zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 36. prvenstvo Kapele – 1. dan – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 4.860 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Razum OK Japetić 32:23 -
2. Andraž Hribar OK Kapela 33:10 0:47 -
3. Dražen Gadžić OK Kapela 42:02 9:39 -
4. Lobel Horvat OK Maksimir 43:19 10:56 -
5. Filip Vujanić OK Japetić 49:11 16:48 -
6. Josip Vujanić OK Japetić 51:22 18:59 -
7. Miran Košćica OK Jelen 57:42 25:19 -
Luka Filetin OK Kapela dns

Ž21ADuljina staze 4.180 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vinka Vukmanović OK Kapela 40:51 -
2. Mirja Pavić OK Japetić 42:07 1:16 -
3. Olga Jerković Perić OK Kapela 46:57 6:06 -
4. Antonija Orlić OK Bjelovar 70:56 30:05 -
5. Ines Kos OK Kapela 72:40 31:49 -
6. Nevija Frajzman OK Jelen 78:31 37:40 -

M70Duljina staze 2.660 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Milan Turkalj OK Varaždin 84:02 -
2. Radovan Čepelak OK Maksimir 87:57 3:55 -

M65Duljina staze 2.660 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Pongrac OK Japetić 32:44 -
2. Ivica Mesić OK Vihor 45:56 13:12 -

Ž65Duljina staze 2.510 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vera Franc OK Kapela 75:42 -
2. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 81:40 5:58 -
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 85:43 10:01 -

M55Duljina staze 3.200 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Darko Merunka OK Maksimir 34:11 -
2. Saša Horvat OK Maksimir 36:32 2:21 -
3. Petar Strmečki OK Maksimir 36:34 2:23 -
4. Dario Štambuk OK Ivan Merz 41:46 7:35 -
5. Mile Mioković OK Kapela 44:11 10:00 -
6. Karlo Gobec OK Vihor 44:20 10:09 -
7. Mladen Jelić OK Kapela 47:38 13:27 -
8. Josip Matijašić OK Vihor 55:19 21:08 -
9. Krešo Špoljar OK Kapela 61:04 26:53 -
10. Robert Vuk OK Kapela 64:47 30:36 -
11. Damir Ćurić OK Kapela 87:37 53:26 -
Predrag Labaš OK Varaždin mp
Darko Raškaj OK Kapela dns
Slavko Sopina dns

Ž55Duljina staze 2.660 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Maja Cvitković OK Vihor 44:11 -
2. Branka Fabek OK Japetić 44:58 0:47 -
Karmen Holenda OK Varaždin ot
Teodora Kučinac OK Vihor dns
Emilija Ebenspanger OK Kapela dns

M45Duljina staze 3.560 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tihomir Salopek OK Ris 29:48 -
2. Damir Gobec OK Vihor 32:56 3:08 -
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 33:56 4:08 -
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 39:57 10:09 -
5. Ivan Ivo Penić OK Kapela 47:00 17:12 -
6. Hrvoje Dasović OK Kapela 47:36 17:48 -
7. Ivo Tišljar OK Orion 47:51 18:03 -
8. Siniša Mareković OK Vihor 48:43 18:55 -
9. Vlatko Tounec OK Kapela 53:11 23:23 -
10. Ivan Posinjak OK Kapela 54:37 24:49 -
11. Hrvoje Jelinić OK Japetić 57:30 27:42 -
12. Damir Hercigonja OK Kapela 58:07 28:19 -
13. Zdravko Šaflin OK Jelen 61:39 31:51 -

Ž45Duljina staze 3.200 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 40:45 -
2. Mirka Jakšić OK Maksimir 48:08 7:23 -
3. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 48:43 7:58 -
4. Ivana Kuzmanić OK Japetić 49:33 8:48 -
5. Nataša Kolarek OK Vihor 50:17 9:32 -
6. Neda Gobec OK Vihor 50:28 9:43 -
7. Srebrenka Vuk OK Kapela 52:03 11:18 -
8. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 52:33 11:48 -
9. Marija Schubert OK Varaždin 57:02 16:17 -
10. Gabrijela Baburek OK Japetić 57:53 17:08 -
11. Mirjana Horvat OK Maksimir 59:20 18:35 -
12. Željka Gajdek OK Jelen 62:51 22:06 -
13. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 69:25 28:40 -
14. Evelyn Kraintz OK Maksimir 73:30 32:45 -
15. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 78:05 37:20 -
16. Davorka Srebačić OK Varaždin 81:00 40:15 -
Marija Gradečak Galović OK Kapela dns

