zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. memorijal "Puma" – prolog sprint – Statistika

M21Duljina staze 3.010 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 28,   Ekvivalentna duljina 3.010m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luka Filetin OK Kapela 17:33 100,00 5:49 5:49
2. Lobel Horvat OK Maksimir 17:42 0:09 99,15 5:52 5:52
3. Jan Gobec OK Vihor 18:23 0:50 95,47 6:06 6:06
4. Filip Vujanić OK Japetić 19:11 1:38 91,49 6:22 6:22
5. Josip Vujanić OK Japetić 19:27 1:54 90,23 6:27 6:27
6. Gregor Janžek OK Međimurje 22:04 4:31 79,53 7:19 7:19
7. Marko Leljak OK Međimurje 22:32 4:59 77,88 7:29 7:29
8. Ivor Jelić OK Kapela 23:13 5:40 75,59 7:42 7:42
9. Ivor Majnarić 24:14 6:41 72,42 8:03 8:03
10. Goran Šarlija OK Međimurje 24:30 6:57 71,63 8:08 8:08
11. Nikola Petković OK Međimurje 25:21 7:48 69,23 8:25 8:25
12. Luka Hajnić 45:24 27:51 38,66 15:04 15:04
Matija Razum OK Japetić dns
Noa Kolarek OK Vihor dns
Kristijan Verović OK Japetić dns

Ž21Duljina staze 2.760 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 2.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Antonija Orlić OK Bjelovar 18:17 100,00 6:37 6:37
2. Ines Kos OK Kapela 18:53 0:36 96,82 6:50 6:50
3. Ivana Flanak OK Međimurje 28:20 10:03 64,53 10:15 10:15
4. Sanja Ostroški OK Varaždin 29:17 11:00 62,44 10:36 10:36

M65Duljina staze 1.500 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 1.500m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Milan Turkalj OK Varaždin 15:42 100,00 10:28 10:28
2. Željko Belaj OK Bjelovar 15:46 0:04 99,58 10:30 10:30

M55Duljina staze 1.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dražen Janžek OK Međimurje 13:42 100,00 7:12 7:12
2. Mile Mioković OK Kapela 13:57 0:15 98,21 7:20 7:20
3. Dario Štambuk OK Ivan Merz 14:46 1:04 92,78 7:46 7:46
4. Saša Horvat OK Maksimir 15:33 1:51 88,10 8:11 8:11
5. Mladen Jelić OK Kapela 16:12 2:30 84,57 8:31 8:31
6. Predrag Labaš OK Varaždin 16:57 3:15 80,83 8:55 8:55
7. Slobodan Sokolović OK Bjelovar 17:38 3:56 77,69 9:16 9:16
8. Josip Matijašić OK Vihor 17:40 3:58 77,55 9:17 9:17
9. Karlo Gobec OK Vihor 18:17 4:35 74,93 9:37 9:37
10. Krešo Špoljar OK Kapela 18:31 4:49 73,99 9:44 9:44
11. Darko Raškaj OK Kapela 20:24 6:42 67,16 10:44 10:44
Petar Strmečki OK Maksimir dns

M45Duljina staze 2.230 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.230m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 13:25 100,00 6:00 6:00
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 14:18 0:53 93,82 6:24 6:24
3. Vladimir Trivunović OK Kapela 15:12 1:47 88,27 6:48 6:48
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 16:23 2:58 81,89 7:20 7:20
5. Predrag Mađarić OK Varaždin 17:10 3:45 78,16 7:41 7:41
6. Dario Malović OK Vihor 40:02 26:37 33,51 17:57 17:57
Boris Mazić OK Vihor mp

M35Duljina staze 2.820 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Bublić OK Kapela 18:02 100,00 6:23 6:23
2. Duje Rako OK Vihor 19:41 1:39 91,62 6:58 6:58
3. Petar Delić OK Maksimir 20:12 2:10 89,27 7:09 7:09
4. Tomislav Braniša OK Međimurje 24:26 6:24 73,81 8:39 8:39
5. Ivan Šantek OK Varaždin 25:42 7:40 70,17 9:06 9:06
6. Tomislav Meštrović OK Kapela 25:55 7:53 69,58 9:11 9:11
7. Siniša Lah OK Varaždin 26:26 8:24 68,22 9:22 9:22
8. Damir Tubin OK Jelen 26:44 8:42 67,46 9:28 9:28
Miroslav Hainž OK Varaždin mp

M16Duljina staze 1.870 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.870m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 11:42 100,00 6:15 6:15
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 13:16 1:34 88,19 7:05 7:05
3. Teo Mahović OK Japetić 13:56 2:14 83,97 7:27 7:27
4. Patrick Milković OK Japetić 14:24 2:42 81,25 7:42 7:42
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 15:17 3:35 76,55 8:10 8:10
6. Gabrijel Solenički OK Jelen 18:24 6:42 63,59 9:50 9:50
7. Matko Nikolić OK Vihor 22:31 10:49 51,96 12:02 12:02
8. Karlo Lesjak OK Japetić 23:12 11:30 50,43 12:24 12:24
Martin Meštrović OK Kapela mp
Oliver Magdić Govedarica OK Japetić dns
Vibor Strmečki OK Maksimir dns
Noa Kelc OK Jelen dns

M12Duljina staze 1.460 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.460m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 12:46 100,00 8:44 8:44
2. Mario Lah OK Varaždin 15:08 2:22 84,36 10:21 10:21
3. Dorijan Tubin OK Jelen 31:05 18:19 41,07 21:17 21:17
4. Jure Rako OK Vihor 51:54 39:08 24,60 35:32 35:32

