zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 16. Otv. prv. Jastrebarskog (JaSam kup) – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 4.080 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Andraž Hribar OK Kapela 34:50 100,00
2. Lobel Horvat OK Maksimir 36:29 1:39 95,48
3. Dražen Gadžić OK Kapela 41:03 6:13 84,86
4. Luka Filetin OK Kapela 47:03 12:13 74,03
5. Domagoj Delimar OK Kapela 75:45 40:55 45,98
Nenad Krpan ot
Miran Košćica OK Jelen dns

Ž21ADuljina staze 3.450 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mirja Pavić OK Japetić 35:38 100,00
2. Vinka Vukmanović OK Kapela 39:33 3:55 90,10
3. Ines Kos OK Kapela 56:22 20:44 63,22
4. Ana Beblek OK Jelen 56:35 20:57 62,97
5. Lea Katarina Gobec OK Vihor 57:09 21:31 62,35
6. Antonija Orlić OK Bjelovar 65:40 30:02 54,26

M70Duljina staze 1.880 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Milan Turkalj OK Varaždin 53:47 100,00
Željko Belaj OK Bjelovar mp

M65Duljina staze 1.880 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivica Mesić OK Vihor 38:10 100,00

Ž65Duljina staze 1.610 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vera Franc OK Kapela 74:36 100,00
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 78:57 4:21 94,49

M55Duljina staze 2.470 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Darko Merunka OK Maksimir 30:35 100,00
2. Dario Štambuk OK Ivan Merz 32:00 1:25 95,57
3. Petar Strmečki OK Maksimir 34:28 3:53 88,73
4. Saša Horvat OK Maksimir 38:35 8:00 79,27
5. Mladen Jelić OK Kapela 40:32 9:57 75,45
6. Karlo Gobec OK Vihor 42:43 12:08 71,60
7. Nenad Lovrec OK Vihor 51:33 20:58 59,33
8. Mile Mioković OK Kapela 53:26 22:51 57,24
9. Ivo Lukačić 57:54 27:19 -
10. Darko Raškaj OK Kapela 58:21 27:46 52,41
11. Robert Vuk OK Kapela 62:00 31:25 49,33
12. Josip Matijašić OK Vihor 65:31 34:56 46,68
13. Predrag Labaš OK Varaždin 75:27 44:52 40,53
Krešo Špoljar OK Kapela mp
Mile Boban OK Ivan Merz mp

Ž55Duljina staze 1.880 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Maja Cvitković OK Vihor 44:35 100,00
2. Branka Fabek OK Japetić 46:22 1:47 96,15
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 48:37 4:02 91,70
4. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 63:34 18:59 70,14
5. Teodora Kučinac OK Vihor 110:04 65:29 40,51

M45Duljina staze 2.900 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenko Horjan OK Vihor 32:18 100,00
2. Ivo Tišljar OK Orion 38:10 5:52 84,63
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje 38:44 6:26 83,39
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 39:39 7:21 81,46
5. Siniša Mareković OK Vihor 40:36 8:18 79,56
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela 41:22 9:04 78,08
7. Marijan Bogović OK Jelen 42:51 10:33 75,38
8. Bojan Vukelić OK Maksimir 44:47 12:29 72,13
9. Domagoj Šantić OK Bjelovar 45:08 12:50 71,57
10. Hrvoje Dasović OK Kapela 48:01 15:43 67,27
11. Vlatko Tounec OK Kapela 48:38 16:20 66,42
12. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 49:31 17:13 65,23
Robert Kaniški OK Maksimir mp
Mario Nimac OK Kapela dns
Mladen Vukmanović OK Kapela dns
Zdravko Šaflin OK Jelen dns
Aljoša Parotat OK Kapela dns

Ž45Duljina staze 2.470 m,   Uspon 135 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 42:23 100,00
2. Srebrenka Vuk OK Kapela 43:53 1:30 96,58
3. Mirka Jakšić OK Maksimir 45:13 2:50 93,73
4. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 46:15 3:52 91,64
5. Neda Gobec OK Vihor 50:40 8:17 83,65
6. Gabrijela Baburek OK Japetić 51:46 9:23 81,87
7. Bojana Nikolić OK Vihor 52:16 9:53 81,09
8. Mirjana Horvat OK Maksimir 57:41 15:18 73,48
9. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 58:19 15:56 72,68
10. Željka Gajdek OK Jelen 58:23 16:00 72,59
11. Marija Schubert OK Varaždin 62:37 20:14 67,69
12. Marija Gradečak Galović OK Kapela 75:07 32:44 56,42
13. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 87:58 45:35 48,18
Sanja Šalaj OK Jelen mp
Mirta Boban OK Ivan Merz dns

