zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 40. Pokal Zagreba – Rezultati po stazama

M21Duljina staze 2.530 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 22

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tihon Salopek OK Ris M21 12:18
2. Luka Filetin OK Kapela M21 14:35 2:17
3. Dražen Gadžić OK Kapela M21 14:38 2:20
4. Jan Gobec OK Vihor M21 14:52 2:34
5. Dominik Klasić OK Maksimir M21 15:35 3:17
6. Ivor Jelić OK Kapela M21 19:02 6:44
7. Petar Gojmerac OK Ivan Merz M21 19:37 7:19
8. Kristijan Verović OK Japetić M21 26:21 14:03
Filip Vujanić OK Japetić M21 mp
Ante Raguž OK Maksimir M21 mp
Danko Pleše OK Vihor M21 dns
Domagoj Delimar OK Kapela M21 dns
Tomislav Varnica OK Vihor M21 dns
Vladimir Tkalec OK Međimurje M21 dns

Ž21Duljina staze 1.990 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dorja Salopek OK Ris Ž21 12:13
2. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 12:41 0:28
3. Nola Jandrečić OK Japetić Ž21 13:04 0:51
4. Vinka Vukmanović OK Kapela Ž21 13:07 0:54
5. Olga Jerković Perić OK Kapela Ž21 13:41 1:28
6. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21 14:00 1:47
7. Ines Kos OK Kapela Ž21 15:10 2:57
8. Margaux Marthe Marie Grioche OK Maksimir Ž21 16:07 3:54
9. Ana Beblek OK Jelen Ž21 16:23 4:10
10. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 18:18 6:05
11. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž21 18:54 6:41
12. Andrea Hribar OK Vihor Ž21 25:45 13:32
Barbara Arbanas OK Vihor Ž21 dns

M65 – M55Duljina staze 1.660 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 10:28
2. Mile Mioković OK Kapela M55 10:41 0:13
3. Mile Boban OK Ivan Merz M55 12:35 2:07
4. Krešo Špoljar OK Kapela M55 13:14 2:46
5. Nenad Lovrec OK Vihor M55 14:03 3:35
6. Darko Raškaj OK Kapela M55 14:43 4:15
7. Predrag Labaš OK Varaždin M55 15:15 4:47
8. Milan Turkalj OK Varaždin M65 24:00 13:32
Mladen Jelić OK Kapela M55 mp
Nenad Mihaljević OK Vihor M55 dnf

M45Duljina staze 2.050 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenko Horjan OK Vihor M45 12:09
1. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 12:09
3. Damir Gobec OK Vihor M45 12:57 0:48
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 14:03 1:54
5. Ivo Tišljar OK Orion M45 14:33 2:24
5. Marijan Bogović OK Jelen M45 14:33 2:24
7. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 14:37 2:28
8. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 16:43 4:34
9. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 16:48 4:39
10. Željko Valjak OK Vihor M45 17:02 4:53
11. Siniša Mareković OK Vihor M45 17:40 5:31
12. Boris Mazić OK Vihor M45 17:54 5:45
Hrvoje Jandras OK Vihor M45 mp
Vlatko Tounec OK Kapela M45 dns
Bojan Vukelić OK Maksimir M45 dns
Zdravko Tonković OK Kapela M45 dns

M35 – M20Duljina staze 2.140 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Franjo Budi OK Japetić M35 12:00
2. Krunoslav Canjuga OK Varaždin M35 12:12 0:12
3. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 12:19 0:19
4. Ivan Bublić OK Kapela M35 12:47 0:47
5. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 12:50 0:50
6. Tihomir Salopek OK Ris M35 13:52 1:52
7. Duje Rako OK Vihor M35 14:13 2:13
8. Filip Valjak OK Vihor M20 14:44 2:44
9. Luka Kosić OK Japetić M35 14:50 2:50
10. Branimir Putniković OK Kapela M35 15:19 3:19
11. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 15:53 3:53
12. Tin Kodba OK Vihor M20 16:55 4:55
13. Goran Rihter OK Kapela M35 17:23 5:23
14. Branko Ostajmer OK Vihor M35 17:47 5:47
15. Ante Balić OK Kapela M35 18:00 6:00
16. Bernard Ivezic OK Vihor M35 19:24 7:24
17. Vid Kodba OK Vihor M20 25:53 13:53
Ivan Šantek OK Varaždin M35 mp
Tomislav Braniša OK Međimurje M35 dns
Ivan Majnarić OK Vihor M35 dns
Tomislav Jurač OK Vihor M35 dns
Fausto Ferreira OK Kapela M35 dns

