zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – O-BrOČ 2021, 2. dan – Originalni rezultati

M21Duljina staze 3.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 25

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Matija Razum OK Japetić 15:05 ok
2. Corentin Tonneau OLV Eifel 15:50 ok 0:45
3. Nicolas Ludovicy Coliege 16:07 ok 1:02
4. Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov 16:25 ok 1:20
5. Josip Vujanić OK Japetić 17:17 ok 2:12
6. Jan Gobec OK Vihor 18:47 ok 3:42
7. Filip Vujanić OK Japetić 19:18 ok 4:13
8. Jura Kukec OK Vihor 20:17 ok 5:12
9. Dražen Gadžić OK Kapela 20:27 ok 5:22
10. Luka Filetin OK Kapela 20:30 ok 5:25
11. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 21:45 ok 6:40
12. Domagoj Delimar OK Kapela 22:31 ok 7:26
13. Jaka Piltaver OK Brežice 22:39 ok 7:34
14. Ivor Jelić OK Kapela 25:15 ok 10:10
15. Jan Karlik KOS Tesla Brno 26:02 ok 10:57
16. Kristijan Verović OK Japetić 27:41 ok 12:36
17. Bože Đipalo OK Bjelovar 28:13 ok 13:08
18. Zdeněk Olexa Expres Czech Team 29:34 ok 14:29
19. Miran Košćica OK Jelen 30:36 ok 15:31
20. Ivan Šantek OK Varaždin 35:09 ok 20:04
21. Roman Sladič Škofjeloški orientacijski klub 41:51 ok 26:46
22. Dario Malović OK Vihor 45:25 ok 30:20
Michal Šrubař SK Zabovresky Brno 0:00 dns
Andro Vladimir Štambuk OK Maksimir 0:00 dns
Tomislav Jurač OK Vihor 38:49 mp

W21Duljina staze 2.550 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Mirja Pavić OK Japetić 15:46 ok
2. Iva Štambuk OK Maksimir 16:16 ok 0:30
3. Lara Gantar OK Azimut 17:26 ok 1:40
4. Antonija Orlić OK Bjelovar 17:58 ok 2:12
5. Ana Beblek OK Jelen 19:02 ok 3:16
6. Magali Rauw OLV Eifel 19:52 ok 4:06
7. Liva Velkere Aluksne OK 20:32 ok 4:46
8. Ines Kos OK Kapela 20:39 ok 4:53
9. Olga Müller Zselici Tájfutók 21:06 ok 5:20
10. Eliška Škodová 25:53 ok 10:07
11. Petra Plevnik OK Bjelovar 28:38 ok 12:52
12. Anke Schmiedeberg LG Ost 29:20 ok 13:34
13. Lovorka Čaja OK Vihor 30:29 ok 14:43
14. Nika Jurić OK Vihor 32:01 ok 16:15
Nola Jandrečić OK Japetić 0:00 dns

M65Duljina staze 1.480 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Marten Lindroos Kimito Sportforening 10:56 ok
2. Otto Venhauer OLC Union Viktring 12:18 ok 1:22
3. Vladimir John Expres Czech Team 12:22 ok 1:26
4. Ralf Olander Kimito Sportforening 13:40 ok 2:44
5. Milan Turkalj OK Varaždin 15:35 ok 4:39
6. Ivica Mesić OK Vihor 19:37 ok 8:41
Göran Eriksson Kimito Sportforening 0:00 dns
István Fluck PVM Pécs 14:39 mp
György Id. Pavlovics Zselici Tájfutók 39:07 mp

W65Duljina staze 1.480 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Éva Mező PVM Pécs 15:38 ok
2. Dietlinde Venhauer OLC Union Viktring 18:46 ok 3:08
3. Vera Franc OK Kapela 24:00 ok 8:22
4. Ursula Roslof Kimito Sportforening 25:04 ok 9:26
5. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 49:11 ok 33:33
Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 0:00 dns

