zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. memorijal "Puma" – prolog sprint – Rezultati po stazama

M21Duljina staze 3.010 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 28

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luka Filetin OK Kapela M21 17:33
2. Lobel Horvat OK Maksimir M21 17:42 0:09
3. Jan Gobec OK Vihor M21 18:23 0:50
4. Filip Vujanić OK Japetić M21 19:11 1:38
5. Josip Vujanić OK Japetić M21 19:27 1:54
6. Gregor Janžek OK Međimurje M21 22:04 4:31
7. Marko Leljak OK Međimurje M21 22:32 4:59
8. Ivor Jelić OK Kapela M21 23:13 5:40
9. Ivor Majnarić M21 24:14 6:41
10. Goran Šarlija OK Međimurje M21 24:30 6:57
11. Nikola Petković OK Međimurje M21 25:21 7:48
12. Luka Hajnić M21 45:24 27:51
Kristijan Verović OK Japetić M21 dns
Noa Kolarek OK Vihor M21 dns
Matija Razum OK Japetić M21 dns

Ž21Duljina staze 2.760 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 18:17
2. Ines Kos OK Kapela Ž21 18:53 0:36
3. Ivana Flanak OK Međimurje Ž21 28:20 10:03
4. Sanja Ostroški OK Varaždin Ž21 29:17 11:00

M65Duljina staze 1.500 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Milan Turkalj OK Varaždin M65 15:42
2. Željko Belaj OK Bjelovar M65 15:46 0:04

M55Duljina staze 1.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dražen Janžek OK Međimurje M55 13:42
2. Mile Mioković OK Kapela M55 13:57 0:15
3. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 14:46 1:04
4. Saša Horvat OK Maksimir M55 15:33 1:51
5. Mladen Jelić OK Kapela M55 16:12 2:30
6. Predrag Labaš OK Varaždin M55 16:57 3:15
7. Slobodan Sokolović OK Bjelovar M55 17:38 3:56
8. Josip Matijašić OK Vihor M55 17:40 3:58
9. Karlo Gobec OK Vihor M55 18:17 4:35
10. Krešo Špoljar OK Kapela M55 18:31 4:49
11. Darko Raškaj OK Kapela M55 20:24 6:42
Petar Strmečki OK Maksimir M55 dns

M45Duljina staze 2.230 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 13:25
2. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 14:18 0:53
3. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 15:12 1:47
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 16:23 2:58
5. Predrag Mađarić OK Varaždin M45 17:10 3:45
6. Dario Malović OK Vihor M45 40:02 26:37
Boris Mazić OK Vihor M45 mp

M35Duljina staze 2.820 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Bublić OK Kapela M35 18:02
2. Duje Rako OK Vihor M35 19:41 1:39
3. Petar Delić OK Maksimir M35 20:12 2:10
4. Tomislav Braniša OK Međimurje M35 24:26 6:24
5. Ivan Šantek OK Varaždin M35 25:42 7:40
6. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 25:55 7:53
7. Siniša Lah OK Varaždin M35 26:26 8:24
8. Damir Tubin OK Jelen M35 26:44 8:42
Miroslav Hainž OK Varaždin M35 mp

M16Duljina staze 1.870 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M16 11:42
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 13:16 1:34
3. Teo Mahović OK Japetić M16 13:56 2:14
4. Patrick Milković OK Japetić M16 14:24 2:42
5. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 15:17 3:35
6. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 18:24 6:42
7. Matko Nikolić OK Vihor M16 22:31 10:49
8. Karlo Lesjak OK Japetić M16 23:12 11:30
Martin Meštrović OK Kapela M16 mp
Vibor Strmečki OK Maksimir M16 dns
Oliver Magdić Govedarica OK Japetić M16 dns
Noa Kelc OK Jelen M16 dns

M12 – Ž12Duljina staze 1.460 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Jelen Ž12 9:40
2. Ana Budi OK Japetić Ž12 12:26 2:46
3. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 12:46 3:06
4. Sara Delić OK Jelen Ž12 12:53 3:13
5. Katja Fatzek OK Japetić Ž12 14:24 4:44
6. Mario Lah OK Varaždin M12 15:08 5:28
7. Nika Kuzmanić OK Varaždin Ž12 16:32 6:52
8. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž12 16:45 7:05
9. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 22:21 12:41
10. Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 22:52 13:12
11. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 22:53 13:13
12. Lidija Vrdoljak OK Japetić Ž12 24:15 14:35
13. Dorijan Tubin OK Jelen M12 31:05 21:25
14. Jure Rako OK Vihor M12 51:54 42:14
Anja Fatzek OK Japetić Ž12 mp
Franka Paulić OK Japetić Ž12 dns

Ž55Duljina staze 1.730 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Alida Sokolović OK Bjelovar Ž55 18:13
2. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 18:45 0:32
3. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž55 23:50 5:37
4. Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 36:00 17:47

Ž45Duljina staze 2.210 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 15:53
2. Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 17:56 2:03
3. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 18:17 2:24
4. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 19:17 3:24
5. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 20:09 4:16
6. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 20:37 4:44
7. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 21:15 5:22
8. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 21:18 5:25
9. Sanja Penc OK Vihor Ž45 22:28 6:35
10. Neda Gobec OK Vihor Ž45 23:48 7:55
11. Željka Ilijašev OK Kapela Ž45 27:26 11:33
12. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 37:59 22:06
Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 dns
Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 dns

Ž35Duljina staze 2.740 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 22:25
2. Sabina Rako OK Vihor Ž35 25:05 2:40
3. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 26:06 3:41
4. Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 26:17 3:52
5. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 27:05 4:40
6. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž35 32:58 10:33
7. Lidija Detić OK Varaždin Ž35 34:02 11:37
Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 dns
Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 dns

Ž20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nina Cvjetko OK Japetić Ž20 23:50
2. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 25:15 1:25
3. Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 27:29 3:39
Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 dns
Marta Gojmerac OK Ivan Merz Ž20 dns

Ž16Duljina staze 1.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž16 10:39
2. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 11:42 1:03
3. Jana Cvjetko OK Japetić Ž16 12:36 1:57
4. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 12:48 2:09
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 13:00 2:21
6. Mirela Obranić OK Japetić Ž16 25:18 14:39
7. Karla Paulić OK Japetić Ž16 38:20 27:41

OtvorenaDuljina staze 1.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tomislav Filipčić OK Bjelovar Otvorena 11:12
2. Vjekoslav Klarić OK Kapela Otvorena 12:45 1:33
3. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Otvorena 19:16 8:04
4. Iva Detić OK Varaždin Otvorena 21:03 9:51
5. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 22:07 10:55
6. Vedrana Četković OK Međimurje Otvorena 25:15 14:03
7. Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena 25:40 14:28
8. Viktor Mađarić Otvorena 28:04 16:52
9. Zdenka Mihinjač OK Varaždin Otvorena 30:07 18:55
10. Ivana Tkalec OK Međimurje Otvorena 30:17 19:05
11. Lucija Detić OK Varaždin Otvorena 31:37 20:25
12. Julija Tkalec OK Međimurje Otvorena 46:30 35:18
Marta Tkalec OK Međimurje Otvorena dns