M35Duljina staze 4.320 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branimir Pongrac OK Japetić 34:56 -
2. Petar Delić OK Maksimir 38:17 3:21 -
3. Ivan Bublić OK Kapela 39:40 4:44 -
4. Franjo Budi OK Japetić 43:07 8:11 -
5. Vanja Suhina OK Kapela 46:11 11:15 -
6. Fausto Ferreira OK Kapela 49:36 14:40 -
7. Duje Rako OK Vihor 51:13 16:17 -
8. Tomislav Meštrović OK Kapela 54:43 19:47 -
9. Damir Tubin OK Jelen 57:02 22:06 -
10. Ivan Gverić OK Kapela 61:34 26:38 -
11. Miroslav Hainž OK Varaždin 63:10 28:14 -
12. Marko Bunčić OK Kapela 66:07 31:11 -

Ž35Duljina staze 2.510 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sanda Berženji OK Kapela 41:38 -
2. Željka Fištrek OK Kapela 48:04 6:26 -
3. Sonja Lesjak OK Japetić 49:08 7:30 -
4. Monika Kovaljesko OK Kapela 52:20 10:42 -
5. Antea Popović OK Kapela 52:38 11:00 -
6. Sabina Rako OK Vihor 52:56 11:18 -
7. Ivana Horbec OK Vihor 54:26 12:48 -
8. Aida Krkić Drobić OK Kapela 65:17 23:39 -
9. Violeta Čalić OK Vihor 66:43 25:05 -
10. Bernardica Stipić OK Vihor 68:46 27:08 -
11. Vlatka Stupalo OK Vihor 71:38 30:00 -
12. Lidija Detić OK Varaždin 92:53 51:15 -
Irena Čorko Meštrović OK Kapela mp
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela dns

M21BDuljina staze 2.940 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivor Jelić OK Kapela 32:26 -
2. Branimir Putniković OK Kapela 36:04 3:38 -
3. Predrag Mađarić OK Varaždin 36:28 4:02 -
4. Zlatan Kos OK Vihor 41:53 9:27 -
5. Ante Balić OK Kapela 43:18 10:52 -
6. Kristijan Verović OK Japetić 44:48 12:22 -
7. Timo Vilim Gobec OK Vihor 46:14 13:48 -
8. Dario Vodopija OK Kapela 46:21 13:55 -
9. Ivan Malović OK Kapela 46:46 14:20 -
10. Tomislav Burgund OK Vihor 49:59 17:33 -
11. Dario Malović OK Vihor 67:57 35:31 -
12. Hrvoje Jandras OK Vihor 92:21 59:55 -
13. Vjekoslav Klarić OK Kapela 93:23 60:57 -
14. Zoran Ćorić OK Vihor 118:11 85:45 -
Dino Martinović OK Vihor dnf
Tomislav Jurač OK Vihor dns
Matija Kučinac OK Vihor dns
Karlo Težak OK Vihor dns
Zdravko Tonković OK Kapela dns

Ž21BDuljina staze 2.660 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Olga Pajnić OK Kapela 37:48 -
2. Barbara Arbanas OK Vihor 39:14 1:26 -
3. Ana-Marija Pavić OK Vihor 46:01 8:13 -
4. Višnja Dukić OK Kapela 54:18 16:30 -
5. Petra Kos OK Vihor 59:04 21:16 -
6. Andrea Hribar OK Vihor 62:40 24:52 -
7. Hana Glušica OK Kapela 63:58 26:10 -
8. Olga Zaitseva OK Vihor 64:39 26:51 -
9. Martina Martin OK Kapela 65:10 27:22 -
10. Sandra Latinger OK Kapela 65:22 27:34 -
11. Aleksandra Miličević OK Vihor 86:10 48:22 -
Ines Jurač OK Vihor dns

