zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Nenina utrka – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 6.400 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Andraž Hribar OK Kapela M21A 47:17
2. Matija Razum OK Japetić M21A 48:15 0:58
3. Luka Filetin OK Kapela M21A 56:44 9:27
4. Lobel Horvat OK Maksimir M21A 61:39 14:22
5. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 68:35 21:18
6. Filip Vujanić OK Japetić M21A 84:58 37:41
7. Vedran Kaldi OK Kapela M21A 89:49 42:32
8. Alex Ivanov OK Vihor M21A 97:03 49:46
Domagoj Delimar OK Kapela M21A ot
Nenad Krpan M21A mp
Tomislav Varnica OK Vihor M21A dnf
Miran Košćica OK Jelen M21A dns

Ž21ADuljina staze 5.000 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21A 50:57
2. Vinka Vukmanović OK Kapela Ž21A 52:12 1:15
3. Olga Jerković Perić OK Kapela Ž21A 66:05 15:08
4. Ines Kos OK Kapela Ž21A 85:13 34:16
5. Nika Sakar OK Maksimir Ž21A 95:30 44:33
6. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 95:33 44:36

M70 – M65Duljina staze 2.400 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M65 52:09
2. Ivica Mesić OK Vihor M65 64:05 11:56
3. Milan Turkalj OK Varaždin M70 85:57 33:48
4. Radovan Čepelak OK Maksimir M70 92:26 40:17

M55Duljina staze 3.400 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Petar Strmečki OK Maksimir M55 34:06
2. Saša Horvat OK Maksimir M55 39:45 5:39
3. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 40:44 6:38
4. Karlo Gobec OK Vihor M55 48:06 14:00
5. Krešo Špoljar OK Kapela M55 51:23 17:17
6. Mladen Jelić OK Kapela M55 53:09 19:03
7. Zdravko Crnković OK Vihor M55 54:47 20:41
8. Nenad Lovrec OK Vihor M55 56:15 22:09
9. Darko Raškaj OK Kapela M55 59:01 24:55
10. Mile Mioković OK Kapela M55 62:38 28:32
11. Mile Boban OK Ivan Merz M55 65:19 31:13
12. Ivo Lukačić M55 74:42 40:36
13. Josip Matijašić OK Vihor M55 75:37 41:31
14. Nenad Mihaljević OK Vihor M55 80:47 46:41
Darko Merunka OK Maksimir M55 mp
Predrag Labaš OK Varaždin M55 disq

M45Duljina staze 4.000 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 47:37
2. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 47:40 0:03
3. Damir Gobec OK Vihor M45 50:50 3:13
4. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 52:14 4:37
5. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 52:30 4:53
6. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 60:44 13:07
7. Boris Mazić OK Vihor M45 61:20 13:43
8. Ivo Tišljar OK Orion M45 62:50 15:13
9. Zdenko Horjan OK Vihor M45 64:24 16:47
10. Ivan Posinjak OK Kapela M45 65:05 17:28
11. Siniša Mareković OK Vihor M45 70:37 23:00
12. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 73:04 25:27
13. Tihomir Salopek OK Ris M45 77:52 30:15
14. Zdravko Šaflin OK Jelen M45 78:41 31:04
Damir Hercigonja OK Kapela M45 ot
Marijan Bogović OK Jelen M45 dnf

M35Duljina staze 5.100 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Petar Delić OK Maksimir M35 46:00
2. Goran Vodopija OK Kapela M35 50:20 4:20
3. Lino Legac OK Japetić M35 53:56 7:56
4. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 54:16 8:16
5. Franjo Budi OK Japetić M35 55:41 9:41
6. Ivan Bublić OK Kapela M35 56:18 10:18
7. Branimir Pongrac OK Japetić M35 60:14 14:14
8. Ivan Gverić OK Kapela M35 62:26 16:26
9. Krunoslav Canjuga OK Varaždin M35 65:42 19:42
10. Goran Rihter OK Kapela M35 68:01 22:01
11. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 69:54 23:54
12. Marko Bunčić OK Kapela M35 71:51 25:51
13. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 77:59 31:59
14. Luka Kosić OK Japetić M35 84:41 38:41
15. Duje Rako OK Vihor M35 85:05 39:05
Fausto Ferreira OK Kapela M35 dns

