zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Nenina utrka – Statistika

M21ADuljina staze 6.400 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 6.875m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Andraž Hribar OK Kapela 47:17 100,00 7:23 6:52
2. Matija Razum OK Japetić 48:15 0:58 98,00 7:32 7:01
3. Luka Filetin OK Kapela 56:44 9:27 83,34 8:51 8:15
4. Lobel Horvat OK Maksimir 61:39 14:22 76,70 9:37 8:58
5. Dražen Gadžić OK Kapela 68:35 21:18 68,94 10:42 9:58
6. Filip Vujanić OK Japetić 84:58 37:41 55,65 13:16 12:21
7. Vedran Kaldi OK Kapela 89:49 42:32 52,64 14:02 13:03
8. Alex Ivanov OK Vihor 97:03 49:46 48,72 15:09 14:06
Domagoj Delimar OK Kapela ot
Nenad Krpan mp
Tomislav Varnica OK Vihor dnf
Miran Košćica OK Jelen dns

Ž21ADuljina staze 5.000 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 5.450m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Iva Štambuk OK Maksimir 50:57 100,00 10:11 9:20
2. Vinka Vukmanović OK Kapela 52:12 1:15 97,61 10:26 9:34
3. Olga Jerković Perić OK Kapela 66:05 15:08 77,10 13:13 12:07
4. Ines Kos OK Kapela 85:13 34:16 59,79 17:02 15:38
5. Nika Sakar OK Maksimir 95:30 44:33 53,35 19:06 17:31
6. Antonija Orlić OK Bjelovar 95:33 44:36 53,32 19:06 17:31

M70Duljina staze 2.400 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 2.550m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Milan Turkalj OK Varaždin 85:57 100,00 35:48 33:42
2. Radovan Čepelak OK Maksimir 92:26 6:29 92,99 38:30 36:14

M65Duljina staze 2.400 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 2.550m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 52:09 100,00 21:43 20:27
2. Ivica Mesić OK Vihor 64:05 11:56 81,38 26:42 25:07

M55Duljina staze 3.400 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 3.575m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Strmečki OK Maksimir 34:06 100,00 10:01 9:32
2. Saša Horvat OK Maksimir 39:45 5:39 85,79 11:41 11:07
3. Dario Štambuk OK Ivan Merz 40:44 6:38 83,72 11:58 11:23
4. Karlo Gobec OK Vihor 48:06 14:00 70,89 14:08 13:27
5. Krešo Špoljar OK Kapela 51:23 17:17 66,36 15:06 14:22
6. Mladen Jelić OK Kapela 53:09 19:03 64,16 15:37 14:52
7. Zdravko Crnković OK Vihor 54:47 20:41 62,25 16:06 15:19
8. Nenad Lovrec OK Vihor 56:15 22:09 60,62 16:32 15:44
9. Darko Raškaj OK Kapela 59:01 24:55 57,78 17:21 16:30
10. Mile Mioković OK Kapela 62:38 28:32 54,44 18:25 17:31
11. Mile Boban OK Ivan Merz 65:19 31:13 52,21 19:12 18:16
12. Ivo Lukačić 74:42 40:36 45,65 21:58 20:53
13. Josip Matijašić OK Vihor 75:37 41:31 45,10 22:14 21:09
14. Nenad Mihaljević OK Vihor 80:47 46:41 42,21 23:45 22:35
Darko Merunka OK Maksimir mp
Predrag Labaš OK Varaždin disq