M20Duljina staze 4.180 m,   Uspon 175 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jan Gobec OK Vihor 38:22 -
2. Jura Kukec OK Vihor 52:41 14:19 -
3. Marko Jurač OK Vihor 65:17 26:55 -
4. Antonio Cindrić OK Jelen 70:55 32:33 -
Noa Kolarek OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 3.560 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dorja Salopek OK Ris 29:38 -
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 35:10 5:32 -
3. Nina Cvjetko OK Japetić 83:48 54:10 -
Jelena Lesjak OK Japetić dns

M16Duljina staze 2.940 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 31:22 -
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 33:30 2:08 -
3. Borna Kuzmanić OK Japetić 40:20 8:58 -
4. Patrick Milković OK Japetić 54:04 22:42 -
5. Petar Jurač OK Vihor 62:20 30:58 -
6. Goran Jandras OK Vihor 73:15 41:53 -
7. Mark Jelinić OK Japetić 81:36 50:14 -
Kaan Yelen OK Vihor dnf

Ž16Duljina staze 2.660 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Majda Vidaković OK Kapela 36:21 -
2. Kimi Maria Gobec OK Vihor 36:37 0:16 -
3. Melissa Drobić OK Kapela 38:47 2:26 -
4. Wanda Kovač OK Kapela 40:58 4:37 -
5. Petra Dasović OK Kapela 47:02 10:41 -
6. Jana Cvjetko OK Japetić 49:31 13:10 -
7. Ira Mareković OK Vihor 75:04 38:43 -
8. Nina Mioković OK Kapela 77:04 40:43 -
9. Mare Gršković OK Kapela 81:05 44:44 -

M14Duljina staze 2.330 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 21:01 -
2. Martin Meštrović OK Kapela 34:10 13:09 -
3. Karlo Lesjak OK Japetić 36:53 15:52 -
Adam Anadolac OK Varaždin dnf

Ž14Duljina staze 2.330 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 29:44 -
2. Monika Pavić OK Vihor 36:23 6:39 -
3. Lucija Hercigonja OK Kapela 54:13 24:29 -

M12Duljina staze 1.980 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 41:46 -
2. Jure Rako OK Vihor 55:23 13:37 -
3. Ivan Petravić OK Japetić 57:52 16:06 -
4. Lovro Berečki OK Japetić 61:52 20:06 -
5. Filip Anadolac OK Varaždin 63:52 22:06 -

Ž12Duljina staze 1.980 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Jelen 29:46 -
2. Sara Delić OK Jelen 31:09 1:23 -
Ema Jurač OK Vihor dns

OtvorenaDuljina staze 2.290 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tomislav Filipcic 39:54 -
2. Ivana Žitnik OK Kapela 40:06 0:12 -
3. Ana Budi OK Japetić 41:15 1:21 -
4. Iva Renić OK Orion 42:10 2:16 -
5. Martina Horvat OK Maksimir 42:14 2:20 -
6. Ana Srebačić OK Varaždin 42:51 2:57 -
7. Marija Tišljar OK Orion 43:57 4:03 -
8. Lidija Vrdoljak OK Japetić 45:18 5:24 -
9. Martin Vukmanović OK Kapela 48:47 8:53 -
10. Karmela Crvenković OK Kapela 50:08 10:14 -
11. Dominik Hribar OK Kapela 51:15 11:21 -
12. Iva Pintur OK Kapela 58:09 18:15 -
13. Oliver Skočić OK Vihor 63:59 24:05 -
14. Iva Hruškar OK Kapela 65:51 25:57 -
15. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 70:04 30:10 -
16. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 71:09 31:15 -
17. Mladen Debić OK Maksimir 87:46 47:52 -
18. Ivana Marković OK Vihor 101:57 62:03 -
19. Sandra Miletić OK Kapela 109:39 69:45 -
Petar Barulek OK Varaždin dns
Florian Pigac OK Maksimir dns
Barbara Bjeliš OK Vihor dns
Sandra Gerber OK Kapela dns