zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. memorijal "Puma" – prolog sprint – Službeni rezultati

M21Duljina staze 3.010 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 28

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Luka Filetin OK Kapela 17:33 -
2. Lobel Horvat OK Maksimir 17:42 0:09 -
3. Jan Gobec OK Vihor 18:23 0:50 -
4. Filip Vujanić OK Japetić 19:11 1:38 -
5. Josip Vujanić OK Japetić 19:27 1:54 -
6. Gregor Janžek OK Međimurje 22:04 4:31 -
7. Marko Leljak OK Međimurje 22:32 4:59 -
8. Ivor Jelić OK Kapela 23:13 5:40 -
9. Ivor Majnarić 24:14 6:41 -
10. Goran Šarlija OK Međimurje 24:30 6:57 -
11. Nikola Petković OK Međimurje 25:21 7:48 -
12. Luka Hajnić 45:24 27:51 -
Kristijan Verović OK Japetić dns
Matija Razum OK Japetić dns
Noa Kolarek OK Vihor dns

Ž21Duljina staze 2.760 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 18:17 -
2. Ines Kos OK Kapela 18:53 0:36 -
3. Ivana Flanak OK Međimurje 28:20 10:03 -
4. Sanja Ostroški OK Varaždin 29:17 11:00 -

M65Duljina staze 1.500 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Milan Turkalj OK Varaždin 15:42 -
2. Željko Belaj OK Bjelovar 15:46 0:04 -

M55Duljina staze 1.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dražen Janžek OK Međimurje 13:42 -
2. Mile Mioković OK Kapela 13:57 0:15 -
3. Dario Štambuk OK Ivan Merz 14:46 1:04 -
4. Saša Horvat OK Maksimir 15:33 1:51 -
5. Mladen Jelić OK Kapela 16:12 2:30 -
6. Predrag Labaš OK Varaždin 16:57 3:15 -
7. Slobodan Sokolović OK Bjelovar 17:38 3:56 -
8. Josip Matijašić OK Vihor 17:40 3:58 -
9. Karlo Gobec OK Vihor 18:17 4:35 -
10. Krešo Špoljar OK Kapela 18:31 4:49 -
11. Darko Raškaj OK Kapela 20:24 6:42 -
Petar Strmečki OK Maksimir dns

Ž55Duljina staze 1.730 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Alida Sokolović OK Bjelovar 18:13 -
2. Maja Cvitković OK Vihor 18:45 0:32 -
3. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 23:50 5:37 -
4. Karmen Holenda OK Varaždin 36:00 17:47 -

M45Duljina staze 2.230 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Damir Gobec OK Vihor 13:25 -
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 14:18 0:53 -
3. Vladimir Trivunović OK Kapela 15:12 1:47 -
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 16:23 2:58 -
5. Predrag Mađarić OK Varaždin 17:10 3:45 -
6. Dario Malović OK Vihor 40:02 26:37 -
Boris Mazić OK Vihor mp

Ž45Duljina staze 2.210 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 15:53 -
2. Smiljana Janžek OK Međimurje 17:56 2:03 -
3. Bojana Nikolić OK Vihor 18:17 2:24 -
4. Mirjana Horvat OK Maksimir 19:17 3:24 -
5. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 20:09 4:16 -
6. Gabrijela Baburek OK Japetić 20:37 4:44 -
7. Davorka Srebačić OK Varaždin 21:15 5:22 -
8. Ivana Kuzmanić OK Japetić 21:18 5:25 -
9. Sanja Penc OK Vihor 22:28 6:35 -
10. Neda Gobec OK Vihor 23:48 7:55 -
11. Željka Ilijašev OK Kapela 27:26 11:33 -
12. Mihaela Marija Perković OK Vihor 37:59 22:06 -
Mirka Jakšić OK Maksimir dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić dns

