. Nola Jandrečić OK Japetić 97,07 13:042
5. Vinka Vukmanović OK Kapela 96,70 13:073
6. Olga Jerković Perić OK Kapela 92,69 13:414
7. Iva Štambuk OK Maksimir 90,60 14:005
8. Margaux Marthe Marie Grioche OK Maksimir 78,70 16:077
9. Ana Beblek OK Jelen 77,42 16:238
10. Sabina Seražin Korper OK Jelen 67,11 18:5410

M65

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Milan Turkalj OK Varaždin 200,00 24:00124:391
Željko Belaj OK Bjelovar mp
Radovan Čepelak OK Maksimir dns

M55

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 200,00 10:28113:041
2. Krešo Špoljar OK Kapela 156,33 13:14416:559
3. Darko Raškaj OK Kapela 155,97 14:43615:247
4. Predrag Labaš OK Varaždin 123,11 15:15723:5911
5. Mile Mioković OK Kapela 97,97 10:412mp
6. Dražen Janžek OK Međimurje 96,31 13:342
7. Saša Horvat OK Maksimir 94,23 13:523
8. Darko Merunka OK Maksimir 93,33 14:004
9. Karlo Gobec OK Vihor 89,09 14:405
10. Mladen Jelić OK Kapela 87,50 mp14:566
11. Slobodan Sokolović OK Bjelovar 83,76 15:368
12. Mile Boban OK Ivan Merz 83,18 12:353
13. Josip Matijašić OK Vihor 74,74 17:2910
14. Nenad Lovrec OK Vihor 74,50 14:035
Petar Strmečki OK Maksimir dns
Nenad Mihaljević OK Vihor dnf

M45

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Robert Orehoci OK Bjelovar 200,00 12:09114:201
2. Damir Gobec OK Vihor 191,99 12:57314:362
3. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 167,46 14:03417:424
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 167,19 14:37717:033
5. Marijan Bogović OK Jelen 152,31 14:33520:506
6. Ivo Tišljar OK Orion 149,97 14:33521:347
7. Boris Mazić OK Vihor 127,81 17:541223:558
8. Zdenko Horjan OK Vihor 100,00 12:091
9. Predrag Mađarić OK Varaždin 80,45 17:495
10. Hrvoje Dasović OK Kapela 72,68 16:438
11. Domagoj Šantić OK Bjelovar 72,32 16:489dns
12. Željko Valjak OK Vihor 71,33 17:0210
13. Siniša Mareković OK Vihor 68,77 17:4011
Dario Malović OK Vihor mp
Hrvoje Jandras OK Vihor mp
Bojan Vukelić OK Maksimir dns
Zdravko Tonković OK Kapela dns

M35

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 197,43 12:19316:191
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 191,70 12:50516:372
3. Ivan Bublić OK Kapela 184,35 12:47418:023
4. Tomislav Meštrović OK Kapela 137,75 15:53926:145
5. Franjo Budi OK Japetić 100,00 12:001
6. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 98,36 12:122
7. Duje Rako OK Vihor 84,41 14:136disq
8. Petar Delić OK Maksimir 81,04 20:084
9. Luka Kosić OK Japetić 80,90 14:507
10. Branimir Putniković OK Kapela 78,35 15:198
11. Goran Rihter OK Kapela 69,03 17:2310
12. Branko Ostajmer OK Vihor 67,48 17:4711
13. Ante Balić OK Kapela 66,67 18:0012
14. Damir Tubin OK Jelen 62,20 26:145
15. Bernard Ivezic OK Vihor 61,86 19:2413
Tomislav Jurač OK Vihor
Fausto Ferreira OK Kapela dns

M20

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Filip Valjak OK Vihor 100,00 14:441
2. Tin Kodba OK Vihor 87,09 16:552
3. Vid Kodba OK Vihor 56,92 25:533

M16

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Teo Mahović OK Japetić 200,00 10:39113:571
2. Jakov Lesjak OK Japetić 193,55 11:08314:152
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 180,55 10:40217:173
4. Martin Meštrović OK Kapela 149,97 12:43621:048
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 149,33 13:35719:407
6. Mikula Mazić OK Vihor 116,78 23:401119:266
7. Juraj Vukelić OK Maksimir 87,18 12:134
8. Vibor Strmečki OK Maksimir 85,77 12:255dns
9. Adam Anadolac OK Varaždin 84,86 31:021527:3610
10. Patrick Milković OK Japetić 78,81 disq17:424
11. Gabrijel Solenički OK Jelen 74,33 18:465
12. Matko Nikolić OK Vihor 70,69 15:048disq
13. Petar Jurač OK Vihor 69,38 15:219
14. Jakov Boban OK Ivan Merz 61,74 17:1510
15. Janko Hodak OK Vihor 55,07 25:209
16. Marko Tanković OK Jelen 42,04 25:2012
17. Karlo Lesjak OK Japetić 41,52 25:3913disq
18. Goran Jandras OK Vihor 41,44 25:4214

M12

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 200,00 10:23114:571
2. Filip Anadolac OK Varaždin 137,12 20:11517:273
3. Marin Tanković OK Jelen 132,79 24:21616:352
4. Mario Lah OK Varaždin 119,73 14:30231:045
5. Jure Rako OK Vihor 106,32 44:38718:004
6. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 67,50 15:233
7. Ivan Petravić OK Japetić 53,48 19:254
8. Dorijan Tubin OK Jelen 43,76 34:106
Vjeko Mazić OK Vihor mp

Ž65

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Mirjana Marchiotti OK Maksimir 100,00 22:161
2. Vera Franc OK Kapela 52,11 42:442

