zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 36. prvenstvo Kapele – 2. dan – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 9.140 m,   Uspon 460 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Andraž Hribar OK Kapela 63:39 100,00
2. Matija Razum OK Japetić 64:05 0:26 99,32
3. Lobel Horvat OK Maksimir 70:16 6:37 90,58
4. Dražen Gadžić OK Kapela 76:29 12:50 83,22
5. Filip Vujanić OK Japetić 91:45 28:06 69,37
6. Josip Vujanić OK Japetić 92:46 29:07 68,61
7. Tomislav Varnica OK Vihor 99:28 35:49 63,99
8. Frane Marković OK Japetić 101:54 38:15 62,46
9. Vedran Berković OK Kapela 125:48 62:09 50,60
10. Miran Košćica OK Jelen 129:16 65:37 49,24
Luka Filetin OK Kapela dns

Ž21ADuljina staze 5.910 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mirja Pavić OK Japetić 55:35 100,00
2. Vinka Vukmanović OK Kapela 57:44 2:09 96,28
3. Olga Jerković Perić OK Kapela 58:34 2:59 94,91
4. Iva Štambuk OK Maksimir 63:28 7:53 87,58
5. Antonija Orlić OK Bjelovar 68:18 12:43 81,38
6. Ines Kos OK Kapela 79:04 23:29 70,30
7. Lea Katarina Gobec OK Vihor 98:34 42:59 56,39
Nevija Frajzman OK Jelen dns
Ana Beblek OK Jelen dns

M70Duljina staze 3.170 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Milan Turkalj OK Varaždin 112:33 100,00
2. Radovan Čepelak OK Maksimir 120:30 7:57 93,40

M65Duljina staze 3.170 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Pongrac OK Japetić 44:33 100,00
2. Ivica Mesić OK Vihor 55:12 10:39 80,71
3. Tomislav Pavić OK Vihor 94:04 49:31 47,36

Ž65Duljina staze 2.330 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 53:15 100,00
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 61:55 8:40 86,00
3. Vera Franc OK Kapela 69:14 15:59 76,91

M55Duljina staze 3.630 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 32:40 100,00
2. Darko Merunka OK Maksimir 36:52 4:12 88,61
3. Petar Strmečki OK Maksimir 39:40 7:00 82,35
4. Saša Horvat OK Maksimir 41:12 8:32 79,29
5. Karlo Gobec OK Vihor 41:31 8:51 78,68
6. Mile Mioković OK Kapela 42:22 9:42 77,10
7. Krešo Špoljar OK Kapela 45:13 12:33 72,24
8. Milan Radočaj OK Bjelovar 48:26 15:46 67,45
9. Darko Raškaj OK Kapela 48:41 16:01 67,10
10. Mladen Jelić OK Kapela 57:17 24:37 57,03
11. Robert Vuk OK Kapela 64:26 31:46 50,70
12. Nenad Mihaljević OK Vihor 67:35 34:55 48,34
13. Josip Matijašić OK Vihor 70:40 38:00 46,23
14. Ivo Lukačić 78:18 45:38 -
15. Damir Ćurić OK Kapela 89:48 57:08 36,38
16. Predrag Labaš OK Varaždin 172:23 139:43 18,95
Mile Boban OK Ivan Merz dns

Ž55Duljina staze 2.810 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Maja Cvitković OK Vihor 48:51 100,00
2. Teodora Kučinac OK Vihor 52:48 3:57 92,52
3. Branka Fabek OK Japetić 53:38 4:47 91,08
4. Sanja Radočaj OK Bjelovar 58:27 9:36 83,58
5. Emilija Ebenspanger OK Kapela 61:28 12:37 79,47
6. Karmen Holenda OK Varaždin 157:02 108:11 31,11

