zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. memorijal "Puma" – 1. dan – Statistika

M21ADuljina staze 3.850 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 4.700m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Miran Košćica OK Jelen 78:17 100,00 20:20 16:39
2. Marko Leljak OK Međimurje 87:09 8:52 89,83 22:38 18:32
Tihon Salopek OK Ris mp
Filip Cvetković OK Japetić mp
Domagoj Delimar OK Kapela dns
Matija Razum OK Japetić dns

Ž21ADuljina staze 3.390 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.165m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Olga Jerković Perić OK Kapela 64:49 100,00 19:07 15:33
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 82:13 17:24 78,84 24:15 19:44
Nola Jandrečić OK Japetić dnf
Vinka Vukmanović OK Kapela dns

M70Duljina staze 1.740 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 5,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Belaj OK Bjelovar 42:23 100,00 24:21 19:21
2. Radovan Čepelak OK Maksimir 119:04 76:41 35,60 68:25 54:22

M65Duljina staze 1.800 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.275m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivica Mesić OK Vihor 53:46 100,00 29:52 23:38

M55Duljina staze 2.930 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.605m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Strmečki OK Maksimir 54:42 100,00 18:40 15:10
2. Karlo Gobec OK Vihor 57:15 2:33 95,55 19:32 15:52
3. Mladen Jelić OK Kapela 69:21 14:39 78,88 23:40 19:14
4. Josip Matijašić OK Vihor 83:45 29:03 65,31 28:35 23:13
5. Krešo Špoljar OK Kapela 104:36 49:54 52,29 35:41 29:00
Predrag Labaš OK Varaždin dns
Dario Štambuk OK Ivan Merz dns

M45Duljina staze 3.250 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tihomir Salopek OK Ris 37:04 100,00 11:24 9:23
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 39:17 2:13 94,36 12:05 9:56
3. Damir Gobec OK Vihor 42:56 5:52 86,34 13:12 10:52
4. Hrvoje Dasović OK Kapela 62:21 25:17 59,45 19:11 15:47
5. Siniša Mareković OK Vihor 69:40 32:36 53,21 21:26 17:38
6. Domagoj Šantić OK Bjelovar 71:28 34:24 51,87 21:59 18:05
Vladimir Trivunović OK Kapela dns

M35Duljina staze 3.680 m,   Uspon 160 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.480m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Delić OK Maksimir 45:02 100,00 12:14 10:03
2. Goran Vodopija OK Kapela 48:03 3:01 93,72 13:03 10:43
3. Branimir Pongrac OK Japetić 81:02 36:00 55,57 22:01 18:05
4. Tomislav Vuk OK Vihor 84:55 39:53 53,03 23:04 18:57
5. Duje Rako OK Vihor 109:22 64:20 41,18 29:43 24:24
Tomislav Braniša OK Međimurje mp
Miroslav Hainž OK Varaždin dnf
Ivan Bublić OK Kapela dnf
Goran Rihter OK Kapela dns

M21BDuljina staze 2.930 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.605m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branimir Putniković OK Kapela 73:57 100,00 25:14 20:30
2. Kristijan Verović OK Japetić 81:59 8:02 90,20 27:58 22:44
Andrija Golubić OK Međimurje dnf
Vjekoslav Klarić OK Kapela dnf
Josip Stipeljković OK Vihor dns
Dario Malović OK Vihor dns
Ivan Majnarić OK Vihor dns

M20Duljina staze 3.680 m,   Uspon 160 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.480m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 64:49 100,00 17:36 14:28
2. Jura Kukec OK Vihor 72:47 7:58 89,05 19:46 16:14
Noa Kolarek OK Vihor mp

M16Duljina staze 1.860 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vibor Strmečki OK Maksimir 39:37 100,00 21:17 16:26
2. Borna Kuzmanić OK Japetić 41:26 1:49 95,62 22:16 17:11
3. Patrick Milković OK Japetić 45:49 6:12 86,47 24:37 19:00
4. Kaan Yelen OK Vihor 103:42 64:05 38,20 55:45 43:01
Jakov Lesjak OK Japetić dns
Goran Jandras OK Vihor dns

M14Duljina staze 1.740 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.165m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 36:59 100,00 21:15 17:04
Adam Anadolac OK Varaždin dnf
Karlo Lesjak OK Japetić dns
Luka Gojmerac OK Ivan Merz dns

M12Duljina staze 1.490 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 1.865m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mario Lah OK Varaždin 48:01 100,00 32:13 25:44
2. Filip Anadolac OK Varaždin 53:43 5:42 89,39 36:03 28:48
Jure Rako OK Vihor dnf

Ž65Duljina staze 1.740 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 5,   Ekvivalentna duljina 2.190m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 68:02 100,00 39:05 31:03
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 72:06 4:04 94,36 41:26 32:55

Ž55Duljina staze 1.800 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.275m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 66:04 100,00 36:42 29:02
Branka Fabek OK Japetić mp

