zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – CBC-Orient II Cup – Statistika

M21ADuljina staze 3.410 m,   Uspon 260 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 4.710m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Andraž Hribar OK Kapela 35:58 100,00 10:32 7:38
2. Matija Razum OK Japetić 41:02 5:04 87,65 12:01 8:42
3. Lobel Horvat OK Maksimir 47:36 11:38 75,56 13:57 10:06
4. Luka Filetin OK Kapela 47:51 11:53 75,17 14:01 10:09
5. Filip Vujanić OK Japetić 56:52 20:54 63,25 16:40 12:04
6. Josip Vujanić OK Japetić 57:53 21:55 62,14 16:58 12:17
7. Marko Leljak OK Međimurje 60:25 24:27 59,53 17:43 12:49
8. Tomislav Varnica OK Vihor 63:01 27:03 57,07 18:28 13:22
9. Dražen Gadžić OK Kapela 64:04 28:06 56,14 18:47 13:36
10. Vedran Kaldi OK Kapela 65:00 29:02 55,33 19:03 13:48
11. Miran Košćica OK Jelen 73:01 37:03 49,26 21:24 15:30
12. Domagoj Delimar OK Kapela 87:59 52:01 40,88 25:48 18:40

Ž21ADuljina staze 2.750 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.700m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vinka Vukmanović OK Kapela 43:22 100,00 15:46 11:43
2. Mirja Pavić OK Japetić 46:29 3:07 93,30 16:54 12:33
3. Olga Jerković Perić OK Kapela 69:08 25:46 62,73 25:08 18:41
4. Iva Lovrec OK Vihor 75:14 31:52 57,64 27:21 20:20
5. Lea Katarina Gobec OK Vihor 89:40 46:18 48,36 32:36 24:14
6. Ines Kos OK Kapela 106:44 63:22 40,63 38:48 28:50
Antonija Orlić OK Bjelovar mp
Nika Sakar OK Maksimir dnf

M70Duljina staze 2.100 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.400m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Marchiotti OK Maksimir 37:35 100,00 17:53 15:39
2. Milan Turkalj OK Varaždin 62:15 24:40 60,37 29:38 25:56
Radovan Čepelak OK Maksimir dnf

M65Duljina staze 2.000 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.600m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivica Mesić OK Vihor 31:18 100,00 15:39 12:02
2. Ilija Dimitrijević OK DIF 37:51 6:33 82,69 18:55 14:33
3. Ivan Pongrac OK Japetić 42:20 11:02 73,94 21:10 16:16

M55Duljina staze 2.300 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 2.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 30:22 100,00 13:12 10:17
2. Petar Strmečki OK Maksimir 34:39 4:17 87,64 15:03 11:44
3. Csongor Arató Pécsi O.E. SK 44:14 13:52 68,65 19:13 14:59
4. Karlo Gobec OK Vihor 44:37 14:15 68,06 19:23 15:07
5. Mile Mioković OK Kapela 45:48 15:26 66,30 19:54 15:31
6. Josip Matijašić OK Vihor 51:14 20:52 59,27 22:16 17:22
7. Mladen Jelić OK Kapela 51:25 21:03 59,06 22:21 17:25
8. Dražen Janžek OK Međimurje 53:44 23:22 56,51 23:21 18:12
9. Mile Boban OK Ivan Merz 53:52 23:30 56,37 23:25 18:15
10. Zdravko Crnković OK Vihor 58:10 27:48 52,21 25:17 19:43
11. Darko Raškaj OK Kapela 60:14 29:52 50,42 26:11 20:25
12. Milan Radočaj OK Bjelovar 70:36 40:14 43,01 30:41 23:55
13. Krešo Špoljar OK Kapela 72:32 42:10 41,87 31:32 24:35
14. Robert Vuk OK Kapela 79:22 49:00 38,26 34:30 26:54
15. Nenad Mihaljević OK Vihor 94:14 63:52 32,22 40:58 31:56
16. Ivo Lukačić 106:49 76:27 28,43 46:26 36:12
17. Slobodan Sokolović OK Bjelovar 107:46 77:24 28,18 46:51 36:31
Predrag Labaš OK Varaždin ot
Darko Merunka OK Maksimir mp
Nenad Lovrec OK Vihor dns

