zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 17. Bjelovar Open – Statistika

M21ADuljina staze 6.500 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 24,   Ekvivalentna duljina 7.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lobel Horvat OK Maksimir 40:20 100,00 6:12 5:43
2. Josip Vujanić OK Japetić 48:24 8:04 83,33 7:26 6:51
3. Krunoslav Peh OK Kapela 53:14 12:54 75,77 8:11 7:33
4. Ivor Majnarić OK Japetić 53:49 13:29 74,95 8:16 7:38
5. Miran Košćica OK Jelen 57:43 17:23 69,88 8:52 8:11
6. Domagoj Delimar OK Kapela 59:26 19:06 67,86 9:08 8:25
Filip Vujanić OK Japetić dns

Ž21ADuljina staze 5.010 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 5.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Iva Štambuk OK Maksimir 41:49 100,00 8:20 7:43
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 59:02 17:13 70,84 11:46 10:54
Vinka Vukmanović OK Kapela dns

M70Duljina staze 2.250 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.400m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Ulip OK Maksimir 41:18 100,00 18:21 17:12
Mladen Debić OK Maksimir ot

M65Duljina staze 2.360 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.510m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 36:42 100,00 15:33 14:37

M55Duljina staze 3.630 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.905m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 28:18 100,00 7:47 7:14
2. Darko Merunka OK Maksimir 34:14 5:56 82,67 9:25 8:45
3. Petar Strmečki OK Maksimir 36:49 8:31 76,87 10:08 9:25
4. Saša Horvat OK Maksimir 38:32 10:14 73,44 10:36 9:52
5. Krešo Špoljar OK Kapela 40:32 12:14 69,82 11:09 10:22
6. Mladen Jelić OK Kapela 52:38 24:20 53,77 14:29 13:28
7. Predrag Labaš OK Varaždin 77:27 49:09 36,54 21:20 19:50
8. Josip Matijašić OK Vihor 92:53 64:35 30,47 25:35 23:47
Dražen Janžek OK Međimurje mp
Ivo Lukačić mp

M45Duljina staze 4.310 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 4.635m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 33:29 100,00 7:46 7:13
2. Vladimir Trivunović OK Kapela 35:44 2:15 93,70 8:17 7:42
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje 37:39 4:10 88,93 8:44 8:07
4. Ivan Ivo Penić OK Kapela 38:27 4:58 87,08 8:55 8:17
5. Bojan Vukelić OK Maksimir 40:04 6:35 83,57 9:17 8:38
6. Damir Hercigonja OK Kapela 41:38 8:09 80,42 9:39 8:58
7. Željko Koščak OK Međimurje 44:05 10:36 75,95 10:13 9:30
8. Siniša Mareković OK Vihor 48:06 14:37 69,61 11:09 10:22
9. Robert Orehoci OK Bjelovar 49:16 15:47 67,96 11:25 10:37
10. Domagoj Šantić OK Bjelovar 50:49 17:20 65,89 11:47 10:57
11. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 62:23 28:54 53,67 14:28 13:27
12. Domagoj Pavlin OK Vihor 75:58 42:29 44,08 17:37 16:23
Vladimir Tkalec OK Međimurje disq
Robert Kaniški OK Maksimir dns
Mladen Vukmanović OK Kapela dns

M35Duljina staze 5.370 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 5.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Franjo Budi OK Japetić 38:52 100,00 7:14 6:40
2. Branimir Pongrac OK Japetić 40:16 1:24 96,52 7:29 6:55
3. Ivan Bublić OK Kapela 43:22 4:30 89,62 8:04 7:27
4. Fausto Ferreira OK Kapela 48:55 10:03 79,45 9:06 8:24
5. Luka Kosić OK Japetić 49:38 10:46 78,31 9:14 8:31
6. Ivan Gverić OK Kapela 50:48 11:56 76,51 9:27 8:43
7. Duje Rako OK Vihor 51:28 12:36 75,52 9:35 8:50
8. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 52:07 13:15 74,58 9:42 8:57
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 54:21 15:29 71,51 10:07 9:20
10. Damir Tubin OK Jelen 54:40 15:48 71,10 10:10 9:23
11. Dalibor Stankovski OK Jelen 56:51 17:59 68,37 10:35 9:46
12. Marko Gamberger OK Vihor 57:23 18:31 67,73 10:41 9:51
Petar Delić OK Maksimir mp
Dražen Henc OK Međimurje dns

