zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Kup Oriona 2021 – Statistika

M21ADuljina staze 6.110 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 25,   Ekvivalentna duljina 6.110m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lobel Horvat OK Maksimir 48:47 100,00 7:59 7:59
2. Luka Filetin OK Kapela 54:50 6:03 88,97 8:58 8:58
3. Josip Vujanić OK Japetić 56:48 8:01 85,89 9:17 9:17
4. Miran Košćica OK Jelen 57:10 8:23 85,34 9:21 9:21
5. Tomislav Varnica OK Vihor 70:41 21:54 69,02 11:34 11:34
6. Filip Vujanić OK Japetić 72:46 23:59 67,04 11:54 11:54
7. Ivor Majnarić OK Japetić 74:32 25:45 65,45 12:11 12:11
8. Domagoj Delimar OK Kapela 110:27 61:40 44,17 18:04 18:04
Damir Miljković OK Jelen mp

Ž21ADuljina staze 4.130 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 4.130m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vinka Vukmanović OK Kapela 48:41 100,00 11:47 11:47
2. Lea Katarina Gobec OK Vihor 64:56 16:15 74,97 15:43 15:43
3. Kristina Marković OK Japetić 105:53 57:12 45,98 25:38 25:38
4. Ines Kos OK Kapela 106:19 57:38 45,79 25:44 25:44
Antonija Orlić OK Bjelovar dnf
Iva Štambuk OK Maksimir dns
Mirja Pavić OK Japetić dns

M70Duljina staze 1.610 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 1.610m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Belaj OK Bjelovar 26:38 100,00 16:32 16:32
2. Milan Turkalj OK Varaždin 38:48 12:10 68,64 24:05 24:05
3. Željko Ulip OK Maksimir 40:45 14:07 65,36 25:18 25:18

M65Duljina staze 2.180 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.180m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 36:21 100,00 16:40 16:40
2. Tomislav Pavić OK Vihor 65:13 28:52 55,74 29:54 29:54
3. Ivica Mesić OK Vihor 69:17 32:56 52,47 31:46 31:46

M55Duljina staze 2.790 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.790m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 31:07 100,00 11:09 11:09
2. Saša Horvat OK Maksimir 34:01 2:54 91,47 12:11 12:11
3. Darko Merunka OK Maksimir 38:02 6:55 81,81 13:37 13:37
4. Gerrit Riet, van de OK Maksimir 41:35 10:28 74,83 14:54 14:54
5. Krešo Špoljar OK Kapela 41:37 10:30 74,77 14:54 14:54
6. Mile Mioković OK Kapela 42:24 11:17 73,39 15:11 15:11
7. Karlo Gobec OK Vihor 47:28 16:21 65,55 17:00 17:00
8. Nenad Lovrec OK Vihor 49:59 18:52 62,25 17:54 17:54
9. Petar Strmečki OK Maksimir 51:49 20:42 60,05 18:34 18:34
10. Milan Radočaj OK Bjelovar 61:56 30:49 50,24 22:11 22:11
11. Predrag Labaš OK Varaždin 66:13 35:06 46,99 23:44 23:44
12. Mladen Jelić OK Kapela 77:34 46:27 40,12 27:48 27:48
13. Damir Ćurić OK Kapela 78:48 47:41 39,49 28:14 28:14
14. Josip Matijašić OK Vihor 79:11 48:04 39,30 28:22 28:22
15. Ivo Lukačić 88:28 57:21 35,17 31:42 31:42
Zdravko Crnković OK Vihor disq
Darko Raškaj OK Kapela dns

M45Duljina staze 3.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 3.680m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 35:16 100,00 9:35 9:35
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje 43:42 8:26 80,70 11:52 11:52
3. Zdenko Horjan OK Vihor 44:19 9:03 79,58 12:02 12:02
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 45:23 10:07 77,71 12:19 12:19
5. Mladen Vukmanović OK Kapela 49:21 14:05 71,46 13:24 13:24
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela 52:16 17:00 67,47 14:12 14:12
7. Milivoj Uroić OK Maksimir 55:47 20:31 63,22 15:09 15:09
8. Mario Nimac OK Kapela 60:31 25:15 58,28 16:26 16:26
9. Hrvoje Dasović OK Kapela 64:06 28:50 55,02 17:25 17:25
10. Domagoj Šantić OK Bjelovar 66:32 31:16 53,01 18:04 18:04
11. Siniša Mareković OK Vihor 77:19 42:03 45,61 21:00 21:00
12. Aljoša Parotat OK Kapela 106:41 71:25 33,06 28:59 28:59
13. Damir Hercigonja OK Kapela 110:37 75:21 31,88 30:03 30:03
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz mp
Zdravko Šaflin OK Jelen dnf
Vladimir Tkalec OK Međimurje dns
Bojan Vukelić OK Maksimir dns
Marijan Bogović OK Jelen dns

