zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – O-BrOČ 2021, 2. dan – Statistika

M21Duljina staze 3.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 25,   Ekvivalentna duljina 3.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Razum OK Japetić 15:05 100,00 4:55 4:25
2. Corentin Tonneau OLV Eifel 15:50 0:45 95,26 5:10 4:38
3. Nicolas Ludovicy Coliege 16:07 1:02 93,59 5:16 4:43
4. Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov 16:25 1:20 91,88 5:21 4:48
5. Josip Vujanić OK Japetić 17:17 2:12 87,27 5:38 5:04
6. Jan Gobec OK Vihor 18:47 3:42 80,30 6:08 5:30
7. Filip Vujanić OK Japetić 19:18 4:13 78,15 6:18 5:39
8. Jura Kukec OK Vihor 20:17 5:12 74,36 6:37 5:56
9. Dražen Gadžić OK Kapela 20:27 5:22 73,76 6:40 5:59
10. Luka Filetin OK Kapela 20:30 5:25 73,58 6:41 6:00
11. Tomas Kavan KOS Tesla Brno 21:45 6:40 69,35 7:06 6:22
12. Domagoj Delimar OK Kapela 22:31 7:26 66,99 7:21 6:36
13. Jaka Piltaver OK Brežice 22:39 7:34 66,59 7:24 6:38
14. Ivor Jelić OK Kapela 25:15 10:10 59,74 8:15 7:24
15. Jan Karlik KOS Tesla Brno 26:02 10:57 57,94 8:30 7:38
16. Kristijan Verović OK Japetić 27:41 12:36 54,49 9:02 8:07
17. Bože Đipalo OK Bjelovar 28:13 13:08 53,46 9:13 8:16
18. Zdeněk Olexa Expres Czech T. 29:34 14:29 51,01 9:39 8:40
19. Miran Košćica OK Jelen 30:36 15:31 49,29 10:00 8:58
20. Ivan Šantek OK Varaždin 35:09 20:04 42,91 11:29 10:18
21. Roman Sladič Škofjeloški OK 41:51 26:46 36,04 13:40 12:16
22. Dario Malović OK Vihor 45:25 30:20 33,21 14:50 13:19
Tomislav Jurač OK Vihor mp
Andro Vladimir Štambuk OK Maksimir dns
Michal Šrubař SK Zabovresky B. dns

Ž21Duljina staze 2.550 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 2.800m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mirja Pavić OK Japetić 15:46 100,00 6:10 5:37
2. Iva Štambuk OK Maksimir 16:16 0:30 96,93 6:22 5:48
3. Lara Gantar OK Azimut 17:26 1:40 90,44 6:50 6:13
4. Antonija Orlić OK Bjelovar 17:58 2:12 87,76 7:02 6:25
5. Ana Beblek OK Jelen 19:02 3:16 82,84 7:27 6:47
6. Magali Rauw OLV Eifel 19:52 4:06 79,36 7:47 7:05
7. Liva Velkere Aluksne OK 20:32 4:46 76,79 8:03 7:20
8. Ines Kos OK Kapela 20:39 4:53 76,35 8:05 7:22
9. Olga Müller Zselici Tájfutók 21:06 5:20 74,72 8:16 7:32
10. Eliška Škodová 25:53 10:07 60,91 10:09 9:14
11. Petra Plevnik OK Bjelovar 28:38 12:52 55,06 11:13 10:13
12. Anke Schmiedeberg LG Ost 29:20 13:34 53,75 11:30 10:28
13. Lovorka Čaja OK Vihor 30:29 14:43 51,72 11:57 10:53
14. Nika Jurić OK Vihor 32:01 16:15 49,25 12:33 11:26
Nola Jandrečić OK Japetić dns

M65Duljina staze 1.480 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 1.630m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Marten Lindroos Kimito SF 10:56 100,00 7:23 6:42
2. Otto Venhauer OLC Union Vikt. 12:18 1:22 88,89 8:18 7:32
3. Vladimir John Expres Czech T. 12:22 1:26 88,41 8:21 7:35
4. Ralf Olander Kimito SF 13:40 2:44 80,00 9:14 8:23
5. Milan Turkalj OK Varaždin 15:35 4:39 70,16 10:31 9:33
6. Ivica Mesić OK Vihor 19:37 8:41 55,73 13:15 12:02
István Fluck PVM Pécs mp
György Pavlovics Zselici Tájfutók mp
Göran Eriksson Kimito SF dns