M21BDuljina staze 3.970 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 4.295m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Bože Đipalo OK Bjelovar 37:27 100,00 9:25 8:43
2. Dominik Klasić OK Maksimir 38:04 0:37 98,38 9:35 8:51
3. Ivor Jelić OK Kapela 40:24 2:57 92,70 10:10 9:24
4. Kristijan Verović OK Japetić 46:37 9:10 80,34 11:44 10:51
5. Andrija Golubić OK Međimurje 52:02 14:35 71,97 13:06 12:06
6. Branimir Putniković OK Kapela 52:16 14:49 71,65 13:09 12:10
7. Hrvoje Jandras OK Vihor 56:59 19:32 65,72 14:21 13:16
8. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 57:45 20:18 64,85 14:32 13:26
9. Siniša Lah OK Varaždin 61:04 23:37 61,33 15:22 14:13
10. Tomislav Jurač OK Vihor 64:36 27:09 57,97 16:16 15:02
11. Rafael Sandalj OK Japetić 69:10 31:43 54,14 17:25 16:06
12. Zdravko Tonković OK Kapela 69:51 32:24 53,61 17:35 16:15
13. Ante Balić OK Kapela 76:14 38:47 49,13 19:12 17:44
14. Siniša Muhtić OK Bjelovar 78:50 41:23 47,51 19:51 18:21
Dario Vodopija OK Kapela dnf

M20Duljina staze 5.330 m,   Uspon 85 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 5.755m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jura Kukec OK Vihor 50:10 100,00 9:24 8:43
2. Noa Kolarek OK Vihor 73:41 23:31 68,08 13:49 12:48
Gabriel Šiljevinac OK Jelen dns

M16Duljina staze 4.020 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 4.320m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 35:44 100,00 8:53 8:16
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 40:23 4:39 88,49 10:02 9:20
3. Noa Kelc OK Jelen 47:44 12:00 74,86 11:52 11:02
4. Juraj Vukelić OK Maksimir 60:26 24:42 59,13 15:01 13:59
5. Goran Jandras OK Vihor 63:19 27:35 56,44 15:45 14:39
6. Kaan Yelen OK Vihor 65:38 29:54 54,44 16:19 15:11

M14Duljina staze 3.030 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.205m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 27:02 100,00 8:55 8:26
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 30:16 3:14 89,32 9:59 9:26
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 32:29 5:27 83,22 10:43 10:08
4. Adam Anadolac OK Varaždin 56:54 29:52 47,51 18:46 17:45
5. Matko Nikolić OK Vihor 84:01 56:59 32,18 27:43 26:12
Luka Sučić OK Vihor dns
Marko Tanković OK Jelen dns

M12Duljina staze 2.270 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.395m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vladimir Miovec OK Jelen 36:39 100,00 16:08 15:18
2. Mario Lah OK Varaždin 38:39 2:00 94,83 17:01 16:08
3. Jure Rako OK Vihor 39:54 3:15 91,85 17:34 16:39
4. Dorijan Tubin OK Jelen 69:48 33:09 52,51 30:44 29:08
Filip Anadolac OK Varaždin mp
Lovro Pinjušić OK Japetić dnf
Marin Tanković OK Jelen dns
Petar Kaniški OK Maksimir dns

Ž65Duljina staze 2.450 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.650m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 43:53 100,00 17:54 16:33
2. Vera Franc OK Kapela 52:37 8:44 83,40 21:28 19:51

Ž55Duljina staze 2.870 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.020m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela 41:32 100,00 14:28 13:45
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 43:34 2:02 95,33 15:10 14:25
3. Alida Sokolović OK Bjelovar 47:20 5:48 87,75 16:29 15:40
4. Branka Fabek OK Japetić 52:36 11:04 78,96 18:19 17:25
5. Maja Cvitković OK Vihor 60:23 18:51 68,78 21:02 19:59

Ž45Duljina staze 3.550 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.775m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Gobec OK Vihor 36:37 100,00 10:18 9:41
2. Neda Gobec OK Vihor 43:35 6:58 84,02 12:16 11:32
3. Bojana Nikolić OK Vihor 43:54 7:17 83,41 12:21 11:37
4. Mirka Jakšić OK Maksimir 46:28 9:51 78,80 13:05 12:18
5. Srebrenka Vuk OK Kapela 47:43 11:06 76,74 13:26 12:38
6. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 52:55 16:18 69,20 14:54 14:01
7. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 57:27 20:50 63,74 16:10 15:13
8. Smiljana Janžek OK Međimurje 61:16 24:39 59,77 17:15 16:13
9. Mirjana Horvat OK Maksimir 67:25 30:48 54,31 18:59 17:51
10. Marija Gradečak Galović OK Kapela 74:55 38:18 48,88 21:06 19:50
11. Mirjana Mandić OK Japetić 84:18 47:41 43,44 23:44 22:19
12. Marija Schubert OK Varaždin 86:26 49:49 42,36 24:20 22:53
Sanja Ostroški OK Varaždin dnf
Davorka Srebačić OK Varaždin dns

