zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – O-BrOČ 2021, 2. dan – Rezultati po stazama

M21 – M20Duljina staze 3.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 25

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21 15:05
2. Corentin Tonneau OLV Eifel M21 15:50 0:45
3. Nicolas Ludovicy Coliege M21 16:07 1:02
4. Štěpán Waldhauser OOB TJ Turnov M21 16:25 1:20
5. Josip Vujanić OK Japetić M21 17:17 2:12
6. Jan Gobec OK Vihor M21 18:47 3:42
7. Filip Vujanić OK Japetić M21 19:18 4:13
8. Jura Kukec OK Vihor M21 20:17 5:12
9. Dražen Gadžić OK Kapela M21 20:27 5:22
10. Luka Filetin OK Kapela M21 20:30 5:25
11. Tomas Kavan KOS Tesla Brno M21 21:45 6:40
12. Domagoj Delimar OK Kapela M21 22:31 7:26
13. Jaka Piltaver OK Brežice M21 22:39 7:34
14. Marko Jurač OK Vihor M20 23:18 8:13
15. Ivor Jelić OK Kapela M21 25:15 10:10
16. Jan Karlik KOS Tesla Brno M21 26:02 10:57
17. Kristijan Verović OK Japetić M21 27:41 12:36
18. Bože Đipalo OK Bjelovar M21 28:13 13:08
19. Zdeněk Olexa Expres Czech T. M21 29:34 14:29
20. Miran Košćica OK Jelen M21 30:36 15:31
21. Ivan Šantek OK Varaždin M21 35:09 20:04
22. Roman Sladič Škofjeloški OK M21 41:51 26:46
23. Dario Malović OK Vihor M21 45:25 30:20
Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 mp
Tomislav Jurač OK Vihor M21 mp
Michal Šrubař SK Zabovresky B. M21 dns
Andro Vladimir Štambuk OK Maksimir M21 dns

Ž21Duljina staze 2.550 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Mirja Pavić OK Japetić Ž21 15:46
2. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21 16:16 0:30
3. Lara Gantar OK Azimut Ž21 17:26 1:40
4. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 17:58 2:12
5. Ana Beblek OK Jelen Ž21 19:02 3:16
6. Magali Rauw OLV Eifel Ž21 19:52 4:06
7. Liva Velkere Aluksne OK Ž21 20:32 4:46
8. Ines Kos OK Kapela Ž21 20:39 4:53
9. Olga Müller Zselici Tájfutók Ž21 21:06 5:20
10. Eliška Škodová Ž21 25:53 10:07
11. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 28:38 12:52
12. Anke Schmiedeberg LG Ost Ž21 29:20 13:34
13. Lovorka Čaja OK Vihor Ž21 30:29 14:43
14. Nika Jurić OK Vihor Ž21 32:01 16:15
Nola Jandrečić OK Japetić Ž21 dns

M65 – Ž65Duljina staze 1.480 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Marten Lindroos Kimito SF M65 10:56
2. Otto Venhauer OLC Union Vikt. M65 12:18 1:22
3. Vladimir John Expres Czech T. M65 12:22 1:26
4. Ralf Olander Kimito SF M65 13:40 2:44
5. Milan Turkalj OK Varaždin M65 15:35 4:39
6. Éva Mező PVM Pécs Ž65 15:38 4:42
7. Dietlinde Venhauer OLC Union Vikt. Ž65 18:46 7:50
8. Ivica Mesić OK Vihor M65 19:37 8:41
9. Vera Franc OK Kapela Ž65 24:00 13:04
10. Ursula Roslof Kimito SF Ž65 25:04 14:08
11. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 49:11 38:15
István Fluck PVM Pécs M65 mp
György Pavlovics Zselici Tájfutók M65 mp
Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 dns
Göran Eriksson Kimito SF M65 dns

