zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – O-BrOČ 2021, 2. dan – Službeni rezultati

M21Duljina staze 3.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 25

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Razum OK Japetić 15:05 100,00
2. Corentin Tonneau OLV Eifel 15:50 0:45 -
3. Nicolas Ludovicy Coliege 16:07 1:02 -
4. Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov 16:25 1:20 -
5. Josip Vujanić OK Japetić 17:17 2:12 87,27
6. Jan Gobec OK Vihor 18:47 3:42 80,30
7. Filip Vujanić OK Japetić 19:18 4:13 78,15
8. Jura Kukec OK Vihor 20:17 5:12 74,36
9. Dražen Gadžić OK Kapela 20:27 5:22 73,76
10. Luka Filetin OK Kapela 20:30 5:25 73,58
11. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 21:45 6:40 -
12. Domagoj Delimar OK Kapela 22:31 7:26 66,99
13. Jaka Piltaver OK Brežice 22:39 7:34 -
14. Ivor Jelić OK Kapela 25:15 10:10 59,74
15. Jan Karlik KOS Tesla Brno 26:02 10:57 -
16. Kristijan Verović OK Japetić 27:41 12:36 54,49
17. Bože Đipalo OK Bjelovar 28:13 13:08 53,46
18. Zdeněk Olexa Expres Czech T. 29:34 14:29 -
19. Miran Košćica OK Jelen 30:36 15:31 49,29
20. Ivan Šantek OK Varaždin 35:09 20:04 42,91
21. Roman Sladič Škofjeloški OK 41:51 26:46 -
22. Dario Malović OK Vihor 45:25 30:20 -
Tomislav Jurač OK Vihor mp
Andro Vladimir Štambuk OK Maksimir dns
Michal Šrubař SK Zabovresky B. dns

Ž21Duljina staze 2.550 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mirja Pavić OK Japetić 15:46 100,00
2. Iva Štambuk OK Maksimir 16:16 0:30 96,93
3. Lara Gantar OK Azimut 17:26 1:40 -
4. Antonija Orlić OK Bjelovar 17:58 2:12 87,76
5. Ana Beblek OK Jelen 19:02 3:16 82,84
6. Magali Rauw OLV Eifel 19:52 4:06 -
7. Liva Velkere Aluksne OK 20:32 4:46 -
8. Ines Kos OK Kapela 20:39 4:53 76,35
9. Olga Müller Zselici Tájfutók 21:06 5:20 -
10. Eliška Škodová 25:53 10:07 -
11. Petra Plevnik OK Bjelovar 28:38 12:52 55,06
12. Anke Schmiedeberg LG Ost 29:20 13:34 -
13. Lovorka Čaja OK Vihor 30:29 14:43 -
14. Nika Jurić OK Vihor 32:01 16:15 -
Nola Jandrečić OK Japetić dns

M65Duljina staze 1.480 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marten Lindroos Kimito SF 10:56 -
2. Otto Venhauer OLC Union Vikt. 12:18 1:22 -
3. Vladimir John Expres Czech T. 12:22 1:26 -
4. Ralf Olander Kimito SF 13:40 2:44 -
5. Milan Turkalj OK Varaždin 15:35 4:39 100,00
6. Ivica Mesić OK Vihor 19:37 8:41 79,44
István Fluck PVM Pécs mp
György Pavlovics Zselici Tájfutók mp
Göran Eriksson Kimito SF dns

Ž65Duljina staze 1.480 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Éva Mező PVM Pécs 15:38 -
2. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. 18:46 3:08 -
3. Vera Franc OK Kapela 24:00 8:22 100,00
4. Ursula Roslof Kimito SF 25:04 9:26 -
5. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 49:11 33:33 48,80
Željka Vendler Čepelak OK Maksimir dns

