zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. memorijal "Puma" – 2. dan – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 9.080 m,   Uspon 380 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Andraž Hribar OK Kapela 73:19 100,00
2. Josip Vujanić OK Japetić 87:27 14:08 83,84
3. Filip Vujanić OK Japetić 95:18 21:59 76,93
4. Luka Filetin OK Kapela 95:28 22:09 76,80
5. Marko Leljak OK Međimurje 121:57 48:38 -
6. Damir Miljković OK Jelen 130:30 57:11 56,18
7. Miran Košćica OK Jelen 174:36 101:17 41,99
8. Domagoj Delimar OK Kapela 178:30 105:11 41,07
Matija Razum OK Japetić dns

Ž21ADuljina staze 5.660 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vinka Vukmanović OK Kapela 59:17 100,00
2. Iva Štambuk OK Maksimir 63:21 4:04 93,58
3. Olga Jerković Perić OK Kapela 64:14 4:57 92,29
4. Mirja Pavić OK Japetić 64:22 5:05 92,10
5. Ines Kos OK Kapela 77:39 18:22 76,35
6. Antonija Orlić OK Bjelovar 90:53 31:36 65,23
Nika Sakar OK Maksimir dns
Nola Jandrečić OK Japetić dns

M70Duljina staze 1.780 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Belaj OK Bjelovar 31:12 100,00
2. Radovan Čepelak OK Maksimir 94:18 63:06 33,09

M65Duljina staze 2.540 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Pongrac OK Japetić 44:37 100,00
2. Ivica Mesić OK Vihor 47:10 2:33 94,59

Ž65Duljina staze 1.780 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 58:32 100,00
2. Vera Franc OK Kapela 114:31 55:59 51,11
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 119:11 60:39 49,11

M55Duljina staze 3.050 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Darko Merunka OK Maksimir 33:32 100,00
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz 34:09 0:37 98,19
3. Petar Strmečki OK Maksimir 41:22 7:50 81,06
4. Nenad Lovrec OK Vihor 47:02 13:30 71,30
5. Karlo Gobec OK Vihor 47:50 14:18 70,10
6. Saša Horvat OK Maksimir 49:09 15:37 68,23
7. Milan Radočaj OK Bjelovar 49:31 15:59 67,72
8. Krešo Špoljar OK Kapela 53:05 19:33 63,17
9. Mladen Jelić OK Kapela 56:46 23:14 59,07
10. Zdravko Crnković OK Vihor 71:22 37:50 46,99
11. Ivo Lukačić 77:59 44:27 -
Josip Matijašić OK Vihor mp
Predrag Labaš OK Varaždin dns

Ž55Duljina staze 2.540 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Maja Cvitković OK Vihor 52:00 100,00
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 58:20 6:20 89,14
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 64:14 12:14 80,95
4. Branka Fabek OK Japetić 78:14 26:14 66,47
5. Sanja Radočaj OK Bjelovar 79:22 27:22 65,52

M45Duljina staze 4.750 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Damir Gobec OK Vihor 47:55 100,00
2. Tihomir Salopek OK Ris 51:44 3:49 -
3. Domagoj Pavlin OK Vihor 58:56 11:01 81,31
4. Domagoj Šantić OK Bjelovar 63:10 15:15 75,86
5. Robert Orehoci OK Bjelovar 63:17 15:22 75,72
6. Vladimir Trivunović OK Kapela 64:40 16:45 74,10
7. Damir Hercigonja OK Kapela 70:53 22:58 67,60
8. Mladen Vukmanović OK Kapela 77:51 29:56 61,55
9. Hrvoje Dasović OK Kapela 80:45 32:50 59,34
10. Boris Mazić OK Vihor 115:32 67:37 41,47