M21B – M16Duljina staze 3.300 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivor Jelić OK Kapela M21B 37:20
2. Branimir Putniković OK Kapela M21B 44:40 7:20
3. Dominik Klasić OK Maksimir M21B 47:16 9:56
4. Bože Đipalo OK Bjelovar M21B 52:57 15:37
5. Alen Vodopijevec OK Vihor M21B 53:53 16:33
6. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 57:38 20:18
7. Goran Jandras OK Vihor M16 57:55 20:35
8. Tomislav Burgund OK Vihor M21B 61:11 23:51
9. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 62:26 25:06
10. Hrvoje Jandras OK Vihor M21B 62:36 25:16
11. Dario Vodopija OK Kapela M21B 64:40 27:20
12. Noa Kelc OK Jelen M16 67:42 30:22
13. Ante Balić OK Kapela M21B 67:52 30:32
14. Bernard Ivezic OK Vihor M21B 72:49 35:29
15. Robert Rigo OK Vihor M21B 73:15 35:55
16. Karlo Ivanković M21B 79:36 42:16
17. Kaan Yelen OK Vihor M16 82:39 45:19
18. Dario Malović OK Vihor M21B 88:40 51:20
19. Tin Kodba OK Vihor M21B 89:54 52:34
20. Petar Jurač OK Vihor M16 93:02 55:42
21. Siniša Lah OK Varaždin M21B 98:11 60:51
22. Vid Kodba OK Vihor M21B 101:01 63:41
23. Branko Ostajmer OK Vihor M21B 103:05 65:45
24. Željko Valjak OK Vihor M21B 103:24 66:04
25. Jure Janković M21B 107:34 70:14
Josip Stipeljković OK Vihor M21B ot
Jakov Lesjak OK Japetić M16 mp
Patrick Milković OK Japetić M16 mp
Valter Sučić OK Vihor M21B mp
Zoran Ćorić OK Vihor M21B disq
Nikola Lucić OK Vihor M21B dns
Zdravko Tonković OK Kapela M21B dns
Juraj Vukelić OK Maksimir M16 dns
Tomislav Jurač OK Vihor M21B dns
Dino Martinović OK Vihor M21B dns

M20Duljina staze 4.700 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jan Gobec OK Vihor M20 49:41
2. Jura Kukec OK Vihor M20 58:47 9:06
3. Noa Kolarek OK Vihor M20 59:42 10:01
4. Marko Jurač OK Vihor M20 76:56 27:15
5. Filip Valjak OK Vihor M20 108:49 59:08
Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 dns

M14Duljina staze 2.400 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M14 36:49
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M14 40:22 3:33
3. Martin Meštrović OK Kapela M14 47:08 10:19
4. Matko Nikolić OK Vihor M14 57:02 20:13
5. Marko Tanković OK Jelen M14 61:27 24:38
6. Karlo Lesjak OK Japetić M14 82:29 45:40
7. Mikula Mazić OK Vihor M14 105:48 68:59
Gabrijel Solenički OK Jelen M14 ot
Luka Sučić OK Vihor M14 ot
Adam Anadolac OK Varaždin M14 mp
Luka Oslaković OK Jelen M14 dns

M12 – Ž12Duljina staze 1.900 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 42:04
2. Mario Lah OK Varaždin M12 44:23 2:19
3. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž12 45:18 3:14
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 51:06 9:02
5. Marin Tanković OK Jelen M12 56:23 14:19
6. Sara Delić OK Jelen Ž12 57:21 15:17
7. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 72:15 30:11
8. Jure Rako OK Vihor M12 73:49 31:45
9. Dora Delić OK Jelen Ž12 75:16 33:12
10. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M12 97:48 55:44
11. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 115:16 73:12
Ema Jurač OK Vihor Ž12 ot
Filip Anadolac OK Varaždin M12 mp
Lovro Pinjušić OK Japetić M12 mp
Helena Ćubela OK Jelen Ž12 dns

Ž65Duljina staze 2.100 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 82:04
2. Vera Franc OK Kapela Ž65 87:59 5:55
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 ot

Ž55Duljina staze 2.500 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 43:11
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 53:15 10:04
3. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 60:56 17:45
4. Branka Fabek OK Japetić Ž55 63:09 19:58
Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 ot

Ž45Duljina staze 3.000 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 37:35
2. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 41:42 4:07
3. Neda Gobec OK Vihor Ž45 43:15 5:40
4. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 50:37 13:02
5. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 52:00 14:25
6. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 53:16 15:41
7. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 63:17 25:42
8. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 64:04 26:29
9. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 67:46 30:11
10. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 69:02 31:27
11. Darinka Lovrec OK Vihor Ž45 74:54 37:19
12. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 79:14 41:39
13. Željka Miljković OK Vihor Ž45 79:41 42:06
14. Anita Radoš OK Vihor Ž45 79:59 42:24
15. Evelyn Kraintz OK Maksimir Ž45 99:00 61:25
16. Sanja Penc OK Vihor Ž45 106:30 68:55
Mirta Boban OK Ivan Merz Ž45 mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 dnf
Željka Gajdek OK Jelen Ž45 dnf
Nataša Kolarek OK Vihor Ž45 dns