M45Duljina staze 4.000 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 4.300m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Robert Orehoci OK Bjelovar 47:37 100,00 11:54 11:04
2. Domagoj Šantić OK Bjelovar 47:40 0:03 99,90 11:55 11:05
3. Damir Gobec OK Vihor 50:50 3:13 93,67 12:42 11:49
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 52:14 4:37 91,16 13:03 12:08
5. Mladen Vukmanović OK Kapela 52:30 4:53 90,70 13:07 12:12
6. Bojan Vukelić OK Maksimir 60:44 13:07 78,40 15:11 14:07
7. Boris Mazić OK Vihor 61:20 13:43 77,64 15:20 14:15
8. Ivo Tišljar OK Orion 62:50 15:13 75,78 15:42 14:36
9. Zdenko Horjan OK Vihor 64:24 16:47 73,94 16:06 14:58
10. Ivan Posinjak OK Kapela 65:05 17:28 73,16 16:16 15:08
11. Siniša Mareković OK Vihor 70:37 23:00 67,43 17:39 16:25
12. Hrvoje Dasović OK Kapela 73:04 25:27 65,17 18:16 16:59
13. Tihomir Salopek OK Ris 77:52 30:15 61,15 19:28 18:06
14. Zdravko Šaflin OK Jelen 78:41 31:04 60,52 19:40 18:17
Damir Hercigonja OK Kapela ot
Marijan Bogović OK Jelen dnf

M35Duljina staze 5.100 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 5.550m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Delić OK Maksimir 46:00 100,00 9:01 8:17
2. Goran Vodopija OK Kapela 50:20 4:20 91,39 9:52 9:04
3. Lino Legac OK Japetić 53:56 7:56 85,29 10:34 9:43
4. Vedran Bijelić OK Bjelovar 54:16 8:16 84,77 10:38 9:46
5. Franjo Budi OK Japetić 55:41 9:41 82,61 10:55 10:01
6. Ivan Bublić OK Kapela 56:18 10:18 81,71 11:02 10:08
7. Branimir Pongrac OK Japetić 60:14 14:14 76,37 11:48 10:51
8. Ivan Gverić OK Kapela 62:26 16:26 73,68 12:14 11:14
9. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 65:42 19:42 70,02 12:52 11:50
10. Goran Rihter OK Kapela 68:01 22:01 67,63 13:20 12:15
11. Miroslav Hainž OK Varaždin 69:54 23:54 65,81 13:42 12:35
12. Marko Bunčić OK Kapela 71:51 25:51 64,02 14:05 12:56
13. Tomislav Meštrović OK Kapela 77:59 31:59 58,99 15:17 14:03
14. Luka Kosić OK Japetić 84:41 38:41 54,32 16:36 15:15
15. Duje Rako OK Vihor 85:05 39:05 54,06 16:40 15:19
Fausto Ferreira OK Kapela dns

M21BDuljina staze 3.300 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.525m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivor Jelić OK Kapela 37:20 100,00 11:18 10:35
2. Branimir Putniković OK Kapela 44:40 7:20 83,58 13:32 12:40
3. Dominik Klasić OK Maksimir 47:16 9:56 78,98 14:19 13:24
4. Bože Đipalo OK Bjelovar 52:57 15:37 70,51 16:02 15:01
5. Alen Vodopijevec OK Vihor 53:53 16:33 69,29 16:19 15:17
6. Tomislav Burgund OK Vihor 61:11 23:51 61,02 18:32 17:21
7. Hrvoje Jandras OK Vihor 62:36 25:16 59,64 18:58 17:45
8. Dario Vodopija OK Kapela 64:40 27:20 57,73 19:35 18:20
9. Ante Balić OK Kapela 67:52 30:32 55,01 20:33 19:15
10. Bernard Ivezic OK Vihor 72:49 35:29 51,27 22:03 20:39
11. Robert Rigo OK Vihor 73:15 35:55 50,97 22:11 20:46
12. Karlo Ivanković 79:36 42:16 46,90 24:07 22:34
13. Dario Malović OK Vihor 88:40 51:20 42,11 26:52 25:09
14. Tin Kodba OK Vihor 89:54 52:34 41,53 27:14 25:30
15. Siniša Lah OK Varaždin 98:11 60:51 38,02 29:45 27:51
16. Vid Kodba OK Vihor 101:01 63:41 36,96 30:36 28:39
17. Branko Ostajmer OK Vihor 103:05 65:45 36,22 31:14 29:14
18. Željko Valjak OK Vihor 103:24 66:04 36,11 31:20 29:20
19. Jure Janković 107:34 70:14 34,71 32:35 30:30
Josip Stipeljković OK Vihor ot
Valter Sučić OK Vihor mp
Zoran Ćorić OK Vihor disq
Tomislav Jurač OK Vihor dns
Zdravko Tonković OK Kapela dns
Nikola Lucić OK Vihor dns
Dino Martinović OK Vihor dns

