zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – O-BrOČ 2021, 1. dan – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 8.670 m,   Uspon 145 m,   Broj kontrola 22

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Corentin Tonneau OLV Eifel M21A 78:45
2. Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov M21A 93:03 14:18
3. Matija Razum OK Japetić M21A 97:36 18:51
4. Nicolas Ludovicy Coliege M21A 108:19 29:34
5. Josip Vujanić OK Japetić M21A 112:20 33:35
6. Luka Filetin OK Kapela M21A 131:41 52:56
7. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 147:24 68:39
8. Tomas Kavan KOS Tesla Brno M21A 149:56 71:11
9. Miran Košćica OK Jelen M21A 178:22 99:37
Dominik Kirin OK Maksimir M21A mp
Filip Vujanić OK Japetić M21A mp
Domagoj Delimar OK Kapela M21A mp
Andro Vladimir Štambuk OK Maksimir M21A mp
Michal Šrubař SK Zabovresky B. M21A dns

Ž21A – M35Duljina staze 6.560 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Petar Delić OK Maksimir M35 67:26
2. Lino Legac OK Japetić M35 67:50 0:24
3. Juha Suntila Turun Metsän. M35 69:06 1:40
4. Krunoslav Canjuga OK Varaždin M35 70:39 3:13
5. Branimir Pongrac OK Japetić M35 87:27 20:01
6. Mirja Pavić OK Japetić Ž21A 88:53 21:27
7. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21A 100:13 32:47
8. Ivan Bublić OK Kapela M35 102:33 35:07
9. Tomislav Vuk OK Vihor M35 108:39 41:13
10. Ana Beblek OK Jelen Ž21A 110:36 43:10
11. Nikola Tot OK Japetić M35 120:45 53:19
12. Duje Rako OK Vihor M35 120:52 53:26
13. William Tonneau OLV Eifel M35 132:08 64:42
14. Dale Lucas BAOC Bandits M35 134:46 67:20
15. Martins Sijats Aluksne OK M35 138:15 70:49
16. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 140:50 73:24
17. Marko Gamberger OK Vihor M35 153:16 85:50
18. Ines Kos OK Kapela Ž21A 158:38 91:12
19. Magali Rauw OLV Eifel Ž21A 165:59 98:33
Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 mp
Franjo Budi OK Japetić M35 mp
Tomislav Meštrović OK Kapela M35 mp
Goran Rihter OK Kapela M35 dns

M70 – Ž65Duljina staze 2.850 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Otto Venhauer OLC Union Vikt. M70 52:49
2. István Fluck PVM Pécs M70 66:47 13:58
3. Milan Turkalj OK Varaždin M70 136:01 83:12
4. Vera Franc OK Kapela Ž65 141:11 88:22
5. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. Ž65 146:08 93:19
6. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 149:56 97:07
7. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 154:00 101:11
Éva Mező PVM Pécs Ž65 mp
Ursula Roslof Kimito SF Ž65 mp
György Pavlovics Zselici Tájfutók M70 mp

M65Duljina staze 2.980 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vladimir John Expres Czech T. M65 54:26
2. Marten Lindroos Kimito SF M65 60:50 6:24
3. Ralf Olander Kimito SF M65 70:32 16:06
4. Göran Eriksson Kimito SF M65 76:52 22:26
5. Ivica Mesić OK Vihor M65 95:29 41:03

M55 – Ž45Duljina staze 4.620 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Kari Lehto Turun Metsän. M55 44:23
2. Darko Merunka OK Maksimir M55 66:34 22:11
3. Mile Mioković OK Kapela M55 69:34 25:11
4. Jerzy Deptuła Energetyk Dych. M55 71:07 26:44
5. Axel Biel Naturfreunde W. M55 75:19 30:56
6. Marek Holik KOS Tesla Brno M55 77:31 33:08
7. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 77:47 33:24
8. Barbara Kastner Naturfreunde W. Ž45 80:37 36:14
9. Erich Göschl Naturfreunde W. M55 81:45 37:22
10. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L M55 82:23 38:00
11. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L Ž45 83:35 39:12
12. Karl Vervoort TROL Belgium M55 88:04 43:41
13. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK M55 89:23 45:00
14. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. Ž45 90:50 46:27
15. Zdeněk Blabla Expres Czech T. M55 91:18 46:55
16. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 92:23 48:00
17. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 95:17 50:54
18. Laurent Compere O. Caennaise M55 96:23 52:00
19. Arnulf Wolfram Naturfreunde W. M55 100:41 56:18
20. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 101:26 57:03
21. Irena Waldhauserová OK Jiskra N. B. Ž45 101:31 57:08
22. Karlo Gobec OK Vihor M55 102:31 58:08
23. Christine Calvet Naturfreunde W. Ž45 105:41 61:18
24. Neda Gobec OK Vihor Ž45 105:43 61:20
25. Anne Heikoop OLifant M55 106:06 61:43
26. Guni Palme O. Klosterneub. Ž45 106:44 62:21
27. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 116:29 72:06
28. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 119:15 74:52
29. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 119:26 75:03
30. Mladen Jelić OK Kapela M55 121:19 76:56
31. Sabine Wolfram-Teischl Naturfreunde W. Ž45 122:20 77:57
32. Predrag Labaš OK Varaždin M55 124:08 79:45
33. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 127:19 82:56
34. Sanja Penc OK Vihor Ž45 129:09 84:46
35. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 133:20 88:57
36. Maria Manova Omega Russia Ž45 137:55 93:32
37. Anita Radoš OK Vihor Ž45 138:58 94:35
38. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 139:03 94:40
39. Robert Vuk OK Kapela M55 143:36 99:13
40. Karen OHara-Styles BAOC Bandits Ž45 146:47 102:24
41. Krešo Špoljar OK Kapela M55 163:09 118:46
Jiri Gawel Expres Czech T. M55 mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 mp
Thomas Elgood Chigwell M55 dns
Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 dns