Ž35Duljina staze 3.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 43:17
2. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 55:31 12:14
3. Fabiana Cini OK Maksimir Ž35 56:43 13:26
4. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 60:57 17:40
5. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 61:00 17:43
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 62:38 19:21
7. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 66:42 23:25
8. Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 68:44 25:27
9. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 74:21 31:04
10. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 75:42 32:25
11. Aida Krkić Drobić OK Kapela Ž35 77:48 34:31
12. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž35 78:32 35:15
13. Sabina Rako OK Vihor Ž35 79:19 36:02
14. Antea Popović OK Kapela Ž35 82:00 38:43
15. Marta Kiš OK Vihor Ž35 82:57 39:40
16. Jelena Brezak OK Kapela Ž35 94:26 51:09
17. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 101:50 58:33
Ivana Horbec OK Vihor Ž35 disq
Ana Delić OK Jelen Ž35 dns

Ž21B – Ž16Duljina staze 3.100 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lovorka Čaja OK Vihor Ž21B 49:39
2. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 50:40 1:01
3. Olga Pajnić OK Kapela Ž21B 54:41 5:02
4. Dora Vukelić OK Maksimir Ž16 54:45 5:06
5. Andrea Hribar OK Vihor Ž21B 59:42 10:03
6. Lana Gerjević OK Kapela Ž21B 62:03 12:24
7. Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B 64:18 14:39
8. Mirta Hodak OK Vihor Ž16 64:20 14:41
9. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 64:46 15:07
10. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 72:48 23:09
11. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 82:31 32:52
12. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 83:44 34:05
13. Sandra Latinger OK Kapela Ž21B 87:39 38:00
14. Višnja Dukić OK Kapela Ž21B 89:03 39:24
15. Suzana Stanić OK Kapela Ž21B 89:38 39:59
16. Melita Sučić OK Vihor Ž21B 93:27 43:48
17. Martina Martin OK Kapela Ž21B 107:42 58:03
18. Željka Vilagoš OK Vihor Ž21B 114:48 65:09
19. Martina Triplat Horvat OK Vihor Ž21B 119:42 70:03
Ivana Žitnik OK Kapela Ž21B ot
Marta Nikolić OK Vihor Ž16 mp
Wanda Kovač OK Kapela Ž16 mp
Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B mp
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž21B mp
Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B dnf
Nika Jurić OK Vihor Ž21B disq
Iva Stipeljković OK Vihor Ž21B disq
Nikolina Kranjec OK Vihor Ž21B disq
Barbara Bjeliš OK Vihor Ž21B disq
Ivana Marković OK Vihor Ž21B disq
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 dns

Ž20 – Otvorena dugaDuljina staze 4.000 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 48:47
2. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 54:16 5:29
Rafael Sandalj Otvorena duga ot
Tomislav Filipcic Otvorena duga ot
Krešimir Hodak OK Vihor Otvorena duga mp
Iva Pintur OK Kapela Otvorena duga dnf
Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 disq
Danijel Dimnjaković SK Tilček Team Otvorena duga dns
Iva Derdić OK Jelen Ž20 dns

Ž14Duljina staze 2.100 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž14 32:31
2. Monika Pavić OK Vihor Ž14 42:59 10:28
3. Lucija Hercigonja OK Kapela Ž14 51:42 19:11
Petra Jurić OK Vihor Ž14 disq
Petra Vučinić OK Jelen Ž14 dns

Otvorena kratkaDuljina staze 2.000 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Barbara Carević Otvorena kratka 36:33
2. Mirjana Jurić OK Vihor Otvorena kratka 56:03 19:30
3. Dejan Juranić SK Tilček Team Otvorena kratka 59:44 23:11
4. Patrik Grijak OK Jelen Otvorena kratka 65:26 28:53
5. Vladimir Miovec OK Jelen Otvorena kratka 65:34 29:01
6. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena kratka 66:40 30:07
7. Mladen Debić OK Maksimir Otvorena kratka 73:39 37:06
8. Tina Šojat OK Vihor Otvorena kratka 77:14 40:41
9. Ivana Janković Otvorena kratka 89:59 53:26
10. Petar Šalaj OK Jelen Otvorena kratka 107:10 70:37
Mario Goljak Otvorena kratka dnf
Borna Duvnjak Otvorena kratka dns
Tanja Grivić Otvorena kratka dns
Maša Miščević OK Vihor Otvorena kratka dns
Miran Hauser Otvorena kratka dns