M16Duljina staze 1.810 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M16 10:39
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 10:40 0:01
3. Jakov Lesjak OK Japetić M16 11:08 0:29
4. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 12:13 1:34
5. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 12:25 1:46
6. Martin Meštrović OK Kapela M16 12:43 2:04
7. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 13:35 2:56
8. Matko Nikolić OK Vihor M16 15:04 4:25
9. Petar Jurač OK Vihor M16 15:21 4:42
10. Jakov Boban OK Ivan Merz M16 17:15 6:36
11. Mikula Mazić OK Vihor M16 23:40 13:01
12. Marko Tanković OK Jelen M16 25:20 14:41
13. Karlo Lesjak OK Japetić M16 25:39 15:00
14. Goran Jandras OK Vihor M16 25:42 15:03
15. Adam Anadolac OK Varaždin M16 31:02 20:23
Patrick Milković OK Japetić M16 disq

M12 – Ž12Duljina staze 1.330 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 10:23
2. Sara Delić OK Jelen Ž12 11:01 0:38
3. Dora Delić OK Jelen Ž12 12:14 1:51
4. Ana Budi OK Japetić Ž12 12:44 2:21
5. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž12 12:54 2:31
6. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 13:08 2:45
7. Mario Lah OK Varaždin M12 14:30 4:07
8. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M12 15:23 5:00
9. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 15:27 5:04
10. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 15:35 5:12
11. Katja Fatzek OK Japetić Ž12 16:51 6:28
12. Ema Jurač OK Vihor Ž12 17:23 7:00
13. Franka Paulić OK Japetić Ž12 17:34 7:11
14. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 17:53 7:30
15. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 18:32 8:09
16. Ivan Petravić OK Japetić M12 19:25 9:02
17. Filip Anadolac OK Varaždin M12 20:11 9:48
18. Marin Tanković OK Jelen M12 24:21 13:58
19. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 37:35 27:12
20. Lucija Detić OK Varaždin Ž12 39:59 29:36
21. Jure Rako OK Vihor M12 44:38 34:15
22. Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 47:58 37:35
23. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 48:56 38:33
Anja Fatzek OK Japetić Ž12 mp

Ž65 – Ž55Duljina staze 1.270 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 12:47
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 13:34 0:47
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 17:12 4:25
4. Branka Fabek OK Japetić Ž55 20:00 7:13
5. Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 22:02 9:15
6. Mirjana Marchiotti OK Maksimir Ž65 22:16 9:29
7. Vera Franc OK Kapela Ž65 42:44 29:57

Ž45 – Ž16Duljina staze 1.480 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Vukelić OK Maksimir Ž16 10:04
2. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 10:22 0:18
3. Mirta Hodak OK Vihor Ž16 10:47 0:43
4. Paola Rako OK Vihor Ž16 11:02 0:58
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 11:02 0:58
6. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 11:34 1:30
7. Nina Mioković OK Kapela Ž16 12:20 2:16
8. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 12:27 2:23
9. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 12:58 2:54
10. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 13:29 3:25
11. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 13:39 3:35
12. Jelena Gojmerac OK Ivan Merz Ž16 13:41 3:37
13. Neda Gobec OK Vihor Ž45 14:03 3:59
14. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 14:22 4:18
15. Mare Gršković OK Kapela Ž16 14:32 4:28
16. Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 14:56 4:52
17. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž45 15:08 5:04
18. Ira Mareković OK Vihor Ž16 15:19 5:15
19. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 15:22 5:18
20. Sanja Penc OK Vihor Ž45 15:52 5:48
21. Monika Pavić OK Vihor Ž16 16:17 6:13
22. Darinka Lovrec OK Vihor Ž45 17:56 7:52
23. Mirta Boban OK Ivan Merz Ž45 18:09 8:05
24. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 18:28 8:24
25. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 19:27 9:23
26. Karla Paulić OK Japetić Ž16 19:38 9:34
27. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 23:12 13:08
28. Hana Markić OK Japetić Ž16 34:48 24:44
29. Mirela Obranić OK Japetić Ž16 42:47 32:43
Lucija Markić OK Japetić Ž16 mp
Jana Cvjetko OK Japetić Ž16 dns
Evelyn Kraintz OK Maksimir Ž45 dns
Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 dns

