zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. memorijal "Puma" – 2. dan – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 9.080 m,   Uspon 380 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Andraž Hribar OK Kapela M21A 73:19
2. Josip Vujanić OK Japetić M21A 87:27 14:08
3. Filip Vujanić OK Japetić M21A 95:18 21:59
4. Luka Filetin OK Kapela M21A 95:28 22:09
5. Marko Leljak OK Međimurje M21A 121:57 48:38
6. Damir Miljković OK Jelen M21A 130:30 57:11
7. Miran Košćica OK Jelen M21A 174:36 101:17
8. Domagoj Delimar OK Kapela M21A 178:30 105:11
Matija Razum OK Japetić M21A dns

Ž21A – M35Duljina staze 5.660 m,   Uspon 270 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lino Legac OK Japetić M35 44:56
2. Goran Vodopija OK Kapela M35 55:17 10:21
3. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 55:37 10:41
4. Branimir Pongrac OK Japetić M35 56:51 11:55
5. Petar Delić OK Maksimir M35 58:51 13:55
6. Vinka Vukmanović OK Kapela Ž21A 59:17 14:21
7. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21A 63:21 18:25
8. Olga Jerković Perić OK Kapela Ž21A 64:14 19:18
9. Mirja Pavić OK Japetić Ž21A 64:22 19:26
10. Ines Kos OK Kapela Ž21A 77:39 32:43
11. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 90:53 45:57
12. Ivan Gverić OK Kapela M35 91:55 46:59
13. Damir Tubin OK Jelen M35 92:46 47:50
14. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 94:11 49:15
15. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 94:13 49:17
16. Duje Rako OK Vihor M35 100:00 55:04
Franjo Budi OK Japetić M35 mp
Tomislav Vuk OK Vihor M35 mp
Goran Rihter OK Kapela M35 dns
Ivan Bublić OK Kapela M35 dns
Nola Jandrečić OK Japetić Ž21A dns
Nika Sakar OK Maksimir Ž21A dns

M70 – Ž65Duljina staze 1.780 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željko Belaj OK Bjelovar M70 31:12
2. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 58:32 27:20
3. Radovan Čepelak OK Maksimir M70 94:18 63:06
4. Vera Franc OK Kapela Ž65 114:31 83:19
5. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 119:11 87:59

M65 – M16 – Ž55Duljina staze 2.540 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M16 28:41
2. Patrick Milković OK Japetić M16 31:34 2:53
3. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 34:29 5:48
4. Goran Jandras OK Vihor M16 35:27 6:46
5. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 41:00 12:19
6. Ivan Pongrac OK Japetić M65 44:37 15:56
7. Ivica Mesić OK Vihor M65 47:10 18:29
8. Kaan Yelen OK Vihor M16 51:22 22:41
9. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 52:00 23:19
10. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 58:20 29:39
11. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 64:14 35:33
12. Branka Fabek OK Japetić Ž55 78:14 49:33
13. Sanja Radočaj OK Bjelovar Ž55 79:22 50:41

M55 – Ž45Duljina staze 3.050 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Darko Merunka OK Maksimir M55 33:32
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 34:09 0:37
3. Petar Strmečki OK Maksimir M55 41:22 7:50
4. Nenad Lovrec OK Vihor M55 47:02 13:30
5. Karlo Gobec OK Vihor M55 47:50 14:18
6. Saša Horvat OK Maksimir M55 49:09 15:37
7. Milan Radočaj OK Bjelovar M55 49:31 15:59
8. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 52:31 18:59
9. Krešo Špoljar OK Kapela M55 53:05 19:33
10. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 53:35 20:03
11. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 53:46 20:14
12. Mladen Jelić OK Kapela M55 56:46 23:14
13. Nataša Kolarek OK Vihor Ž45 57:16 23:44
14. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 59:46 26:14
15. Neda Gobec OK Vihor Ž45 60:10 26:38
16. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 62:29 28:57
17. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 67:34 34:02
18. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 69:11 35:39
19. Zdravko Crnković OK Vihor M55 71:22 37:50
20. Željka Miljković OK Vihor Ž45 74:42 41:10
21. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE Ž45 75:59 42:27
22. Ivo Lukačić M55 77:59 44:27
23. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 85:29 51:57
24. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 93:44 60:12
25. Darinka Lovrec OK Vihor Ž45 125:55 92:23
Josip Matijašić OK Vihor M55 mp
Predrag Labaš OK Varaždin M55 dns

M45Duljina staze 4.750 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 47:55
2. Tihomir Salopek OK Ris M45 51:44 3:49
3. Domagoj Pavlin OK Vihor M45 58:56 11:01
4. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 63:10 15:15
5. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 63:17 15:22
6. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 64:40 16:45
7. Damir Hercigonja OK Kapela M45 70:53 22:58
8. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 77:51 29:56
9. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 80:45 32:50
10. Boris Mazić OK Vihor M45 115:32 67:37

