zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Bjelovar Open – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 6.500 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 24

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lobel Horvat OK Maksimir 40:20 100,00
2. Josip Vujanić OK Japetić 48:24 8:04 83,33
3. Krunoslav Peh OK Kapela 53:14 12:54 75,77
4. Ivor Majnarić OK Japetić 53:49 13:29 74,95
5. Miran Košćica OK Jelen 57:43 17:23 69,88
6. Domagoj Delimar OK Kapela 59:26 19:06 67,86
Filip Vujanić OK Japetić dns

Ž21ADuljina staze 5.010 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Iva Štambuk OK Maksimir 41:49 100,00
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 59:02 17:13 70,84
Vinka Vukmanović OK Kapela dns

M70Duljina staze 2.250 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Ulip OK Maksimir 41:18 100,00
Mladen Debić OK Maksimir ot

M65Duljina staze 2.360 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Pongrac OK Japetić 36:42 100,00

Ž65Duljina staze 2.450 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 43:53 100,00
2. Vera Franc OK Kapela 52:37 8:44 83,40

M55Duljina staze 3.630 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 28:18 100,00
2. Darko Merunka OK Maksimir 34:14 5:56 82,67
3. Petar Strmečki OK Maksimir 36:49 8:31 76,87
4. Saša Horvat OK Maksimir 38:32 10:14 73,44
5. Krešo Špoljar OK Kapela 40:32 12:14 69,82
6. Mladen Jelić OK Kapela 52:38 24:20 53,77
7. Predrag Labaš OK Varaždin 77:27 49:09 36,54
8. Josip Matijašić OK Vihor 92:53 64:35 30,47
Dražen Janžek OK Međimurje mp
Ivo Lukačić mp

Ž55Duljina staze 2.870 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela 41:32 100,00
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 43:34 2:02 95,33
3. Alida Sokolović OK Bjelovar 47:20 5:48 87,75
4. Branka Fabek OK Japetić 52:36 11:04 78,96
5. Maja Cvitković OK Vihor 60:23 18:51 68,78

M45Duljina staze 4.310 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Damir Gobec OK Vihor 33:29 100,00
2. Vladimir Trivunović OK Kapela 35:44 2:15 93,70
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje 37:39 4:10 88,93
4. Ivan Ivo Penić OK Kapela 38:27 4:58 87,08
5. Bojan Vukelić OK Maksimir 40:04 6:35 83,57
6. Damir Hercigonja OK Kapela 41:38 8:09 80,42
7. Željko Koščak OK Međimurje 44:05 10:36 75,95
8. Siniša Mareković OK Vihor 48:06 14:37 69,61
9. Robert Orehoci OK Bjelovar 49:16 15:47 67,96
10. Domagoj Šantić OK Bjelovar 50:49 17:20 65,89
11. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 62:23 28:54 53,67
12. Domagoj Pavlin OK Vihor 75:58 42:29 44,08
Vladimir Tkalec OK Međimurje disq
Robert Kaniški OK Maksimir dns
Mladen Vukmanović OK Kapela dns

Ž45Duljina staze 3.550 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 36:37 100,00
2. Neda Gobec OK Vihor 43:35 6:58 84,02
3. Bojana Nikolić OK Vihor 43:54 7:17 83,41
4. Mirka Jakšić OK Maksimir 46:28 9:51 78,80
5. Srebrenka Vuk OK Kapela 47:43 11:06 76,74
6. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 52:55 16:18 69,20
7. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 57:27 20:50 63,74
8. Smiljana Janžek OK Međimurje 61:16 24:39 59,77
9. Mirjana Horvat OK Maksimir 67:25 30:48 54,31
10. Marija Gradečak Galović OK Kapela 74:55 38:18 48,88
11. Mirjana Mandić OK Japetić 84:18 47:41 43,44
12. Marija Schubert OK Varaždin 86:26 49:49 42,36
Sanja Ostroški OK Varaždin dnf
Davorka Srebačić OK Varaždin dns