M45Duljina staze 4.770 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Damir Gobec OK Vihor 40:43 100,00
2. Tihomir Salopek OK Ris 41:08 0:25 -
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje 48:39 7:56 -
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 50:14 9:31 81,06
5. Vladimir Trivunović OK Kapela 51:39 10:56 78,83
6. Bojan Vukelić OK Maksimir 54:16 13:33 75,03
7. Marijan Bogović OK Jelen 54:33 13:50 74,64
8. Damir Hercigonja OK Kapela 56:25 15:42 72,17
9. Zdenko Horjan OK Vihor 58:21 17:38 69,78
10. Ivo Tišljar OK Orion 61:06 20:23 66,64
11. Ivan Posinjak OK Kapela 62:11 21:28 65,48
12. Ivan Ivo Penić OK Kapela 62:29 21:46 65,16
13. Domagoj Šantić OK Bjelovar 65:04 24:21 62,58
14. Alen Paliska OK Vihor 65:53 25:10 61,80
15. Siniša Mareković OK Vihor 66:59 26:16 60,79
16. Hrvoje Dasović OK Kapela 68:40 27:57 59,30
17. Mario Nimac OK Kapela 71:50 31:07 56,68
18. Domagoj Pavlin OK Vihor 75:42 34:59 53,79
19. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 78:59 38:16 51,55
20. Boris Mazić OK Vihor 79:58 39:15 50,92
21. Dinko Ćetković OK Vihor 97:15 56:32 41,87
Robert Kaniški OK Maksimir dnf
Zdravko Šaflin OK Jelen dns
Hrvoje Jelinić OK Japetić dns
Vlatko Tounec OK Kapela dns

Ž45Duljina staze 3.390 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 35:48 100,00
2. Bojana Nikolić OK Vihor 39:57 4:09 89,61
3. Mirka Jakšić OK Maksimir 42:42 6:54 83,84
4. Neda Gobec OK Vihor 43:29 7:41 82,33
5. Srebrenka Vuk OK Kapela 43:37 7:49 82,08
6. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 45:24 9:36 78,85
7. Ivana Kuzmanić OK Japetić 46:41 10:53 76,69
8. Mirjana Horvat OK Maksimir 48:06 12:18 74,43
9. Nataša Kolarek OK Vihor 51:39 15:51 69,31
10. Evelyn Kraintz OK Maksimir 52:15 16:27 68,52
11. Gabrijela Baburek OK Japetić 53:45 17:57 66,60
12. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 54:07 18:19 66,15
13. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 55:42 19:54 64,27
14. Marija Schubert OK Varaždin 59:41 23:53 59,98
15. Marija Gradečak Galović OK Kapela 65:32 29:44 54,63
16. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 76:13 40:25 46,97
17. Sanja Ostroški OK Varaždin 87:55 52:07 40,72
Davorka Srebačić OK Varaždin dns

M35Duljina staze 6.380 m,   Uspon 325 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lino Legac OK Japetić 50:53 100,00
2. Petar Delić OK Maksimir 57:59 7:06 87,76
3. Branimir Pongrac OK Japetić 59:57 9:04 84,88
4. Vedran Bijelić OK Bjelovar 60:35 9:42 83,99
5. Franjo Budi OK Japetić 61:54 11:01 82,20
6. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 66:09 15:16 76,92
7. Ivan Bublić OK Kapela 69:07 18:14 73,62
8. Ivan Gverić OK Kapela 69:22 18:29 73,35
9. Vanja Suhina OK Kapela 69:24 18:31 73,32
10. Duje Rako OK Vihor 69:30 18:37 73,21
11. Tomislav Vuk OK Vihor 75:11 24:18 67,68
12. Miroslav Hainž OK Varaždin 78:12 27:19 65,07
13. Tomislav Meštrović OK Kapela 79:32 28:39 63,98
14. Marko Bunčić OK Kapela 81:36 30:43 62,36
15. Luka Kosić OK Japetić 83:11 32:18 61,17
16. Dragutin Mulig OK Jelen 88:20 37:27 57,60
17. Fausto Ferreira OK Kapela 90:38 39:45 56,14
18. Damir Tubin OK Jelen 109:27 58:34 46,49
19. Zdravko Novosel OK Jelen 112:39 61:46 45,17
Dalibor Stankovski OK Jelen dns

