zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. memorijal "Puma" – 2. dan – Statistika

M21ADuljina staze 9.080 m,   Uspon 380 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 10.980m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Andraž Hribar OK Kapela 73:19 100,00 8:04 6:40
2. Josip Vujanić OK Japetić 87:27 14:08 83,84 9:37 7:57
3. Filip Vujanić OK Japetić 95:18 21:59 76,93 10:29 8:40
4. Luka Filetin OK Kapela 95:28 22:09 76,80 10:30 8:41
5. Marko Leljak OK Međimurje 121:57 48:38 60,12 13:25 11:06
6. Damir Miljković OK Jelen 130:30 57:11 56,18 14:22 11:53
7. Miran Košćica OK Jelen 174:36 101:17 41,99 19:13 15:54
8. Domagoj Delimar OK Kapela 178:30 105:11 41,07 19:39 16:15
Matija Razum OK Japetić dns

Ž21ADuljina staze 5.660 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 7.010m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vinka Vukmanović OK Kapela 59:17 100,00 10:28 8:27
2. Iva Štambuk OK Maksimir 63:21 4:04 93,58 11:11 9:02
3. Olga Jerković Perić OK Kapela 64:14 4:57 92,29 11:20 9:09
4. Mirja Pavić OK Japetić 64:22 5:05 92,10 11:22 9:10
5. Ines Kos OK Kapela 77:39 18:22 76,35 13:43 11:04
6. Antonija Orlić OK Bjelovar 90:53 31:36 65,23 16:03 12:57
Nika Sakar OK Maksimir dns
Nola Jandrečić OK Japetić dns

M70Duljina staze 1.780 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.230m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Belaj OK Bjelovar 31:12 100,00 17:31 13:59
2. Radovan Čepelak OK Maksimir 94:18 63:06 33,09 52:58 42:17

M65Duljina staze 2.540 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 44:37 100,00 17:33 14:12
2. Ivica Mesić OK Vihor 47:10 2:33 94,59 18:34 15:01

M55Duljina staze 3.050 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Darko Merunka OK Maksimir 33:32 100,00 10:59 8:29
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz 34:09 0:37 98,19 11:11 8:38
3. Petar Strmečki OK Maksimir 41:22 7:50 81,06 13:33 10:28
4. Nenad Lovrec OK Vihor 47:02 13:30 71,30 15:25 11:54
5. Karlo Gobec OK Vihor 47:50 14:18 70,10 15:40 12:06
6. Saša Horvat OK Maksimir 49:09 15:37 68,23 16:06 12:26
7. Milan Radočaj OK Bjelovar 49:31 15:59 67,72 16:14 12:32
8. Krešo Špoljar OK Kapela 53:05 19:33 63,17 17:24 13:26
9. Mladen Jelić OK Kapela 56:46 23:14 59,07 18:36 14:22
10. Zdravko Crnković OK Vihor 71:22 37:50 46,99 23:23 18:04
11. Ivo Lukačić 77:59 44:27 43,00 25:34 19:44
Josip Matijašić OK Vihor mp
Predrag Labaš OK Varaždin dns

M45Duljina staze 4.750 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 5.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 47:55 100,00 10:05 8:03
2. Tihomir Salopek OK Ris 51:44 3:49 92,62 10:53 8:41
3. Domagoj Pavlin OK Vihor 58:56 11:01 81,31 12:24 9:54
4. Domagoj Šantić OK Bjelovar 63:10 15:15 75,86 13:17 10:36
5. Robert Orehoci OK Bjelovar 63:17 15:22 75,72 13:19 10:38
6. Vladimir Trivunović OK Kapela 64:40 16:45 74,10 13:36 10:52
7. Damir Hercigonja OK Kapela 70:53 22:58 67,60 14:55 11:54
8. Mladen Vukmanović OK Kapela 77:51 29:56 61,55 16:23 13:05
9. Hrvoje Dasović OK Kapela 80:45 32:50 59,34 17:00 13:34
10. Boris Mazić OK Vihor 115:32 67:37 41,47 24:19 19:25

M35Duljina staze 5.660 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 7.010m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lino Legac OK Japetić 44:56 100,00 7:56 6:24
2. Goran Vodopija OK Kapela 55:17 10:21 81,28 9:46 7:53
3. Vedran Bijelić OK Bjelovar 55:37 10:41 80,79 9:49 7:56
4. Branimir Pongrac OK Japetić 56:51 11:55 79,04 10:02 8:06
5. Petar Delić OK Maksimir 58:51 13:55 76,35 10:23 8:23
6. Ivan Gverić OK Kapela 91:55 46:59 48,88 16:14 13:06
7. Damir Tubin OK Jelen 92:46 47:50 48,44 16:23 13:14
8. Miroslav Hainž OK Varaždin 94:11 49:15 47,71 16:38 13:26
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 94:13 49:17 47,69 16:38 13:26
10. Duje Rako OK Vihor 100:00 55:04 44,93 17:40 14:15
Franjo Budi OK Japetić mp
Tomislav Vuk OK Vihor mp
Ivan Bublić OK Kapela dns
Goran Rihter OK Kapela dns