M45Duljina staze 2.690 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 3.390m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 31:08 100,00 11:34 9:11
2. Zdenko Horjan OK Vihor 38:48 7:40 80,24 14:25 11:26
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 41:12 10:04 75,57 15:18 12:09
4. Ivan Posinjak OK Kapela 55:31 24:23 56,08 20:38 16:22
5. Ivan Ivo Penić OK Kapela 56:33 25:25 55,05 21:01 16:40
5. Damir Hercigonja OK Kapela 56:33 25:25 55,05 21:01 16:40
7. Boris Mazić OK Vihor 61:15 30:07 50,83 22:46 18:04
8. Vladimir Trivunović OK Kapela 62:45 31:37 49,61 23:19 18:30
9. Mario Nimac OK Kapela 64:34 33:26 48,22 24:00 19:02
10. Ivo Tišljar OK Orion 65:19 34:11 47,67 24:16 19:16
11. Siniša Mareković OK Vihor 66:02 34:54 47,15 24:32 19:28
12. Domagoj Šantić OK Bjelovar 69:26 38:18 44,84 25:48 20:28
13. Eduard Krš OK Vihor 88:42 57:34 35,10 32:58 26:09
Gabor Pataki Pécsi Vas. SK mp
Bojan Vukelić OK Maksimir dns
Robert Kaniški OK Maksimir dns

M35Duljina staze 2.960 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 3.910m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lino Legac OK Japetić 40:03 100,00 13:31 10:14
2. Vedran Bijelić OK Bjelovar 48:20 8:17 82,86 16:19 12:21
3. Petar Delić OK Maksimir 50:07 10:04 79,91 16:55 12:49
4. Goran Vodopija OK Kapela 51:26 11:23 77,87 17:22 13:09
5. Ivan Gverić OK Kapela 51:32 11:29 77,72 17:24 13:10
6. Tomislav Vuk OK Vihor 60:26 20:23 66,27 20:25 15:27
7. Ivan Bublić OK Kapela 61:52 21:49 64,74 20:54 15:49
8. Branimir Pongrac OK Japetić 62:27 22:24 64,13 21:05 15:58
9. Franjo Budi OK Japetić 62:45 22:42 63,82 21:11 16:02
10. Tomislav Meštrović OK Kapela 80:40 40:37 49,65 27:15 20:37
11. Luka Kosić OK Japetić 80:55 40:52 49,50 27:20 20:41
12. Fausto Ferreira OK Kapela 83:37 43:34 47,90 28:14 21:23
13. Dragutin Mulig OK Jelen 85:20 45:17 46,93 28:49 21:49
14. Miroslav Hainž OK Varaždin 87:00 46:57 46,03 29:23 22:15
15. Goran Rihter OK Kapela 88:44 48:41 45,14 29:58 22:41
16. Vanja Suhina OK Kapela 90:18 50:15 44,35 30:30 23:05
17. Marko Bunčić OK Kapela 90:47 50:44 44,12 30:40 23:13
18. Duje Rako OK Vihor 111:16 71:13 35,99 37:35 28:27
Dalibor Stankovski OK Jelen dnf

