zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – O-BrOČ 2021, 1. dan – Statistika

M21ADuljina staze 8.670 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 22,   Ekvivalentna duljina 9.395m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Corentin Tonneau OLV Eifel 78:45 100,00 9:04 8:22
2. Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov 93:03 14:18 84,63 10:43 9:54
3. Matija Razum OK Japetić 97:36 18:51 80,69 11:15 10:23
4. Nicolas Ludovicy Coliege 108:19 29:34 72,70 12:29 11:31
5. Josip Vujanić OK Japetić 112:20 33:35 70,10 12:57 11:57
6. Luka Filetin OK Kapela 131:41 52:56 59,80 15:11 14:00
7. Dražen Gadžić OK Kapela 147:24 68:39 53,43 17:00 15:41
8. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 149:56 71:11 52,52 17:17 15:57
9. Miran Košćica OK Jelen 178:22 99:37 44,15 20:34 18:59
Dominik Kirin OK Maksimir mp
Filip Vujanić OK Japetić mp
Domagoj Delimar OK Kapela mp
Andro Vladimir Štambuk OK Maksimir mp
Michal Šrubař SK Zabovresky B. dns

Ž21ADuljina staze 6.560 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 7.010m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mirja Pavić OK Japetić 88:53 100,00 13:32 12:40
2. Iva Štambuk OK Maksimir 100:13 11:20 88,69 15:16 14:17
3. Ana Beblek OK Jelen 110:36 21:43 80,36 16:51 15:46
4. Ines Kos OK Kapela 158:38 69:45 56,03 24:10 22:37
5. Magali Rauw OLV Eifel 165:59 77:06 53,55 25:18 23:40

M70Duljina staze 2.850 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Otto Venhauer OLC Union Vikt. 52:49 100,00 18:31 17:19
2. István Fluck PVM Pécs 66:47 13:58 79,09 23:25 21:53
3. Milan Turkalj OK Varaždin 136:01 83:12 38,83 47:43 44:35
György Pavlovics Zselici Tájfutók mp

M65Duljina staze 2.980 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.180m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vladimir John Expres Czech T. 54:26 100,00 18:15 17:07
2. Marten Lindroos Kimito SF 60:50 6:24 89,48 20:24 19:07
3. Ralf Olander Kimito SF 70:32 16:06 77,17 23:40 22:10
4. Göran Eriksson Kimito SF 76:52 22:26 70,82 25:47 24:10
5. Ivica Mesić OK Vihor 95:29 41:03 57,01 32:02 30:01

M55Duljina staze 4.620 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.845m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kari Lehto Turun Metsän. 44:23 100,00 9:36 9:09
2. Darko Merunka OK Maksimir 66:34 22:11 66,68 14:24 13:44
3. Mile Mioković OK Kapela 69:34 25:11 63,80 15:03 14:21
4. Jerzy Deptuła Energetyk Dych. 71:07 26:44 62,41 15:23 14:40
5. Axel Biel Naturfreunde W. 75:19 30:56 58,93 16:18 15:32
6. Marek Holik KOS Tesla Brno 77:31 33:08 57,26 16:46 15:59
7. Dario Štambuk OK Ivan Merz 77:47 33:24 57,06 16:50 16:03
8. Erich Göschl Naturfreunde W. 81:45 37:22 54,29 17:41 16:52
9. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L 82:23 38:00 53,87 17:49 17:00
10. Karl Vervoort TROL Belgium 88:04 43:41 50,40 19:03 18:10
11. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK 89:23 45:00 49,66 19:20 18:26
12. Zdeněk Blabla Expres Czech T. 91:18 46:55 48,61 19:45 18:50
13. Laurent Compere O. Caennaise 96:23 52:00 46,05 20:51 19:53
14. Arnulf Wolfram Naturfreunde W. 100:41 56:18 44,08 21:47 20:46
15. Karlo Gobec OK Vihor 102:31 58:08 43,29 22:11 21:09
16. Anne Heikoop OLifant 106:06 61:43 41,83 22:57 21:53
17. Mladen Jelić OK Kapela 121:19 76:56 36,58 26:15 25:02
18. Predrag Labaš OK Varaždin 124:08 79:45 35,75 26:52 25:37
19. Robert Vuk OK Kapela 143:36 99:13 30,91 31:04 29:38
20. Krešo Špoljar OK Kapela 163:09 118:46 27,20 35:18 33:40
Jiri Gawel Expres Czech T. mp
Thomas Elgood Chigwell dns

M45Duljina staze 5.490 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 5.965m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK 66:02 100,00 12:01 11:04
2. Alexander Vompe Omega Russia 73:11 7:09 90,23 13:19 12:16
3. Boris Kastner Naturfreunde W. 76:49 10:47 85,96 13:59 12:52
4. Roko Kaniški OK Maksimir 78:16 12:14 84,37 14:15 13:07
5. Nils Schmiedeberg LG Ost 80:36 14:34 81,93 14:40 13:30
6. Roland Reisenberger O. Klosterneub. 83:45 17:43 78,85 15:15 14:02
7. Zdenko Horjan OK Vihor 93:23 27:21 70,71 17:00 15:39
8. Robert Orehoci OK Bjelovar 93:31 27:29 70,61 17:02 15:40
9. Tony Udris OK Varaždin 98:45 32:43 66,87 17:59 16:33
10. Damir Gobec OK Vihor 98:59 32:57 66,71 18:01 16:35
11. Martin Waldhauser OK Jiskra N. B. 101:55 35:53 64,79 18:33 17:05
12. György Pavlovics Zselici Tájfutók 105:29 39:27 62,60 19:12 17:41
13. Balázs Müller Zselici Tájfutók 105:52 39:50 62,37 19:17 17:44
14. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 128:25 62:23 51,42 23:23 21:31
15. Ivan Ivo Penić OK Kapela 130:49 64:47 50,48 23:49 21:55
16. Péter Fodor Zselici Tájfutók 137:13 71:11 48,12 24:59 23:00
17. Milivoj Uroić OK Maksimir 141:49 75:47 46,56 25:49 23:46
18. Domagoj Šantić OK Bjelovar 143:30 77:28 46,02 26:08 24:03
19. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 152:37 86:35 43,27 27:47 25:35
Samuël Tonneau OLV Eifel mp
Vlatko Tounec OK Kapela dnf

M35Duljina staze 6.560 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 7.010m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Delić OK Maksimir 67:26 100,00 10:16 9:37
2. Lino Legac OK Japetić 67:50 0:24 99,41 10:20 9:40
3. Juha Suntila Turun Metsän. 69:06 1:40 97,59 10:32 9:51
4. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 70:39 3:13 95,45 10:46 10:04
5. Branimir Pongrac OK Japetić 87:27 20:01 77,11 13:19 12:28
6. Ivan Bublić OK Kapela 102:33 35:07 65,76 15:37 14:37
7. Tomislav Vuk OK Vihor 108:39 41:13 62,06 16:33 15:29
8. Nikola Tot OK Japetić 120:45 53:19 55,85 18:24 17:13
9. Duje Rako OK Vihor 120:52 53:26 55,79 18:25 17:14
10. William Tonneau OLV Eifel 132:08 64:42 51,03 20:08 18:50
11. Dale Lucas BAOC Bandits 134:46 67:20 50,04 20:32 19:13
12. Martins Sijats Aluksne OK 138:15 70:49 48,78 21:04 19:43
13. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 140:50 73:24 47,88 21:28 20:05
14. Marko Gamberger OK Vihor 153:16 85:50 44,00 23:21 21:51
Vedran Bijelić OK Bjelovar mp
Franjo Budi OK Japetić mp
Tomislav Meštrović OK Kapela mp
Goran Rihter OK Kapela dns