M21BDuljina staze 3.810 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 4.735m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dominik Klasić OK Maksimir 45:51 100,00 12:02 9:40
2. Ivor Jelić OK Kapela 51:31 5:40 89,00 13:31 10:52
3. Branimir Putniković OK Kapela 54:50 8:59 83,62 14:23 11:34
4. Kristijan Verović OK Japetić 80:04 34:13 57,26 21:00 16:54
5. Željko Valjak OK Vihor 84:27 38:36 54,29 22:09 17:50
6. Alen Vodopijevec OK Vihor 85:25 39:34 53,68 22:25 18:02
7. Ivan Majnarić OK Vihor 87:38 41:47 52,32 23:00 18:30
8. Ivan Šantek OK Varaždin 102:07 56:16 44,90 26:48 21:33
9. Hrvoje Jandras OK Vihor 105:21 59:30 43,52 27:39 22:14
10. Dario Malović OK Vihor 160:07 114:16 28,64 42:01 33:48
Zoran Ćorić OK Vihor mp
Josip Stipeljković OK Vihor dnf
Andrija Golubić OK Međimurje dns
Vjekoslav Klarić OK Kapela dns

M20Duljina staze 5.060 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 6.110m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 47:08 100,00 9:18 7:42
2. Jura Kukec OK Vihor 50:07 2:59 94,05 9:54 8:12
3. Noa Kolarek OK Vihor 59:11 12:03 79,64 11:41 9:41
4. Filip Valjak OK Vihor 96:47 49:39 48,70 19:07 15:50

M16Duljina staze 2.540 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 28:41 100,00 11:17 9:08
2. Patrick Milković OK Japetić 31:34 2:53 90,87 12:25 10:03
3. Vibor Strmečki OK Maksimir 34:29 5:48 83,18 13:34 10:58
4. Goran Jandras OK Vihor 35:27 6:46 80,91 13:57 11:17
5. Borna Kuzmanić OK Japetić 41:00 12:19 69,96 16:08 13:03
6. Kaan Yelen OK Vihor 51:22 22:41 55,84 20:13 16:21

M14Duljina staze 2.260 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.910m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 29:56 100,00 13:14 10:17
2. Martin Meštrović OK Kapela 48:34 18:38 61,63 21:29 16:41
3. Adam Anadolac OK Varaždin 53:06 23:10 56,37 23:29 18:14
Teo Mahović OK Japetić dns
Karlo Lesjak OK Japetić dns

M12Duljina staze 2.180 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.530m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 32:40 100,00 14:59 12:54
2. Mario Lah OK Varaždin 44:26 11:46 73,52 20:22 17:33
Filip Anadolac OK Varaždin mp
Ivan Petravić OK Japetić dns
Jure Rako OK Vihor dns
Teo Mance OK Vihor dns

Ž65Duljina staze 1.780 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.230m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 58:32 100,00 32:53 26:14
2. Vera Franc OK Kapela 114:31 55:59 51,11 64:20 51:21
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 119:11 60:39 49,11 66:57 53:26

Ž55Duljina staze 2.540 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 52:00 100,00 20:28 16:33
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 58:20 6:20 89,14 22:57 18:34
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 64:14 12:14 80,95 25:17 20:27
4. Branka Fabek OK Japetić 78:14 26:14 66,47 30:48 24:54
5. Sanja Radočaj OK Bjelovar 79:22 27:22 65,52 31:14 25:16

Ž45Duljina staze 3.050 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Gobec OK Vihor 52:31 100,00 17:13 13:17
2. Gabrijela Baburek OK Japetić 53:35 1:04 98,01 17:34 13:33
3. Mirka Jakšić OK Maksimir 53:46 1:15 97,68 17:37 13:36
4. Nataša Kolarek OK Vihor 57:16 4:45 91,71 18:46 14:29
5. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 59:46 7:15 87,87 19:35 15:07
6. Neda Gobec OK Vihor 60:10 7:39 87,29 19:43 15:13
7. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 62:29 9:58 84,05 20:29 15:49
8. Marija Schubert OK Varaždin 67:34 15:03 77,73 22:09 17:06
9. Mirjana Horvat OK Maksimir 69:11 16:40 75,91 22:40 17:30
10. Željka Miljković OK Vihor 74:42 22:11 70,30 24:29 18:54
11. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE 75:59 23:28 69,12 24:54 19:14
12. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 85:29 32:58 61,43 28:01 21:38
13. Ivana Kuzmanić OK Japetić 93:44 41:13 56,03 30:43 23:43
14. Darinka Lovrec OK Vihor 125:55 73:24 41,71 41:17 31:52