M55Duljina staze 2.110 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Kari Lehto Turun Metsän. 14:17 -
2. Erich Göschl Naturfreunde W. 14:24 0:07 -
3. Dirk Hartmann SV Mietraching 14:32 0:15 -
4. Axel Biel Naturfreunde W. 14:52 0:35 -
5. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L 15:08 0:51 -
6. Jerzy Deptuła Energetyk Dych. 16:28 2:11 -
7. Dario Štambuk OK Ivan Merz 16:30 2:13 100,00
8. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK 16:52 2:35 -
9. Mile Mioković OK Kapela 17:07 2:50 96,40
10. Anne Heikoop OLifant 18:54 4:37 -
11. Zdeněk Blabla Expres Czech T. 21:25 7:08 -
12. Arnulf Wolfram Naturfreunde W. 22:42 8:25 -
13. Krešo Špoljar OK Kapela 23:53 9:36 69,09
14. Jiri Gawel Expres Czech T. 24:21 10:04 -
15. Laurent Compere O. Caennaise 26:38 12:21 -
16. Mladen Jelić OK Kapela 26:51 12:34 61,45
17. Robert Vuk OK Kapela 28:44 14:27 57,42
18. Predrag Labaš OK Varaždin 29:42 15:25 55,56
19. Rafael Sandalj OK Japetić 29:44 15:27 55,49
Karl Vervoort TROL Belgium mp
Marek Holik KOS Tesla Brno dns
Darko Merunka OK Maksimir dns
Thomas Elgood Chigwell dns

Ž55Duljina staze 1.730 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Betty De Meyer TROL Belgium 13:45 -
2. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK 14:03 0:18 -
3. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 21:11 7:26 100,00
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela 23:15 9:30 91,11
5. Karmen Holenda OK Varaždin 35:06 21:21 60,35
Branka Fabek OK Japetić mp

M45Duljina staze 2.570 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nils Schmiedeberg LG Ost 14:30 -
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 15:32 1:02 100,00
3. Boris Kastner Naturfreunde W. 15:47 1:17 -
4. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK 16:20 1:50 -
5. Alexander Vompe Omega Russia 16:32 2:02 -
6. Balázs Müller Zselici Tájfutók 16:35 2:05 -
7. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK 16:41 2:11 -
8. Tony Udris OK Varaždin 17:24 2:54 -
8. Zdenko Horjan OK Vihor 17:24 2:54 89,27
10. Roland Reisenberger O. Klosterneub. 17:30 3:00 -
11. Ivan Ivo Penić OK Kapela 18:57 4:27 81,97
12. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 19:59 5:29 77,73
13. Vlatko Tounec OK Kapela 20:09 5:39 77,09
14. Martin Waldhauser OK Jiskra N. B. 22:00 7:30 -
15. Domagoj Šantić OK Bjelovar 22:51 8:21 67,98
16. Péter Fodor Zselici Tájfutók 24:19 9:49 -
17. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 24:42 10:12 -
18. Milivoj Uroić OK Maksimir 25:57 11:27 59,86
19. Samuël Tonneau OLV Eifel 26:40 12:10 -
20. György Pavlovics Zselici Tájfutók 27:00 12:30 -
21. Zdravko Tonković OK Kapela 32:26 17:56 47,89
22. Emil Anadolac OK Varaždin 41:57 27:27 37,03
Damir Gobec OK Vihor mp

Ž45Duljina staze 2.110 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Barbara Kastner Naturfreunde W. 13:13 -
2. Christine Calvet Naturfreunde W. 15:42 2:29 -
3. Guni Palme O. Klosterneub. 18:02 4:49 -
4. Sabine Wolfram-Teischl Naturfreunde W. 18:04 4:51 -
5. Bojana Nikolić OK Vihor 18:13 5:00 100,00
6. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 18:52 5:39 96,55
7. Irena Waldhauserová OK Jiskra N. B. 19:13 6:00 -
8. Ana-Marija Pavić OK Vihor 20:47 7:34 87,65
9. Neda Gobec OK Vihor 21:03 7:50 86,54
10. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L 21:17 8:04 -
11. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. 21:22 8:09 -
12. Mirka Jakšić OK Maksimir 21:46 8:33 83,69
13. Ivana Kuzmanić OK Japetić 21:55 8:42 83,12
14. Karen OHara-Styles BAOC Bandits 22:24 9:11 -
15. Srebrenka Vuk OK Kapela 23:36 10:23 77,19
16. Maria Manova Omega Russia 23:42 10:29 -
17. Marija Gradečak Galović OK Kapela 23:57 10:44 76,06
18. Marija Schubert OK Varaždin 24:55 11:42 73,11
19. Sanja Penc OK Vihor 25:26 12:13 71,63
20. Davorka Srebačić OK Varaždin 25:56 12:43 70,24
21. Anita Radoš OK Vihor 28:02 14:49 64,98
22. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók 42:33 29:20 -
Mirjana Mandić OK Japetić dns