M55 – Ž45Duljina staze 2.110 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Barbara Kastner Naturfreunde W. Ž45 13:13
2. Kari Lehto Turun Metsän. M55 14:17 1:04
3. Erich Göschl Naturfreunde W. M55 14:24 1:11
4. Dirk Hartmann SV Mietraching M55 14:32 1:19
5. Axel Biel Naturfreunde W. M55 14:52 1:39
6. Rainer Eschlboeck Naturfreunde L M55 15:08 1:55
7. Christine Calvet Naturfreunde W. Ž45 15:42 2:29
8. Jerzy Deptuła Energetyk Dych. M55 16:28 3:15
9. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 16:30 3:17
10. Richard Zeiner-Gundersen Aker Brygge OK M55 16:52 3:39
11. Mile Mioković OK Kapela M55 17:07 3:54
12. Guni Palme O. Klosterneub. Ž45 18:02 4:49
13. Sabine Wolfram-Teischl Naturfreunde W. Ž45 18:04 4:51
14. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 18:13 5:00
15. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 18:52 5:39
16. Anne Heikoop OLifant M55 18:54 5:41
17. Irena Waldhauserová OK Jiskra N. B. Ž45 19:13 6:00
18. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž45 20:47 7:34
19. Neda Gobec OK Vihor Ž45 21:03 7:50
20. Gudrun Eschlboeck Naturfreunde L Ž45 21:17 8:04
21. Renate Biel-Pretting Naturfreunde W. Ž45 21:22 8:09
22. Zdeněk Blabla Expres Czech T. M55 21:25 8:12
23. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 21:46 8:33
24. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 21:55 8:42
25. Karen OHara-Styles BAOC Bandits Ž45 22:24 9:11
26. Arnulf Wolfram Naturfreunde W. M55 22:42 9:29
27. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 23:36 10:23
28. Maria Manova Omega Russia Ž45 23:42 10:29
29. Krešo Špoljar OK Kapela M55 23:53 10:40
30. Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 23:57 10:44
31. Jiri Gawel Expres Czech T. M55 24:21 11:08
32. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 24:55 11:42
33. Sanja Penc OK Vihor Ž45 25:26 12:13
34. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 25:56 12:43
35. Laurent Compere O. Caennaise M55 26:38 13:25
36. Mladen Jelić OK Kapela M55 26:51 13:38
37. Anita Radoš OK Vihor Ž45 28:02 14:49
38. Robert Vuk OK Kapela M55 28:44 15:31
39. Predrag Labaš OK Varaždin M55 29:42 16:29
40. Rafael Sandalj OK Japetić M55 29:44 16:31
41. Andrea Pavlovicsné Tomisa Zselici Tájfutók Ž45 42:33 29:20
Karl Vervoort TROL Belgium M55 mp
Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 dns
Marek Holik KOS Tesla Brno M55 dns
Thomas Elgood Chigwell M55 dns
Darko Merunka OK Maksimir M55 dns

M45 – OtvorenaDuljina staze 2.570 m,   Uspon 55 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nils Schmiedeberg LG Ost M45 14:30
2. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 15:32 1:02
3. Boris Kastner Naturfreunde W. M45 15:47 1:17
4. Gábor Pavlovics Pécsi Vas. SK M45 16:20 1:50
5. Alexander Vompe Omega Russia M45 16:32 2:02
6. Balázs Müller Zselici Tájfutók M45 16:35 2:05
7. Gábor Pataki Pécsi Vas. SK M45 16:41 2:11
8. Zdenko Horjan OK Vihor M45 17:24 2:54
8. Tony Udris OK Varaždin M45 17:24 2:54
10. Roland Reisenberger O. Klosterneub. M45 17:30 3:00
11. Ivan Ivo Penić OK Kapela M45 18:57 4:27
12. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 19:59 5:29
13. Vlatko Tounec OK Kapela M45 20:09 5:39
14. Martin Waldhauser OK Jiskra N. B. M45 22:00 7:30
15. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 22:51 8:21
16. Péter Fodor Zselici Tájfutók M45 24:19 9:49
17. Gerrit Riet, van de OK Maksimir M45 24:42 10:12
18. Milivoj Uroić OK Maksimir M45 25:57 11:27
19. Samuël Tonneau OLV Eifel M45 26:40 12:10
20. György Pavlovics Zselici Tájfutók M45 27:00 12:30
21. Zdravko Tonković OK Kapela M45 32:26 17:56
22. Lucija Tot OK Japetić Otvorena 39:06 24:36
23. Jure Janković Otvorena 40:11 25:41
24. Emil Anadolac OK Varaždin M45 41:57 27:27
25. Andrea Kozsuch Pécsi Vas. SK Otvorena 47:56 33:26
Damir Gobec OK Vihor M45 mp

M35Duljina staze 2.680 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Franjo Budi OK Japetić M35 15:38
2. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 15:55 0:17
3. Juha Suntila Turun Metsän. M35 16:15 0:37
4. Krunoslav Canjuga OK Varaždin M35 16:54 1:16
5. Dale Lucas BAOC Bandits M35 17:12 1:34
6. Martins Sijats Aluksne OK M35 17:21 1:43
7. William Tonneau OLV Eifel M35 19:05 3:27
8. Ivan Bublić OK Kapela M35 19:18 3:40
9. Duje Rako OK Vihor M35 19:53 4:15
10. Branimir Pongrac OK Japetić M35 20:42 5:04
11. Marko Gamberger OK Vihor M35 21:59 6:21
12. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 22:13 6:35
13. Nikola Tot OK Japetić M35 23:03 7:25
14. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M35 24:01 8:23
15. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 24:21 8:43
16. Siniša Lah OK Varaždin M35 25:28 9:50
17. Branko Ostajmer OK Vihor M35 30:03 14:25
Tomislav Vuk OK Vihor M35 mp
Petar Delić OK Maksimir M35 dns
Goran Rihter OK Kapela M35 dns
Branimir Putniković OK Kapela M35 dns