M21BDuljina staze 2.220 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.870m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Bože Đipalo OK Bjelovar 30:27 100,00 13:42 10:36
2. Dominik Klasić OK Maksimir 30:58 0:31 98,33 13:56 10:47
3. Branimir Putniković OK Kapela 32:58 2:31 92,37 14:50 11:29
4. Ivor Jelić OK Kapela 34:18 3:51 88,78 15:27 11:57
5. Karlo Smontara OK Međimurje 37:01 6:34 82,26 16:40 12:53
6. Timo Vilim Gobec OK Vihor 43:38 13:11 69,79 19:39 15:12
7. Predrag Mađarić OK Varaždin 47:02 16:35 64,74 21:11 16:23
8. Andrija Golubić OK Međimurje 47:39 17:12 63,90 21:27 16:36
9. Tomislav Braniša OK Međimurje 48:27 18:00 62,85 21:49 16:52
10. Kristijan Verović OK Japetić 49:34 19:07 61,43 22:19 17:16
11. Dario Vodopija OK Kapela 50:54 20:27 59,82 22:55 17:44
12. Karlo Težak OK Vihor 51:05 20:38 59,61 23:00 17:47
13. Zdravko Tonković OK Kapela 52:50 22:23 57,63 23:47 18:24
14. Alen Vodopijevec OK Vihor 53:33 23:06 56,86 24:07 18:39
15. Tomislav Burgund OK Vihor 58:34 28:07 51,99 26:22 20:24
16. Tomislav Jurač OK Vihor 60:00 29:33 50,75 27:01 20:54
17. Ante Balić OK Kapela 61:50 31:23 49,25 27:51 21:32
18. Zlatan Kos OK Vihor 76:24 45:57 39,86 34:24 26:37
19. Hrvoje Jandras OK Vihor 78:26 47:59 38,82 35:19 27:19
20. Vjekoslav Klarić OK Kapela 94:41 64:14 32,16 42:39 32:59
21. Bernard Ivezic OK Vihor 101:29 71:02 30,00 45:42 35:21
22. Željko Valjak OK Vihor 119:24 88:57 25,50 53:47 41:36
Dario Malović OK Vihor mp
Zoran Ćorić OK Vihor dns
Nikola Lucić OK Vihor dns
Ivan Šantek OK Varaždin dns
Robert Rigo OK Vihor dns
Valter Sučić OK Vihor dns
Dino Martinović OK Vihor dns
Donateo Sitarić-Knezić OK Vihor dns
Kristijan Barišić OK Vihor dns
Ante Raguž OK Maksimir dns

M20Duljina staze 2.960 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 3.910m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 48:46 100,00 16:28 12:28
2. Jura Kukec OK Vihor 55:51 7:05 87,32 18:52 14:17
3. Gábor Szuhán Pécsi Vas. SK 58:20 9:34 83,60 19:42 14:55
4. Marko Jurač OK Vihor 63:59 15:13 76,22 21:36 16:21
5. Filip Valjak OK Vihor 102:37 53:51 47,52 34:40 26:14
Ivan Pasquino OK Varaždin dns
Luka Kocijan OK Varaždin dns
Noa Kolarek OK Vihor dns
Antonio Cindrić OK Jelen dns
Ozren Pevec OK Varaždin dns

M16Duljina staze 2.220 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.870m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 33:10 100,00 14:56 11:33
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 39:37 6:27 83,72 17:50 13:48
3. Borna Kuzmanić OK Japetić 46:45 13:35 70,94 21:03 16:17
4. Goran Jandras OK Vihor 48:21 15:11 68,60 21:46 16:50
5. Petar Jurač OK Vihor 56:25 23:15 58,79 25:24 19:39
6. Kaan Yelen OK Vihor 67:22 34:12 49,23 30:20 23:28
Juraj Vukelić OK Maksimir dns

M14Duljina staze 2.100 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.400m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 19:39 100,00 9:21 8:11
2. Karlo Lesjak OK Japetić 37:31 17:52 52,38 17:51 15:37
3. Mikula Mazić OK Vihor 39:45 20:06 49,43 18:55 16:33
4. Noa Kelc OK Jelen 43:07 23:28 45,57 20:31 17:57
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 57:55 38:16 33,93 27:34 24:07
6. Matko Nikolić OK Vihor 63:59 44:20 30,71 30:28 26:39
Jakov Boban OK Ivan Merz mp
Adam Anadolac OK Varaždin mp
Luka Sučić OK Vihor dnf
Marko Tanković OK Jelen dns
Tristan Ilić OK Vihor dns
Martin Meštrović OK Kapela dns
Janko Hodak OK Vihor dns

M12Duljina staze 1.990 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 35:03 100,00 17:36 16:22
2. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 58:41 23:38 59,73 29:29 27:25
3. Marin Tanković OK Jelen 60:57 25:54 57,51 30:37 28:28
4. Filip Anadolac OK Varaždin 63:49 28:46 54,92 32:04 29:49
5. Teo Mance OK Vihor 64:54 29:51 54,01 32:36 30:19
6. Mario Lah OK Varaždin 66:39 31:36 52,59 33:29 31:08
7. Fran Juriša OK Japetić 67:55 32:52 51,61 34:07 31:44
Jure Rako OK Vihor dnf
Ivan Petravić OK Japetić dns
Petar Kaniški OK Maksimir dns