M21BDuljina staze 4.000 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 4.175m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jaka Piltaver OK Brežice 55:00 100,00 13:45 13:10
2. Ivor Jelić OK Kapela 77:23 22:23 71,07 19:20 18:32
3. Bože Đipalo OK Bjelovar 84:53 29:53 64,79 21:13 20:19
4. Jan Karlik KOS Tesla Brno 85:34 30:34 64,28 21:23 20:29
5. Kristijan Verović OK Japetić 104:50 49:50 52,46 26:12 25:06
6. Roman Sladič Škofjeloški OK 105:23 50:23 52,19 26:20 25:14
7. Siniša Lah OK Varaždin 111:53 56:53 49,16 27:58 26:47
8. Tomislav Jurač OK Vihor 122:53 67:53 44,76 30:43 29:25
9. Zdeněk Olexa Expres Czech T. 126:10 71:10 43,59 31:32 30:13
10. Zdravko Tonković OK Kapela 129:05 74:05 42,61 32:16 30:55
11. Emil Anadolac OK Varaždin 132:12 77:12 41,60 33:03 31:39
12. Ivan Šantek OK Varaždin 146:54 91:54 37,44 36:43 35:11
13. Dario Malović OK Vihor 167:28 112:28 32,84 41:52 40:06
14. Rafael Sandalj OK Japetić 169:29 114:29 32,45 42:22 40:35
Branko Ostajmer OK Vihor ot
Branimir Putniković OK Kapela dns

M20Duljina staze 6.270 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 6.795m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 118:59 100,00 18:58 17:30
2. Jura Kukec OK Vihor 127:01 8:02 93,68 20:15 18:41
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 131:28 12:29 90,50 20:58 19:20
4. Marko Jurač OK Vihor 189:00 70:01 62,95 30:08 27:48

M16Duljina staze 4.000 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 4.175m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tomas Syrovy KOB Sokol Pez. 60:31 100,00 15:07 14:29
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 71:41 11:10 84,42 17:55 17:10
3. Filip Jancik KOB Sokol Pez. 80:58 20:27 74,74 20:14 19:23
4. Jakov Lesjak OK Japetić 102:16 41:45 59,18 25:34 24:29
5. Noa Kelc OK Jelen 115:20 54:49 52,47 28:50 27:37
6. Luky Kapusta KOB Sokol Pez. 143:21 82:50 42,22 35:50 34:20
Borna Kuzmanić OK Japetić mp
Petar Jurač OK Vihor mp
Patrick Milković OK Japetić mp
Kaan Yelen OK Vihor mp

M14Duljina staze 2.620 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 51:09 100,00 19:31 18:08
2. Gabrijel Solenički OK Jelen 55:11 4:02 92,69 21:03 19:34
3. Martin Meštrović OK Kapela 59:50 8:41 85,49 22:50 21:13
4. Matko Nikolić OK Vihor 63:44 12:35 80,26 24:19 22:36
5. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK 64:16 13:07 79,59 24:31 22:47
6. Eli Valach KOB Sokol Pez. 72:33 21:24 70,50 27:41 25:43
7. Karlo Lesjak OK Japetić 83:22 32:13 61,36 31:49 29:33
8. Dami Dojcar KOB Sokol Pez. 95:49 44:40 53,38 36:34 33:58
9. Marko Tanković OK Jelen 96:17 45:08 53,12 36:44 34:08
10. Matej Balogh KOB Sokol Pez. 104:02 52:53 49,17 39:42 36:53
Teo Mahović OK Japetić mp
Adam Anadolac OK Varaždin mp

M12Duljina staze 2.210 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.360m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mario Lah OK Varaždin 45:38 100,00 20:38 19:20
2. Danko Szabo KOB Sokol Pez. 60:04 14:26 75,97 27:10 25:27
3. Filip Anadolac OK Varaždin 64:24 18:46 70,86 29:08 27:17
4. Marin Tanković OK Jelen 65:14 19:36 69,95 29:31 27:38
5. Ante Radoš OK Vihor 67:14 21:36 67,87 30:25 28:29
Jure Rako OK Vihor mp

Ž65Duljina staze 2.850 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vera Franc OK Kapela 141:11 100,00 49:32 46:17
2. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. 146:08 4:57 96,61 51:16 47:54
3. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 149:56 8:45 94,16 52:36 49:09
4. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 154:00 12:49 91,68 54:02 50:29
Éva Mező PVM Pécs mp
Ursula Roslof Kimito SF mp