Ž45Duljina staze 3.050 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 52:31 100,00
2. Gabrijela Baburek OK Japetić 53:35 1:04 98,01
3. Mirka Jakšić OK Maksimir 53:46 1:15 97,68
4. Nataša Kolarek OK Vihor 57:16 4:45 91,71
5. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 59:46 7:15 87,87
6. Neda Gobec OK Vihor 60:10 7:39 87,29
7. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 62:29 9:58 84,05
8. Marija Schubert OK Varaždin 67:34 15:03 77,73
9. Mirjana Horvat OK Maksimir 69:11 16:40 75,91
10. Željka Miljković OK Vihor 74:42 22:11 70,30
11. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE 75:59 23:28 -
12. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 85:29 32:58 61,43
13. Ivana Kuzmanić OK Japetić 93:44 41:13 56,03
14. Darinka Lovrec OK Vihor 125:55 73:24 41,71

M35Duljina staze 5.660 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lino Legac OK Japetić 44:56 100,00
2. Goran Vodopija OK Kapela 55:17 10:21 81,28
3. Vedran Bijelić OK Bjelovar 55:37 10:41 80,79
4. Branimir Pongrac OK Japetić 56:51 11:55 79,04
5. Petar Delić OK Maksimir 58:51 13:55 76,35
6. Ivan Gverić OK Kapela 91:55 46:59 48,88
7. Damir Tubin OK Jelen 92:46 47:50 48,44
8. Miroslav Hainž OK Varaždin 94:11 49:15 47,71
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 94:13 49:17 47,69
10. Duje Rako OK Vihor 100:00 55:04 44,93
Franjo Budi OK Japetić mp
Tomislav Vuk OK Vihor mp
Ivan Bublić OK Kapela dns
Goran Rihter OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 3.730 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sonja Lesjak OK Japetić 48:11 100,00
2. Nikolina Šantić OK Bjelovar 57:28 9:17 83,85
3. Fabiana Cini OK Maksimir 59:57 11:46 80,37
4. Daniela Popović Budi OK Japetić 63:16 15:05 76,16
5. Maja Kušt OK Vihor 66:11 18:00 72,80
6. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 74:57 26:46 64,29
7. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 80:52 32:41 -
8. Sabina Rako OK Vihor 84:42 36:31 56,89
9. Ivana Horbec OK Vihor 90:29 42:18 53,25
10. Violeta Čalić OK Vihor 94:57 46:46 50,75
11. Vlatka Stupalo OK Vihor 98:58 50:47 48,69
12. Bernardica Stipić OK Vihor 105:00 56:49 45,89
Tanja Potrebica OK Varaždin dns

M21BDuljina staze 3.810 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dominik Klasić OK Maksimir 45:51 100,00
2. Ivor Jelić OK Kapela 51:31 5:40 89,00
3. Branimir Putniković OK Kapela 54:50 8:59 83,62
4. Kristijan Verović OK Japetić 80:04 34:13 57,26
5. Željko Valjak OK Vihor 84:27 38:36 54,29
6. Alen Vodopijevec OK Vihor 85:25 39:34 53,68
7. Ivan Majnarić OK Vihor 87:38 41:47 52,32
8. Ivan Šantek OK Varaždin 102:07 56:16 44,90
9. Hrvoje Jandras OK Vihor 105:21 59:30 43,52
10. Dario Malović OK Vihor 160:07 114:16 28,64
Zoran Ćorić OK Vihor mp
Josip Stipeljković OK Vihor dnf
Vjekoslav Klarić OK Kapela dns
Andrija Golubić OK Međimurje dns

Ž21BDuljina staze 2.260 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ana-Marija Pavić OK Vihor 37:07 100,00
2. Petra Plevnik OK Bjelovar 38:45 1:38 95,78
3. Suzana Stanić OK Kapela 43:49 6:42 84,71
4. Mia Lovrec OK Vihor 46:58 9:51 79,03
5. Iva Stipeljković OK Vihor 48:04 10:57 77,22
6. Ana Kovačić OK Vihor 57:58 20:51 64,03
7. Lovorka Čaja OK Vihor 59:04 21:57 62,84
8. Ines Mance OK Vihor 79:32 42:25 46,67
9. Aleksandra Miličević OK Vihor 82:01 44:54 45,26
10. Željka Ilijašev OK Kapela 125:26 88:19 29,59
Nika Jurić OK Vihor dns
Lana Gerjević OK Kapela dns