Ž35Duljina staze 1.670 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 12:08
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 12:30 0:22
3. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 12:34 0:26
4. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 12:39 0:31
5. Lana Gerjević OK Kapela Ž35 13:25 1:17
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 14:00 1:52
7. Višnja Dukić OK Kapela Ž35 14:53 2:45
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž35 15:17 3:09
9. Sabina Rako OK Vihor Ž35 15:30 3:22
10. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 16:04 3:56
11. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 16:12 4:04
12. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 16:19 4:11
13. Ines Jurač OK Vihor Ž35 16:23 4:15
14. Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 16:48 4:40
15. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 17:25 5:17
16. Lidija Detić OK Varaždin Ž35 18:04 5:56
17. Sandra Latinger OK Kapela Ž35 20:04 7:56
18. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž35 34:14 22:06
19. Ivana Marković OK Vihor Ž35 37:52 25:44
Maja Katušić OK Vihor Ž35 dns

Ž20Duljina staze 1.730 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 11:44
2. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 16:54 5:10
Nika Korper Ž20 dns
Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 dns

OtvorenaDuljina staze 1.690 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dominik Hržan OK Maksimir Otvorena 11:21
2. Tomislav Filipčić OK Bjelovar Otvorena 11:34 0:13
3. Vjekoslav Klarić OK Kapela Otvorena 12:32 1:11
4. Rafael Sandalj Otvorena 14:43 3:22
5. Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir Otvorena 15:25 4:04
6. Nenad Krpan Otvorena 15:45 4:24
7. Ivan Pavić OK Maksimir Otvorena 16:26 5:05
8. Jure Janković Otvorena 17:38 6:17
9. Nikola Ožanić OK Kapela Otvorena 17:53 6:32
10. Marina Mihaljević OK Vihor Otvorena 18:19 6:58
11. Igor Hegediš OK Maksimir Otvorena 19:31 8:10
12. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 19:41 8:20
13. Luka Tot OK Japetić Otvorena 20:39 9:18
14. Marija Stamać Ožanić OK Kapela Otvorena 21:07 9:46
15. Kristina Draušnik OK Bjelovar Otvorena 21:11 9:50
16. Iva Marjanović OK Kapela Otvorena 21:50 10:29
17. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Otvorena 22:22 11:01
18. Petar Draušnik OK Bjelovar Otvorena 22:42 11:21
19. Karmela Crvenković OK Kapela Otvorena 23:04 11:43
20. Magdalena Pavlović OK Vihor Otvorena 25:00 13:39
21. Vedran Boban OK Maksimir Otvorena 25:05 13:44
22. Ana Šiprak Stastny OK Kapela Otvorena 25:24 14:03
23. Erik Tot OK Japetić Otvorena 26:14 14:53
24. Lea Bošnjak OK Japetić Otvorena 27:09 15:48
25. Martin Vukmanović OK Kapela Otvorena 27:38 16:17
26. Ana Jagodić OK Japetić Otvorena 27:39 16:18
27. Tina Šojat OK Vihor Otvorena 27:50 16:29
28. Vida Pavlović OK Vihor Otvorena 50:55 39:34
Pavo Filip Latinac Otvorena mp
Iva Detić OK Varaždin Otvorena mp
Marin Mihinjač OK Varaždin Otvorena mp
Neva Čorak Otvorena mp
Tena Bartaković OK Japetić Otvorena mp
Nikolina Miovec OK Jelen Otvorena dns
Vladimir Miovec OK Jelen Otvorena dns
Marta Tkalec OK Međimurje Otvorena dns
Ivana Tkalec OK Međimurje Otvorena dns
Lucija Šantek OK Varaždin Otvorena dns
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns