zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – O-BrOČ 2021, 1. dan – Originalni rezultati

M21ADuljina staze 8.670 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 22

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Corentin Tonneau OLV Eifel 78:45 ok
2. Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov 93:03 ok 14:18
3. Matija Razum OK Japetić 97:36 ok 18:51
4. Nicolas Ludovicy COLIEGE 108:19 ok 29:34
5. Josip Vujanić OK Japetić 112:20 ok 33:35
6. Luka Filetin OK Kapela 131:41 ok 52:56
7. Dražen Gadžić OK Kapela 147:24 ok 68:39
8. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 149:56 ok 71:11
9. Miran Košćica OK Jelen 178:22 ok 99:37
Michal Šrubař SK Zabovresky Brno 0:00 dns
Dominik Kirin OK Maksimir 85:02 mp
Filip Vujanić OK Japetić 118:54 mp
Domagoj Delimar OK Kapela 124:42 mp
Andro Vladimir Štambuk OK Maksimir 135:33 mp

W21ADuljina staze 6.560 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Mirja Pavić OK Japetić 88:53 ok
2. Iva Štambuk OK Maksimir 100:13 ok 11:20
3. Ana Beblek OK Jelen 110:36 ok 21:43
4. Ines Kos OK Kapela 158:38 ok 69:45
5. Magali Rauw OLV Eifel 165:59 ok 77:06

M70Duljina staze 2.850 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Otto Venhauer OLC Union Viktring 52:49 ok
2. István Fluck PVM Pécs 66:47 ok 13:58
3. Milan Turkalj OK Varaždin 136:01 ok 83:12
György Id. Pavlovics Zselici Tájfutók 156:48 mp

M65Duljina staze 2.980 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Vladimir John Expres Czech Team 54:26 ok
2. Marten Lindroos Kimito Sportforening 60:50 ok 6:24
3. Ralf Olander Kimito Sportforening 70:32 ok 16:06
4. Göran Eriksson Kimito Sportforening 76:52 ok 22:26
5. Ivica Mesić OK Vihor 95:29 ok 41:03

W65Duljina staze 2.850 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Vera Franc OK Kapela 141:11 ok
2. Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring 146:08 ok 4:57
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 149:56 ok 8:45
4. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 154:00 ok 12:49
Éva Mező PVM Pécs 83:08 mp
Ursula Roslof Kimito Sportforening 100:57 mp

M55Duljina staze 4.620 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Kari Lehto Turun Metsänkävijät 44:23 ok
2. Darko Merunka OK Maksimir 66:34 ok 22:11
3. Mile Mioković OK Kapela 69:34 ok 25:11
4. Jerzy Deptuła Uczniowski Klub Sportowy ENERGETYK Dychów 71:07 ok 26:44
5. Axel Biel Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 75:19 ok 30:56
6. Marek Holik KOS Tesla Brno 77:31 ok 33:08
7. Dario Štambuk OK Ivan Merz 77:47 ok 33:24
8. Erich Göschl Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 81:45 ok 37:22
9. Rainer Eschlboeck Naturfreunde Linz 82:23 ok 38:00
10. Karl Vervoort TROL Belgium 88:04 ok 43:41
11. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge Orienteringsklubb 89:23 ok 45:00
12. Zdeněk Blabla Expres Czech Team 91:18 ok 46:55
13. Laurent Compere Orientation caennaise 96:23 ok 52:00
14. Arnulf Wolfram Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 100:41 ok 56:18
15. Karlo Gobec OK Vihor 102:31 ok 58:08
16. Anne Heikoop OLifant 106:06 ok 61:43
17. Mladen Jelić OK Kapela 121:19 ok 76:56
18. Predrag Labaš OK Varaždin 124:08 ok 79:45
19. Robert Vuk OK Kapela 143:36 ok 99:13
20. Krešo Špoljar OK Kapela 163:09 ok 118:46
Thomas Elgood Chigwell 0:00 dns
Jiri Gawel Expres Czech Team 85:22 mp

W55Duljina staze 3.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge Orienteringsklubb 60:53 ok
2. Betty De Meyer TROL Belgium 93:04 ok 32:11
3. Branka Fabek OK Japetić 95:03 ok 34:10
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela 119:13 ok 58:20
5. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 145:40 ok 84:47
6. Karmen Holenda OK Varaždin 156:01 ok 95:08