M55Duljina staze 2.110 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 2.310m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kari Lehto Turun Metsän. 14:17 100,00 6:46 6:10
2. Erich Göschl Naturfreunde W. 14:24 0:07 99,19 6:49 6:14
3. Dirk Hartmann SV Mietraching 14:32 0:15 98,28 6:53 6:17
4. Axel Biel Naturfreunde W. 14:52 0:35 96,08 7:02 6:26
5. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L 15:08 0:51 94,38 7:10 6:33
6. Jerzy Deptuła Energetyk Dych. 16:28 2:11 86,74 7:48 7:07
7. Dario Štambuk OK Ivan Merz 16:30 2:13 86,57 7:49 7:08
8. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK 16:52 2:35 84,68 7:59 7:18
9. Mile Mioković OK Kapela 17:07 2:50 83,45 8:06 7:24
10. Anne Heikoop OLifant 18:54 4:37 75,57 8:57 8:10
11. Zdeněk Blabla Expres Czech T. 21:25 7:08 66,69 10:09 9:16
12. Arnulf Wolfram Naturfreunde W. 22:42 8:25 62,92 10:45 9:49
13. Krešo Špoljar OK Kapela 23:53 9:36 59,80 11:19 10:20
14. Jiri Gawel Expres Czech T. 24:21 10:04 58,66 11:32 10:32
15. Laurent Compere O. Caennaise 26:38 12:21 53,63 12:37 11:31
16. Mladen Jelić OK Kapela 26:51 12:34 53,20 12:43 11:37
17. Robert Vuk OK Kapela 28:44 14:27 49,71 13:37 12:26
18. Predrag Labaš OK Varaždin 29:42 15:25 48,09 14:04 12:51
19. Rafael Sandalj OK Japetić 29:44 15:27 48,04 14:05 12:52
Karl Vervoort TROL Belgium mp
Thomas Elgood Chigwell dns
Marek Holik KOS Tesla Brno dns
Darko Merunka OK Maksimir dns

M45Duljina staze 2.570 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 2.845m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nils Schmiedeberg LG Ost 14:30 100,00 5:38 5:05
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 15:32 1:02 93,35 6:02 5:27
3. Boris Kastner Naturfreunde W. 15:47 1:17 91,87 6:08 5:32
4. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK 16:20 1:50 88,78 6:21 5:44
5. Alexander Vompe Omega Russia 16:32 2:02 87,70 6:25 5:48
6. Balázs Müller Zselici Tájfutók 16:35 2:05 87,44 6:27 5:49
7. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK 16:41 2:11 86,91 6:29 5:51
8. Tony Udris OK Varaždin 17:24 2:54 83,33 6:46 6:06
8. Zdenko Horjan OK Vihor 17:24 2:54 83,33 6:46 6:06
10. Roland Reisenberger O. Klosterneub. 17:30 3:00 82,86 6:48 6:09
11. Ivan Ivo Penić OK Kapela 18:57 4:27 76,52 7:22 6:39
12. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 19:59 5:29 72,56 7:46 7:01
13. Vlatko Tounec OK Kapela 20:09 5:39 71,96 7:50 7:04
14. Martin Waldhauser OK Jiskra N. B. 22:00 7:30 65,91 8:33 7:43
15. Domagoj Šantić OK Bjelovar 22:51 8:21 63,46 8:53 8:01
16. Péter Fodor Zselici Tájfutók 24:19 9:49 59,63 9:27 8:32
17. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 24:42 10:12 58,70 9:36 8:40
18. Milivoj Uroić OK Maksimir 25:57 11:27 55,88 10:05 9:07
19. Samuël Tonneau OLV Eifel 26:40 12:10 54,38 10:22 9:22
20. György Pavlovics Zselici Tájfutók 27:00 12:30 53,70 10:30 9:29
21. Zdravko Tonković OK Kapela 32:26 17:56 44,71 12:37 11:24
22. Emil Anadolac OK Varaždin 41:57 27:27 34,56 16:19 14:44
Damir Gobec OK Vihor mp