M55Duljina staze 2.110 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Kari Lehto Turun Metsänkävijät 14:17 ok
2. Erich Göschl Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 14:24 ok 0:07
3. Dirk Hartmann SV Mietraching 14:32 ok 0:15
4. Axel Biel Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 14:52 ok 0:35
5. Rainer Eschlboeck Naturfreunde Linz 15:08 ok 0:51
6. Jerzy Deptuła Uczniowski Klub Sportowy ENERGETYK Dychów 16:28 ok 2:11
7. Dario Štambuk OK Ivan Merz 16:30 ok 2:13
8. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge Orienteringsklubb 16:52 ok 2:35
9. Mile Mioković OK Kapela 17:07 ok 2:50
10. Anne Heikoop OLifant 18:54 ok 4:37
11. Zdeněk Blabla Expres Czech Team 21:25 ok 7:08
12. Arnulf Wolfram Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 22:42 ok 8:25
13. Krešo Špoljar OK Kapela 23:53 ok 9:36
14. Jiri Gawel Expres Czech Team 24:21 ok 10:04
15. Laurent Compere Orientation caennaise 26:38 ok 12:21
16. Mladen Jelić OK Kapela 26:51 ok 12:34
17. Robert Vuk OK Kapela 28:44 ok 14:27
18. Predrag Labaš OK Varaždin 29:42 ok 15:25
19. Rafael Sandalj OK Japetić 29:44 ok 15:27
Marek Holik KOS Tesla Brno 0:00 dns
Thomas Elgood Chigwell 0:00 dns
Darko Merunka OK Maksimir 0:00 dns
Karl Vervoort TROL Belgium 14:04 mp

W55Duljina staze 1.730 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Betty De Meyer TROL Belgium 13:45 ok
2. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge Orienteringsklubb 14:03 ok 0:18
3. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 21:11 ok 7:26
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela 23:15 ok 9:30
5. Karmen Holenda OK Varaždin 35:06 ok 21:21
Branka Fabek OK Japetić 36:15 mp

M45Duljina staze 2.570 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Nils Schmiedeberg LG Ost 14:30 ok
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 15:32 ok 1:02
3. Boris Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 15:47 ok 1:17
4. Gábor Pavlovics Pécsi Vasutas SK 16:20 ok 1:50
5. Alexander Vompe Omega Russia 16:32 ok 2:02
6. Balázs Dr. Müller Zselici Tájfutók 16:35 ok 2:05
7. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK 16:41 ok 2:11
8. Zdenko Horjan OK Vihor 17:24 ok 2:54
8. Tony Udris OK Varaždin 17:24 ok 2:54
10. Roland Reisenberger Orienteering Klosterneuburg 17:30 ok 3:00
11. Ivan Ivo Penić OK Kapela 18:57 ok 4:27
12. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 19:59 ok 5:29
13. Vlatko Tounec OK Kapela 20:09 ok 5:39
14. Martin Waldhauser OK JISKRA NOVÝ BOR 22:00 ok 7:30
15. Domagoj Šantić OK Bjelovar 22:51 ok 8:21
16. Péter Fodor Zselici Tájfutók 24:19 ok 9:49
17. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 24:42 ok 10:12
18. Milivoj Uroić OK Maksimir 25:57 ok 11:27
19. Samuël Tonneau OLV Eifel 26:40 ok 12:10
20. György Ifj. Pavlovics Zselici Tájfutók 27:00 ok 12:30
21. Zdravko Tonković OK Kapela 32:26 ok 17:56
22. Emil Anadolac OK Varaždin 41:57 ok 27:27
Damir Gobec OK Vihor 14:53 mp

W45Duljina staze 2.110 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Barbara Kastner Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 13:13 ok
2. Christine Calvet Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 15:42 ok 2:29
3. Guni Palme Orienteering Klosterneuburg 18:02 ok 4:49
4. Sabine Wolfram-Teischl Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 18:04 ok 4:51
5. Bojana Nikolić OK Vihor 18:13 ok 5:00
6. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 18:52 ok 5:39
7. Irena Waldhauserová OK JISKRA NOVÝ BOR 19:13 ok 6:00
8. Ana-Marija Pavić OK Vihor 20:47 ok 7:34
9. Neda Gobec OK Vihor 21:03 ok 7:50
10. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde Linz 21:17 ok 8:04
11. Renate Biel-Pretting Naturfreunde Wien - Orienteering-Team 21:22 ok 8:09
12. Mirka Jakšić OK Maksimir 21:46 ok 8:33
13. Ivana Kuzmanić OK Japetić 21:55 ok 8:42
14. Karen OHara-Styles BAOC 22:24 ok 9:11
15. Srebrenka Vuk OK Kapela 23:36 ok 10:23
16. Maria Manova Omega Russia 23:42 ok 10:29
17. Marija Gradečak Galović OK Kapela 23:57 ok 10:44
18. Marija Schubert OK Varaždin 24:55 ok 11:42
19. Sanja Penc OK Vihor 25:26 ok 12:13
20. Davorka Srebačić OK Varaždin 25:56 ok 12:43
21. Anita Radoš OK Vihor 28:02 ok 14:49
22. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók 42:33 ok 29:20
Mirjana Mandić OK Japetić 0:00 dns