M45Duljina staze 5.490 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Gábor Pavlovics Pécsi Vasutas SK 66:02 ok
2. Alexander Vompe OMEGA RUSSIA 73:11 ok 7:09
3. Boris Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 76:49 ok 10:47
4. Roko Kaniški OK Maksimir 78:16 ok 12:14
5. Nils Schmiedeberg LG Ost 80:36 ok 14:34
6. Roland Reisenberger Orienteering Klosterneuburg 83:45 ok 17:43
7. Zdenko Horjan OK Vihor 93:23 ok 27:21
8. Robert Orehoci OK Bjelovar 93:31 ok 27:29
9. Tony Udris OK Varaždin 98:45 ok 32:43
10. Damir Gobec OK Vihor 98:59 ok 32:57
11. Martin Waldhauser OK JISKRA NOVÝ BOR 101:55 ok 35:53
12. György Ifj. Pavlovics Zselici Tájfutók 105:29 ok 39:27
13. Balázs Dr. Müller Zselici Tájfutók 105:52 ok 39:50
14. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 128:25 ok 62:23
15. Ivan Ivo Penić OK Kapela 130:49 ok 64:47
16. Péter Fodor Zselici Tájfutók 137:13 ok 71:11
17. Milivoj Uroić OK Maksimir 141:49 ok 75:47
18. Domagoj Šantić OK Bjelovar 143:30 ok 77:28
19. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 152:37 ok 86:35
Vlatko Tounec OK Kapela 0:00 dnf
Samuël Tonneau OLV Eifel 136:55 mp

W45Duljina staze 4.620 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Barbara Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 80:37 ok
2. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde Linz 83:35 ok 2:58
3. Renate Biel-Pretting Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 90:50 ok 10:13
4. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 92:23 ok 11:46
5. Ivana Gobec OK Vihor 95:17 ok 14:40
6. Srebrenka Vuk OK Kapela 101:26 ok 20:49
7. Irena Waldhauserová OK JISKRA NOVÝ BOR 101:31 ok 20:54
8. Christine Calvet Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 105:41 ok 25:04
9. Neda Gobec OK Vihor 105:43 ok 25:06
10. Guni Palme Orienteering Klosterneuburg 106:44 ok 26:07
11. Mirka Jakšić OK Maksimir 116:29 ok 35:52
12. Ivana Kuzmanić OK Japetić 119:15 ok 38:38
13. Bojana Nikolić OK Vihor 119:26 ok 38:49
14. Sabine Wolfram-Teischl Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 122:20 ok 41:43
15. Marija Schubert OK Varaždin 127:19 ok 46:42
16. Sanja Penc OK Vihor 129:09 ok 48:32
17. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 133:20 ok 52:43
18. Maria Manova OMEGA RUSSIA 137:55 ok 57:18
19. Anita Radoš OK Vihor 138:58 ok 58:21
20. Davorka Srebačić OK Varaždin 139:03 ok 58:26
21. Karen OHara-Styles BAOC 146:47 ok 66:10
Mirjana Mandić OK Japetić 0:00 dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela 189:41 mp

M35Duljina staze 6.560 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Petar Delić OK Maksimir 67:26 ok
2. Lino Legac OK Japetić 67:50 ok 0:24
3. Juha Suntila Turun Metsänkävijät 69:06 ok 1:40
4. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 70:39 ok 3:13
5. Branimir Pongrac OK Japetić 87:27 ok 20:01
6. Ivan Bublić OK Kapela 102:33 ok 35:07
7. Tomislav Vuk OK Vihor 108:39 ok 41:13
8. Nikola Tot OK Japetić 120:45 ok 53:19
9. Duje Rako OK Vihor 120:52 ok 53:26
10. William Tonneau OLV Eifel 132:08 ok 64:42
11. Dale Lucas BAOC 134:46 ok 67:20
12. Martins Sijats Aluksne OK 138:15 ok 70:49
13. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 140:50 ok 73:24
14. Marko Gamberger OK Vihor 153:16 ok 85:50
Goran Rihter OK Kapela 0:00 dns
Vedran Bijelić OK Bjelovar 67:25 mp
Franjo Budi OK Japetić 90:44 mp
Tomislav Meštrović OK Kapela 114:51 mp

