zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Varaždin open 2021 – Službeni rezultati

M21Duljina staze 2.970 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lobel Horvat OK Maksimir 14:09 100,00
2. Jan Gobec OK Vihor 15:45 1:36 89,84
3. Ivor Jelić OK Kapela 17:55 3:46 78,98
4. Goran Šarlija OK Međimurje 31:01 16:52 -
5. Marko Vuković OK Međimurje 57:54 43:45 -
Luka Filetin OK Kapela disq
Josip Vujanić OK Japetić disq
Marko Leljak OK Međimurje disq
Filip Vujanić OK Japetić disq
Noa Kolarek OK Vihor disq
Dominik Klasić OK Maksimir disq
Gregor Janžek OK Međimurje disq
Ivor Majnarić disq
Nikola Petković OK Međimurje disq
Kristijan Verović OK Japetić dns

Ž21Duljina staze 2.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 15:03 100,00
2. Ines Kos OK Kapela 17:38 2:35 85,35
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 18:41 3:38 80,55

M65Duljina staze 1.670 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Milan Turkalj OK Varaždin 24:39 100,00
Željko Belaj OK Bjelovar mp
Radovan Čepelak OK Maksimir dns

M55Duljina staze 1.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 13:04 100,00
2. Dražen Janžek OK Međimurje 13:34 0:30 96,31
3. Saša Horvat OK Maksimir 13:52 0:48 94,23
4. Darko Merunka OK Maksimir 14:00 0:56 93,33
5. Karlo Gobec OK Vihor 14:40 1:36 89,09
6. Mladen Jelić OK Kapela 14:56 1:52 87,50
7. Darko Raškaj OK Kapela 15:24 2:20 84,85
8. Slobodan Sokolović OK Bjelovar 15:36 2:32 83,76
9. Krešo Špoljar OK Kapela 16:55 3:51 77,24
10. Josip Matijašić OK Vihor 17:29 4:25 74,74
11. Predrag Labaš OK Varaždin 23:59 10:55 54,48
Mile Mioković OK Kapela mp
Petar Strmečki OK Maksimir dns

Ž55Duljina staze 1.670 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Maja Cvitković OK Vihor 19:39 100,00
2. Alida Sokolović OK Bjelovar 21:39 2:00 90,76
3. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 24:29 4:50 -
4. Karmen Holenda OK Varaždin 33:45 14:06 58,22

M45Duljina staze 2.120 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Robert Orehoci OK Bjelovar 14:20 100,00
2. Damir Gobec OK Vihor 14:36 0:16 98,17
3. Vladimir Trivunović OK Kapela 17:03 2:43 84,07
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 17:42 3:22 80,98
5. Predrag Mađarić OK Varaždin 17:49 3:29 80,45
6. Marijan Bogović OK Jelen 20:50 6:30 68,80
7. Ivo Tišljar OK Orion 21:34 7:14 66,46
8. Boris Mazić OK Vihor 23:55 9:35 59,93
Dario Malović OK Vihor mp
Domagoj Šantić OK Bjelovar dns

Ž45Duljina staze 1.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Smiljana Janžek OK Međimurje 14:08 100,00
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 14:52 0:44 95,07
3. Marija Schubert OK Varaždin 14:58 0:50 94,43
4. Ivana Kuzmanić OK Japetić 16:10 2:02 87,42
5. Davorka Srebačić OK Varaždin 18:11 4:03 77,73
6. Neda Gobec OK Vihor 18:26 4:18 76,67
7. Bojana Nikolić OK Vihor 18:59 4:51 74,45
8. Gabrijela Baburek OK Japetić 19:06 4:58 74,00
9. Sanja Ostroški OK Varaždin 20:03 5:55 70,49
10. Sanja Penc OK Vihor 22:29 8:21 62,86
11. Mirjana Horvat OK Maksimir 25:31 11:23 55,39
12. Željka Ilijašev OK Kapela 25:44 11:36 54,92
13. Mihaela Marija Perković OK Vihor 28:07 13:59 50,27
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić mp
Zvjezdana Govedarica OK Japetić dns
Mirka Jakšić OK Maksimir dns

M35Duljina staze 2.700 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 21

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 16:19 100,00
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 16:37 0:18 98,19
3. Ivan Bublić OK Kapela 18:02 1:43 90,48
4. Petar Delić OK Maksimir 20:08 3:49 81,04
5. Ivan Šantek OK Varaždin 24:36 8:17 -
6. Damir Tubin OK Jelen 26:14 9:55 62,20
6. Tomislav Meštrović OK Kapela 26:14 9:55 62,20
Tomislav Braniša OK Međimurje mp
Duje Rako OK Vihor disq