M35Duljina staze 2.680 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.980m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Franjo Budi OK Japetić 15:38 100,00 5:50 5:14
2. Vedran Bijelić OK Bjelovar 15:55 0:17 98,22 5:56 5:20
3. Juha Suntila Turun Metsän. 16:15 0:37 96,21 6:03 5:27
4. Krunoslav Canjuga OK Varaždin 16:54 1:16 92,50 6:18 5:40
5. Dale Lucas BAOC Bandits 17:12 1:34 90,89 6:25 5:46
6. Martins Sijats Aluksne OK 17:21 1:43 90,11 6:28 5:49
7. William Tonneau OLV Eifel 19:05 3:27 81,92 7:07 6:24
8. Ivan Bublić OK Kapela 19:18 3:40 81,00 7:12 6:28
9. Duje Rako OK Vihor 19:53 4:15 78,63 7:25 6:40
10. Branimir Pongrac OK Japetić 20:42 5:04 75,52 7:43 6:56
11. Marko Gamberger OK Vihor 21:59 6:21 71,11 8:12 7:22
12. Tomislav Meštrović OK Kapela 22:13 6:35 70,37 8:17 7:27
13. Nikola Tot OK Japetić 23:03 7:25 67,82 8:36 7:44
14. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 24:01 8:23 65,09 8:57 8:03
15. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 24:21 8:43 64,20 9:05 8:10
16. Siniša Lah OK Varaždin 25:28 9:50 61,39 9:30 8:32
17. Branko Ostajmer OK Vihor 30:03 14:25 52,02 11:12 10:05
Tomislav Vuk OK Vihor mp
Branimir Putniković OK Kapela dns
Goran Rihter OK Kapela dns
Petar Delić OK Maksimir dns

M20Duljina staze 3.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 25,   Ekvivalentna duljina 3.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Marko Jurač OK Vihor 23:18 100,00 7:36 6:49
Gabriel Šiljevinac OK Jelen mp

M16Duljina staze 2.140 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 2.340m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Filip Jancik KOB Sokol Pez. 11:34 100,00 5:24 4:56
2. Matej Balogh KOB Sokol Pez. 12:03 0:29 95,99 5:37 5:08
3. Tomas Syrovy KOB Sokol Pez. 12:06 0:32 95,59 5:39 5:10
4. Jakov Lesjak OK Japetić 15:13 3:39 76,01 7:06 6:30
5. Eli Valach KOB Sokol Pez. 15:16 3:42 75,76 7:08 6:31
6. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 15:17 3:43 75,68 7:08 6:31
7. Teo Mahović OK Japetić 16:19 4:45 70,89 7:37 6:58
8. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK 17:26 5:52 66,35 8:08 7:27
9. Vibor Strmečki OK Maksimir 18:12 6:38 63,55 8:30 7:46
10. Martin Meštrović OK Kapela 18:19 6:45 63,15 8:33 7:49
11. Dami Dojcar KOB Sokol Pez. 18:59 7:25 60,93 8:52 8:06
12. Borna Kuzmanić OK Japetić 19:13 7:39 60,19 8:58 8:12
13. Luky Kapusta KOB Sokol Pez. 20:01 8:27 57,79 9:21 8:33
14. Noa Kelc OK Jelen 20:15 8:41 57,12 9:27 8:39
15. Gabrijel Solenički OK Jelen 22:59 11:25 50,33 10:44 9:49
16. Marko Tanković OK Jelen 23:49 12:15 48,57 11:07 10:10
17. Matko Nikolić OK Vihor 24:34 13:00 47,08 11:28 10:29
18. Kaan Yelen OK Vihor 24:55 13:21 46,42 11:38 10:38
19. Petar Jurač OK Vihor 25:02 13:28 46,21 11:41 10:41
20. Karlo Lesjak OK Japetić 35:24 23:50 32,67 16:32 15:07
Patrick Milković OK Japetić mp