W35Duljina staze 5.090 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 87:16 ok
2. Sonja Lesjak OK Japetić 90:09 ok 2:53
3. Dunja Riet, van de OK Maksimir 90:28 ok 3:12
4. Sanda Berženji OK Kapela 93:15 ok 5:59
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 96:17 ok 9:01
6. Željka Fištrek OK Kapela 128:17 ok 41:01
7. Ivana Horbec OK Vihor 195:29 ok 108:13
Marijana Žgela Putniković OK Kapela 0:00 dns
Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky Brno 0:00 dns
Ana Delić OK Jelen 73:53 mp
Martina Bedeković Tanković OK Jelen 74:41 mp
Elaine OHara-Styles BAOC 109:09 mp
Bernardica Stipić OK Vihor 111:43 mp
Sabina Seražin Korper OK Jelen 122:50 mp
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 136:24 mp
Maja Kušt OK Vihor 148:16 mp

M21BDuljina staze 4.000 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jaka Piltaver OK Brežice 55:00 ok
2. Ivor Jelić OK Kapela 77:23 ok 22:23
3. Bože Đipalo OK Bjelovar 84:53 ok 29:53
4. Jan Karlik KOS Tesla Brno 85:34 ok 30:34
5. Kristijan Verović OK Japetić 104:50 ok 49:50
6. Roman Sladič Škofjeloški orientacijski klub 105:23 ok 50:23
7. Siniša Lah OK Varaždin 111:53 ok 56:53
8. Tomislav Jurač OK Vihor 122:53 ok 67:53
9. Zdeněk Olexa Expres Czech Team 126:10 ok 71:10
10. Zdravko Tonković OK Kapela 129:05 ok 74:05
11. Emil Anadolac OK Varaždin 132:12 ok 77:12
12. Ivan Šantek OK Varaždin 146:54 ok 91:54
13. Dario Malović OK Vihor 167:28 ok 112:28
14. Rafael Sandalj OK Japetić 169:29 ok 114:29
15. Branko Ostajmer OK Vihor 198:39 ok 143:39
Branimir Putniković OK Kapela 0:00 dns

W21BDuljina staze 3.640 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Lara Gantar OK Azimut 69:08 ok
2. Liva Velkere Aluksne OK 69:55 ok 0:47
3. Eliška Škodová 77:12 ok 8:04
4. Lovorka Čaja OK Vihor 78:24 ok 9:16
5. Ana Kovačić OK Vihor 86:22 ok 17:14
6. Nika Jurić OK Vihor 86:50 ok 17:42
7. Petra Plevnik OK Bjelovar 96:24 ok 27:16
8. Ana-Marija Pavić OK Vihor 96:39 ok 27:31
9. Lana Gerjević OK Kapela 100:24 ok 31:16
10. Višnja Dukić OK Kapela 106:18 ok 37:10
11. Olga Müller Zselici Tájfutók 106:22 ok 37:14
12. Ines Jurač OK Vihor 136:49 ok 67:41
Nola Jandrečić OK Japetić 0:00 dns
Sandra Latinger OK Kapela 0:00 dns
Anke Schmiedeberg LG Ost 85:00 mp
Aleksandra Miličević OK Vihor 173:47 mp

M20Duljina staze 6.270 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Jan Gobec OK Vihor 118:59 ok
2. Jura Kukec OK Vihor 127:01 ok 8:02
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 131:28 ok 12:29
4. Marko Jurač OK Vihor 189:00 ok 70:01

W20Duljina staze 5.090 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 82:07 ok
2. Zuzka Kovacova KOB Sokol Pezinok 106:03 ok 23:56
3. Júlia Müller Zselici Tájfutók 117:24 ok 35:17
4. Ana Srebačić OK Varaždin 274:43 ok 192:36
5. Jelena Lesjak OK Japetić 286:44 ok 204:37
Paula Pavlin OK Vihor 68:51 mp

M16Duljina staze 4.000 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Tomas Syrovy KOB Sokol Pezinok 60:31 ok
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 71:41 ok 11:10
3. Filip Jancik KOB Sokol Pezinok 80:58 ok 20:27
4. Jakov Lesjak OK Japetić 102:16 ok 41:45
5. Noa Kelc OK Jelen 115:20 ok 54:49
6. Luky Kapusta KOB Sokol Pezinok 143:21 ok 82:50
Borna Kuzmanić OK Japetić 114:25 mp
Petar Jurač OK Vihor 122:57 mp
Patrick Milković OK Japetić 128:55 mp
Kaan Yelen OK Vihor 136:30 mp

