zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Sprint kup Hrvatske – Vremena i plasmani po trkama

M21

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Matija Razum OK Japetić 100,00 11:021
2. Lobel Horvat OK Maksimir 88,38 12:292
3. Josip Vujanić OK Japetić 86,54 12:453
4. Filip Vujanić OK Japetić 84,22 13:064
5. Kristijan Verović OK Japetić 53,60 20:355
6. Saša Horvat OK Međimurje 39,59 27:526

Ž21

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Nola Jandrečić OK Japetić 100,00 13:091
2. Petra Plevnik OK Bjelovar 71,47 18:242
Ivana Zeljko OK Međimurje mp

M65

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Željko Ulip OK Maksimir 100,00 17:011
2. Vladimir Vinko OK Međimurje 97,61 17:262
3. Milan Turkalj OK Varaždin 73,35 23:123
Željko Belaj OK Bjelovar disq

M55

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Mile Mioković OK Kapela 100,00 13:151
2. Petar Strmečki OK Maksimir 87,46 15:092
3. Saša Horvat OK Maksimir 85,48 15:303
4. Dražen Janžek OK Međimurje 79,82 16:364
5. Darko Raškaj OK Kapela 75,14 17:385
6. Miroslav Besten OK Jelen 56,83 23:196
7. Josip Matijašić OK Vihor 54,71 24:137
8. Predrag Labaš OK Varaždin 54,38 24:228
Slobodan Sokolović OK Bjelovar disq

M45

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje 100,00 12:521
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 96,02 13:242
3. Vladimir Trivunović OK Kapela 87,73 14:403
4. Željko Koščak OK Međimurje 85,12 15:074
5. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 82,92 15:315
6. Marijan Bogović OK Jelen 78,46 16:246
7. Hrvoje Dasović OK Kapela 75,54 17:027
8. Miodrag Truhlaž OK Bjelovar 66,04 19:298
Emil Anadolac OK Varaždin mp

M35

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 100,00 12:531
2. Edi Ocvirk OK Japetić 93,24 13:492
3. Duje Rako OK Vihor 88,75 14:313
4. Ivan Ivo Penić OK Kapela 87,15 14:474
5. Domagoj Delimar OK Kapela 84,20 15:185
6. Luka Kosić OK Japetić 81,11 15:536
7. Miroslav Hainž OK Varaždin 78,24 16:287
8. Tomislav Meštrović OK Kapela 77,53 16:378
9. Daniel Fabijanić OK Jelen 70,53 18:169
10. Zdravko Novosel OK Jelen 68,29 18:5210
11. Bernard Ivezić OK Vihor 64,63 19:5611
12. Vjekoslav Klarić OK Kapela 47,92 26:5312
Fausto Ferreira OK Kapela disq
Tomislav Jurač OK Vihor dnf

M20

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Jakov Lesjak OK Japetić 100,00 12:541
2. Marko Jurač OK Vihor 94,39 13:402
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 88,46 14:353

M16

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 100,00 11:551
2. Teo Mahović OK Japetić 95,84 12:262
3. Noa Kelc OK Jelen 86,25 13:493
4. Gabrijel Solenički OK Jelen 84,52 14:064
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 80,07 14:535
6. Martin Meštrović OK Kapela 79,80 14:566
7. Jan Erben OK Jelen 77,72 15:207
8. Petar Jurač OK Vihor 69,82 17:048
9. Karlo Lesjak OK Japetić 64,65 18:269
10. Matko Nikolić OK Vihor 56,70 21:0110
11. Adam Anadolac OK Varaždin 45,75 26:0311
12. Mario Lah OK Varaždin 44,80 26:3612

M12

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 100,00 12:381
2. Jakov Bijelić OK Bjelovar 75,88 16:392
3. Marin Tanković OK Jelen 74,39 16:593
4. Erik Tot OK Japetić 73,17 17:164
5. Jure Rako OK Vihor 51,32 24:375
6. Oliver Skočić OK Vihor 43,74 28:536
Filip Anadolac OK Varaždin mp

Ž55

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 100,00 19:311
2. Alida Sokolović OK Bjelovar 92,28 21:092
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 84,00 23:143
4. Branka Fabek OK Japetić 63,71 30:384
5. Karmen Holenda OK Varaždin 57,97 33:405
Maja Cvitković OK Vihor disq

Ž45

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 100,00 14:001
2. Smiljana Janžek OK Međimurje 93,33 15:002
3. Bojana Nikolić OK Vihor 91,30 15:203
4. Marija Schubert OK Varaždin 88,14 15:534
5. Mirjana Horvat OK Maksimir 83,83 16:425
6. Davorka Srebačić OK Varaždin 82,51 16:586
7. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 81,16 17:157
8. Ines Jurač OK Vihor 76,23 18:228
9. Neda Gobec OK Vihor 72,60 19:179
10. Mirjana Mandić OK Japetić 65,52 21:2210
11. Željka Gajdek OK Jelen 60,13 23:1711
12. Željka Ilijašev OK Kapela 50,39 27:4712
13. Mihaela Marija Perković OK Vihor 48,03 29:0913

Ž35

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Nevija Frajzman OK Jelen 100,00 14:521
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 96,64 15:232
3. Sabina Rako OK Vihor 82,75 17:583
4. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 72,40 20:324
5. Tanja Potrebica OK Varaždin 71,30 20:515
6. Ivana Tkalec OK Međimurje 64,97 22:536
Sonja Jantar OK Japetić mp

Ž20

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 100,00 13:291
2. Majda Vidaković OK Kapela 95,74 14:052
3. Ira Mareković OK Vihor 85,61 15:453
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 78,09 17:164

Ž16

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Paola Rako OK Vihor 100,00 11:271
2. Dora Delić OK Japetić 82,08 13:572
3. Luna Bajrektarević OK Vihor 68,91 16:373
4. Nina Mioković OK Kapela 67,29 17:014
5. Petra Dasović OK Kapela 65,80 17:245
6. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 56,73 20:116

Ž12

#ime i prezimeklubbodovi1. trka2. trka3. trka4. trka5. trka
1. Sara Delić OK Japetić 100,00 13:301
2. Eva Šantek OK Varaždin 75,77 17:492
3. Tamara Jaklenec OK Japetić 35,71 37:483
Ana Dasović OK Kapela mp
Anastazija Matijaščić OK Japetić mp