Ž55Duljina staze 3.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK 60:53 100,00 17:06 16:11
2. Betty De Meyer TROL Belgium 93:04 32:11 65,42 26:08 24:45
3. Branka Fabek OK Japetić 95:03 34:10 64,05 26:41 25:16
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela 119:13 58:20 51,07 33:29 31:42
5. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 145:40 84:47 41,80 40:55 38:44
6. Karmen Holenda OK Varaždin 156:01 95:08 39,02 43:49 41:29

Ž45Duljina staze 4.620 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 4.845m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Barbara Kastner Naturfreunde W. 80:37 100,00 17:26 16:38
2. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L 83:35 2:58 96,45 18:05 17:15
3. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. 90:50 10:13 88,75 19:39 18:44
4. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 92:23 11:46 87,26 19:59 19:04
5. Ivana Gobec OK Vihor 95:17 14:40 84,61 20:37 19:39
6. Srebrenka Vuk OK Kapela 101:26 20:49 79,48 21:57 20:56
7. Irena Waldhauserová OK Jiskra N. B. 101:31 20:54 79,41 21:58 20:57
8. Christine Calvet Naturfreunde W. 105:41 25:04 76,28 22:52 21:48
9. Neda Gobec OK Vihor 105:43 25:06 76,26 22:52 21:49
10. Guni Palme O. Klosterneub. 106:44 26:07 75,53 23:06 22:01
11. Mirka Jakšić OK Maksimir 116:29 35:52 69,21 25:12 24:02
12. Ivana Kuzmanić OK Japetić 119:15 38:38 67,60 25:48 24:36
13. Bojana Nikolić OK Vihor 119:26 38:49 67,50 25:51 24:39
14. Sabine Wolfram-Teischl Naturfreunde W. 122:20 41:43 65,90 26:28 25:14
15. Marija Schubert OK Varaždin 127:19 46:42 63,32 27:33 26:16
16. Sanja Penc OK Vihor 129:09 48:32 62,42 27:57 26:39
17. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 133:20 52:43 60,46 28:51 27:31
18. Maria Manova Omega Russia 137:55 57:18 58,45 29:51 28:27
19. Anita Radoš OK Vihor 138:58 58:21 58,01 30:04 28:40
20. Davorka Srebačić OK Varaždin 139:03 58:26 57,98 30:05 28:41
21. Karen OHara-Styles BAOC Bandits 146:47 66:10 54,92 31:46 30:17
Marija Gradečak Galović OK Kapela mp
Mirjana Mandić OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 5.090 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 5.465m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 87:16 100,00 17:08 15:58
2. Sonja Lesjak OK Japetić 90:09 2:53 96,80 17:42 16:29
3. Dunja Riet, van de OK Maksimir 90:28 3:12 96,46 17:46 16:33
4. Sanda Berženji OK Kapela 93:15 5:59 93,58 18:19 17:03
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 96:17 9:01 90,64 18:54 17:37
6. Željka Fištrek OK Kapela 128:17 41:01 68,03 25:12 23:28
7. Ivana Horbec OK Vihor 195:29 108:13 44,64 38:24 35:46
Ana Delić OK Jelen mp
Martina Bedeković Tanković OK Jelen mp
Elaine OHara-Styles BAOC Bandits mp
Bernardica Stipić OK Vihor mp
Sabina Seražin Korper OK Jelen mp
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela mp
Maja Kušt OK Vihor mp
Marijana Žgela Putniković OK Kapela dns
Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. dns

Ž21BDuljina staze 3.640 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 3.815m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lara Gantar OK Azimut 69:08 100,00 18:59 18:07
2. Liva Velkere Aluksne OK 69:55 0:47 98,88 19:12 18:19
3. Eliška Škodová 77:12 8:04 89,55 21:12 20:14
4. Lovorka Čaja OK Vihor 78:24 9:16 88,18 21:32 20:33
5. Ana Kovačić OK Vihor 86:22 17:14 80,05 23:43 22:38
6. Nika Jurić OK Vihor 86:50 17:42 79,62 23:51 22:45
7. Petra Plevnik OK Bjelovar 96:24 27:16 71,72 26:29 25:16
8. Ana-Marija Pavić OK Vihor 96:39 27:31 71,53 26:33 25:20
9. Lana Gerjević OK Kapela 100:24 31:16 68,86 27:34 26:19
10. Višnja Dukić OK Kapela 106:18 37:10 65,04 29:12 27:51
11. Olga Müller Zselici Tájfutók 106:22 37:14 65,00 29:13 27:52
12. Ines Jurač OK Vihor 136:49 67:41 50,53 37:35 35:51
Anke Schmiedeberg LG Ost mp
Aleksandra Miličević OK Vihor mp
Nola Jandrečić OK Japetić dns
Sandra Latinger OK Kapela dns