M35Duljina staze 4.410 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 4.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lino Legac OK Japetić 33:58 100,00 7:42 7:42
2. Petar Delić OK Maksimir 37:51 3:53 89,74 8:34 8:34
3. Branimir Pongrac OK Japetić 40:02 6:04 84,85 9:04 9:04
4. Franjo Budi OK Japetić 44:02 10:04 77,14 9:59 9:59
5. Goran Vodopija OK Kapela 44:58 11:00 75,54 10:11 10:11
6. Ivan Bublić OK Kapela 58:05 24:07 58,48 13:10 13:10
7. Tomislav Vuk OK Vihor 58:42 24:44 57,86 13:18 13:18
8. Tomislav Meštrović OK Kapela 67:11 33:13 50,56 15:14 15:14
9. Dalibor Stankovski OK Jelen 68:04 34:06 49,90 15:26 15:26
10. Zdravko Novosel OK Jelen 68:10 34:12 49,83 15:27 15:27
11. Ivan Gverić OK Kapela 68:48 34:50 49,37 15:36 15:36
12. Luka Kosić OK Japetić 70:09 36:11 48,42 15:54 15:54
13. Damir Tubin OK Jelen 71:43 37:45 47,36 16:15 16:15

M21BDuljina staze 2.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivor Jelić OK Kapela 31:22 100,00 10:48 10:48
2. Dominik Klasić OK Maksimir 32:56 1:34 95,24 11:21 11:21
3. Matija Kučinac OK Vihor 34:51 3:29 90,00 12:01 12:01
4. Branimir Putniković OK Kapela 41:00 9:38 76,50 14:08 14:08
5. Andrija Golubić OK Međimurje 42:50 11:28 73,23 14:46 14:46
6. Ante Balić OK Kapela 46:14 14:52 67,84 15:56 15:56
7. Timo Vilim Gobec OK Vihor 53:00 21:38 59,18 18:16 18:16
8. Kristijan Verović OK Japetić 53:34 22:12 58,56 18:28 18:28
9. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 53:48 22:26 58,30 18:33 18:33
10. Dario Vodopija OK Kapela 58:44 27:22 53,41 20:15 20:15
11. Tomislav Jurač OK Vihor 60:03 28:41 52,23 20:42 20:42
12. Zdravko Tonković OK Kapela 67:28 36:06 46,49 23:15 23:15
13. Bernard Ivezić OK Vihor 74:25 43:03 42,15 25:39 25:39
14. Zoran Ćorić OK Vihor 88:00 56:38 35,64 30:20 30:20
15. Alen Vodopijevec OK Vihor 90:28 59:06 34,67 31:11 31:11
16. Dario Malović OK Vihor 100:07 68:45 31,33 34:31 34:31
17. Valter Sučić OK Vihor 114:23 83:01 27,42 39:26 39:26
Rafael Sandalj OK Japetić ot
Branko Ostajmer OK Vihor dnf
Vid Kodba OK Vihor disq
Emil Anadolac OK Varaždin dns

M20Duljina staze 3.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 3.680m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 29:52 100,00 8:06 8:06
2. Marko Jurač OK Vihor 33:59 4:07 87,89 9:14 9:14
3. Noa Kolarek OK Vihor 37:54 8:02 78,80 10:17 10:17
4. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 62:44 32:52 47,61 17:02 17:02

M16Duljina staze 2.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Patrick Milković OK Japetić 36:45 100,00 12:40 12:40
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 40:45 4:00 90,18 14:03 14:03
3. Jakov Lesjak OK Japetić 43:12 6:27 85,07 14:53 14:53
4. Noa Kelc OK Jelen 44:50 8:05 81,97 15:27 15:27
5. Petar Jurač OK Vihor 81:20 44:35 45,18 28:02 28:02
Juraj Vukelić OK Maksimir dns

M14Duljina staze 1.820 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martin Meštrović OK Kapela 23:47 100,00 13:04 13:04
2. Karlo Lesjak OK Japetić 24:26 0:39 97,34 13:25 13:25
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 26:20 2:33 90,32 14:28 14:28
4. Matko Nikolić OK Vihor 29:46 5:59 79,90 16:21 16:21
5. Teo Mahović OK Japetić 30:43 6:56 77,43 16:52 16:52
6. Gabrijel Solenički OK Jelen 32:44 8:57 72,66 17:59 17:59
7. Luka Sučić OK Vihor 72:03 48:16 33,01 39:35 39:35
8. Adam Anadolac OK Varaždin 74:22 50:35 31,98 40:51 40:51