M45Duljina staze 5.490 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK M45 66:02
2. Alexander Vompe Omega Russia M45 73:11 7:09
3. Boris Kastner Naturfreunde W. M45 76:49 10:47
4. Roko Kaniški OK Maksimir M45 78:16 12:14
5. Nils Schmiedeberg LG Ost M45 80:36 14:34
6. Roland Reisenberger O. Klosterneub. M45 83:45 17:43
7. Zdenko Horjan OK Vihor M45 93:23 27:21
8. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 93:31 27:29
9. Tony Udris OK Varaždin M45 98:45 32:43
10. Damir Gobec OK Vihor M45 98:59 32:57
11. Martin Waldhauser OK Jiskra N. B. M45 101:55 35:53
12. György Pavlovics Zselici Tájfutók M45 105:29 39:27
13. Balázs Müller Zselici Tájfutók M45 105:52 39:50
14. Gerrit Riet, van de OK Maksimir M45 128:25 62:23
15. Ivan Ivo Penić OK Kapela M45 130:49 64:47
16. Péter Fodor Zselici Tájfutók M45 137:13 71:11
17. Milivoj Uroić OK Maksimir M45 141:49 75:47
18. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 143:30 77:28
19. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 152:37 86:35
Samuël Tonneau OLV Eifel M45 mp
Vlatko Tounec OK Kapela M45 dnf

M21B – M16Duljina staze 4.000 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jaka Piltaver OK Brežice M21B 55:00
2. Tomas Syrovy KOB Sokol Pez. M16 60:31 5:31
3. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 71:41 16:41
4. Ivor Jelić OK Kapela M21B 77:23 22:23
5. Filip Jancik KOB Sokol Pez. M16 80:58 25:58
6. Bože Đipalo OK Bjelovar M21B 84:53 29:53
7. Jan Karlik KOS Tesla Brno M21B 85:34 30:34
8. Jakov Lesjak OK Japetić M16 102:16 47:16
9. Kristijan Verović OK Japetić M21B 104:50 49:50
10. Roman Sladič Škofjeloški OK M21B 105:23 50:23
11. Siniša Lah OK Varaždin M21B 111:53 56:53
12. Noa Kelc OK Jelen M16 115:20 60:20
13. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 122:53 67:53
14. Zdeněk Olexa Expres Czech T. M21B 126:10 71:10
15. Zdravko Tonković OK Kapela M21B 129:05 74:05
16. Emil Anadolac OK Varaždin M21B 132:12 77:12
17. Luky Kapusta KOB Sokol Pez. M16 143:21 88:21
18. Ivan Šantek OK Varaždin M21B 146:54 91:54
19. Dario Malović OK Vihor M21B 167:28 112:28
20. Rafael Sandalj OK Japetić M21B 169:29 114:29
Branko Ostajmer OK Vihor M21B ot
Borna Kuzmanić OK Japetić M16 mp
Petar Jurač OK Vihor M16 mp
Patrick Milković OK Japetić M16 mp
Kaan Yelen OK Vihor M16 mp
Branimir Putniković OK Kapela M21B dns

M20Duljina staze 6.270 m,   Uspon 105 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jan Gobec OK Vihor M20 118:59
2. Jura Kukec OK Vihor M20 127:01 8:02
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 131:28 12:29
4. Marko Jurač OK Vihor M20 189:00 70:01

