zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 40. Pokal Zagreba – Statistika

M21Duljina staze 2.530 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 22,   Ekvivalentna duljina 2.530m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tihon Salopek OK Ris 12:18 100,00 4:51 4:51
2. Luka Filetin OK Kapela 14:35 2:17 84,34 5:45 5:45
3. Dražen Gadžić OK Kapela 14:38 2:20 84,05 5:47 5:47
4. Jan Gobec OK Vihor 14:52 2:34 82,74 5:52 5:52
5. Dominik Klasić OK Maksimir 15:35 3:17 78,93 6:09 6:09
6. Ivor Jelić OK Kapela 19:02 6:44 64,62 7:31 7:31
7. Petar Gojmerac OK Ivan Merz 19:37 7:19 62,70 7:45 7:45
8. Kristijan Verović OK Japetić 26:21 14:03 46,68 10:24 10:24
Filip Vujanić OK Japetić mp
Ante Raguž OK Maksimir mp
Domagoj Delimar OK Kapela dns
Danko Pleše OK Vihor dns
Vladimir Tkalec OK Međimurje dns
Tomislav Varnica OK Vihor dns

Ž21Duljina staze 1.990 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 1.990m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dorja Salopek OK Ris 12:13 100,00 6:08 6:08
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 12:41 0:28 96,32 6:22 6:22
3. Nola Jandrečić OK Japetić 13:04 0:51 93,49 6:33 6:33
4. Vinka Vukmanović OK Kapela 13:07 0:54 93,14 6:35 6:35
5. Olga Jerković Perić OK Kapela 13:41 1:28 89,28 6:52 6:52
6. Iva Štambuk OK Maksimir 14:00 1:47 87,26 7:02 7:02
7. Ines Kos OK Kapela 15:10 2:57 80,55 7:37 7:37
8. Margaux Marthe Marie Grioche OK Maksimir 16:07 3:54 75,80 8:05 8:05
9. Ana Beblek OK Jelen 16:23 4:10 74,57 8:13 8:13
10. Petra Plevnik OK Bjelovar 18:18 6:05 66,76 9:11 9:11
11. Sabina Seražin Korper OK Jelen 18:54 6:41 64,64 9:29 9:29
12. Andrea Hribar OK Vihor 25:45 13:32 47,44 12:56 12:56
Barbara Arbanas OK Vihor dns

M65Duljina staze 1.660 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 1.660m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Milan Turkalj OK Varaždin 24:00 100,00 14:27 14:27

M55Duljina staze 1.660 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 1.660m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 10:28 100,00 6:18 6:18
2. Mile Mioković OK Kapela 10:41 0:13 97,97 6:26 6:26
3. Mile Boban OK Ivan Merz 12:35 2:07 83,18 7:34 7:34
4. Krešo Špoljar OK Kapela 13:14 2:46 79,09 7:58 7:58
5. Nenad Lovrec OK Vihor 14:03 3:35 74,50 8:27 8:27
6. Darko Raškaj OK Kapela 14:43 4:15 71,12 8:51 8:51
7. Predrag Labaš OK Varaždin 15:15 4:47 68,63 9:11 9:11
Mladen Jelić OK Kapela mp
Nenad Mihaljević OK Vihor dnf

M45Duljina staze 2.050 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 21,   Ekvivalentna duljina 2.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenko Horjan OK Vihor 12:09 100,00 5:55 5:55
1. Robert Orehoci OK Bjelovar 12:09 100,00 5:55 5:55
3. Damir Gobec OK Vihor 12:57 0:48 93,82 6:19 6:19
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 14:03 1:54 86,48 6:51 6:51
5. Ivo Tišljar OK Orion 14:33 2:24 83,51 7:05 7:05
5. Marijan Bogović OK Jelen 14:33 2:24 83,51 7:05 7:05
7. Vladimir Trivunović OK Kapela 14:37 2:28 83,12 7:07 7:07
8. Hrvoje Dasović OK Kapela 16:43 4:34 72,68 8:09 8:09
9. Domagoj Šantić OK Bjelovar 16:48 4:39 72,32 8:11 8:11
10. Željko Valjak OK Vihor 17:02 4:53 71,33 8:18 8:18
11. Siniša Mareković OK Vihor 17:40 5:31 68,77 8:37 8:37
12. Boris Mazić OK Vihor 17:54 5:45 67,88 8:43 8:43
Hrvoje Jandras OK Vihor mp
Bojan Vukelić OK Maksimir dns
Vlatko Tounec OK Kapela dns
Zdravko Tonković OK Kapela dns

