zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. memorijal "Puma" – 1. dan – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 3.850 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Miran Košćica OK Jelen M21A 78:17
2. Marko Leljak OK Međimurje M21A 87:09 8:52
Tihon Salopek OK Ris M21A mp
Filip Cvetković OK Japetić M21A mp
Matija Razum OK Japetić M21A dns
Domagoj Delimar OK Kapela M21A dns

Ž21ADuljina staze 3.390 m,   Uspon 155 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Olga Jerković Perić OK Kapela Ž21A 64:49
2. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 82:13 17:24
Nola Jandrečić OK Japetić Ž21A dnf
Vinka Vukmanović OK Kapela Ž21A dns

M70 – Ž65Duljina staze 1.740 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 5

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željko Belaj OK Bjelovar M70 42:23
2. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 68:02 25:39
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 72:06 29:43
4. Radovan Čepelak OK Maksimir M70 119:04 76:41

M65 – Ž55 – Ž21BDuljina staze 1.800 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivica Mesić OK Vihor M65 53:46
2. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B 53:58 0:12
3. Andrea Hribar OK Vihor Ž21B 55:49 2:03
4. Suzana Stanić OK Kapela Ž21B 64:36 10:50
5. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 66:04 12:18
6. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B 92:26 38:40
Nikolina Kranjec OK Vihor Ž21B ot
Branka Fabek OK Japetić Ž55 mp
Barbara Bjeliš OK Vihor Ž21B mp
Iva Stipeljković OK Vihor Ž21B dns

M55 – M21B – Ž45Duljina staze 2.930 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Petar Strmečki OK Maksimir M55 54:42
2. Karlo Gobec OK Vihor M55 57:15 2:33
3. Neda Gobec OK Vihor Ž45 62:19 7:37
4. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 64:42 10:00
5. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 66:52 12:10
6. Mladen Jelić OK Kapela M55 69:21 14:39
7. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 70:39 15:57
8. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 70:49 16:07
9. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 72:22 17:40
10. Branimir Putniković OK Kapela M21B 73:57 19:15
11. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 74:08 19:26
12. Kristijan Verović OK Japetić M21B 81:59 27:17
13. Josip Matijašić OK Vihor M55 83:45 29:03
14. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 93:03 38:21
15. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 103:55 49:13
16. Krešo Špoljar OK Kapela M55 104:36 49:54
17. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 110:00 55:18
Andrija Golubić OK Međimurje M21B dnf
Vjekoslav Klarić OK Kapela M21B dnf
Predrag Labaš OK Varaždin M55 dns
Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 dns
Dario Malović OK Vihor M21B dns
Josip Stipeljković OK Vihor M21B dns
Ivan Majnarić OK Vihor M21B dns
Nataša Kolarek OK Vihor Ž45 dns

M45 – Ž35 – Ž20Duljina staze 3.250 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tihomir Salopek OK Ris M45 37:04
2. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 39:17 2:13
3. Damir Gobec OK Vihor M45 42:56 5:52
4. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 53:03 15:59
5. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 62:21 25:17
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 62:59 25:55
7. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 69:31 32:27
8. Siniša Mareković OK Vihor M45 69:40 32:36
9. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 71:28 34:24
10. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 71:44 34:40
11. Sabina Rako OK Vihor Ž35 73:02 35:58
12. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 78:07 41:03
13. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž35 83:13 46:09
14. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 85:51 48:47
15. Dora Kermek OK Ivan Merz Ž20 89:57 52:53
16. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 91:02 53:58
17. Maja Kušt OK Vihor Ž35 110:18 73:14
Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 dns
Vladimir Trivunović OK Kapela M45 dns
Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 dns

M35 – M20Duljina staze 3.680 m,   Uspon 160 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Petar Delić OK Maksimir M35 45:02
2. Goran Vodopija OK Kapela M35 48:03 3:01
3. Jan Gobec OK Vihor M20 64:49 19:47
4. Jura Kukec OK Vihor M20 72:47 27:45
5. Branimir Pongrac OK Japetić M35 81:02 36:00
6. Tomislav Vuk OK Vihor M35 84:55 39:53
7. Duje Rako OK Vihor M35 109:22 64:20
Tomislav Braniša OK Međimurje M35 mp
Noa Kolarek OK Vihor M20 mp
Ivan Bublić OK Kapela M35 dnf
Miroslav Hainž OK Varaždin M35 dnf
Goran Rihter OK Kapela M35 dns

M16Duljina staze 1.860 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 39:37
2. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 41:26 1:49
3. Patrick Milković OK Japetić M16 45:49 6:12
4. Kaan Yelen OK Vihor M16 103:42 64:05
Goran Jandras OK Vihor M16 dns
Jakov Lesjak OK Japetić M16 dns

M14Duljina staze 1.740 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M14 36:59
Adam Anadolac OK Varaždin M14 dnf
Karlo Lesjak OK Japetić M14 dns
Luka Gojmerac OK Ivan Merz M14 dns

M12 – Ž12Duljina staze 1.490 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sara Delić OK Jelen Ž12 28:43
2. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 30:22 1:39
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 34:24 5:41
4. Dora Delić OK Jelen Ž12 34:41 5:58
5. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 40:28 11:45
6. Mario Lah OK Varaždin M12 48:01 19:18
7. Filip Anadolac OK Varaždin M12 53:43 25:00
8. Ema Juričan OK Varaždin Ž12 59:11 30:28
9. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 96:00 67:17
Nika Kuzmanić OK Varaždin Ž12 mp
Eva Šantek OK Varaždin Ž12 dnf
Jure Rako OK Vihor M12 dnf

Ž16Duljina staze 1.830 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 36:42
2. Petra Dasović OK Kapela Ž16 38:50 2:08
3. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 51:47 15:05
Ira Mareković OK Vihor Ž16 mp
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 dns
Nina Mioković OK Kapela Ž16 dns
Mare Gršković OK Kapela Ž16 dns

Ž14Duljina staze 1.650 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž14 37:13
2. Monika Pavić OK Vihor Ž14 41:21 4:08

OtvorenaDuljina staze 1.620 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivana Flanak OK Međimurje Otvorena 30:57
2. Ana Dasović OK Kapela Otvorena 37:58 7:01
3. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 39:54 8:57
4. Karmela Crvenković OK Kapela Otvorena 42:00 11:03
5. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Otvorena 44:32 13:35
6. Lucija Šantek OK Varaždin Otvorena 83:27 52:30
7. Tomislav Filipčić OK Bjelovar Otvorena 84:16 53:19
8. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 84:21 53:24
9. Vedrana Četković OK Međimurje Otvorena 90:13 59:16
Rafael Sandalj Otvorena dnf
Niko Duhović OK Međimurje Otvorena dns
Ana Budi OK Japetić Otvorena dns
Lidija Vrdoljak OK Japetić Otvorena dns
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns
Maja Katušić OK Vihor Otvorena dns
Nada Duhović OK Međimurje Otvorena dns
Anja Duhović OK Međimurje Otvorena dns