M14 – Ž14Duljina staze 2.620 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž14 43:12
2. Sarolta Müller Zselici Tájfutók Ž14 47:42 4:30
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M14 51:09 7:57
4. Gabrijel Solenički OK Jelen M14 55:11 11:59
5. Martin Meštrović OK Kapela M14 59:50 16:38
6. Matko Nikolić OK Vihor M14 63:44 20:32
7. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK M14 64:16 21:04
8. Monika Pavić OK Vihor Ž14 67:00 23:48
9. Eli Valach KOB Sokol Pez. M14 72:33 29:21
10. Karlo Lesjak OK Japetić M14 83:22 40:10
11. Petra Jurić OK Vihor Ž14 86:26 43:14
12. Dami Dojcar KOB Sokol Pez. M14 95:49 52:37
13. Marko Tanković OK Jelen M14 96:17 53:05
14. Matej Balogh KOB Sokol Pez. M14 104:02 60:50
Teo Mahović OK Japetić M14 mp
Adam Anadolac OK Varaždin M14 mp

M12 – Ž12 – PočetnicDuljina staze 2.210 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Jelen Ž12 23:28
2. Ana Budi OK Japetić Ž12 42:12 18:44
3. Ema Jurač OK Vihor Ž12 45:35 22:07
4. Mario Lah OK Varaždin M12 45:38 22:10
5. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 46:52 23:24
5. Roko Kaniški OK Maksimir Početnici 46:52 23:24
7. Sara Delić OK Jelen Ž12 49:07 25:39
8. Gordan Borković Početnici 50:26 26:58
9. Lucija Šantek OK Varaždin Početnici 52:24 28:56
10. Tiina Suntila Turun Metsän. Početnici 54:02 30:34
11. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 57:32 34:04
12. Ema Juričan OK Varaždin Ž12 59:26 35:58
13. Danko Szabo KOB Sokol Pez. M12 60:04 36:36
14. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 61:33 38:05
15. Filip Anadolac OK Varaždin M12 64:24 40:56
16. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 65:04 41:36
17. Marin Tanković OK Jelen M12 65:14 41:46
18. Ante Radoš OK Vihor M12 67:14 43:46
19. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 79:22 55:54
20. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 79:24 55:56
21. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 91:19 67:51
22. Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 99:21 75:53
Jure Rako OK Vihor M12 mp
Luka Tot OK Japetić Početnici dnf
Sonja Ostajmer OK Vihor Početnici dns

Ž55 – Ž16 – OtvorenaDuljina staze 3.560 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK Ž55 60:53
2. Betty De Meyer TROL Belgium Ž55 93:04 32:11
3. Branka Fabek OK Japetić Ž55 95:03 34:10
4. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 99:08 38:15
5. Ira Mareković OK Vihor Ž16 105:03 44:10
6. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 108:06 47:13
7. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 111:02 50:09
8. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 115:21 54:28
9. Mirta Hodak OK Vihor Ž16 117:27 56:34
10. Nina Mioković OK Kapela Ž16 117:50 56:57
11. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 119:13 58:20
12. Mare Gršković OK Kapela Ž16 142:16 81:23
13. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 145:40 84:47
14. Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 156:01 95:08
15. Ivana Radoš OK Vihor Ž16 168:34 107:41
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 mp
Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK Otvorena mp
Jure Janković Otvorena mp
Lucija Tot OK Japetić Otvorena dnf
Erik Tot OK Japetić Otvorena dnf
Mihaela Beroš OK Japetić Otvorena dnf
Nika Juričan OK Varaždin Otvorena dnf

Ž35 – Ž20Duljina staze 5.090 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 82:07
2. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 87:16 5:09
3. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 90:09 8:02
4. Dunja Riet, van de OK Maksimir Ž35 90:28 8:21
5. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 93:15 11:08
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 96:17 14:10
7. Zuzka Kovacova KOB Sokol Pez. Ž20 106:03 23:56
8. Júlia Müller Zselici Tájfutók Ž20 117:24 35:17
9. Željka Fištrek OK Kapela Ž35 128:17 46:10
10. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 195:29 113:22
Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 ot
Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 ot
Paula Pavlin OK Vihor Ž20 mp
Ana Delić OK Jelen Ž35 mp
Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 mp
Elaine OHara-Styles BAOC Bandits Ž35 mp
Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 mp
Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 mp
Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 mp
Maja Kušt OK Vihor Ž35 mp
Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 dns
Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. Ž35 dns

Ž21BDuljina staze 3.640 m,   Uspon 35 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lara Gantar OK Azimut Ž21B 69:08
2. Liva Velkere Aluksne OK Ž21B 69:55 0:47
3. Eliška Škodová Ž21B 77:12 8:04
4. Lovorka Čaja OK Vihor Ž21B 78:24 9:16
5. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 86:22 17:14
6. Nika Jurić OK Vihor Ž21B 86:50 17:42
7. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 96:24 27:16
8. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B 96:39 27:31
9. Lana Gerjević OK Kapela Ž21B 100:24 31:16
10. Višnja Dukić OK Kapela Ž21B 106:18 37:10
11. Olga Müller Zselici Tájfutók Ž21B 106:22 37:14
12. Ines Jurač OK Vihor Ž21B 136:49 67:41
Anke Schmiedeberg LG Ost Ž21B mp
Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B mp
Nola Jandrečić OK Japetić Ž21B dns
Sandra Latinger OK Kapela Ž21B dns