M12Duljina staze 1.520 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.520m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 32:53 100,00 21:38 21:38
2. Teo Mance OK Vihor 39:14 6:21 83,81 25:48 25:48
3. Mario Lah OK Varaždin 48:02 15:09 68,46 31:36 31:36
4. Ivan Petravić OK Japetić 49:20 16:27 66,66 32:27 32:27
5. Marin Tanković OK Jelen 52:33 19:40 62,58 34:34 34:34
6. Lovro Berečki OK Japetić 58:23 25:30 56,32 38:24 38:24
7. Filip Anadolac OK Varaždin 71:30 38:37 45,99 47:02 47:02
8. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 80:28 47:35 40,87 52:56 52:56
Dorijan Tubin OK Jelen dns

Ž65Duljina staze 1.610 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 1.610m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 45:52 100,00 28:29 28:29
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor dns

Ž55Duljina staze 2.180 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.180m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 36:10 100,00 16:35 16:35
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 39:53 3:43 90,68 18:17 18:17
3. Branka Fabek OK Japetić 41:47 5:37 86,56 19:10 19:10
4. Sanja Radočaj OK Bjelovar 46:00 9:50 78,62 21:06 21:06
5. Teodora Kučinac OK Vihor 53:13 17:03 67,96 24:24 24:24
6. Emilija Ebenspanger OK Kapela 64:28 28:18 56,10 29:34 29:34

Ž45Duljina staze 2.530 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 2.530m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Miljković OK Vihor 36:38 100,00 14:28 14:28
2. Mirjana Horvat OK Maksimir 46:41 10:03 78,47 18:27 18:27
3. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 49:51 13:13 73,49 19:42 19:42
4. Srebrenka Vuk OK Kapela 50:10 13:32 73,02 19:49 19:49
5. Ivana Gobec OK Vihor 54:55 18:17 66,71 21:42 21:42
6. Nataša Kolarek OK Vihor 57:12 20:34 64,04 22:36 22:36
7. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 58:55 22:17 62,18 23:17 23:17
8. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 60:06 23:28 60,95 23:45 23:45
9. Željka Gajdek OK Jelen 62:49 26:11 58,32 24:49 24:49
10. Bojana Nikolić OK Vihor 64:43 28:05 56,61 25:34 25:34
11. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 70:35 33:57 51,90 27:53 27:53
12. Mirka Jakšić OK Maksimir 77:29 40:51 47,28 30:37 30:37
13. Evelyn Kraintz OK Maksimir 81:33 44:55 44,92 32:13 32:13
Marija Schubert OK Varaždin mp
Darinka Lovrec OK Vihor mp
Marija Gradečak Galović OK Kapela mp
Gabrijela Baburek OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 2.730 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dunja Riet, van de OK Maksimir 31:10 100,00 11:24 11:24
2. Sonja Lesjak OK Japetić 33:03 1:53 94,30 12:06 12:06
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 35:32 4:22 87,71 13:00 13:00
4. Željka Fištrek OK Kapela 36:28 5:18 85,47 13:21 13:21
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 39:20 8:10 79,24 14:24 14:24
6. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 42:16 11:06 73,74 15:28 15:28
7. Sabina Seražin Korper OK Jelen 42:41 11:31 73,02 15:38 15:38
8. Fabiana Cini OK Maksimir 43:12 12:02 72,15 15:49 15:49
9. Sanda Berženji OK Kapela 45:09 13:59 69,03 16:32 16:32
10. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 45:53 14:43 67,93 16:48 16:48
11. Ivana Horbec OK Vihor 48:47 17:37 63,89 17:52 17:52
12. Antea Popović OK Kapela 54:20 23:10 57,36 19:54 19:54
13. Bernardica Stipić OK Vihor 58:10 27:00 53,58 21:18 21:18
14. Maja Kušt OK Vihor 61:55 30:45 50,34 22:40 22:40
15. Sanja Krš OK Vihor 65:57 34:47 47,26 24:09 24:09
16. Iva Tatić OK Vihor 70:44 39:34 44,06 25:54 25:54
17. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 71:21 40:11 43,68 26:08 26:08
Tanja Potrebica OK Varaždin dnf
Daniela Popović Budi OK Japetić dns