Ž55

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Maja Cvitković OK Vihor 200,00 12:47119:391
2. Karmen Holenda OK Varaždin 116,24 22:02533:453
3. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 94,23 13:342
4. Alida Sokolović OK Bjelovar 90,76 21:392
5. Emilija Ebenspanger OK Kapela 74,32 17:123
6. Branka Fabek OK Japetić 63,92 20:004

Ž45

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Bojana Nikolić OK Vihor 174,45 11:34118:597
2. Davorka Srebačić OK Varaždin 163,51 13:29318:115
3. Neda Gobec OK Vihor 159,00 14:03518:266
4. Gabrijela Baburek OK Japetić 158,74 13:39419:068
5. Marija Schubert OK Varaždin 157,07 18:281314:583
6. Mirjana Horvat OK Maksimir 135,90 14:22625:3111
7. Sanja Penc OK Vihor 135,76 15:521022:2910
8. Mihaela Marija Perković OK Vihor 100,13 23:121528:0713
9. Smiljana Janžek OK Međimurje 100,00 14:081
10. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 95,07 14:522
11. Mirka Jakšić OK Maksimir 89,20 12:582dns
12. Ivana Kuzmanić OK Japetić 87,42 dns16:104
13. Marija Gradečak Galović OK Kapela 77,46 14:567
14. Ana-Marija Pavić OK Vihor 76,43 15:088
15. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 75,27 15:229mp
16. Sanja Ostroški OK Varaždin 70,49 20:039
17. Darinka Lovrec OK Vihor 64,50 17:5611
18. Mirta Boban OK Ivan Merz 63,73 18:0912
19. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 59,47 19:2714dns
20. Željka Ilijašev OK Kapela 54,92 25:4412
Evelyn Kraintz OK Maksimir dns

Ž35

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 195,95 12:30217:542
2. Sonja Lesjak OK Japetić 195,92 12:39417:421
3. Lana Gerjević OK Kapela 180,35 13:25519:413
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar 175,24 14:00619:594
5. Sabina Rako OK Vihor 163,04 15:30820:535
6. Daniela Popović Budi OK Japetić 156,31 16:481321:036
7. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 149,46 17:251422:118
8. Vlatka Stupalo OK Vihor 140,95 16:04927:039
9. Ivana Horbec OK Vihor 137,78 16:121028:0910
10. Lidija Detić OK Varaždin 128,73 18:041528:4511
11. Sanda Berženji OK Kapela 100,00 12:081
12. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 96,55 12:343dns
13. Tanja Potrebica OK Varaždin 82,84 21:227
14. Višnja Dukić OK Kapela 81,52 14:537
15. Aleksandra Miličević OK Vihor 78,65 34:141740:5812
16. Bernardica Stipić OK Vihor 74,36 16:1911
17. Ines Jurač OK Vihor 74,06 16:2312
18. Sandra Latinger OK Kapela 60,47 20:0416
19. Ivana Marković OK Vihor 32,04 37:5218

Ž20

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Jelena Lesjak OK Japetić 165,89 16:54224:282
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 100,00 11:441dns
2. Marta Gojmerac OK Ivan Merz 100,00 23:361
4. Nina Cvjetko OK Japetić 92,97 25:233
5. Ana Srebačić OK Varaždin 82,28 28:414

Ž16

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Majda Vidaković OK Kapela 194,37 10:22213:232
2. Paola Rako OK Vihor 191,24 11:02413:011
3. Mirta Hodak OK Vihor 187,22 10:47313:523
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 180,91 11:02414:314
5. Dora Vukelić OK Maksimir 100,00 10:041
6. Nina Mioković OK Kapela 81,62 12:206
7. Karla Paulić OK Japetić 81,47 19:381243:068
8. Wanda Kovač OK Kapela 80,86 12:277dns
9. Jana Cvjetko OK Japetić 73,96 dns17:365
10. Jelena Gojmerac OK Ivan Merz 73,57 13:418
11. Mirela Obranić OK Japetić 69,39 42:471428:237
12. Mare Gršković OK Kapela 69,27 14:329
13. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 67,97 19:096
14. Ira Mareković OK Vihor 65,72 15:1910
15. Monika Pavić OK Vihor 61,82 16:1711
16. Hana Markić OK Japetić 28,93 34:4813
Ema Potrebica OK Varaždin disq
Lucija Markić OK Japetić mp

Ž12

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Dora Delić OK Jelen 190,05 12:1429:571
2. Sara Delić OK Jelen 181,89 11:01112:092
3. Luna Bajrektarević OK Vihor 163,03 12:54412:493
4. Ana Budi OK Japetić 158,62 12:44313:484
5. Eva Šantek OK Varaždin 105,12 18:321121:478
6. Ines Ostajmer OK Vihor 81,72 37:351218:596
7. Veronika Šantić OK Bjelovar 71,31 15:275dns
8. Gloria Šantić OK Bjelovar 70,70 15:356dns
9. Katja Fatzek OK Japetić 65,38 16:517
10. Ema Jurač OK Vihor 63,37 17:238
11. Franka Paulić OK Japetić 62,71 17:349dns
12. Viktoria Šantić OK Bjelovar 61,60 17:5310dns
13. Nika Kuzmanić OK Varaždin 54,08 18:245
14. Lidija Vrdoljak OK Japetić 47,01 21:107
15. Lucija Detić OK Varaždin 27,55 39:5913
16. Vittoria Velimirović OK Maksimir 22,97 47:5814
17. Beatrice Velimirović OK Maksimir 22,51 48:5615
Anja Fatzek OK Japetić mp