M35Duljina staze 2.680 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Franjo Budi OK Japetić 15:38 ok
2. Vedran Bijelić OK Bjelovar 15:55 ok 0:17
3. Juha Suntila Turun Metsänkävijät 16:15 ok 0:37
4. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 16:54 ok 1:16
5. Dale Lucas BAOC 17:12 ok 1:34
6. Martins Sijats Aluksne OK 17:21 ok 1:43
7. William Tonneau OLV Eifel 19:05 ok 3:27
8. Ivan Bublić OK Kapela 19:18 ok 3:40
9. Duje Rako OK Vihor 19:53 ok 4:15
10. Branimir Pongrac OK Japetić 20:42 ok 5:04
11. Marko Gamberger OK Vihor 21:59 ok 6:21
12. Tomislav Meštrović OK Kapela 22:13 ok 6:35
13. Nikola Tot OK Japetić 23:03 ok 7:25
14. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 24:01 ok 8:23
15. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 24:21 ok 8:43
16. Siniša Lah OK Varaždin 25:28 ok 9:50
17. Branko Ostajmer OK Vihor 30:03 ok 14:25
Petar Delić OK Maksimir 0:00 dns
Goran Rihter OK Kapela 0:00 dns
Branimir Putniković OK Kapela 0:00 dns
Tomislav Vuk OK Vihor 17:39 mp

W35Duljina staze 2.350 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
0 Sandra Latinger OK Kapela 0:00 ok
2. Dunja Riet, van de OK Maksimir 17:06 ok 17:06
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 17:12 ok 17:12
4. Sanda Berženji OK Kapela 17:19 ok 17:19
5. Sonja Lesjak OK Japetić 17:24 ok 17:24
6. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 17:42 ok 17:42
7. Elaine OHara-Styles BAOC 18:19 ok 18:19
8. Nikolina Šantić OK Bjelovar 18:31 ok 18:31
9. Ivana Horbec OK Vihor 20:15 ok 20:15
10. Lana Gerjević OK Kapela 20:47 ok 20:47
11. Višnja Dukić OK Kapela 21:35 ok 21:35
12. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 22:22 ok 22:22
13. Bernardica Stipić OK Vihor 23:37 ok 23:37
14. Ines Jurač OK Vihor 24:16 ok 24:16
15. Maja Kušt OK Vihor 26:16 ok 26:16
16. Aleksandra Miličević OK Vihor 31:52 ok 31:52
17. Ana Kovačić OK Vihor 37:02 ok 37:02
Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky Brno 0:00 dns
Ana Delić OK Jelen 0:00 dns

M20Duljina staze 3.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 25

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Marko Jurač OK Vihor 23:18 ok
Gabriel Šiljevinac OK Jelen 32:03 mp

W20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Zuzka Kovacova KOB Sokol Pezinok 12:41 ok
2. Júlia Müller Zselici Tájfutók 13:59 ok 1:18
2. Paula Pavlin OK Vihor 13:59 ok 1:18
4. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 14:17 ok 1:36
5. Jelena Lesjak OK Japetić 19:16 ok 6:35
6. Ana Srebačić OK Varaždin 21:21 ok 8:40
7. Marta Gojmerac OK Ivan Merz 21:35 ok 8:54