Ž20Duljina staze 5.090 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 5.465m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 82:07 100,00 16:07 15:01
2. Zuzka Kovacova KOB Sokol Pez. 106:03 23:56 77,43 20:50 19:24
3. Júlia Müller Zselici Tájfutók 117:24 35:17 69,95 23:03 21:28
Ana Srebačić OK Varaždin ot
Jelena Lesjak OK Japetić ot
Paula Pavlin OK Vihor mp

Ž16Duljina staze 3.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Majda Vidaković OK Kapela 99:08 100,00 27:50 26:21
2. Ira Mareković OK Vihor 105:03 5:55 94,37 29:30 27:56
3. Wanda Kovač OK Kapela 108:06 8:58 91,71 30:21 28:45
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 111:02 11:54 89,28 31:11 29:31
5. Melissa Drobić OK Kapela 115:21 16:13 85,94 32:24 30:40
6. Mirta Hodak OK Vihor 117:27 18:19 84,40 32:59 31:14
7. Nina Mioković OK Kapela 117:50 18:42 84,13 33:05 31:20
8. Mare Gršković OK Kapela 142:16 43:08 69,68 39:57 37:50
9. Ivana Radoš OK Vihor 168:34 69:26 58,81 47:21 44:49
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz mp

Ž14Duljina staze 2.620 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 43:12 100,00 16:29 15:19
2. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 47:42 4:30 90,57 18:12 16:54
3. Monika Pavić OK Vihor 67:00 23:48 64,48 25:34 23:45
4. Petra Jurić OK Vihor 86:26 43:14 49,98 32:59 30:39

Ž12Duljina staze 2.210 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.360m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 23:28 100,00 10:37 9:56
2. Ana Budi OK Japetić 42:12 18:44 55,61 19:05 17:52
3. Ema Jurač OK Vihor 45:35 22:07 51,48 20:37 19:18
4. Gloria Šantić OK Bjelovar 46:52 23:24 50,07 21:12 19:51
5. Sara Delić OK Jelen 49:07 25:39 47,78 22:13 20:48
6. Viktoria Šantić OK Bjelovar 57:32 34:04 40,79 26:01 24:22
7. Ema Juričan OK Varaždin 59:26 35:58 39,48 26:53 25:11
8. Ines Ostajmer OK Vihor 61:33 38:05 38,13 27:51 26:04
9. Veronika Šantić OK Bjelovar 65:04 41:36 36,07 29:26 27:34
10. Eva Šantek OK Varaždin 79:22 55:54 29,57 35:54 33:37
11. Greta Kaniški OK Maksimir 79:24 55:56 29,55 35:55 33:38
12. Beatrice Velimirović OK Maksimir 91:19 67:51 25,70 41:19 38:41
13. Vittoria Velimirović OK Maksimir 99:21 75:53 23,62 44:57 42:05

OtvorenaDuljina staze 3.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK mp
Jure Janković mp
Lucija Tot OK Japetić dnf
Nika Juričan OK Varaždin dnf
Mihaela Beroš OK Japetić dnf
Erik Tot OK Japetić dnf

PočetniciDuljina staze 2.210 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.360m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Roko Kaniški OK Maksimir 46:52 100,00 21:12 19:51
2. Gordan Borković 50:26 3:34 92,93 22:49 21:22
3. Lucija Šantek OK Varaždin 52:24 5:32 89,44 23:42 22:12
4. Tiina Suntila Turun Metsän. 54:02 7:10 86,74 24:26 22:53
Luka Tot OK Japetić dnf
Sonja Ostajmer OK Vihor dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5