Ž65Duljina staze 2.100 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.400m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 55:21 100,00 26:21 23:03
2. Mirjana Marchiotti OK Maksimir 60:40 5:19 91,24 28:53 25:16
3. Vera Franc OK Kapela 78:55 23:34 70,14 37:34 32:52
4. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 82:33 27:12 67,05 39:18 34:23

Ž55Duljina staze 2.000 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.600m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branka Fabek OK Japetić 41:07 100,00 20:33 15:48
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 45:44 4:37 89,91 22:52 17:35
3. Maja Cvitković OK Vihor 46:32 5:25 88,36 23:16 17:53
4. Sanja Radočaj OK Bjelovar 54:36 13:29 75,31 27:18 21:00
5. Alida Sokolović OK Bjelovar 93:36 52:29 43,93 46:48 36:00
6. Karmen Holenda OK Varaždin 108:54 67:47 37,76 54:27 41:53

Ž45Duljina staze 2.300 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 2.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Gobec OK Vihor 43:22 100,00 18:51 14:42
2. Neda Gobec OK Vihor 49:07 5:45 88,29 21:21 16:38
3. Nataša Kolarek OK Vihor 51:36 8:14 84,04 22:26 17:29
4. Mirka Jakšić OK Maksimir 52:22 9:00 82,81 22:46 17:45
5. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 53:37 10:15 80,88 23:18 18:10
6. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 62:26 19:04 69,46 27:08 21:09
7. Marija Gradečak Galović OK Kapela 66:37 23:15 65,10 28:57 22:34
8. Marija Schubert OK Varaždin 69:18 25:56 62,58 30:07 23:29
9. Evelyn Kraintz OK Maksimir 76:58 33:36 56,34 33:27 26:05
10. Bojana Nikolić OK Vihor 77:36 34:14 55,88 33:44 26:18
11. Davorka Srebačić OK Varaždin 77:41 34:19 55,82 33:46 26:20
12. Ivana Kuzmanić OK Japetić 85:19 41:57 50,83 37:05 28:55
13. Srebrenka Vuk OK Kapela 88:14 44:52 49,15 38:21 29:54
14. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 90:57 47:35 47,68 39:32 30:49
15. Sanja Penc OK Vihor 94:00 50:38 46,13 40:52 31:51
16. Darinka Lovrec OK Vihor 103:24 60:02 41,94 44:57 35:03
17. Mirta Boban OK Ivan Merz 108:42 65:20 39,90 47:15 36:50
18. Daliborka Pavlin OK Vihor 116:41 73:19 37,17 50:43 39:33
Smiljana Janžek OK Međimurje mp
Gabrijela Baburek OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 2.550 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.250m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Lesjak OK Japetić 39:15 100,00 15:23 12:04
2. Jelena Brezak OK Kapela 40:29 1:14 96,95 15:52 12:27
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 42:38 3:23 92,06 16:43 13:07
4. Monika Kovaljesko OK Kapela 44:53 5:38 87,45 17:36 13:48
5. Željka Fištrek OK Kapela 46:02 6:47 85,26 18:03 14:09
6. Fabiana Cini OK Maksimir 46:21 7:06 84,68 18:10 14:15
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar 46:59 7:44 83,54 18:25 14:27
8. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 49:34 10:19 79,19 19:26 15:15
9. Sanja Krš OK Vihor 56:44 17:29 69,18 22:14 17:27
10. Ivana Horbec OK Vihor 57:23 18:08 68,40 22:30 17:39
11. Daniela Popović Budi OK Japetić 60:44 21:29 64,63 23:49 18:41
12. Vlatka Stupalo OK Vihor 61:08 21:53 64,20 23:58 18:48
13. Antea Popović OK Kapela 61:19 22:04 64,01 24:02 18:52
14. Aida Krkić Drobić OK Kapela 63:20 24:05 61,97 24:50 19:29
15. Ana Delić OK Jelen 70:25 31:10 55,74 27:36 21:40
16. Tanja Potrebica OK Varaždin 70:42 31:27 55,52 27:43 21:45
17. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 71:08 31:53 55,18 27:53 21:53
18. Maja Kušt OK Vihor 97:28 58:13 40,27 38:13 29:59
19. Iva Tatić OK Vihor 97:30 58:15 40,26 38:14 30:00
Sabina Rako OK Vihor dns
Lidija Detić OK Varaždin dns