M16Duljina staze 2.140 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Filip Jancik KOB Sokol Pezinok 11:34 ok
2. Matej Balogh KOB Sokol Pezinok 12:03 ok 0:29
3. Tomas Syrovy KOB Sokol Pezinok 12:06 ok 0:32
4. Jakov Lesjak OK Japetić 15:13 ok 3:39
5. Eli Valach KOB Sokol Pezinok 15:16 ok 3:42
6. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 15:17 ok 3:43
7. Teo Mahović OK Japetić 16:19 ok 4:45
8. Mátyás Pavlovics Pécsi Vasutas SK 17:26 ok 5:52
9. Vibor Strmečki OK Maksimir 18:12 ok 6:38
10. Martin Meštrović OK Kapela 18:19 ok 6:45
11. Dami Dojcar KOB Sokol Pezinok 18:59 ok 7:25
12. Borna Kuzmanić OK Japetić 19:13 ok 7:39
13. Luky Kapusta KOB Sokol Pezinok 20:01 ok 8:27
14. Noa Kelc OK Jelen 20:15 ok 8:41
15. Gabrijel Solenički OK Jelen 22:59 ok 11:25
16. Marko Tanković OK Jelen 23:49 ok 12:15
17. Matko Nikolić OK Vihor 24:34 ok 13:00
18. Kaan Yelen OK Vihor 24:55 ok 13:21
19. Petar Jurač OK Vihor 25:02 ok 13:28
20. Karlo Lesjak OK Japetić 35:24 ok 23:50
Patrick Milković OK Japetić 19:57 mp

W16Duljina staze 2.140 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Majda Vidaković OK Kapela 14:01 ok
2. Paola Rako OK Vihor 15:35 ok 1:34
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 16:37 ok 2:36
4. Monika Pavić OK Vihor 17:15 ok 3:14
5. Ivana Radoš OK Vihor 17:24 ok 3:23
6. Melissa Drobić OK Kapela 18:40 ok 4:39
7. Mirta Hodak OK Vihor 18:49 ok 4:48
8. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 19:42 ok 5:41
9. Jelena Gojmerac OK Ivan Merz 20:07 ok 6:06
10. Mare Gršković OK Kapela 21:54 ok 7:53
11. Wanda Kovac OK Kapela 22:07 ok 8:06
12. Nina Mioković OK Kapela 22:20 ok 8:19
13. Ira Mareković OK Vihor 22:45 ok 8:44
14. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 25:52 ok 11:51
15. Petra Jurić OK Vihor 63:54 ok 49:53

M12Duljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Danko Szabo KOB Sokol Pezinok 13:41 ok
2. Mario Lah OK Varaždin 17:42 ok 4:01
3. Marin Tanković OK Jelen 20:06 ok 6:25
4. Erik Tot OK Japetić 24:38 ok 10:57
5. Filip Anadolac OK Varaždin 27:10 ok 13:29
6. Jure Rako OK Vihor 36:18 ok 22:37
Ante Radoš OK Vihor 31:07 mp

W12Duljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Dora Delić OK Jelen 10:23 ok
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 12:28 ok 2:05
3. Ana Budi OK Japetić 13:58 ok 3:35
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar 15:26 ok 5:03
5. Ema Jurač OK Vihor 22:06 ok 11:43
6. Greta Kaniški OK Maksimir 26:53 ok 16:30
7. Eva Šantek OK Varaždin 26:55 ok 16:32
8. Ines Ostajmer OK Vihor 29:26 ok 19:03
9. Vittoria Velimirović OK Maksimir 30:55 ok 20:32
10. Beatrice Velimirović OK Maksimir 42:52 ok 32:29
Sara Delić OK Jelen 12:36 mp
Veronika Šantić OK Bjelovar 14:37 mp

OPENDuljina staze 2.570 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Lucija Tot OK Japetić 39:06 ok
2. Jure Janković 40:11 ok 1:05
3. Andrea Kozsuch Pécsi Vasutas SK 47:56 ok 8:50

BEGGINERSDuljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemestatuszaostat
1. Tiina Suntila Turun Metsänkävijät 41:32 ok
2. Roko Kaniški OK Maksimir 52:04 ok 10:32
3. Sonja Ostajmer OK Vihor 57:03 ok 15:31
Gordan Borković 0:00 dns
Lucija Šantek OK Varaždin 32:03 mp
Luka Tot OK Japetić 62:49 mp