Ž35Duljina staze 3.730 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.630m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Lesjak OK Japetić 48:11 100,00 12:55 10:24
2. Nikolina Šantić OK Bjelovar 57:28 9:17 83,85 15:24 12:24
3. Fabiana Cini OK Maksimir 59:57 11:46 80,37 16:04 12:56
4. Daniela Popović Budi OK Japetić 63:16 15:05 76,16 16:57 13:39
5. Maja Kušt OK Vihor 66:11 18:00 72,80 17:44 14:17
6. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 74:57 26:46 64,29 20:05 16:11
7. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 80:52 32:41 59,58 21:40 17:27
8. Sabina Rako OK Vihor 84:42 36:31 56,89 22:42 18:17
9. Ivana Horbec OK Vihor 90:29 42:18 53,25 24:15 19:32
10. Violeta Čalić OK Vihor 94:57 46:46 50,75 25:27 20:30
11. Vlatka Stupalo OK Vihor 98:58 50:47 48,69 26:31 21:22
12. Bernardica Stipić OK Vihor 105:00 56:49 45,89 28:09 22:40
Tanja Potrebica OK Varaždin dns

Ž21BDuljina staze 2.260 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.910m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ana-Marija Pavić OK Vihor 37:07 100,00 16:25 12:45
2. Petra Plevnik OK Bjelovar 38:45 1:38 95,78 17:08 13:18
3. Suzana Stanić OK Kapela 43:49 6:42 84,71 19:23 15:03
4. Mia Lovrec OK Vihor 46:58 9:51 79,03 20:46 16:08
5. Iva Stipeljković OK Vihor 48:04 10:57 77,22 21:16 16:31
6. Ana Kovačić OK Vihor 57:58 20:51 64,03 25:38 19:55
7. Lovorka Čaja OK Vihor 59:04 21:57 62,84 26:08 20:17
8. Ines Mance OK Vihor 79:32 42:25 46,67 35:11 27:19
9. Aleksandra Miličević OK Vihor 82:01 44:54 45,26 36:17 28:11
10. Željka Ilijašev OK Kapela 125:26 88:19 29,59 55:30 43:06
Lana Gerjević OK Kapela dns
Nika Jurić OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 3.730 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.630m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 47:26 100,00 12:43 10:14
2. Paula Pavlin OK Vihor 51:24 3:58 92,28 13:46 11:06
3. Jelena Lesjak OK Japetić 88:55 41:29 53,35 23:50 19:12
4. Dora Kermek OK Ivan Merz 91:54 44:28 51,61 24:38 19:50

Ž16Duljina staze 2.260 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.910m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor 34:09 100,00 15:06 11:44
2. Ema Potrebica OK Varaždin 35:19 1:10 96,70 15:37 12:08
3. Majda Vidaković OK Kapela 38:07 3:58 89,59 16:51 13:05
4. Wanda Kovač OK Kapela 38:38 4:29 88,40 17:05 13:16
5. Nina Mioković OK Kapela 44:31 10:22 76,71 19:41 15:17
6. Petra Dasović OK Kapela 47:43 13:34 71,57 21:06 16:23
7. Mare Gršković OK Kapela 52:07 17:58 65,53 23:03 17:54
8. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 60:25 26:16 56,52 26:43 20:45

Ž14Duljina staze 2.080 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.680m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 47:50 100,00 22:59 17:50
Petra Jurić OK Vihor dns

Ž12Duljina staze 2.090 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.440m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 19:20 100,00 9:15 7:55
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar 23:20 4:00 82,86 11:09 9:33
3. Sara Delić OK Jelen 23:34 4:14 82,04 11:16 9:39
4. Veronika Šantić OK Bjelovar 26:17 6:57 73,56 12:34 10:46
5. Ines Ostajmer OK Vihor 26:35 7:15 72,73 12:43 10:53
6. Nika Kuzmanić OK Varaždin 38:59 19:39 49,59 18:39 15:58
7. Ema Juričan OK Varaždin 48:16 28:56 40,06 23:05 19:46
Eva Šantek OK Varaždin dns
Dora Delić OK Jelen dns

OtvorenaDuljina staze 2.090 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.440m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Rafael Sandalj 19:47 100,00 9:27 8:06
2. Karmela Crvenković OK Kapela 23:12 3:25 85,27 11:06 9:30
3. Nika Juričan OK Varaždin 25:46 5:59 76,78 12:19 10:33
4. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 27:43 7:56 71,38 13:15 11:21
5. Ana Budi OK Japetić 34:34 14:47 57,23 16:32 14:10
6. Ivana Flanak OK Međimurje 35:32 15:45 55,68 17:00 14:33
7. Maja Katušić OK Vihor 44:14 24:27 44,72 21:09 18:07
8. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 45:01 25:14 43,95 21:32 18:26
9. Ana Dasović OK Kapela 46:15 26:28 42,77 22:07 18:57
10. Sonja Ostajmer OK Vihor 50:11 30:24 39,42 24:00 20:34
11. Lidija Vrdoljak OK Japetić 51:58 32:11 38,07 24:51 21:17
Jakov Tkalec OK Međimurje dns
Anja Duhović OK Međimurje dns
Mirjana Jurić OK Vihor dns
Niko Duhović OK Međimurje dns
Nada Duhović OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5