M20Duljina staze 4.700 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 5.025m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 49:41 100,00 10:34 9:53
2. Jura Kukec OK Vihor 58:47 9:06 84,52 12:30 11:41
3. Noa Kolarek OK Vihor 59:42 10:01 83,22 12:42 11:52
4. Marko Jurač OK Vihor 76:56 27:15 64,58 16:22 15:18
5. Filip Valjak OK Vihor 108:49 59:08 45,66 23:09 21:39
Gabriel Šiljevinac OK Jelen dns

M16Duljina staze 3.300 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.525m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Borna Kuzmanić OK Japetić 57:38 100,00 17:27 16:20
2. Goran Jandras OK Vihor 57:55 0:17 99,51 17:33 16:25
3. Vibor Strmečki OK Maksimir 62:26 4:48 92,31 18:55 17:42
4. Noa Kelc OK Jelen 67:42 10:04 85,13 20:30 19:12
5. Kaan Yelen OK Vihor 82:39 25:01 69,73 25:02 23:26
6. Petar Jurač OK Vihor 93:02 35:24 61,95 28:11 26:23
Jakov Lesjak OK Japetić mp
Patrick Milković OK Japetić mp
Juraj Vukelić OK Maksimir dns

M14Duljina staze 2.400 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.550m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 36:49 100,00 15:20 14:26
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 40:22 3:33 91,21 16:49 15:49
3. Martin Meštrović OK Kapela 47:08 10:19 78,11 19:38 18:29
4. Matko Nikolić OK Vihor 57:02 20:13 64,55 23:45 22:21
5. Marko Tanković OK Jelen 61:27 24:38 59,91 25:36 24:05
6. Karlo Lesjak OK Japetić 82:29 45:40 44,64 34:22 32:20
7. Mikula Mazić OK Vihor 105:48 68:59 34,80 44:05 41:29
Gabrijel Solenički OK Jelen ot
Luka Sučić OK Vihor ot
Adam Anadolac OK Varaždin mp
Luka Oslaković OK Jelen dns

M12Duljina staze 1.900 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mario Lah OK Varaždin 44:23 100,00 23:21 22:11
2. Marin Tanković OK Jelen 56:23 12:00 78,72 29:40 28:11
3. Jure Rako OK Vihor 73:49 29:26 60,13 38:51 36:54
4. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 97:48 53:25 45,38 51:28 48:54
Filip Anadolac OK Varaždin mp
Lovro Pinjušić OK Japetić mp

Ž65Duljina staze 2.100 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.200m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 82:04 100,00 39:04 37:18
2. Vera Franc OK Kapela 87:59 5:55 93,28 41:53 39:59
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor ot

Ž55Duljina staze 2.500 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.625m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela 43:11 100,00 17:16 16:27
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 53:15 10:04 81,10 21:18 20:17
3. Maja Cvitković OK Vihor 60:56 17:45 70,87 24:22 23:12
4. Branka Fabek OK Japetić 63:09 19:58 68,38 25:15 24:03
Karmen Holenda OK Varaždin ot