Ž35Duljina staze 3.820 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Fištrek OK Kapela 39:15 100,00
2. Sonja Lesjak OK Japetić 41:28 2:13 94,65
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 45:20 6:05 86,58
4. Sanda Berženji OK Kapela 47:41 8:26 82,31
5. Antea Popović OK Kapela 51:11 11:56 76,69
6. Fabiana Cini OK Maksimir 52:40 13:25 74,53
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar 56:50 17:35 69,06
8. Sabina Seražin Korper OK Jelen 60:22 21:07 65,02
9. Monika Kovaljesko OK Kapela 60:50 21:35 64,52
10. Vlatka Stupalo OK Vihor 64:07 24:52 61,22
11. Bernardica Stipić OK Vihor 64:51 25:36 60,52
12. Daniela Popović Budi OK Japetić 67:08 27:53 58,47
13. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 72:27 33:12 54,18
14. Aida Krkić Drobić OK Kapela 74:44 35:29 52,52
15. Iva Tatić OK Vihor 92:09 52:54 42,59
16. Tanja Potrebica OK Varaždin 101:44 62:29 38,58
17. Maja Kušt OK Vihor 106:38 67:23 36,81
Violeta Čalić OK Vihor dns
Ana Delić OK Jelen dns
Sabina Rako OK Vihor dns

M21BDuljina staze 3.910 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivor Jelić OK Kapela 42:32 100,00
2. Danko Pleše OK Vihor 43:55 1:23 96,85
3. Timo Vilim Gobec OK Vihor 45:03 2:31 94,41
4. Matija Kučinac OK Vihor 45:11 2:39 94,14
5. Dominik Klasić OK Maksimir 48:04 5:32 88,49
6. Predrag Mađarić OK Varaždin 50:25 7:53 84,36
7. Branimir Putniković OK Kapela 51:30 8:58 82,59
8. Zlatan Kos OK Vihor 53:23 10:51 79,68
9. Ivan Malović OK Kapela 61:09 18:37 -
10. Zdravko Tonković OK Kapela 61:21 18:49 69,33
11. Kristijan Verović OK Japetić 69:26 26:54 61,26
12. Tomislav Burgund OK Vihor 71:34 29:02 59,43
13. Siniša Lah OK Varaždin 75:28 32:56 56,36
14. Tihomir Klement OK Vihor 85:50 43:18 49,55
15. Željko Valjak OK Vihor 86:08 43:36 49,38
16. Dario Vodopija OK Kapela 91:02 48:30 46,72
17. Ivan Šantek OK Varaždin 92:27 49:55 46,01
18. Domagoj Kavečić OK Vihor 93:45 51:13 45,37
19. Karlo Težak OK Vihor 98:29 55:57 43,19
20. Vjekoslav Klarić OK Kapela 99:32 57:00 42,73
21. Dario Malović OK Vihor 99:52 57:20 42,59
22. Dino Martinović OK Vihor 106:29 63:57 39,94
23. Jurica Cimperšak Žigrović OK Vihor 107:35 65:03 39,54
24. Franjo Lozančić OK Vihor 107:41 65:09 39,50
25. Emil Trčak OK Vihor 111:44 69:12 38,07
26. Hrvoje Jandras OK Vihor 122:34 80:02 34,70
27. Nikola Lucić OK Vihor 142:30 99:58 29,85
28. Zoran Ćorić OK Vihor 146:33 104:01 29,02
29. Mladen Prekrat OK Vihor 158:37 116:05 26,82
Josip Stipeljković OK Vihor dnf
Ante Balić OK Kapela dnf
Valter Sučić OK Vihor disq
Andrija Golubić OK Međimurje disq
Tomislav Jurač OK Vihor dns
Goran Juratović OK Vihor dns
Kristijan Barišić OK Vihor dns