M35Duljina staze 2.820 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Bublić OK Kapela 18:02 -
2. Duje Rako OK Vihor 19:41 1:39 -
3. Petar Delić OK Maksimir 20:12 2:10 -
4. Tomislav Braniša OK Međimurje 24:26 6:24 -
5. Ivan Šantek OK Varaždin 25:42 7:40 -
6. Tomislav Meštrović OK Kapela 25:55 7:53 -
7. Siniša Lah OK Varaždin 26:26 8:24 -
8. Damir Tubin OK Jelen 26:44 8:42 -
Miroslav Hainž OK Varaždin mp

Ž35Duljina staze 2.740 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sonja Lesjak OK Japetić 22:25 -
2. Sabina Rako OK Vihor 25:05 2:40 -
3. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 26:06 3:41 -
4. Tanja Potrebica OK Varaždin 26:17 3:52 -
5. Ivana Horbec OK Vihor 27:05 4:40 -
6. Aleksandra Miličević OK Vihor 32:58 10:33 -
7. Lidija Detić OK Varaždin 34:02 11:37 -
Daniela Popović Budi OK Japetić dns
Irena Čorko Meštrović OK Kapela dns

Ž20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nina Cvjetko OK Japetić 23:50 -
2. Jelena Lesjak OK Japetić 25:15 1:25 -
3. Ana Srebačić OK Varaždin 27:29 3:39 -
Marta Gojmerac OK Ivan Merz dns
Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz dns

M16Duljina staze 1.870 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 11:42 -
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 13:16 1:34 -
3. Teo Mahović OK Japetić 13:56 2:14 -
4. Patrick Milković OK Japetić 14:24 2:42 -
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 15:17 3:35 -
6. Gabrijel Solenički OK Jelen 18:24 6:42 -
7. Matko Nikolić OK Vihor 22:31 10:49 -
8. Karlo Lesjak OK Japetić 23:12 11:30 -
Martin Meštrović OK Kapela mp
Noa Kelc OK Jelen dns
Oliver Magdić Govedarica OK Japetić dns
Vibor Strmečki OK Maksimir dns

Ž16Duljina staze 1.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 10:39 -
2. Majda Vidaković OK Kapela 11:42 1:03 -
3. Jana Cvjetko OK Japetić 12:36 1:57 -
4. Ema Potrebica OK Varaždin 12:48 2:09 -
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 13:00 2:21 -
6. Mirela Obranić OK Japetić 25:18 14:39 -
7. Karla Paulić OK Japetić 38:20 27:41 -

M12Duljina staze 1.460 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 12:46 -
2. Mario Lah OK Varaždin 15:08 2:22 -
3. Dorijan Tubin OK Jelen 31:05 18:19 -
4. Jure Rako OK Vihor 51:54 39:08 -

Ž12Duljina staze 1.460 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Jelen 9:40 -
2. Ana Budi OK Japetić 12:26 2:46 -
3. Sara Delić OK Jelen 12:53 3:13 -
4. Katja Fatzek OK Japetić 14:24 4:44 -
5. Nika Kuzmanić OK Varaždin 16:32 6:52 -
6. Luna Bajrektarević OK Vihor 16:45 7:05 -
7. Ines Ostajmer OK Vihor 22:21 12:41 -
8. Vittoria Velimirović OK Maksimir 22:52 13:12 -
9. Beatrice Velimirović OK Maksimir 22:53 13:13 -
10. Lidija Vrdoljak OK Japetić 24:15 14:35 -
Anja Fatzek OK Japetić mp
Franka Paulić OK Japetić dns

OtvorenaDuljina staze 1.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 11:12 -
2. Vjekoslav Klarić OK Kapela 12:45 1:33 -
3. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 19:16 8:04 -
4. Iva Detić OK Varaždin 21:03 9:51 -
5. Sonja Ostajmer OK Vihor 22:07 10:55 -
6. Vedrana Četković OK Međimurje 25:15 14:03 -
7. Jakov Tkalec OK Međimurje 25:40 14:28 -
8. Viktor Mađarić 28:04 16:52 -
9. Zdenka Mihinjač OK Varaždin 30:07 18:55 -
10. Ivana Tkalec OK Međimurje 30:17 19:05 -
11. Lucija Detić OK Varaždin 31:37 20:25 -
12. Julija Tkalec OK Međimurje 46:30 35:18 -
Marta Tkalec OK Međimurje dns