Ž21BDuljina staze 2.220 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.720m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovorka Čaja OK Vihor 39:28 100,00 17:46 14:30
2. Ana-Marija Pavić OK Vihor 40:41 1:13 97,01 18:19 14:57
3. Lana Gerjević OK Kapela 41:54 2:26 94,19 18:52 15:24
4. Iva Žulić OK Vihor 42:28 3:00 92,94 19:07 15:36
5. Andrea Hribar OK Vihor 44:22 4:54 88,96 19:59 16:18
6. Suzana Stanić OK Kapela 45:23 5:55 86,96 20:26 16:41
7. Petra Plevnik OK Bjelovar 45:24 5:56 86,93 20:27 16:41
8. Olga Pajnić OK Kapela 46:00 6:32 85,80 20:43 16:54
9. Ines Jurač OK Vihor 46:23 6:55 85,09 20:53 17:03
10. Martina Martin OK Kapela 47:59 8:31 82,25 21:36 17:38
11. Olga Zaitseva OK Vihor 51:00 11:32 77,39 22:58 18:45
12. Ana Markulin OK Vihor 51:34 12:06 76,54 23:13 18:57
13. Martina Triplat Horvat OK Vihor 52:14 12:46 75,56 23:31 19:12
14. Hana Glušica OK Kapela 54:14 14:46 72,77 24:25 19:56
15. Ivana Stankovski OK Kapela 57:11 17:43 69,02 25:45 21:01
16. Sandra Latinger OK Kapela 58:08 18:40 67,89 26:11 21:22
17. Višnja Dukić OK Kapela 62:21 22:53 63,30 28:05 22:55
18. Mia Lovrec OK Vihor 62:33 23:05 63,10 28:10 22:59
19. Ines Mance OK Vihor 65:04 25:36 60,66 29:18 23:55
20. Ana Kovačić OK Vihor 65:23 25:55 60,36 29:27 24:02
21. Melita Sučić OK Vihor 69:57 30:29 56,42 31:30 25:43
22. Aleksandra Miličević OK Vihor 72:57 33:29 54,10 32:51 26:49
23. Petra Kos OK Vihor 76:41 37:13 51,47 34:32 28:11
24. Barbara Bjeliš OK Vihor 80:36 41:08 48,97 36:18 29:37
25. Ivana Marković OK Vihor 85:48 46:20 46,00 38:38 31:32
26. Nikolina Kranjec OK Vihor 90:56 51:28 43,40 40:57 33:25
Mihaela Marija Perković OK Vihor ot
Andrea Funarić OK Vihor dns
Maša Miščević OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 2.550 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.250m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 33:08 100,00 12:59 10:11
2. Paula Pavlin OK Vihor 45:01 11:53 73,60 17:39 13:51
3. Ana Srebačić OK Varaždin 65:51 32:43 50,32 25:49 20:15
4. Jelena Lesjak OK Japetić 91:27 58:19 36,23 35:51 28:08
Nina Cvjetko OK Japetić mp

Ž16Duljina staze 2.000 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.600m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor 32:29 100,00 16:14 12:29
2. Ira Mareković OK Vihor 33:53 1:24 95,87 16:56 13:01
3. Wanda Kovač OK Kapela 35:14 2:45 92,19 17:37 13:33
4. Melissa Drobić OK Kapela 35:22 2:53 91,85 17:41 13:36
5. Majda Vidaković OK Kapela 37:02 4:33 87,71 18:31 14:14
6. Ema Potrebica OK Varaždin 38:26 5:57 84,52 19:13 14:46
7. Mirta Hodak OK Vihor 38:27 5:58 84,48 19:13 14:47
8. Marta Nikolić OK Vihor 40:25 7:56 80,37 20:12 15:32
9. Jana Cvjetko OK Japetić 41:29 9:00 78,30 20:44 15:57
10. Mare Gršković OK Kapela 41:42 9:13 77,90 20:51 16:02
11. Nina Mioković OK Kapela 43:00 10:31 75,54 21:30 16:32
12. Dora Valjak OK Vihor 86:43 54:14 37,46 43:21 33:21
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz dns
Dora Vukelić OK Maksimir dns