M35Duljina staze 3.450 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Goran Vodopija OK Kapela 33:19 100,00
2. Petar Delić OK Maksimir 34:50 1:31 95,65
3. Vedran Bijelić OK Bjelovar 35:19 2:00 94,34
4. Lino Legac OK Japetić 37:02 3:43 89,96
5. Tomislav Vuk OK Vihor 39:53 6:34 83,54
6. Ivan Bublić OK Kapela 41:08 7:49 81,00
7. Duje Rako OK Vihor 47:40 14:21 69,90
8. Marko Gamberger OK Vihor 52:49 19:30 -
9. Damir Tubin OK Jelen 52:55 19:36 62,96
10. Dalibor Stankovski OK Jelen 59:47 26:28 55,73
11. Tomislav Meštrović OK Kapela 60:31 27:12 55,05
12. Miroslav Hainž OK Varaždin 68:05 34:46 48,94
Daniel Fabijanić OK Jelen dns
Zdravko Novosel OK Jelen dns

Ž35Duljina staze 2.900 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sonja Lesjak OK Japetić 36:41 100,00
2. Željka Fištrek OK Kapela 37:06 0:25 98,88
3. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 38:25 1:44 95,49
4. Sanda Berženji OK Kapela 39:31 2:50 92,83
5. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 41:05 4:24 89,29
6. Fabiana Cini OK Maksimir 43:56 7:15 83,50
7. Sabina Rako OK Vihor 48:37 11:56 75,45
8. Nikolina Šantić OK Bjelovar 50:51 14:10 72,14
9. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 51:39 14:58 71,02
10. Violeta Čalić OK Vihor 53:48 17:07 68,18
11. Vlatka Stupalo OK Vihor 54:18 17:37 67,56
12. Ivana Horbec OK Vihor 56:39 19:58 64,75
13. Antea Popović OK Kapela 57:11 20:30 64,15
14. Maja Kušt OK Vihor 68:05 31:24 53,88
15. Bernardica Stipić OK Vihor 68:44 32:03 53,37

M21BDuljina staze 2.080 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivor Jelić OK Kapela 23:57 100,00
2. Dominik Klasić OK Maksimir 24:44 0:47 96,83
3. Domagoj Novosel OK Jelen 27:54 3:57 85,84
4. Timo Vilim Gobec OK Vihor 31:48 7:51 75,31
5. Branimir Putniković OK Kapela 33:02 9:05 72,50
6. Andrija Golubić OK Međimurje 36:04 12:07 -
7. Ante Balić OK Kapela 40:25 16:28 59,26
8. Tomislav Jurač OK Vihor 43:50 19:53 54,64
9. Rafael Sandalj OK Japetić 45:51 21:54 52,24
10. Kristijan Verović OK Japetić 48:18 24:21 49,59
11. Dario Vodopija OK Kapela 49:12 25:15 48,68
12. Branko Ostajmer OK Vihor 66:08 42:11 36,21
13. Zdravko Tonković OK Kapela 69:01 45:04 34,70
14. Jure Janković 89:57 66:00 -
Tomislav Filipčić OK Bjelovar mp
Tomislav Milašinčić OK Jelen dnf

Ž21BDuljina staze 1.880 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ana-Marija Pavić OK Vihor 36:20 100,00
2. Andrea Hribar OK Vihor 37:59 1:39 95,66
3. Ana Kovačić OK Vihor 40:23 4:03 89,97
4. Ivana Stankovski OK Kapela 40:28 4:08 89,79
5. Ines Jurač OK Vihor 44:29 8:09 81,68
6. Suzana Stanić OK Kapela 46:24 10:04 78,30
7. Petra Plevnik OK Bjelovar 48:05 11:45 75,56
8. Željka Ilijašev OK Kapela 48:32 12:12 74,86
9. Olga Pajnić OK Kapela 51:59 15:39 69,89
10. Višnja Dukić OK Kapela 56:43 20:23 64,06
11. Nika Jurić OK Vihor 64:00 27:40 56,77