M12Duljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Danko Szabo KOB Sokol Pez. 13:41 100,00 8:39 7:54
2. Mario Lah OK Varaždin 17:42 4:01 77,31 11:12 10:13
3. Marin Tanković OK Jelen 20:06 6:25 68,08 12:43 11:37
4. Erik Tot OK Japetić 24:38 10:57 55,55 15:35 14:14
5. Filip Anadolac OK Varaždin 27:10 13:29 50,37 17:11 15:42
6. Jure Rako OK Vihor 36:18 22:37 37,70 22:58 20:58
Ante Radoš OK Vihor mp

Ž65Duljina staze 1.480 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 1.630m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Éva Mező PVM Pécs 15:38 100,00 10:33 9:35
2. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. 18:46 3:08 83,30 12:40 11:30
3. Vera Franc OK Kapela 24:00 8:22 65,14 16:12 14:43
4. Ursula Roslof Kimito SF 25:04 9:26 62,37 16:56 15:22
5. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 49:11 33:33 31,79 33:13 30:10
Željka Vendler Čepelak OK Maksimir dns

Ž55Duljina staze 1.730 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.880m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Betty De Meyer TROL Belgium 13:45 100,00 7:56 7:18
2. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK 14:03 0:18 97,86 8:07 7:28
3. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 21:11 7:26 64,91 12:14 11:16
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela 23:15 9:30 59,14 13:26 12:22
5. Karmen Holenda OK Varaždin 35:06 21:21 39,17 20:17 18:40
Branka Fabek OK Japetić mp

Ž45Duljina staze 2.110 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 2.310m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Barbara Kastner Naturfreunde W. 13:13 100,00 6:15 5:43
2. Christine Calvet Naturfreunde W. 15:42 2:29 84,18 7:26 6:47
3. Guni Palme O. Klosterneub. 18:02 4:49 73,29 8:32 7:48
4. Sabine Wolfram-Teischl Naturfreunde W. 18:04 4:51 73,15 8:33 7:49
5. Bojana Nikolić OK Vihor 18:13 5:00 72,55 8:38 7:53
6. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 18:52 5:39 70,05 8:56 8:10
7. Irena Waldhauserová OK Jiskra N. B. 19:13 6:00 68,78 9:06 8:19
8. Ana-Marija Pavić OK Vihor 20:47 7:34 63,59 9:50 8:59
9. Neda Gobec OK Vihor 21:03 7:50 62,79 9:58 9:06
10. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L 21:17 8:04 62,10 10:05 9:12
11. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. 21:22 8:09 61,86 10:07 9:14
12. Mirka Jakšić OK Maksimir 21:46 8:33 60,72 10:18 9:25
13. Ivana Kuzmanić OK Japetić 21:55 8:42 60,30 10:23 9:29
14. Karen OHara-Styles BAOC Bandits 22:24 9:11 59,00 10:36 9:41
15. Srebrenka Vuk OK Kapela 23:36 10:23 56,00 11:11 10:12
16. Maria Manova Omega Russia 23:42 10:29 55,77 11:13 10:15
17. Marija Gradečak Galović OK Kapela 23:57 10:44 55,18 11:21 10:22
18. Marija Schubert OK Varaždin 24:55 11:42 53,04 11:48 10:47
19. Sanja Penc OK Vihor 25:26 12:13 51,97 12:03 11:00
20. Davorka Srebačić OK Varaždin 25:56 12:43 50,96 12:17 11:13
21. Anita Radoš OK Vihor 28:02 14:49 47,15 13:17 12:08
22. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók 42:33 29:20 31,06 20:09 18:25
Mirjana Mandić OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 2.350 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.550m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dunja Riet, van de OK Maksimir 17:06 100,00 7:16 6:42
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 17:12 0:06 99,42 7:19 6:44
3. Sanda Berženji OK Kapela 17:19 0:13 98,75 7:22 6:47
4. Sonja Lesjak OK Japetić 17:24 0:18 98,28 7:24 6:49
5. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 17:42 0:36 96,61 7:31 6:56
6. Elaine OHara-Styles BAOC Bandits 18:19 1:13 93,36 7:47 7:10
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar 18:31 1:25 92,35 7:52 7:15
8. Ivana Horbec OK Vihor 20:15 3:09 84,44 8:37 7:56
9. Lana Gerjević OK Kapela 20:47 3:41 82,28 8:50 8:09
10. Višnja Dukić OK Kapela 21:35 4:29 79,23 9:11 8:27
11. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 22:22 5:16 76,45 9:31 8:46
12. Bernardica Stipić OK Vihor 23:37 6:31 72,41 10:02 9:15
13. Ines Jurač OK Vihor 24:16 7:10 70,47 10:19 9:30
14. Maja Kušt OK Vihor 26:16 9:10 65,10 11:10 10:18
15. Aleksandra Miličević OK Vihor 31:52 14:46 53,66 13:33 12:29
16. Ana Kovačić OK Vihor 37:02 19:56 46,17 15:45 14:31
Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. dns
Sandra Latinger OK Kapela dns
Ana Delić OK Jelen dns