Ž14Duljina staze 2.150 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.400m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 30:36 100,00 14:13 12:45
2. Monika Pavić OK Vihor 32:49 2:13 93,25 15:15 13:40
3. Lucija Hercigonja OK Kapela 38:21 7:45 79,79 17:50 15:58
4. Petra Jurić OK Vihor 44:25 13:49 68,89 20:39 18:30
Julijana Dolenc OK Varaždin mp

Ž12Duljina staze 1.990 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 23:42 100,00 11:54 11:04
2. Sara Delić OK Jelen 29:11 5:29 81,21 14:39 13:38
3. Ema Juričan OK Varaždin 30:54 7:12 76,70 15:31 14:26
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 31:04 7:22 76,29 15:36 14:31
5. Nika Kuzmanić OK Varaždin 40:46 17:04 58,14 20:29 19:02
6. Viktoria Šantić OK Bjelovar 41:04 17:22 57,71 20:38 19:11
7. Gloria Šantić OK Bjelovar 46:52 23:10 50,57 23:33 21:54
8. Veronika Šantić OK Bjelovar 47:52 24:10 49,51 24:03 22:22
9. Ema Jurač OK Vihor 52:16 28:34 45,34 26:15 24:25
10. Eva Šantek OK Varaždin 60:16 36:34 39,33 30:17 28:09

OtvorenaDuljina staze 2.020 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.245m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Barbara Arbanas OK Vihor 34:31 100,00 17:05 15:22
2. Tomislav Filipcic 37:10 2:39 92,87 18:23 16:33
3. Rafael Sandalj 44:43 10:12 77,19 22:08 19:55
4. Nika Jurić OK Vihor 45:24 10:53 76,03 22:28 20:13
5. Ksenija Mađarić 47:45 13:14 72,29 23:38 21:16
6. Iva Mađarić OK Varaždin 48:26 13:55 71,27 23:58 21:34
7. Ivana Žitnik OK Kapela 54:43 20:12 63,08 27:05 24:22
8. Ivan Majnarić OK Vihor 57:25 22:54 60,12 28:25 25:34
9. Vida Rak OK Varaždin 59:18 24:47 58,21 29:21 26:24
10. Una Beata Pevec OK Varaždin 60:14 25:43 57,30 29:49 26:49
11. Fran Zagrajski OK Varaždin 61:56 27:25 55,73 30:39 27:35
12. Jakov Tkalec OK Međimurje 63:18 28:47 54,53 31:20 28:11
13. Mirjana Jurić OK Vihor 66:24 31:53 51,98 32:52 29:34
14. Ivan Juričić OK Kapela 67:54 33:23 50,83 33:36 30:14
15. Oliver Skočić OK Vihor 68:34 34:03 50,34 33:56 30:32
16. Karmela Crvenković OK Kapela 70:25 35:54 49,02 34:51 31:21
17. Krešimir Hodak OK Vihor 72:45 38:14 47,45 36:00 32:24
18. Maja Katušić OK Vihor 73:47 39:16 46,78 36:31 32:51
19. Nika Juričan OK Varaždin 86:27 51:56 39,93 42:47 38:30
20. Lucija Šantek OK Varaždin 92:25 57:54 37,35 45:45 41:09
21. Anja Duhović OK Međimurje 103:28 68:57 33,36 51:13 46:05
22. Darko Duhović OK Međimurje 103:37 69:06 33,31 51:17 46:09
23. Niko Duhović OK Međimurje 103:45 69:14 33,27 51:21 46:12
24. Nada Duhović OK Međimurje 103:46 69:15 33,26 51:22 46:13
Péter András Vonyó Pécsi Vas. SK mp
Réka Vonyó Péterné Szabó Pécsi Vas. SK mp
Ivana Tkalec OK Međimurje mp
Marin Mihinjač OK Varaždin mp
Ana Šiprak Stastny OK Kapela dnf
Iva Pintur OK Kapela dnf
Marta Tkalec OK Međimurje dns
Nikola Pavić OK Varaždin dns
Sandra Miletić OK Kapela dns
Lucija Detić OK Varaždin dns
Iva Detić OK Varaždin dns

PočetniciDuljina staze 1.990 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 39:53 100,00 20:02 18:38
2. Marijana Petrešević OK Vihor 59:53 20:00 66,60 30:05 27:58
3. Karlo Vojtić OK Vihor 65:46 25:53 60,64 33:02 30:43

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5