M35Duljina staze 2.680 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Franjo Budi OK Japetić 15:38 100,00
2. Vedran Bijelić OK Bjelovar 15:55 0:17 98,22
3. Juha Suntila Turun Metsän. 16:15 0:37 -
4. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 16:54 1:16 92,50
5. Dale Lucas BAOC Bandits 17:12 1:34 -
6. Martins Sijats Aluksne OK 17:21 1:43 -
7. William Tonneau OLV Eifel 19:05 3:27 -
8. Ivan Bublić OK Kapela 19:18 3:40 81,00
9. Duje Rako OK Vihor 19:53 4:15 78,63
10. Branimir Pongrac OK Japetić 20:42 5:04 75,52
11. Marko Gamberger OK Vihor 21:59 6:21 -
12. Tomislav Meštrović OK Kapela 22:13 6:35 70,37
13. Nikola Tot OK Japetić 23:03 7:25 67,82
14. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 24:01 8:23 65,09
15. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 24:21 8:43 64,20
16. Siniša Lah OK Varaždin 25:28 9:50 61,39
17. Branko Ostajmer OK Vihor 30:03 14:25 52,02
Tomislav Vuk OK Vihor mp
Goran Rihter OK Kapela dns
Petar Delić OK Maksimir dns
Branimir Putniković OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 2.350 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dunja Riet, van de OK Maksimir 17:06 100,00
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 17:12 0:06 99,42
3. Sanda Berženji OK Kapela 17:19 0:13 98,75
4. Sonja Lesjak OK Japetić 17:24 0:18 98,28
5. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 17:42 0:36 96,61
6. Elaine OHara-Styles BAOC Bandits 18:19 1:13 -
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar 18:31 1:25 92,35
8. Ivana Horbec OK Vihor 20:15 3:09 84,44
9. Lana Gerjević OK Kapela 20:47 3:41 82,28
10. Višnja Dukić OK Kapela 21:35 4:29 79,23
11. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 22:22 5:16 76,45
12. Bernardica Stipić OK Vihor 23:37 6:31 72,41
13. Ines Jurač OK Vihor 24:16 7:10 70,47
14. Maja Kušt OK Vihor 26:16 9:10 65,10
15. Aleksandra Miličević OK Vihor 31:52 14:46 53,66
16. Ana Kovačić OK Vihor 37:02 19:56 46,17
Sandra Latinger OK Kapela dns
Ana Delić OK Jelen dns
Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. dns

M20Duljina staze 3.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 25

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marko Jurač OK Vihor 23:18 100,00
Gabriel Šiljevinac OK Jelen mp

Ž20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zuzka Kovacova KOB Sokol Pez. 12:41 -
2. Paula Pavlin OK Vihor 13:59 1:18 100,00
2. Júlia Müller Zselici Tájfutók 13:59 1:18 -
4. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 14:17 1:36 97,90
5. Jelena Lesjak OK Japetić 19:16 6:35 72,58
6. Ana Srebačić OK Varaždin 21:21 8:40 65,50
7. Marta Gojmerac OK Ivan Merz 21:35 8:54 64,79