M20Duljina staze 3.450 m,   Uspon 185 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Noa Kolarek OK Vihor 47:09 100,00
2. Marko Jurač OK Vihor 50:08 2:59 94,05
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 74:46 27:37 63,06

Ž20Duljina staze 2.900 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
Rea Boban OK Ivan Merz dns

M16Duljina staze 2.080 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Juraj Vukelić OK Maksimir 21:17 100,00
2. Jakov Lesjak OK Japetić 23:37 2:20 90,12
3. Vibor Strmečki OK Maksimir 25:54 4:37 82,18
4. Patrick Milković OK Japetić 34:16 12:59 62,11
5. Petar Jurač OK Vihor 60:57 39:40 34,92
6. Noa Kelc OK Jelen 64:42 43:25 32,90

Ž16Duljina staze 1.880 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Vukelić OK Maksimir 18:27 100,00
2. Majda Vidaković OK Kapela 22:29 4:02 82,06
3. Mirta Hodak OK Vihor 38:16 19:49 48,21
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 47:34 29:07 38,79
5. Petra Dasović OK Kapela 47:44 29:17 38,65
6. Wanda Kovač OK Kapela 49:02 30:35 37,63
7. Ira Mareković OK Vihor 50:39 32:12 36,43
8. Nina Mioković OK Kapela 51:09 32:42 36,07
9. Mare Gršković OK Kapela 55:49 37:22 33,05
Melissa Drobić OK Kapela mp

M14Duljina staze 1.790 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 15:09 100,00
2. Martin Meštrović OK Kapela 25:52 10:43 58,57
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 26:16 11:07 57,68
4. Jakov Boban OK Ivan Merz 27:41 12:32 54,73
5. Karlo Lesjak OK Japetić 33:52 18:43 44,73
6. Gabrijel Solenički OK Jelen 34:31 19:22 43,89
7. Matko Nikolić OK Vihor 37:08 21:59 40,80
8. Adam Anadolac OK Varaždin 56:20 41:11 26,89

Ž14Duljina staze 1.790 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 21:30 100,00
2. Monika Pavić OK Vihor 42:30 21:00 50,59
Petra Jurić OK Vihor dns

M12Duljina staze 1.640 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 27:44 100,00
2. Petar Kaniški OK Maksimir 28:38 0:54 96,86
3. Filip Anadolac OK Varaždin 36:42 8:58 75,57
4. Jure Rako OK Vihor 42:33 14:49 65,18
5. Dorijan Tubin OK Jelen 45:27 17:43 61,02
6. Marin Tanković OK Jelen 50:29 22:45 54,94
7. Petar Šalaj OK Jelen 50:31 22:47 54,90

Ž12Duljina staze 1.640 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Jelen 16:00 100,00
2. Sara Delić OK Jelen 17:08 1:08 93,39
3. Gloria Šantić OK Bjelovar 17:57 1:57 89,14
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 19:19 3:19 82,83
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 21:57 5:57 72,89
6. Viktoria Šantić OK Bjelovar 25:54 9:54 61,78
7. Ema Jurač OK Vihor 25:55 9:55 61,74
8. Ines Ostajmer OK Vihor 31:55 15:55 50,13
Ana Budi OK Japetić dns

Otvorena dugaDuljina staze 2.080 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mirjana Mandić OK Japetić 52:49 -
2. Mladen Debić OK Maksimir 94:22 41:33 -
3. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 97:55 45:06 -

Otvorena kratkaDuljina staze 1.640 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 23:56 -
2. Sonja Ostajmer OK Vihor 25:37 1:41 -
3. Luka Tot OK Japetić 26:40 2:44 -
4. Erik Tot OK Japetić 27:19 3:23 -
5. Vladimir Miovec OK Jelen 30:00 6:04 -
6. Mirela Obranić OK Japetić 30:47 6:51 -
7. Mirjana Jurić OK Vihor 37:01 13:05 -
8. Pierre Itty 37:53 13:57 -
Karla Paulić OK Japetić dns