Ž45Duljina staze 3.000 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Gobec OK Vihor 37:35 100,00 12:31 11:55
2. Mirka Jakšić OK Maksimir 41:42 4:07 90,13 13:54 13:14
3. Neda Gobec OK Vihor 43:15 5:40 86,90 14:25 13:43
4. Srebrenka Vuk OK Kapela 50:37 13:02 74,25 16:52 16:04
5. Gabrijela Baburek OK Japetić 52:00 14:25 72,28 17:20 16:30
6. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 53:16 15:41 70,56 17:45 16:54
7. Ivana Kuzmanić OK Japetić 63:17 25:42 59,39 21:05 20:05
8. Bojana Nikolić OK Vihor 64:04 26:29 58,66 21:21 20:20
9. Marija Schubert OK Varaždin 67:46 30:11 55,46 22:35 21:30
10. Mirjana Horvat OK Maksimir 69:02 31:27 54,44 23:00 21:54
11. Darinka Lovrec OK Vihor 74:54 37:19 50,18 24:58 23:46
12. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 79:14 41:39 47,43 26:24 25:09
13. Željka Miljković OK Vihor 79:41 42:06 47,17 26:33 25:17
14. Anita Radoš OK Vihor 79:59 42:24 46,99 26:39 25:23
15. Evelyn Kraintz OK Maksimir 99:00 61:25 37,96 33:00 31:25
16. Sanja Penc OK Vihor 106:30 68:55 35,29 35:30 33:48
Mirta Boban OK Ivan Merz mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela dnf
Željka Gajdek OK Jelen dnf
Nataša Kolarek OK Vihor dns

Ž35Duljina staze 3.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 4.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 43:17 100,00 11:23 10:25
2. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 55:31 12:14 77,96 14:36 13:22
3. Fabiana Cini OK Maksimir 56:43 13:26 76,32 14:55 13:39
4. Sonja Lesjak OK Japetić 60:57 17:40 71,01 16:02 14:41
5. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 61:00 17:43 70,96 16:03 14:41
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar 62:38 19:21 69,11 16:28 15:05
7. Bernardica Stipić OK Vihor 66:42 23:25 64,89 17:33 16:04
8. Daniela Popović Budi OK Japetić 68:44 25:27 62,97 18:05 16:33
9. Vlatka Stupalo OK Vihor 74:21 31:04 58,22 19:33 17:54
10. Violeta Čalić OK Vihor 75:42 32:25 57,18 19:55 18:14
11. Aida Krkić Drobić OK Kapela 77:48 34:31 55,63 20:28 18:44
12. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 78:32 35:15 55,11 20:40 18:55
13. Sabina Rako OK Vihor 79:19 36:02 54,57 20:52 19:06
14. Antea Popović OK Kapela 82:00 38:43 52,78 21:34 19:45
15. Marta Kiš OK Vihor 82:57 39:40 52,18 21:49 19:59
16. Jelena Brezak OK Kapela 94:26 51:09 45,83 24:51 22:45
17. Sabina Seražin Korper OK Jelen 101:50 58:33 42,50 26:47 24:32
Ivana Horbec OK Vihor disq
Ana Delić OK Jelen dns

Ž21BDuljina staze 3.100 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.325m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovorka Čaja OK Vihor 49:39 100,00 16:00 14:55
2. Olga Pajnić OK Kapela 54:41 5:02 90,80 17:38 16:26
3. Andrea Hribar OK Vihor 59:42 10:03 83,17 19:15 17:57
4. Lana Gerjević OK Kapela 62:03 12:24 80,02 20:00 18:39
5. Ivana Stankovski OK Kapela 64:18 14:39 77,22 20:44 19:20
6. Petra Plevnik OK Bjelovar 82:31 32:52 60,17 26:37 24:49
7. Ines Jurač OK Vihor 83:44 34:05 59,30 27:00 25:10
8. Sandra Latinger OK Kapela 87:39 38:00 56,65 28:16 26:21
9. Višnja Dukić OK Kapela 89:03 39:24 55,76 28:43 26:46
10. Suzana Stanić OK Kapela 89:38 39:59 55,39 28:54 26:57
11. Melita Sučić OK Vihor 93:27 43:48 53,13 30:08 28:06
12. Martina Martin OK Kapela 107:42 58:03 46,10 34:44 32:23
13. Željka Vilagoš OK Vihor 114:48 65:09 43,25 37:01 34:31
14. Martina Triplat Horvat OK Vihor 119:42 70:03 41,48 38:36 36:00
Ivana Žitnik OK Kapela ot
Aleksandra Miličević OK Vihor mp
Mihaela Marija Perković OK Vihor mp
Ana-Marija Pavić OK Vihor dnf
Nika Jurić OK Vihor disq
Iva Stipeljković OK Vihor disq
Nikolina Kranjec OK Vihor disq
Barbara Bjeliš OK Vihor disq
Ivana Marković OK Vihor disq