Ž21BDuljina staze 3.310 m,   Uspon 115 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Petra Plevnik OK Bjelovar 48:40 100,00
2. Olga Pajnić OK Kapela 61:07 12:27 79,63
3. Ines Mance OK Vihor 63:56 15:16 76,12
4. Lana Gerjević OK Kapela 64:18 15:38 75,69
5. Ana-Marija Pavić OK Vihor 65:59 17:19 73,76
6. Višnja Dukić OK Kapela 67:21 18:41 72,26
7. Suzana Stanić OK Kapela 76:26 27:46 63,67
8. Lovorka Čaja OK Vihor 82:10 33:30 59,23
9. Andrea Hribar OK Vihor 84:27 35:47 57,63
10. Hana Glušica OK Kapela 89:18 40:38 54,50
11. Sandra Latinger OK Kapela 93:28 44:48 52,07
12. Petra Kos OK Vihor 99:01 50:21 49,15
13. Olga Zaitseva OK Vihor 120:09 71:29 40,50
Aleksandra Miličević OK Vihor dnf
Luana Ivošević OK Vihor dnf
Iva Stipeljković OK Vihor dnf
Melita Sučić OK Vihor dnf
Nikolina Kranjec OK Vihor dnf
Ljiljana Oršulić OK Vihor dnf
Marina Tomac-Rojčević OK Vihor dnf
Ines Jurač OK Vihor dns
Ivana Stankovski OK Kapela dns
Martina Martin OK Kapela dns
Ana Markulin OK Vihor dns
Andrea Funarić OK Vihor dns

M20Duljina staze 5.910 m,   Uspon 290 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jan Gobec OK Vihor 51:38 100,00
2. Jura Kukec OK Vihor 65:33 13:55 78,77
3. Marko Jurač OK Vihor 73:48 22:10 69,96
4. Noa Kolarek OK Vihor 81:41 30:03 63,21
5. Luka Kocijan OK Varaždin 97:46 46:08 52,81
6. Ozren Pevec OK Varaždin 157:07 105:29 32,86
Ivan Pasquino OK Varaždin mp
Antonio Cindrić OK Jelen dnf

Ž20Duljina staze 4.330 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dorja Salopek OK Ris 34:26 -
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 39:50 5:24 100,00
3. Paula Pavlin OK Vihor 47:34 13:08 83,74
4. Nina Cvjetko OK Japetić 89:16 54:50 44,62
5. Jelena Lesjak OK Japetić 93:22 58:56 42,66
6. Nika Kolarek OK Vihor 99:37 65:11 39,99
Ana Srebačić OK Varaždin dns

M16Duljina staze 3.910 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 37:06 100,00
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 40:04 2:58 92,60
3. Patrick Milković OK Japetić 50:15 13:09 73,83
4. Petar Jurač OK Vihor 73:05 35:59 50,76
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 75:35 38:29 49,08
Goran Jandras OK Vihor mp
Kaan Yelen OK Vihor mp
Juraj Vukelić OK Maksimir dns
Mark Jelinić OK Japetić dns

Ž16Duljina staze 3.310 m,   Uspon 115 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Vukelić OK Maksimir 41:27 100,00
2. Mirta Hodak OK Vihor 48:53 7:26 84,79
3. Wanda Kovač OK Kapela 48:56 7:29 84,71
4. Petra Dasović OK Kapela 52:05 10:38 79,58
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 53:31 12:04 77,45
6. Majda Vidaković OK Kapela 53:57 12:30 76,83
7. Marta Nikolić OK Vihor 58:06 16:39 71,34
8. Jana Cvjetko OK Japetić 63:07 21:40 65,67
9. Melissa Drobić OK Kapela 70:04 28:37 59,16
10. Mare Gršković OK Kapela 76:07 34:40 54,46
11. Ema Potrebica OK Varaždin 81:16 39:49 51,00
12. Ira Mareković OK Vihor 84:12 42:45 49,23
13. Nina Mioković OK Kapela 87:18 45:51 47,48
14. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 99:01 57:34 41,86
Jelena Gojmerac OK Ivan Merz mp
Dora Valjak OK Vihor dns