Ž45Duljina staze 2.930 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.605m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Neda Gobec OK Vihor 62:19 100,00 21:16 17:17
2. Mirka Jakšić OK Maksimir 64:42 2:23 96,32 22:04 17:56
3. Marija Schubert OK Varaždin 66:52 4:33 93,20 22:49 18:32
4. Ivana Gobec OK Vihor 70:39 8:20 88,20 24:06 19:35
5. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 70:49 8:30 88,00 24:10 19:38
6. Ivana Kuzmanić OK Japetić 72:22 10:03 86,11 24:41 20:04
7. Srebrenka Vuk OK Kapela 74:08 11:49 84,06 25:18 20:33
8. Gabrijela Baburek OK Japetić 93:03 30:44 66,97 31:45 25:48
9. Mirjana Horvat OK Maksimir 103:55 41:36 59,97 35:27 28:49
10. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 110:00 47:41 56,65 37:32 30:30
Nataša Kolarek OK Vihor dns

Ž35Duljina staze 3.250 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Lesjak OK Japetić 53:03 100,00 16:19 13:25
2. Nikolina Šantić OK Bjelovar 62:59 9:56 84,23 19:22 15:56
3. Bernardica Stipić OK Vihor 69:31 16:28 76,31 21:23 17:35
4. Violeta Čalić OK Vihor 71:44 18:41 73,95 22:04 18:09
5. Sabina Rako OK Vihor 73:02 19:59 72,64 22:28 18:29
6. Ivana Horbec OK Vihor 78:07 25:04 67,91 24:02 19:46
7. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 83:13 30:10 63,75 25:36 21:04
8. Vlatka Stupalo OK Vihor 91:02 37:59 58,28 28:00 23:02
9. Maja Kušt OK Vihor 110:18 57:15 48,10 33:56 27:55
Tanja Potrebica OK Varaždin dns

Ž21BDuljina staze 1.800 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.275m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ana-Marija Pavić OK Vihor 53:58 100,00 29:58 23:43
2. Andrea Hribar OK Vihor 55:49 1:51 96,69 31:00 24:32
3. Suzana Stanić OK Kapela 64:36 10:38 83,54 35:53 28:23
4. Aleksandra Miličević OK Vihor 92:26 38:28 58,38 51:21 40:37
Nikolina Kranjec OK Vihor ot
Barbara Bjeliš OK Vihor mp
Iva Stipeljković OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 3.250 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jelena Lesjak OK Japetić 85:51 100,00 26:24 21:44
2. Dora Kermek OK Ivan Merz 89:57 4:06 95,44 27:40 22:46
Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz dns

Ž16Duljina staze 1.830 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.355m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor 36:42 100,00 20:03 15:35
2. Petra Dasović OK Kapela 38:50 2:08 94,51 21:13 16:29
3. Ema Potrebica OK Varaždin 51:47 15:05 70,87 28:17 21:59
Ira Mareković OK Vihor mp
Mare Gršković OK Kapela dns
Nina Mioković OK Kapela dns
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz dns

Ž14Duljina staze 1.650 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 37:13 100,00 22:33 18:09
2. Monika Pavić OK Vihor 41:21 4:08 90,00 25:03 20:10

Ž12Duljina staze 1.490 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 1.865m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sara Delić OK Jelen 28:43 100,00 19:16 15:23
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 30:22 1:39 94,57 20:22 16:16
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar 34:24 5:41 83,48 23:05 18:26
4. Dora Delić OK Jelen 34:41 5:58 82,80 23:16 18:35
5. Ines Ostajmer OK Vihor 40:28 11:45 70,96 27:09 21:41
6. Ema Juričan OK Varaždin 59:11 30:28 48,52 39:43 31:44
7. Veronika Šantić OK Bjelovar 96:00 67:17 29,91 64:25 51:28
Nika Kuzmanić OK Varaždin mp
Eva Šantek OK Varaždin dnf

OtvorenaDuljina staze 1.620 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.070m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Flanak OK Međimurje 30:57 100,00 19:06 14:57
2. Ana Dasović OK Kapela 37:58 7:01 81,52 23:26 18:20
3. Nika Juričan OK Varaždin 39:54 8:57 77,57 24:37 19:16
4. Karmela Crvenković OK Kapela 42:00 11:03 73,69 25:55 20:17
5. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 44:32 13:35 69,50 27:29 21:30
6. Lucija Šantek OK Varaždin 83:27 52:30 37,09 51:30 40:18
7. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 84:16 53:19 36,73 52:00 40:42
8. Sonja Ostajmer OK Vihor 84:21 53:24 36,69 52:04 40:44
9. Vedrana Četković OK Međimurje 90:13 59:16 34,31 55:41 43:34
Rafael Sandalj dnf
Jakov Tkalec OK Međimurje dns
Anja Duhović OK Međimurje dns
Lidija Vrdoljak OK Japetić dns
Nada Duhović OK Međimurje dns
Ana Budi OK Japetić dns
Maja Katušić OK Vihor dns
Niko Duhović OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5