Ž20Duljina staze 4.000 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 4.425m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 48:47 100,00 12:11 11:01
2. Paula Pavlin OK Vihor 54:16 5:29 89,90 13:34 12:15
Jelena Lesjak OK Japetić disq
Iva Derdić OK Jelen dns

Ž16Duljina staze 3.100 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.325m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Majda Vidaković OK Kapela 50:40 100,00 16:20 15:14
2. Dora Vukelić OK Maksimir 54:45 4:05 92,54 17:39 16:27
3. Mirta Hodak OK Vihor 64:20 13:40 78,76 20:45 19:20
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 64:46 14:06 78,23 20:53 19:28
5. Melissa Drobić OK Kapela 72:48 22:08 69,60 23:29 21:53
Marta Nikolić OK Vihor mp
Wanda Kovač OK Kapela mp
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz dns

Ž14Duljina staze 2.100 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.225m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 32:31 100,00 15:29 14:36
2. Monika Pavić OK Vihor 42:59 10:28 75,65 20:28 19:19
3. Lucija Hercigonja OK Kapela 51:42 19:11 62,89 24:37 23:14
Petra Jurić OK Vihor disq
Petra Vučinić OK Jelen dns

Ž12Duljina staze 1.900 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 42:04 100,00 22:08 21:02
2. Luna Bajrektarević OK Vihor 45:18 3:14 92,86 23:50 22:39
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar 51:06 9:02 82,32 26:53 25:33
4. Sara Delić OK Jelen 57:21 15:17 73,35 30:11 28:40
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 72:15 30:11 58,22 38:01 36:07
6. Dora Delić OK Jelen 75:16 33:12 55,89 39:36 37:38
7. Ines Ostajmer OK Vihor 115:16 73:12 36,50 60:40 57:38
Ema Jurač OK Vihor ot
Helena Ćubela OK Jelen dns

Otvorena dugaDuljina staze 4.000 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 4.425m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
Rafael Sandalj ot
Tomislav Filipcic ot
Krešimir Hodak OK Vihor mp
Iva Pintur OK Kapela dnf
Danijel Dimnjaković SK Tilček Team dns

Otvorena kratkaDuljina staze 2.000 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.100m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Barbara Carević 36:33 100,00 18:16 17:24
2. Mirjana Jurić OK Vihor 56:03 19:30 65,21 28:01 26:41
3. Dejan Juranić SK Tilček Team 59:44 23:11 61,19 29:52 28:26
4. Patrik Grijak OK Jelen 65:26 28:53 55,86 32:43 31:09
5. Vladimir Miovec OK Jelen 65:34 29:01 55,74 32:47 31:13
6. Sonja Ostajmer OK Vihor 66:40 30:07 54,83 33:20 31:44
7. Mladen Debić OK Maksimir 73:39 37:06 49,63 36:49 35:04
8. Tina Šojat OK Vihor 77:14 40:41 47,32 38:37 36:46
9. Ivana Janković 89:59 53:26 40,62 44:59 42:50
10. Petar Šalaj OK Jelen 107:10 70:37 34,11 53:35 51:01
Mario Goljak dnf
Maša Miščević OK Vihor dns
Tanja Grivić dns
Borna Duvnjak dns
Miran Hauser dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5