Ž35Duljina staze 3.720 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 3.895m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 34:19 100,00 9:13 8:48
2. Željka Fištrek OK Kapela 36:13 1:54 94,75 9:44 9:17
3. Sonja Lesjak OK Japetić 37:48 3:29 90,78 10:09 9:42
4. Sabina Rako OK Vihor 40:52 6:33 83,97 10:59 10:29
5. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 41:20 7:01 83,02 11:06 10:36
6. Antea Popović OK Kapela 43:03 8:44 79,71 11:34 11:03
7. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 44:29 10:10 77,14 11:57 11:25
8. Nikolina Šantić OK Bjelovar 45:10 10:51 75,98 12:08 11:35
9. Daniela Popović Budi OK Japetić 46:29 12:10 73,83 12:29 11:56
10. Vlatka Stupalo OK Vihor 55:21 21:02 62,00 14:52 14:12
11. Ana Delić OK Jelen 55:28 21:09 61,87 14:54 14:14
12. Sabina Seražin Korper OK Jelen 60:03 25:44 57,15 16:08 15:25
13. Tanja Potrebica OK Varaždin 65:16 30:57 52,58 17:32 16:45
14. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 65:17 30:58 52,57 17:32 16:45
15. Maja Kušt OK Vihor 65:36 31:17 52,31 17:38 16:50
16. Bernardica Stipić OK Vihor 67:44 33:25 50,66 18:12 17:23

Ž21BDuljina staze 3.220 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.370m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lana Gerjević OK Kapela 41:21 100,00 12:50 12:16
2. Željka Ilijašev OK Kapela 43:36 2:15 94,84 13:32 12:56
3. Ana Kovačić OK Vihor 49:13 7:52 84,02 15:17 14:36
4. Ivana Stankovski OK Kapela 52:04 10:43 79,42 16:10 15:27
5. Suzana Stanić OK Kapela 61:07 19:46 67,66 18:58 18:08
6. Ines Jurač OK Vihor 65:49 24:28 62,83 20:26 19:31
7. Aleksandra Miličević OK Vihor 93:07 51:46 44,41 28:55 27:37
8. Andrea Hribar OK Vihor 109:31 68:10 37,76 34:00 32:29
9. Melita Sučić OK Vihor 111:01 69:40 37,25 34:28 32:56
Olga Pajnić OK Kapela mp
Ana Šiprak Stastny OK Kapela mp
Nataša Preis-Bedenik OK Kapela dnf
Ivana Tkalec OK Međimurje dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 3.990 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 32:38 100,00 8:10 7:52
2. Paula Pavlin OK Vihor 40:52 8:14 79,85 10:14 9:52
3. Ana Srebačić OK Varaždin 67:52 35:14 48,08 17:00 16:23

Ž16Duljina staze 2.920 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 3.070m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Majda Vidaković OK Kapela 40:23 100,00 13:49 13:09
2. Mirta Hodak OK Vihor 40:31 0:08 99,67 13:52 13:11
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 44:30 4:07 90,75 15:14 14:29
4. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 46:05 5:42 87,63 15:46 15:00
5. Marta Nikolić OK Vihor 51:49 11:26 77,94 17:44 16:52
6. Ema Potrebica OK Varaždin 53:51 13:28 74,99 18:26 17:32
7. Ira Mareković OK Vihor 55:38 15:15 72,59 19:03 18:07
8. Wanda Kovač OK Kapela 55:47 15:24 72,39 19:06 18:10
Dora Vukelić OK Maksimir dns
Jana Cvjetko OK Japetić dns

Ž14Duljina staze 2.180 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.305m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 19:29 100,00 8:56 8:27
2. Lucija Hercigonja OK Kapela 57:22 37:53 33,96 26:18 24:53
Monika Pavić OK Vihor dnf

Ž12Duljina staze 2.230 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.330m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 15:08 100,00 6:47 6:29
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 17:41 2:33 85,58 7:55 7:35
3. Sara Delić OK Jelen 21:40 6:32 69,85 9:42 9:17
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 28:58 13:50 52,24 12:59 12:25
5. Ana Budi OK Japetić 29:56 14:48 50,56 13:25 12:50
6. Viktoria Šantić OK Bjelovar 30:47 15:39 49,16 13:48 13:12
7. Veronika Šantić OK Bjelovar 40:12 25:04 37,65 18:01 17:15
8. Nika Kuzmanić OK Varaždin 40:45 25:37 37,14 18:16 17:29
9. Ema Jurač OK Vihor 80:08 65:00 18,89 35:56 34:23

OtvorenaDuljina staze 3.970 m,   Uspon 65 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 4.295m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vedran Grabovac OK Međimurje 65:54 100,00 16:35 15:20
2. Karlo Srbinović OK Međimurje 85:13 19:19 77,33 21:27 19:50
3. Pierre Itty 90:52 24:58 72,52 22:53 21:09
4. Valter Sučić OK Vihor 93:23 27:29 70,57 23:31 21:44
5. Tina Šojat OK Vihor 136:03 70:09 48,44 34:16 31:40
Sara Jovetić mp
Iva Pintur OK Kapela dns

PočetniciDuljina staze 2.110 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.285m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Marko Pađan OK Bjelovar 25:15 100,00 11:58 11:03
2. Marta Pađan OK Bjelovar 27:48 2:33 90,83 13:10 12:09
3. Adam Miovec OK Jelen 42:28 17:13 59,46 20:07 18:35
Anamarija Pađan OK Bjelovar ot
Jakov Tkalec OK Međimurje dns
Marta Tkalec OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5