W16Duljina staze 3.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Majda Vidaković OK Kapela 99:08 ok
2. Ira Mareković OK Vihor 105:03 ok 5:55
3. Wanda Kovac OK Kapela 108:06 ok 8:58
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 111:02 ok 11:54
5. Melissa Drobić OK Kapela 115:21 ok 16:13
6. Mirta Hodak OK Vihor 117:27 ok 18:19
7. Nina Mioković OK Kapela 117:50 ok 18:42
8. Mare Gršković OK Kapela 142:16 ok 43:08
9. Ivana Radoš OK Vihor 168:34 ok 69:26
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 92:00 mp

M14Duljina staze 2.620 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 51:09 ok
2. Gabrijel Solenički OK Jelen 55:11 ok 4:02
3. Martin Meštrović OK Kapela 59:50 ok 8:41
4. Matko Nikolić OK Vihor 63:44 ok 12:35
5. Mátyás Pavlovics Pécsi Vasutas SK 64:16 ok 13:07
6. Eli Valach KOB Sokol Pezinok 72:33 ok 21:24
7. Karlo Lesjak OK Japetić 83:22 ok 32:13
8. Dami Dojcar KOB Sokol Pezinok 95:49 ok 44:40
9. Marko Tanković OK Jelen 96:17 ok 45:08
10. Matej Balogh KOB Sokol Pezinok 104:02 ok 52:53
Teo Mahović OK Japetić 69:04 mp
Adam Anadolac OK Varaždin 148:07 mp

W14Duljina staze 2.620 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Paola Rako OK Vihor 43:12 ok
2. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 47:42 ok 4:30
3. Monika Pavić OK Vihor 67:00 ok 23:48
4. Petra Jurić OK Vihor 86:26 ok 43:14

M12Duljina staze 2.210 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Mario Lah OK Varaždin 45:38 ok
2. Danko Szabo KOB Sokol Pezinok 60:04 ok 14:26
3. Filip Anadolac OK Varaždin 64:24 ok 18:46
4. Marin Tanković OK Jelen 65:14 ok 19:36
5. Ante Radoš OK Vihor 67:14 ok 21:36
Jure Rako OK Vihor 68:22 mp

W12Duljina staze 2.210 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Dora Delić OK Jelen 23:28 ok
2. Ana Budi OK Japetić 42:12 ok 18:44
3. Ema Jurač OK Vihor 45:35 ok 22:07
4. Gloria Šantić OK Bjelovar 46:52 ok 23:24
5. Sara Delić OK Jelen 49:07 ok 25:39
6. Viktoria Šantić OK Bjelovar 57:32 ok 34:04
7. Ema Juričan OK Varaždin 59:26 ok 35:58
8. Ines Ostajmer OK Vihor 61:33 ok 38:05
9. Veronika Šantić OK Bjelovar 65:04 ok 41:36
10. Eva Šantek OK Varaždin 79:22 ok 55:54
11. Greta Kaniški OK Maksimir 79:24 ok 55:56
12. Beatrice Velimirović OK Maksimir 91:19 ok 67:51
13. Vittoria Velimirović OK Maksimir 99:21 ok 75:53

OPENDuljina staze 3.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
Erik Tot OK Japetić 0:00 dnf
Mihaela Beroš OK Japetić 0:00 dnf
Nika Juričan OK Varaždin 0:00 dnf
Lucija Tot OK Japetić 0:00 dnf
Andrea Kozsuch Pécsi Vasutas SK 106:44 mp
Jure Janković 177:42 mp

BEGGINERSDuljina staze 2.210 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Roko Kaniški OK Maksimir 46:52 ok
2. Gordan Borković 50:26 ok 3:34
3. Lucija Šantek OK Varaždin 52:24 ok 5:32
4. Tiina Suntila Turun Metsänkävijät 54:02 ok 7:10
Sonja Ostajmer OK Vihor 0:00 dns
Luka Tot OK Japetić 0:00 dnf