Ž20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.550m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zuzka Kovacova KOB Sokol Pez. 12:41 100,00 5:23 4:58
2. Paula Pavlin OK Vihor 13:59 1:18 90,70 5:57 5:29
2. Júlia Müller Zselici Tájfutók 13:59 1:18 90,70 5:57 5:29
4. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 14:17 1:36 88,80 6:04 5:36
5. Jelena Lesjak OK Japetić 19:16 6:35 65,83 8:11 7:33
6. Ana Srebačić OK Varaždin 21:21 8:40 59,41 9:05 8:22
7. Marta Gojmerac OK Ivan Merz 21:35 8:54 58,76 9:11 8:27

Ž16Duljina staze 2.140 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.365m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Majda Vidaković OK Kapela 14:01 100,00 6:32 5:55
2. Paola Rako OK Vihor 15:35 1:34 89,95 7:16 6:35
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 16:37 2:36 84,35 7:45 7:01
4. Monika Pavić OK Vihor 17:15 3:14 81,26 8:03 7:17
5. Ivana Radoš OK Vihor 17:24 3:23 80,56 8:07 7:21
6. Melissa Drobić OK Kapela 18:40 4:39 75,09 8:43 7:53
7. Mirta Hodak OK Vihor 18:49 4:48 74,49 8:47 7:57
8. Sarolta Müller Zselici Tájfutók 19:42 5:41 71,15 9:12 8:19
9. Jelena Gojmerac OK Ivan Merz 20:07 6:06 69,68 9:24 8:30
10. Mare Gršković OK Kapela 21:54 7:53 64,00 10:14 9:15
11. Wanda Kovač OK Kapela 22:07 8:06 63,38 10:20 9:21
12. Nina Mioković OK Kapela 22:20 8:19 62,76 10:26 9:26
13. Ira Mareković OK Vihor 22:45 8:44 61,61 10:37 9:37
14. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 25:52 11:51 54,19 12:05 10:56
Petra Jurić OK Vihor ot

Ž12Duljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 10:23 100,00 6:34 6:00
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 12:28 2:05 83,29 7:53 7:12
3. Ana Budi OK Japetić 13:58 3:35 74,34 8:50 8:04
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar 15:26 5:03 67,28 9:46 8:55
5. Ema Jurač OK Vihor 22:06 11:43 46,98 13:59 12:46
6. Greta Kaniški OK Maksimir 26:53 16:30 38,62 17:00 15:32
7. Eva Šantek OK Varaždin 26:55 16:32 38,58 17:02 15:33
8. Ines Ostajmer OK Vihor 29:26 19:03 35,28 18:37 17:00
9. Vittoria Velimirović OK Maksimir 30:55 20:32 33,58 19:34 17:52
10. Beatrice Velimirović OK Maksimir 42:52 32:29 24,22 27:07 24:46
Sara Delić OK Jelen mp
Veronika Šantić OK Bjelovar mp

OtvorenaDuljina staze 2.570 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 2.845m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lucija Tot OK Japetić 39:06 100,00 15:12 13:44
2. Jure Janković 40:11 1:05 97,30 15:38 14:07
3. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK 47:56 8:50 81,57 18:39 16:50

PočetniciDuljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 1.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tiina Suntila Turun Metsän. 41:32 100,00 26:17 24:00
2. Roko Kaniški OK Maksimir 52:04 10:32 79,77 32:57 30:05
3. Sonja Ostajmer OK Vihor 57:03 15:31 72,80 36:06 32:58
Lucija Šantek OK Varaždin mp
Luka Tot OK Japetić mp
Gordan Borković dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5