Ž55Duljina staze 1.730 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Alida Sokolović OK Bjelovar 18:13 100,00 10:31 10:31
2. Maja Cvitković OK Vihor 18:45 0:32 97,16 10:50 10:50
3. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 23:50 5:37 76,43 13:46 13:46
4. Karmen Holenda OK Varaždin 36:00 17:47 50,60 20:48 20:48

Ž45Duljina staze 2.210 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.210m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 15:53 100,00 7:11 7:11
2. Smiljana Janžek OK Međimurje 17:56 2:03 88,57 8:06 8:06
3. Bojana Nikolić OK Vihor 18:17 2:24 86,87 8:16 8:16
4. Mirjana Horvat OK Maksimir 19:17 3:24 82,37 8:43 8:43
5. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 20:09 4:16 78,83 9:07 9:07
6. Gabrijela Baburek OK Japetić 20:37 4:44 77,04 9:19 9:19
7. Davorka Srebačić OK Varaždin 21:15 5:22 74,75 9:36 9:36
8. Ivana Kuzmanić OK Japetić 21:18 5:25 74,57 9:38 9:38
9. Sanja Penc OK Vihor 22:28 6:35 70,70 10:09 10:09
10. Neda Gobec OK Vihor 23:48 7:55 66,74 10:46 10:46
11. Željka Ilijašev OK Kapela 27:26 11:33 57,90 12:24 12:24
12. Mihaela Marija Perković OK Vihor 37:59 22:06 41,82 17:11 17:11
Mirka Jakšić OK Maksimir dns
Zvjezdana Govedarica OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 2.740 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.740m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Lesjak OK Japetić 22:25 100,00 8:10 8:10
2. Sabina Rako OK Vihor 25:05 2:40 89,37 9:09 9:09
3. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 26:06 3:41 85,89 9:31 9:31
4. Tanja Potrebica OK Varaždin 26:17 3:52 85,29 9:35 9:35
5. Ivana Horbec OK Vihor 27:05 4:40 82,77 9:53 9:53
6. Aleksandra Miličević OK Vihor 32:58 10:33 68,00 12:01 12:01
7. Lidija Detić OK Varaždin 34:02 11:37 65,87 12:25 12:25
Daniela Popović Budi OK Japetić dns
Irena Čorko Meštrović OK Kapela dns

Ž20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.350m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nina Cvjetko OK Japetić 23:50 100,00 10:08 10:08
2. Jelena Lesjak OK Japetić 25:15 1:25 94,39 10:44 10:44
3. Ana Srebačić OK Varaždin 27:29 3:39 86,72 11:41 11:41
Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz dns
Marta Gojmerac OK Ivan Merz dns

Ž16Duljina staze 1.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.680m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 10:39 100,00 6:20 6:20
2. Majda Vidaković OK Kapela 11:42 1:03 91,03 6:57 6:57
3. Jana Cvjetko OK Japetić 12:36 1:57 84,52 7:30 7:30
4. Ema Potrebica OK Varaždin 12:48 2:09 83,20 7:37 7:37
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 13:00 2:21 81,92 7:44 7:44
6. Mirela Obranić OK Japetić 25:18 14:39 42,09 15:03 15:03
7. Karla Paulić OK Japetić 38:20 27:41 27,78 22:49 22:49

Ž12Duljina staze 1.460 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.460m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 9:40 100,00 6:37 6:37
2. Ana Budi OK Japetić 12:26 2:46 77,75 8:30 8:30
3. Sara Delić OK Jelen 12:53 3:13 75,03 8:49 8:49
4. Katja Fatzek OK Japetić 14:24 4:44 67,13 9:51 9:51
5. Nika Kuzmanić OK Varaždin 16:32 6:52 58,47 11:19 11:19
6. Luna Bajrektarević OK Vihor 16:45 7:05 57,71 11:28 11:28
7. Ines Ostajmer OK Vihor 22:21 12:41 43,25 15:18 15:18
8. Vittoria Velimirović OK Maksimir 22:52 13:12 42,27 15:39 15:39
9. Beatrice Velimirović OK Maksimir 22:53 13:13 42,24 15:40 15:40
10. Lidija Vrdoljak OK Japetić 24:15 14:35 39,86 16:36 16:36
Anja Fatzek OK Japetić mp
Franka Paulić OK Japetić dns

OtvorenaDuljina staze 1.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.680m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 11:12 100,00 6:40 6:40
2. Vjekoslav Klarić OK Kapela 12:45 1:33 87,84 7:35 7:35
3. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 19:16 8:04 58,13 11:28 11:28
4. Iva Detić OK Varaždin 21:03 9:51 53,21 12:31 12:31
5. Sonja Ostajmer OK Vihor 22:07 10:55 50,64 13:09 13:09
6. Vedrana Četković OK Međimurje 25:15 14:03 44,36 15:01 15:01
7. Jakov Tkalec OK Međimurje 25:40 14:28 43,64 15:16 15:16
8. Viktor Mađarić 28:04 16:52 39,90 16:42 16:42
9. Zdenka Mihinjač OK Varaždin 30:07 18:55 37,19 17:55 17:55
10. Ivana Tkalec OK Međimurje 30:17 19:05 36,98 18:01 18:01
11. Lucija Detić OK Varaždin 31:37 20:25 35,42 18:49 18:49
12. Julija Tkalec OK Međimurje 46:30 35:18 24,09 27:40 27:40
Marta Tkalec OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5