M14Duljina staze 2.770 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 28:31 100,00
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 34:54 6:23 81,71
3. Martin Meštrović OK Kapela 54:04 25:33 52,74
4. Mikula Mazić OK Vihor 68:39 40:08 41,54
5. Adam Anadolac OK Varaždin 72:05 43:34 39,56
6. Matko Nikolić OK Vihor 75:06 46:35 37,97
7. Karlo Lesjak OK Japetić 80:20 51:49 35,50
8. Marko Tanković OK Jelen 95:20 66:49 29,91
9. Luka Sučić OK Vihor 102:00 73:29 27,96
Janko Hodak OK Vihor dns
Tristan Ilić OK Vihor dns

Ž14Duljina staze 2.770 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 30:24 100,00
2. Monika Pavić OK Vihor 46:42 16:18 65,10
3. Lucija Hercigonja OK Kapela 53:09 22:45 57,20

M12Duljina staze 1.930 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 31:38 100,00
2. Marin Tanković OK Jelen 33:21 1:43 94,85
3. Mario Lah OK Varaždin 41:54 10:16 75,50
4. Teo Mance OK Vihor 45:37 13:59 69,35
5. Ivan Petravić OK Japetić 73:16 41:38 43,18
Petar Kaniški OK Maksimir dnf
Filip Anadolac OK Varaždin dnf
Lovro Berečki OK Japetić dns
Jakov Boban OK Ivan Merz dns
Jure Rako OK Vihor dns

Ž12Duljina staze 1.930 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sara Delić OK Jelen 21:20 100,00
2. Dora Delić OK Jelen 25:12 3:52 84,66
3. Veronika Šantić OK Bjelovar 25:18 3:58 84,32
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar 29:30 8:10 72,32
5. Luna Bajrektarević OK Vihor 31:18 9:58 68,16
6. Gloria Šantić OK Bjelovar 36:23 15:03 58,63
7. Nika Kuzmanić OK Varaždin 47:44 26:24 44,69
8. Ema Juričan OK Varaždin 56:40 35:20 37,65
9. Eva Šantek OK Varaždin 82:29 61:09 25,86
Ema Jurač OK Vihor dns
Ana Budi OK Japetić dns

OtvorenaDuljina staze 3.310 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Barbara Arbanas OK Vihor 53:23 -
2. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 79:35 26:12 -
3. Ivana Žitnik OK Kapela 80:29 27:06 -
4. Dario Šimatić OK Maksimir 84:10 30:47 -
5. Karmela Crvenković OK Kapela 85:29 32:06 -
6. Iva Pintur OK Kapela 87:15 33:52 -
7. Oliver Skočić OK Vihor 92:36 39:13 -
8. Antonija Hodak OK Vihor 102:06 48:43 -
9. Nika Jurić OK Vihor 102:19 48:56 -
10. Sandra Gerber OK Kapela 126:55 73:32 -
11. Barbara Bjeliš OK Vihor 144:27 91:04 -
12. Lucija Šantek OK Varaždin 145:43 92:20 -
Petra Jurić OK Vihor mp
Rafael Sandalj mp
Ivan Majnarić OK Vihor mp
Maja Katušić OK Vihor mp
Nika Juričan OK Varaždin dnf
Luka Hajnić dns
Jure Janković dns
Martin Vukmanović OK Kapela dns
Sandra Miletić OK Kapela dns
Maša Miščević OK Vihor dns
Mirjana Jurić OK Vihor dns
Nikola Pavić OK Varaždin dns
Petar Barulek OK Varaždin dns