M21BDuljina staze 3.810 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dominik Klasić OK Maksimir M21B 45:51
2. Ivor Jelić OK Kapela M21B 51:31 5:40
3. Branimir Putniković OK Kapela M21B 54:50 8:59
4. Kristijan Verović OK Japetić M21B 80:04 34:13
5. Željko Valjak OK Vihor M21B 84:27 38:36
6. Alen Vodopijevec OK Vihor M21B 85:25 39:34
7. Ivan Majnarić OK Vihor M21B 87:38 41:47
8. Ivan Šantek OK Varaždin M21B 102:07 56:16
9. Hrvoje Jandras OK Vihor M21B 105:21 59:30
10. Dario Malović OK Vihor M21B 160:07 114:16
Zoran Ćorić OK Vihor M21B mp
Josip Stipeljković OK Vihor M21B dnf
Vjekoslav Klarić OK Kapela M21B dns
Andrija Golubić OK Međimurje M21B dns

M20Duljina staze 5.060 m,   Uspon 210 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jan Gobec OK Vihor M20 47:08
2. Jura Kukec OK Vihor M20 50:07 2:59
3. Noa Kolarek OK Vihor M20 59:11 12:03
4. Filip Valjak OK Vihor M20 96:47 49:39

M14 – Ž21B – Ž16Duljina staze 2.260 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M14 29:56
2. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 34:09 4:13
3. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 35:19 5:23
4. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B 37:07 7:11
5. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 38:07 8:11
6. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 38:38 8:42
7. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 38:45 8:49
8. Suzana Stanić OK Kapela Ž21B 43:49 13:53
9. Nina Mioković OK Kapela Ž16 44:31 14:35
10. Mia Lovrec OK Vihor Ž21B 46:58 17:02
11. Petra Dasović OK Kapela Ž16 47:43 17:47
12. Iva Stipeljković OK Vihor Ž21B 48:04 18:08
13. Martin Meštrović OK Kapela M14 48:34 18:38
14. Mare Gršković OK Kapela Ž16 52:07 22:11
15. Adam Anadolac OK Varaždin M14 53:06 23:10
16. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 57:58 28:02
17. Lovorka Čaja OK Vihor Ž21B 59:04 29:08
18. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 60:25 30:29
19. Ines Mance OK Vihor Ž21B 79:32 49:36
20. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B 82:01 52:05
21. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 125:26 95:30
Teo Mahović OK Japetić M14 dns
Karlo Lesjak OK Japetić M14 dns
Lana Gerjević OK Kapela Ž21B dns
Nika Jurić OK Vihor Ž21B dns

M12Duljina staze 2.180 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 32:40
2. Mario Lah OK Varaždin M12 44:26 11:46
Filip Anadolac OK Varaždin M12 mp
Ivan Petravić OK Japetić M12 dns
Teo Mance OK Vihor M12 dns
Jure Rako OK Vihor M12 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 3.730 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 47:26
2. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 48:11 0:45
3. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 51:24 3:58
4. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 57:28 10:02
5. Fabiana Cini OK Maksimir Ž35 59:57 12:31
6. Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 63:16 15:50
7. Maja Kušt OK Vihor Ž35 66:11 18:45
8. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 74:57 27:31
9. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž35 80:52 33:26
10. Sabina Rako OK Vihor Ž35 84:42 37:16
11. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 88:55 41:29
12. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 90:29 43:03
13. Dora Kermek OK Ivan Merz Ž20 91:54 44:28
14. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 94:57 47:31
15. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 98:58 51:32
16. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 105:00 57:34
Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 dns

Ž14Duljina staze 2.080 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž14 47:50
Petra Jurić OK Vihor Ž14 dns

Ž12 – OtvorenaDuljina staze 2.090 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 19:20
2. Rafael Sandalj Otvorena 19:47 0:27
3. Karmela Crvenković OK Kapela Otvorena 23:12 3:52
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 23:20 4:00
5. Sara Delić OK Jelen Ž12 23:34 4:14
6. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 25:46 6:26
7. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 26:17 6:57
8. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 26:35 7:15
9. Ana Šiprak Stastny OK Kapela Otvorena 27:43 8:23
10. Ana Budi OK Japetić Otvorena 34:34 15:14
11. Ivana Flanak OK Međimurje Otvorena 35:32 16:12
12. Nika Kuzmanić OK Varaždin Ž12 38:59 19:39
13. Maja Katušić OK Vihor Otvorena 44:14 24:54
14. Tomislav Filipčić OK Bjelovar Otvorena 45:01 25:41
15. Ana Dasović OK Kapela Otvorena 46:15 26:55
16. Ema Juričan OK Varaždin Ž12 48:16 28:56
17. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 50:11 30:51
18. Lidija Vrdoljak OK Japetić Otvorena 51:58 32:38
Dora Delić OK Jelen Ž12 dns
Eva Šantek OK Varaždin Ž12 dns
Mirjana Jurić OK Vihor Otvorena dns
Anja Duhović OK Međimurje Otvorena dns
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns
Nada Duhović OK Međimurje Otvorena dns
Niko Duhović OK Međimurje Otvorena dns