M20Duljina staze 5.060 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jan Gobec OK Vihor 47:08 100,00
2. Jura Kukec OK Vihor 50:07 2:59 94,05
3. Noa Kolarek OK Vihor 59:11 12:03 79,64
4. Filip Valjak OK Vihor 96:47 49:39 48,70

Ž20Duljina staze 3.730 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 47:26 100,00
2. Paula Pavlin OK Vihor 51:24 3:58 92,28
3. Jelena Lesjak OK Japetić 88:55 41:29 53,35
4. Dora Kermek OK Ivan Merz 91:54 44:28 51,61

M16Duljina staze 2.540 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 28:41 100,00
2. Patrick Milković OK Japetić 31:34 2:53 90,87
3. Vibor Strmečki OK Maksimir 34:29 5:48 83,18
4. Goran Jandras OK Vihor 35:27 6:46 80,91
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 41:00 12:19 69,96
6. Kaan Yelen OK Vihor 51:22 22:41 55,84

Ž16Duljina staze 2.260 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor 34:09 100,00
2. Ema Potrebica OK Varaždin 35:19 1:10 96,70
3. Majda Vidaković OK Kapela 38:07 3:58 89,59
4. Wanda Kovač OK Kapela 38:38 4:29 88,40
5. Nina Mioković OK Kapela 44:31 10:22 76,71
6. Petra Dasović OK Kapela 47:43 13:34 71,57
7. Mare Gršković OK Kapela 52:07 17:58 65,53
8. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 60:25 26:16 56,52

M14Duljina staze 2.260 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 29:56 100,00
2. Martin Meštrović OK Kapela 48:34 18:38 61,63
3. Adam Anadolac OK Varaždin 53:06 23:10 56,37
Karlo Lesjak OK Japetić dns
Teo Mahović OK Japetić dns

Ž14Duljina staze 2.080 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 47:50 100,00
Petra Jurić OK Vihor dns

M12Duljina staze 2.180 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 32:40 100,00
2. Mario Lah OK Varaždin 44:26 11:46 73,52
Filip Anadolac OK Varaždin mp
Jure Rako OK Vihor dns
Teo Mance OK Vihor dns
Ivan Petravić OK Japetić dns

Ž12Duljina staze 2.090 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 19:20 100,00
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar 23:20 4:00 82,86
3. Sara Delić OK Jelen 23:34 4:14 82,04
4. Veronika Šantić OK Bjelovar 26:17 6:57 73,56
5. Ines Ostajmer OK Vihor 26:35 7:15 72,73
6. Nika Kuzmanić OK Varaždin 38:59 19:39 49,59
7. Ema Juričan OK Varaždin 48:16 28:56 40,06
Eva Šantek OK Varaždin dns
Dora Delić OK Jelen dns

OtvorenaDuljina staze 2.090 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Rafael Sandalj 19:47 -
2. Karmela Crvenković OK Kapela 23:12 3:25 -
3. Nika Juričan OK Varaždin 25:46 5:59 -
4. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 27:43 7:56 -
5. Ana Budi OK Japetić 34:34 14:47 -
6. Ivana Flanak OK Međimurje 35:32 15:45 -
7. Maja Katušić OK Vihor 44:14 24:27 -
8. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 45:01 25:14 -
9. Ana Dasović OK Kapela 46:15 26:28 -
10. Sonja Ostajmer OK Vihor 50:11 30:24 -
11. Lidija Vrdoljak OK Japetić 51:58 32:11 -
Anja Duhović OK Međimurje dns
Mirjana Jurić OK Vihor dns
Niko Duhović OK Međimurje dns
Nada Duhović OK Međimurje dns
Jakov Tkalec OK Međimurje dns