Ž21BDuljina staze 2.540 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 2.540m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovorka Čaja OK Vihor 40:04 100,00 15:46 15:46
2. Ines Jurač OK Vihor 40:57 0:53 97,84 16:07 16:07
3. Lana Gerjević OK Kapela 42:10 2:06 95,02 16:36 16:36
4. Ines Mance OK Vihor 43:39 3:35 91,79 17:11 17:11
5. Suzana Stanić OK Kapela 45:32 5:28 87,99 17:55 17:55
6. Mia Lovrec OK Vihor 47:38 7:34 84,11 18:45 18:45
7. Ana Kovačić OK Vihor 57:17 17:13 69,94 22:33 22:33
8. Andrea Hribar OK Vihor 62:51 22:47 63,75 24:44 24:44
9. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 64:00 23:56 62,60 25:11 25:11
10. Petra Plevnik OK Bjelovar 65:33 25:29 61,12 25:48 25:48
11. Željka Ilijašev OK Kapela 65:49 25:45 60,88 25:54 25:54
12. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 68:21 28:17 58,62 26:54 26:54
13. Iva Žulić OK Vihor 81:58 41:54 48,88 32:16 32:16
14. Ivana Žitnik OK Kapela 97:52 57:48 40,94 38:31 38:31
15. Melita Sučić OK Vihor 111:50 71:46 35,83 44:01 44:01
Ivana Stankovski OK Kapela mp
Nataša Preis-Bedenik OK Kapela mp
Nika Jurić OK Vihor mp
Ana-Marija Pavić OK Vihor dnf
Iva Stipeljković OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 2.730 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.730m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 27:18 100,00 10:00 10:00
2. Paula Pavlin OK Vihor 35:09 7:51 77,67 12:52 12:52

Ž16Duljina staze 2.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.680m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor 43:09 100,00 16:06 16:06
2. Majda Vidaković OK Kapela 43:21 0:12 99,54 16:10 16:10
3. Ema Potrebica OK Varaždin 45:28 2:19 94,90 16:57 16:57
4. Ira Mareković OK Vihor 47:11 4:02 91,45 17:36 17:36
5. Jana Cvjetko OK Japetić 53:25 10:16 80,78 19:55 19:55
6. Wanda Kovač OK Kapela 55:42 12:33 77,47 20:47 20:47
7. Marta Nikolić OK Vihor 75:09 32:00 57,42 28:02 28:02
8. Petra Dasović OK Kapela 79:11 36:02 54,49 29:32 29:32
Dora Vukelić OK Maksimir dns
Mirta Hodak OK Vihor dns

Ž14Duljina staze 1.820 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.820m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Monika Pavić OK Vihor 26:18 100,00 14:27 14:27
2. Petra Jurić OK Vihor 45:38 19:20 57,63 25:04 25:04
3. Lucija Hercigonja OK Kapela 57:28 31:10 45,77 31:34 31:34

Ž12Duljina staze 1.520 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.520m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 15:10 100,00 9:58 9:58
2. Ema Juričan OK Varaždin 19:12 4:02 78,99 12:37 12:37
3. Luna Bajrektarević OK Vihor 20:29 5:19 74,04 13:28 13:28
4. Eva Šantek OK Varaždin 23:00 7:50 65,94 15:07 15:07
5. Sara Delić OK Jelen 23:27 8:17 64,68 15:25 15:25
6. Gloria Šantić OK Bjelovar 25:00 9:50 60,67 16:26 16:26
7. Veronika Šantić OK Bjelovar 29:19 14:09 51,73 19:17 19:17
8. Viktoria Šantić OK Bjelovar 35:22 20:12 42,88 23:16 23:16
9. Ines Ostajmer OK Vihor 38:33 23:23 39,34 25:21 25:21
10. Ema Jurač OK Vihor 57:58 42:48 26,16 38:08 38:08
Beatrice Velimirović OK Maksimir dns
Ana Budi OK Japetić dns
Vittoria Velimirović OK Maksimir dns

OtvorenaDuljina staze 2.680 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.680m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luka Tot OK Japetić 66:44 100,00 24:54 24:54
2. Erik Tot OK Japetić 70:45 4:01 94,32 26:23 26:23
3. Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir 77:59 11:15 85,57 29:05 29:05
4. Martin Krešan 87:50 21:06 75,98 32:46 32:46
5. Tina Šojat OK Vihor 88:05 21:21 75,76 32:52 32:52
6. Vjeko Vrkić 89:48 23:04 74,31 33:30 33:30
7. Anja Soldić 91:55 25:11 72,60 34:17 34:17
Frane Marković OK Japetić dnf
Leona Biki dnf
Mirjana Jurić OK Vihor dnf
Josip Stipeljković OK Vihor dns

PočetniciDuljina staze 1.520 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 1.520m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 23:16 100,00 15:18 15:18
2. Leon Itty 34:13 10:57 68,00 22:30 22:30
3. Ana Dasović OK Kapela 34:15 10:59 67,93 22:31 22:31
4. Nika Juričan OK Varaždin 46:41 23:25 49,84 30:42 30:42
Martin Vukmanović OK Kapela dns
Sonja Ostajmer OK Vihor dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5