M16Duljina staze 2.140 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Filip Jancik KOB Sokol Pez. 11:34 -
2. Matej Balogh KOB Sokol Pez. 12:03 0:29 -
3. Tomas Syrovy KOB Sokol Pez. 12:06 0:32 -
4. Jakov Lesjak OK Japetić 15:13 3:39 100,00
5. Eli Valach KOB Sokol Pez. 15:16 3:42 -
6. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 15:17 3:43 99,56
7. Teo Mahović OK Japetić 16:19 4:45 93,26
8. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK 17:26 5:52 -
9. Vibor Strmečki OK Maksimir 18:12 6:38 83,61
10. Martin Meštrović OK Kapela 18:19 6:45 83,08
11. Dami Dojcar KOB Sokol Pez. 18:59 7:25 -
12. Borna Kuzmanić OK Japetić 19:13 7:39 79,18
13. Luky Kapusta KOB Sokol Pez. 20:01 8:27 -
14. Noa Kelc OK Jelen 20:15 8:41 75,14
15. Gabrijel Solenički OK Jelen 22:59 11:25 66,21
16. Marko Tanković OK Jelen 23:49 12:15 63,89
17. Matko Nikolić OK Vihor 24:34 13:00 61,94
18. Kaan Yelen OK Vihor 24:55 13:21 61,07
19. Petar Jurač OK Vihor 25:02 13:28 60,79
20. Karlo Lesjak OK Japetić 35:24 23:50 42,98
Patrick Milković OK Japetić mp

Ž16Duljina staze 2.140 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Majda Vidaković OK Kapela 14:01 100,00
2. Paola Rako OK Vihor 15:35 1:34 89,95
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 16:37 2:36 84,35
4. Monika Pavić OK Vihor 17:15 3:14 81,26
5. Ivana Radoš OK Vihor 17:24 3:23 80,56
6. Melissa Drobić OK Kapela 18:40 4:39 75,09
7. Mirta Hodak OK Vihor 18:49 4:48 74,49
8. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 19:42 5:41 -
9. Jelena Gojmerac OK Ivan Merz 20:07 6:06 69,68
10. Mare Gršković OK Kapela 21:54 7:53 64,00
11. Wanda Kovač OK Kapela 22:07 8:06 63,38
12. Nina Mioković OK Kapela 22:20 8:19 62,76
13. Ira Mareković OK Vihor 22:45 8:44 61,61
14. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 25:52 11:51 54,19
Petra Jurić OK Vihor ot

M12Duljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Danko Szabo KOB Sokol Pez. 13:41 -
2. Mario Lah OK Varaždin 17:42 4:01 100,00
3. Marin Tanković OK Jelen 20:06 6:25 88,06
4. Erik Tot OK Japetić 24:38 10:57 71,85
5. Filip Anadolac OK Varaždin 27:10 13:29 65,15
6. Jure Rako OK Vihor 36:18 22:37 48,76
Ante Radoš OK Vihor mp

Ž12Duljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Jelen 10:23 100,00
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 12:28 2:05 83,29
3. Ana Budi OK Japetić 13:58 3:35 74,34
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar 15:26 5:03 67,28
5. Ema Jurač OK Vihor 22:06 11:43 46,98
6. Greta Kaniški OK Maksimir 26:53 16:30 38,62
7. Eva Šantek OK Varaždin 26:55 16:32 38,58
8. Ines Ostajmer OK Vihor 29:26 19:03 35,28
9. Vittoria Velimirović OK Maksimir 30:55 20:32 33,58
10. Beatrice Velimirović OK Maksimir 42:52 32:29 24,22
Sara Delić OK Jelen mp
Veronika Šantić OK Bjelovar mp

OtvorenaDuljina staze 2.570 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lucija Tot OK Japetić 39:06 -
2. Jure Janković 40:11 1:05 -
3. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK 47:56 8:50 -

PočetniciDuljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tiina Suntila Turun Metsän. 41:32 -
2. Roko Kaniški OK Maksimir 52:04 10:32 -
3. Sonja Ostajmer OK Vihor 57:03 15:31 -
Lucija Šantek OK Varaždin mp
Luka Tot OK Japetić mp
Gordan Borković dns