Ž35Duljina staze 2.240 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sonja Lesjak OK Japetić 17:42 100,00
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 17:54 0:12 98,88
3. Lana Gerjević OK Kapela 19:41 1:59 89,92
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar 19:59 2:17 88,57
5. Sabina Rako OK Vihor 20:53 3:11 84,76
6. Daniela Popović Budi OK Japetić 21:03 3:21 84,09
7. Tanja Potrebica OK Varaždin 21:22 3:40 82,84
8. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 22:11 4:29 79,79
9. Vlatka Stupalo OK Vihor 27:03 9:21 65,43
10. Ivana Horbec OK Vihor 28:09 10:27 62,88
11. Lidija Detić OK Varaždin 28:45 11:03 61,57
12. Aleksandra Miličević OK Vihor 40:58 23:16 43,21
Irena Čorko Meštrović OK Kapela dns

Ž20Duljina staze 2.240 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marta Gojmerac OK Ivan Merz 23:36 100,00
2. Jelena Lesjak OK Japetić 24:28 0:52 96,46
3. Nina Cvjetko OK Japetić 25:23 1:47 92,97
4. Ana Srebačić OK Varaždin 28:41 5:05 82,28
Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz dns

M16Duljina staze 2.120 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 13:57 100,00
2. Jakov Lesjak OK Japetić 14:15 0:18 97,89
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 17:17 3:20 80,71
4. Patrick Milković OK Japetić 17:42 3:45 78,81
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 18:46 4:49 74,33
6. Mikula Mazić OK Vihor 19:26 5:29 71,78
7. Borna Kuzmanić OK Japetić 19:40 5:43 70,93
8. Martin Meštrović OK Kapela 21:04 7:07 66,22
9. Janko Hodak OK Vihor 25:20 11:23 55,07
10. Adam Anadolac OK Varaždin 27:36 13:39 50,54
Karlo Lesjak OK Japetić disq
Matko Nikolić OK Vihor disq
Oliver Magdić Govedarica OK Japetić dns
Vibor Strmečki OK Maksimir dns
Noa Kelc OK Jelen dns

Ž16Duljina staze 1.670 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 13:01 100,00
2. Majda Vidaković OK Kapela 13:23 0:22 97,26
3. Mirta Hodak OK Vihor 13:52 0:51 93,87
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 14:31 1:30 89,67
5. Jana Cvjetko OK Japetić 17:36 4:35 73,96
6. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 19:09 6:08 67,97
7. Mirela Obranić OK Japetić 28:23 15:22 45,86
8. Karla Paulić OK Japetić 43:06 30:05 30,20
Ema Potrebica OK Varaždin disq
Wanda Kovač OK Kapela dns

M12Duljina staze 1.370 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 14:57 100,00
2. Marin Tanković OK Jelen 16:35 1:38 90,15
3. Filip Anadolac OK Varaždin 17:27 2:30 85,67
4. Jure Rako OK Vihor 18:00 3:03 83,06
5. Jakov Bijelić OK Bjelovar 19:12 4:15 -
6. Mario Lah OK Varaždin 31:04 16:07 48,12
7. Dorijan Tubin OK Jelen 34:10 19:13 43,76
Vjeko Mazić OK Vihor mp

Ž12Duljina staze 1.370 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Jelen 9:57 100,00
2. Sara Delić OK Jelen 12:09 2:12 81,89
3. Luna Bajrektarević OK Vihor 12:49 2:52 77,63
4. Ana Budi OK Japetić 13:48 3:51 72,10
5. Nika Kuzmanić OK Varaždin 18:24 8:27 54,08
6. Ines Ostajmer OK Vihor 18:59 9:02 52,41
7. Lidija Vrdoljak OK Japetić 21:10 11:13 47,01
8. Eva Šantek OK Varaždin 21:47 11:50 45,68
Gloria Šantić OK Bjelovar dns
Franka Paulić OK Japetić dns
Viktoria Šantić OK Bjelovar dns
Veronika Šantić OK Bjelovar dns

OtvorenaDuljina staze 1.460 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vjekoslav Klarić OK Kapela 10:03 -
2. Josip Friščić OK Međimurje 10:51 0:48 -
3. Tomislav Filipcic 12:36 2:33 -
4. Ivana Flanak OK Međimurje 16:35 6:32 -
5. Iva Detić OK Varaždin 16:56 6:53 -
6. Viktor Mađarić 17:22 7:19 -
7. Ivana Tkalec OK Međimurje 19:12 9:09 -
8. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 20:03 10:00 -
9. Jakov Tkalec OK Međimurje 20:57 10:54 -
10. Luka Hajnić 21:48 11:45 -
11. Vedrana Četković OK Međimurje 22:34 12:31 -
12. Lucija Šantek OK Varaždin 23:40 13:37 -
13. Sonja Ostajmer OK Vihor 25:09 15:06 -
14. Marin Mihinjač OK Varaždin 26:40 16:37 -
15. Julija Tkalec OK Međimurje 43:29 33:26 -
Fran Zagrajski OK Varaždin mp
Antonija Hodak OK Vihor mp
Marta Tkalec OK Međimurje mp