M35Duljina staze 2.140 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Franjo Budi OK Japetić 12:00 100,00 5:36 5:36
2. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 12:12 0:12 98,36 5:42 5:42
3. Vedran Bijelić OK Bjelovar 12:19 0:19 97,43 5:45 5:45
4. Ivan Bublić OK Kapela 12:47 0:47 93,87 5:58 5:58
5. Miroslav Hainž OK Varaždin 12:50 0:50 93,51 5:59 5:59
6. Tihomir Salopek OK Ris 13:52 1:52 86,54 6:28 6:28
7. Duje Rako OK Vihor 14:13 2:13 84,41 6:38 6:38
8. Luka Kosić OK Japetić 14:50 2:50 80,90 6:55 6:55
9. Branimir Putniković OK Kapela 15:19 3:19 78,35 7:09 7:09
10. Tomislav Meštrović OK Kapela 15:53 3:53 75,55 7:25 7:25
11. Goran Rihter OK Kapela 17:23 5:23 69,03 8:07 8:07
12. Branko Ostajmer OK Vihor 17:47 5:47 67,48 8:18 8:18
13. Ante Balić OK Kapela 18:00 6:00 66,67 8:24 8:24
14. Bernard Ivezic OK Vihor 19:24 7:24 61,86 9:03 9:03
Ivan Šantek OK Varaždin mp
Tomislav Jurač OK Vihor dns
Ivan Majnarić OK Vihor dns
Tomislav Braniša OK Međimurje dns
Fausto Ferreira OK Kapela dns

M20Duljina staze 2.140 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Filip Valjak OK Vihor 14:44 100,00 6:53 6:53
2. Tin Kodba OK Vihor 16:55 2:11 87,09 7:54 7:54
3. Vid Kodba OK Vihor 25:53 11:09 56,92 12:05 12:05

M16Duljina staze 1.810 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 1.810m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 10:39 100,00 5:53 5:53
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 10:40 0:01 99,84 5:53 5:53
3. Jakov Lesjak OK Japetić 11:08 0:29 95,66 6:09 6:09
4. Juraj Vukelić OK Maksimir 12:13 1:34 87,18 6:44 6:44
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 12:25 1:46 85,77 6:51 6:51
6. Martin Meštrović OK Kapela 12:43 2:04 83,75 7:01 7:01
7. Borna Kuzmanić OK Japetić 13:35 2:56 78,40 7:30 7:30
8. Matko Nikolić OK Vihor 15:04 4:25 70,69 8:19 8:19
9. Petar Jurač OK Vihor 15:21 4:42 69,38 8:28 8:28
10. Jakov Boban OK Ivan Merz 17:15 6:36 61,74 9:31 9:31
11. Mikula Mazić OK Vihor 23:40 13:01 45,00 13:04 13:04
12. Marko Tanković OK Jelen 25:20 14:41 42,04 13:59 13:59
13. Karlo Lesjak OK Japetić 25:39 15:00 41,52 14:10 14:10
14. Goran Jandras OK Vihor 25:42 15:03 41,44 14:11 14:11
15. Adam Anadolac OK Varaždin 31:02 20:23 34,32 17:08 17:08
Patrick Milković OK Japetić disq

M12Duljina staze 1.330 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.330m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 10:23 100,00 7:48 7:48
2. Jakov Bijelić OK Bjelovar 13:08 2:45 79,06 9:52 9:52
3. Mario Lah OK Varaždin 14:30 4:07 71,61 10:54 10:54
4. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 15:23 5:00 67,50 11:33 11:33
5. Ivan Petravić OK Japetić 19:25 9:02 53,48 14:35 14:35
6. Filip Anadolac OK Varaždin 20:11 9:48 51,45 15:10 15:10
7. Marin Tanković OK Jelen 24:21 13:58 42,64 18:18 18:18
8. Jure Rako OK Vihor 44:38 34:15 23,26 33:33 33:33

Ž65Duljina staze 1.270 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.270m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mirjana Marchiotti OK Maksimir 22:16 100,00 17:31 17:31
2. Vera Franc OK Kapela 42:44 20:28 52,11 33:38 33:38

Ž55Duljina staze 1.270 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.270m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 12:47 100,00 10:03 10:03
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 13:34 0:47 94,23 10:40 10:40
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 17:12 4:25 74,32 13:32 13:32
4. Branka Fabek OK Japetić 20:00 7:13 63,92 15:44 15:44
5. Karmen Holenda OK Varaždin 22:02 9:15 58,02 17:20 17:20

Ž45Duljina staze 1.480 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 1.480m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Bojana Nikolić OK Vihor 11:34 100,00 7:48 7:48
2. Mirka Jakšić OK Maksimir 12:58 1:24 89,20 8:45 8:45
3. Davorka Srebačić OK Varaždin 13:29 1:55 85,78 9:06 9:06
4. Gabrijela Baburek OK Japetić 13:39 2:05 84,74 9:13 9:13
5. Neda Gobec OK Vihor 14:03 2:29 82,33 9:29 9:29
6. Mirjana Horvat OK Maksimir 14:22 2:48 80,51 9:42 9:42
7. Marija Gradečak Galović OK Kapela 14:56 3:22 77,46 10:05 10:05
8. Ana-Marija Pavić OK Vihor 15:08 3:34 76,43 10:13 10:13
9. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 15:22 3:48 75,27 10:22 10:22
10. Sanja Penc OK Vihor 15:52 4:18 72,90 10:43 10:43
11. Darinka Lovrec OK Vihor 17:56 6:22 64,50 12:07 12:07
12. Mirta Boban OK Ivan Merz 18:09 6:35 63,73 12:15 12:15
13. Marija Schubert OK Varaždin 18:28 6:54 62,64 12:28 12:28
14. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 19:27 7:53 59,47 13:08 13:08
15. Mihaela Marija Perković OK Vihor 23:12 11:38 49,86 15:40 15:40
Evelyn Kraintz OK Maksimir dns
Ivana Kuzmanić OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 1.670 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 1.670m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sanda Berženji OK Kapela 12:08 100,00 7:15 7:15
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 12:30 0:22 97,07 7:29 7:29
3. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 12:34 0:26 96,55 7:31 7:31
4. Sonja Lesjak OK Japetić 12:39 0:31 95,92 7:34 7:34
5. Lana Gerjević OK Kapela 13:25 1:17 90,43 8:02 8:02
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar 14:00 1:52 86,67 8:22 8:22
7. Višnja Dukić OK Kapela 14:53 2:45 81,52 8:54 8:54
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 15:17 3:09 79,39 9:09 9:09
9. Sabina Rako OK Vihor 15:30 3:22 78,28 9:16 9:16
10. Vlatka Stupalo OK Vihor 16:04 3:56 75,52 9:37 9:37
11. Ivana Horbec OK Vihor 16:12 4:04 74,90 9:42 9:42
12. Bernardica Stipić OK Vihor 16:19 4:11 74,36 9:46 9:46
13. Ines Jurač OK Vihor 16:23 4:15 74,06 9:48 9:48
14. Daniela Popović Budi OK Japetić 16:48 4:40 72,22 10:03 10:03
15. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 17:25 5:17 69,67 10:25 10:25
16. Lidija Detić OK Varaždin 18:04 5:56 67,16 10:49 10:49
17. Sandra Latinger OK Kapela 20:04 7:56 60,47 12:00 12:00
18. Aleksandra Miličević OK Vihor 34:14 22:06 35,44 20:29 20:29
19. Ivana Marković OK Vihor 37:52 25:44 32,04 22:40 22:40
Maja Katušić OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 1.730 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 11:44 100,00 6:46 6:46
2. Jelena Lesjak OK Japetić 16:54 5:10 69,43 9:46 9:46
Nika Korper dns
Ana Srebačić OK Varaždin dns

Ž16Duljina staze 1.480 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 1.480m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Vukelić OK Maksimir 10:04 100,00 6:48 6:48
2. Majda Vidaković OK Kapela 10:22 0:18 97,11 7:00 7:00
3. Mirta Hodak OK Vihor 10:47 0:43 93,35 7:17 7:17
4. Paola Rako OK Vihor 11:02 0:58 91,24 7:27 7:27
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 11:02 0:58 91,24 7:27 7:27
6. Nina Mioković OK Kapela 12:20 2:16 81,62 8:20 8:20
7. Wanda Kovač OK Kapela 12:27 2:23 80,86 8:24 8:24
8. Jelena Gojmerac OK Ivan Merz 13:41 3:37 73,57 9:14 9:14
9. Mare Gršković OK Kapela 14:32 4:28 69,27 9:49 9:49
10. Ira Mareković OK Vihor 15:19 5:15 65,72 10:20 10:20
11. Monika Pavić OK Vihor 16:17 6:13 61,82 11:00 11:00
12. Karla Paulić OK Japetić 19:38 9:34 51,27 13:15 13:15
13. Hana Markić OK Japetić 34:48 24:44 28,93 23:30 23:30
14. Mirela Obranić OK Japetić 42:47 32:43 23,53 28:54 28:54
Lucija Markić OK Japetić mp
Jana Cvjetko OK Japetić dns

Ž12Duljina staze 1.330 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.330m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sara Delić OK Jelen 11:01 100,00 8:16 8:16
2. Dora Delić OK Jelen 12:14 1:13 90,05 9:11 9:11
3. Ana Budi OK Japetić 12:44 1:43 86,52 9:34 9:34
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 12:54 1:53 85,40 9:41 9:41
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 15:27 4:26 71,31 11:36 11:36
6. Gloria Šantić OK Bjelovar 15:35 4:34 70,70 11:43 11:43
7. Katja Fatzek OK Japetić 16:51 5:50 65,38 12:40 12:40
8. Ema Jurač OK Vihor 17:23 6:22 63,37 13:04 13:04
9. Franka Paulić OK Japetić 17:34 6:33 62,71 13:12 13:12
10. Viktoria Šantić OK Bjelovar 17:53 6:52 61,60 13:26 13:26
11. Eva Šantek OK Varaždin 18:32 7:31 59,44 13:56 13:56
12. Ines Ostajmer OK Vihor 37:35 26:34 29,31 28:15 28:15
13. Lucija Detić OK Varaždin 39:59 28:58 27,55 30:03 30:03
14. Vittoria Velimirović OK Maksimir 47:58 36:57 22,97 36:03 36:03
15. Beatrice Velimirović OK Maksimir 48:56 37:55 22,51 36:47 36:47
Anja Fatzek OK Japetić mp

OtvorenaDuljina staze 1.690 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 1.690m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dominik Hržan OK Maksimir 11:21 100,00 6:42 6:42
2. Tomislav Filipcic 11:34 0:13 98,13 6:50 6:50
3. Vjekoslav Klarić OK Kapela 12:32 1:11 90,56 7:24 7:24
4. Rafael Sandalj 14:43 3:22 77,12 8:42 8:42
5. Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir 15:25 4:04 73,62 9:07 9:07
6. Nenad Krpan 15:45 4:24 72,06 9:19 9:19
7. Ivan Pavić OK Maksimir 16:26 5:05 69,07 9:43 9:43
8. Jure Janković 17:38 6:17 64,37 10:26 10:26
9. Nikola Ožanić OK Kapela 17:53 6:32 63,47 10:34 10:34
10. Marina Mihaljević OK Vihor 18:19 6:58 61,97 10:50 10:50
11. Igor Hegediš OK Maksimir 19:31 8:10 58,16 11:32 11:32
12. Sonja Ostajmer OK Vihor 19:41 8:20 57,66 11:38 11:38
13. Luka Tot OK Japetić 20:39 9:18 54,96 12:13 12:13
14. Marija Stamać Ožanić OK Kapela 21:07 9:46 53,75 12:29 12:29
15. Kristina Draušnik OK Bjelovar 21:11 9:50 53,58 12:32 12:32
16. Iva Marjanović OK Kapela 21:50 10:29 51,98 12:55 12:55
17. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 22:22 11:01 50,75 13:14 13:14
18. Petar Draušnik OK Bjelovar 22:42 11:21 50,00 13:25 13:25
19. Karmela Crvenković OK Kapela 23:04 11:43 49,21 13:38 13:38
20. Magdalena Pavlović OK Vihor 25:00 13:39 45,40 14:47 14:47
21. Vedran Boban OK Maksimir 25:05 13:44 45,25 14:50 14:50
22. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 25:24 14:03 44,69 15:01 15:01
23. Erik Tot OK Japetić 26:14 14:53 43,27 15:31 15:31
24. Lea Bošnjak OK Japetić 27:09 15:48 41,80 16:03 16:03
25. Martin Vukmanović OK Kapela 27:38 16:17 41,07 16:21 16:21
26. Ana Jagodić OK Japetić 27:39 16:18 41,05 16:21 16:21
27. Tina Šojat OK Vihor 27:50 16:29 40,78 16:28 16:28
28. Vida Pavlović OK Vihor 50:55 39:34 22,29 30:07 30:07
Pavo Filip Latinac mp
Iva Detić OK Varaždin mp
Marin Mihinjač OK Varaždin mp
Neva Čorak mp
Tena Bartaković OK Japetić mp
Marta Tkalec OK Međimurje dns
Vladimir Miovec OK Jelen dns
Jakov Tkalec OK Međimurje dns
Nikolina Miovec OK Jelen dns
Lucija Šantek OK Varaždin dns
Ivana Tkalec OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5