M35Duljina staze 5.370 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Franjo Budi OK Japetić 38:52 100,00
2. Branimir Pongrac OK Japetić 40:16 1:24 96,52
3. Ivan Bublić OK Kapela 43:22 4:30 89,62
4. Fausto Ferreira OK Kapela 48:55 10:03 79,45
5. Luka Kosić OK Japetić 49:38 10:46 78,31
6. Ivan Gverić OK Kapela 50:48 11:56 76,51
7. Duje Rako OK Vihor 51:28 12:36 75,52
8. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 52:07 13:15 74,58
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 54:21 15:29 71,51
10. Damir Tubin OK Jelen 54:40 15:48 71,10
11. Dalibor Stankovski OK Jelen 56:51 17:59 68,37
12. Marko Gamberger OK Vihor 57:23 18:31 -
Petar Delić OK Maksimir mp
Dražen Henc OK Međimurje dns

Ž35Duljina staze 3.720 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 34:19 100,00
2. Željka Fištrek OK Kapela 36:13 1:54 94,75
3. Sonja Lesjak OK Japetić 37:48 3:29 90,78
4. Sabina Rako OK Vihor 40:52 6:33 83,97
5. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 41:20 7:01 83,02
6. Antea Popović OK Kapela 43:03 8:44 79,71
7. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 44:29 10:10 77,14
8. Nikolina Šantić OK Bjelovar 45:10 10:51 75,98
9. Daniela Popović Budi OK Japetić 46:29 12:10 73,83
10. Vlatka Stupalo OK Vihor 55:21 21:02 62,00
11. Ana Delić OK Jelen 55:28 21:09 61,87
12. Sabina Seražin Korper OK Jelen 60:03 25:44 57,15
13. Tanja Potrebica OK Varaždin 65:16 30:57 52,58
14. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 65:17 30:58 52,57
15. Maja Kušt OK Vihor 65:36 31:17 52,31
16. Bernardica Stipić OK Vihor 67:44 33:25 50,66

M21BDuljina staze 3.970 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Bože Đipalo OK Bjelovar 37:27 100,00
2. Dominik Klasić OK Maksimir 38:04 0:37 98,38
3. Ivor Jelić OK Kapela 40:24 2:57 92,70
4. Kristijan Verović OK Japetić 46:37 9:10 80,34
5. Andrija Golubić OK Međimurje 52:02 14:35 -
6. Branimir Putniković OK Kapela 52:16 14:49 71,65
7. Hrvoje Jandras OK Vihor 56:59 19:32 65,72
8. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 57:45 20:18 64,85
9. Siniša Lah OK Varaždin 61:04 23:37 61,33
10. Tomislav Jurač OK Vihor 64:36 27:09 57,97
11. Rafael Sandalj OK Japetić 69:10 31:43 54,14
12. Zdravko Tonković OK Kapela 69:51 32:24 53,61
13. Ante Balić OK Kapela 76:14 38:47 49,13
14. Siniša Muhtić OK Bjelovar 78:50 41:23 -
Dario Vodopija OK Kapela dnf

Ž21BDuljina staze 3.220 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lana Gerjević OK Kapela 41:21 100,00
2. Željka Ilijašev OK Kapela 43:36 2:15 94,84
3. Ana Kovačić OK Vihor 49:13 7:52 84,02
4. Ivana Stankovski OK Kapela 52:04 10:43 79,42
5. Suzana Stanić OK Kapela 61:07 19:46 67,66
6. Ines Jurač OK Vihor 65:49 24:28 62,83
7. Aleksandra Miličević OK Vihor 93:07 51:46 44,41
8. Andrea Hribar OK Vihor 109:31 68:10 37,76
9. Melita Sučić OK Vihor 111:01 69:40 37,25
Olga Pajnić OK Kapela mp
Ana Šiprak Stastny OK Kapela mp
Nataša Preis-Bedenik OK Kapela dnf
Ivana Tkalec OK Međimurje dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns

M20Duljina staze 5.330 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jura Kukec OK Vihor 50:10 100,00
2. Noa Kolarek OK Vihor 73:41 23:31 68,08
Gabriel Šiljevinac OK Jelen dns

Ž20Duljina staze 3.990 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 32:38 100,00
2. Paula Pavlin OK Vihor 40:52 8:14 79,85
3. Ana Srebačić OK Varaždin 67:52 35:14 48,08

M16Duljina staze 4.020 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 35:44 100,00
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 40:23 4:39 88,49
3. Noa Kelc OK Jelen 47:44 12:00 74,86
4. Juraj Vukelić OK Maksimir 60:26 24:42 59,13
5. Goran Jandras OK Vihor 63:19 27:35 56,44
6. Kaan Yelen OK Vihor 65:38 29:54 54,44

Ž16Duljina staze 2.920 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Majda Vidaković OK Kapela 40:23 100,00
2. Mirta Hodak OK Vihor 40:31 0:08 99,67
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 44:30 4:07 90,75
4. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 46:05 5:42 87,63
5. Marta Nikolić OK Vihor 51:49 11:26 77,94
6. Ema Potrebica OK Varaždin 53:51 13:28 74,99
7. Ira Mareković OK Vihor 55:38 15:15 72,59
8. Wanda Kovač OK Kapela 55:47 15:24 72,39
Dora Vukelić OK Maksimir dns
Jana Cvjetko OK Japetić dns

M14Duljina staze 3.030 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 27:02 100,00
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 30:16 3:14 89,32
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 32:29 5:27 83,22
4. Adam Anadolac OK Varaždin 56:54 29:52 47,51
5. Matko Nikolić OK Vihor 84:01 56:59 32,18
Luka Sučić OK Vihor dns
Marko Tanković OK Jelen dns

Ž14Duljina staze 2.180 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 19:29 100,00
2. Lucija Hercigonja OK Kapela 57:22 37:53 33,96
Monika Pavić OK Vihor dnf

M12Duljina staze 2.270 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vladimir Miovec OK Jelen 36:39 100,00
2. Mario Lah OK Varaždin 38:39 2:00 94,83
3. Jure Rako OK Vihor 39:54 3:15 91,85
4. Dorijan Tubin OK Jelen 69:48 33:09 52,51
Filip Anadolac OK Varaždin mp
Lovro Pinjušić OK Japetić dnf
Marin Tanković OK Jelen dns
Petar Kaniški OK Maksimir dns

Ž12Duljina staze 2.230 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Jelen 15:08 100,00
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 17:41 2:33 85,58
3. Sara Delić OK Jelen 21:40 6:32 69,85
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 28:58 13:50 52,24
5. Ana Budi OK Japetić 29:56 14:48 50,56
6. Viktoria Šantić OK Bjelovar 30:47 15:39 49,16
7. Veronika Šantić OK Bjelovar 40:12 25:04 37,65
8. Nika Kuzmanić OK Varaždin 40:45 25:37 37,14
9. Ema Jurač OK Vihor 80:08 65:00 18,89

OtvorenaDuljina staze 3.970 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vedran Grabovac OK Međimurje 65:54 -
2. Karlo Srbinović OK Međimurje 85:13 19:19 -
3. Pierre Itty 90:52 24:58 -
4. Valter Sučić OK Vihor 93:23 27:29 -
5. Tina Šojat OK Vihor 136:03 70:09 -
Sara Jovetić mp
Iva Pintur OK Kapela dns

PočetniciDuljina staze 2.110 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marko Pađan OK Bjelovar 25:15 -
2. Marta Pađan OK Bjelovar 27:48 2:33 -
3. Adam Miovec OK Jelen 42:28 17:13 -
Anamarija Pađan OK Bjelovar ot
Jakov Tkalec OK Međimurje dns
Marta Tkalec OK Međimurje dns