M16Duljina staze 2.140 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Filip Jancik KOB Sokol Pez. M16 11:34
2. Matej Balogh KOB Sokol Pez. M16 12:03 0:29
3. Tomas Syrovy KOB Sokol Pez. M16 12:06 0:32
4. Jakov Lesjak OK Japetić M16 15:13 3:39
5. Eli Valach KOB Sokol Pez. M16 15:16 3:42
6. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 15:17 3:43
7. Teo Mahović OK Japetić M16 16:19 4:45
8. Mátyás Pavlovics Pécsi Vas. SK M16 17:26 5:52
9. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 18:12 6:38
10. Martin Meštrović OK Kapela M16 18:19 6:45
11. Dami Dojcar KOB Sokol Pez. M16 18:59 7:25
12. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 19:13 7:39
13. Luky Kapusta KOB Sokol Pez. M16 20:01 8:27
14. Noa Kelc OK Jelen M16 20:15 8:41
15. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 22:59 11:25
16. Marko Tanković OK Jelen M16 23:49 12:15
17. Matko Nikolić OK Vihor M16 24:34 13:00
18. Kaan Yelen OK Vihor M16 24:55 13:21
19. Petar Jurač OK Vihor M16 25:02 13:28
20. Karlo Lesjak OK Japetić M16 35:24 23:50
Patrick Milković OK Japetić M16 mp

M12 – Ž12 – PočetnicDuljina staze 1.580 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Jelen Ž12 10:23
2. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 12:28 2:05
3. Danko Szabo KOB Sokol Pez. M12 13:41 3:18
4. Ana Budi OK Japetić Ž12 13:58 3:35
5. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 15:26 5:03
6. Mario Lah OK Varaždin M12 17:42 7:19
7. Marin Tanković OK Jelen M12 20:06 9:43
8. Ema Jurač OK Vihor Ž12 22:06 11:43
9. Erik Tot OK Japetić M12 24:38 14:15
10. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 26:53 16:30
11. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 26:55 16:32
12. Filip Anadolac OK Varaždin M12 27:10 16:47
13. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 29:26 19:03
14. Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 30:55 20:32
15. Jure Rako OK Vihor M12 36:18 25:55
16. Tiina Suntila Turun Metsän. Početnici 41:32 31:09
17. Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 42:52 32:29
18. Roko Kaniški OK Maksimir Početnici 52:04 41:41
19. Sonja Ostajmer OK Vihor Početnici 57:03 46:40
Sara Delić OK Jelen Ž12 mp
Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 mp
Ante Radoš OK Vihor M12 mp
Lucija Šantek OK Varaždin Početnici mp
Luka Tot OK Japetić Početnici mp
Gordan Borković Početnici dns

Ž55Duljina staze 1.730 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Betty De Meyer TROL Belgium Ž55 13:45
2. Trine Marit Justad Raaen Aker Brygge OK Ž55 14:03 0:18
3. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 21:11 7:26
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 23:15 9:30
5. Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 35:06 21:21
Branka Fabek OK Japetić Ž55 mp

Ž35 – Ž20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zuzka Kovacova KOB Sokol Pez. Ž20 12:41
2. Júlia Müller Zselici Tájfutók Ž20 13:59 1:18
2. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 13:59 1:18
4. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 14:17 1:36
5. Dunja Riet, van de OK Maksimir Ž35 17:06 4:25
6. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 17:12 4:31
7. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 17:19 4:38
8. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 17:24 4:43
9. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 17:42 5:01
10. Elaine OHara-Styles BAOC Bandits Ž35 18:19 5:38
11. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 18:31 5:50
12. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 19:16 6:35
13. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 20:15 7:34
14. Lana Gerjević OK Kapela Ž35 20:47 8:06
15. Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 21:21 8:40
16. Višnja Dukić OK Kapela Ž35 21:35 8:54
16. Marta Gojmerac OK Ivan Merz Ž20 21:35 8:54
18. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 22:22 9:41
19. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 23:37 10:56
20. Ines Jurač OK Vihor Ž35 24:16 11:35
21. Maja Kušt OK Vihor Ž35 26:16 13:35
22. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž35 31:52 19:11
23. Ana Kovačić OK Vihor Ž35 37:02 24:21
Kamila Mesiarkinova SK Zabovresky B. Ž35 dns
Ana Delić OK Jelen Ž35 dns
Sandra Latinger OK Kapela Ž35 dns

Ž16Duljina staze 2.140 m,   Uspon 45 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 14:01
2. Paola Rako OK Vihor Ž16 15:35 1:34
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 16:37 2:36
4. Monika Pavić OK Vihor Ž16 17:15 3:14
5. Ivana Radoš OK Vihor Ž16 17:24 3:23
6. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 18:40 4:39
7. Mirta Hodak OK Vihor Ž16 18:49 4:48
8. Sarolta Müller Zselici Tájfutók Ž16 19:42 5:41
9. Jelena Gojmerac OK Ivan Merz Ž16 20:07 6:06
10. Mare Gršković OK Kapela Ž16 21:54 7:53
11. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 22:07 8:06
12. Nina Mioković OK Kapela Ž16 22:20 8:19
13. Ira Mareković OK Vihor Ž16 22:45 8:44
14. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 25:52 11:51
Petra Jurić OK Vihor Ž16 ot