zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 44. Ačkov kup – Statistika

M21ADuljina staze 10.200 m,   Uspon 500 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 12.700m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Razum OK Japetić 75:25 100,00 7:23 5:56
2. Lobel Horvat OK Maksimir 88:07 12:42 85,59 8:38 6:56
3. Josip Vujanić OK Japetić 95:26 20:01 79,03 9:21 7:30
4. Luka Filetin OK Kapela 98:54 23:29 76,26 9:41 7:47
5. Filip Vujanić OK Japetić 114:56 39:31 65,62 11:16 9:02
6. Damir Miljković OK Jelen 123:36 48:11 61,02 12:07 9:43
7. Dražen Gadžić OK Kapela 143:42 68:17 52,48 14:05 11:18
8. Domagoj Delimar OK Kapela 155:12 79:47 48,59 15:12 12:13
Miran Košćica OK Jelen dns

Ž21ADuljina staze 6.400 m,   Uspon 310 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 7.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Iva Štambuk OK Maksimir 75:01 100,00 11:43 9:26
2. Vinka Vukmanović OK Kapela 75:17 0:16 99,65 11:45 9:28
3. Olga Jerković Perić OK Kapela 84:59 9:58 88,27 13:16 10:41
4. Antonija Orlić OK Bjelovar 91:00 15:59 82,44 14:13 11:26
5. Ana Beblek OK Jelen 97:55 22:54 76,61 15:17 12:18
6. Ines Kos OK Kapela 103:22 28:21 72,57 16:09 13:00
7. Iva Lovrec OK Vihor 106:11 31:10 70,65 16:35 13:21
Mirja Pavić OK Japetić dns
Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK dns

M70Duljina staze 2.500 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Milan Turkalj OK Varaždin 56:32 100,00 22:36 18:50
2. Željko Ulip OK Maksimir 61:25 4:53 92,05 24:34 20:28

M65Duljina staze 2.500 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 42:16 100,00 16:54 14:05
2. Ivica Mesić OK Vihor 53:11 10:55 79,47 21:16 17:43
3. Tomislav Pavić OK Vihor 72:43 30:27 58,13 29:05 24:14

M55Duljina staze 4.900 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 6.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 57:49 100,00 11:47 9:38
2. Mile Mioković OK Kapela 60:39 2:50 95,33 12:22 10:06
3. Karlo Gobec OK Vihor 71:04 13:15 81,36 14:30 11:50
4. Darko Merunka OK Maksimir 75:10 17:21 76,92 15:20 12:31
5. Petar Strmečki OK Maksimir 79:38 21:49 72,60 16:15 13:16
6. Krešo Špoljar OK Kapela 79:59 22:10 72,29 16:19 13:19
7. Mile Boban OK Ivan Merz 87:29 29:40 66,09 17:51 14:34
8. Nenad Lovrec OK Vihor 92:53 35:04 62,25 18:57 15:28
9. Mladen Jelić OK Kapela 93:36 35:47 61,77 19:06 15:36
10. Zdravko Crnković OK Vihor 98:33 40:44 58,67 20:06 16:25
11. Ivo Lukačić 107:45 49:56 53,66 21:59 17:57
12. Nenad Mihaljević OK Vihor 149:44 91:55 38,61 30:33 24:57
Predrag Labaš OK Varaždin mp
Saša Horvat OK Maksimir dns
Darko Raškaj OK Kapela dns

M45Duljina staze 6.200 m,   Uspon 285 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 7.625m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 61:05 100,00 9:51 8:00
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje 65:08 4:03 93,78 10:30 8:32
3. Zdenko Horjan OK Vihor 68:59 7:54 88,55 11:07 9:02
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 75:15 14:10 81,17 12:08 9:52
5. Bojan Vukelić OK Maksimir 78:46 17:41 77,55 12:42 10:19
5. Marijan Bogović OK Jelen 78:46 17:41 77,55 12:42 10:19
7. Mladen Vukmanović OK Kapela 80:08 19:03 76,23 12:55 10:30
8. Ivan Ivo Penić OK Kapela 84:27 23:22 72,33 13:37 11:04
9. Domagoj Pavlin OK Vihor 89:32 28:27 68,22 14:26 11:44
10. Vlatko Tounec OK Kapela 92:25 31:20 66,10 14:54 12:07
11. Domagoj Šantić OK Bjelovar 94:51 33:46 64,40 15:17 12:26
12. Damir Hercigonja OK Kapela 107:25 46:20 56,87 17:19 14:05
13. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 122:03 60:58 50,05 19:41 16:00
14. Zdravko Šaflin OK Jelen 131:17 70:12 46,53 21:10 17:13
Igor Dorotić OK Vihor dns
Ivo Tišljar OK Orion dns

M35Duljina staze 7.000 m,   Uspon 350 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 8.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Delić OK Maksimir 62:45 100,00 8:57 7:10
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 84:37 21:52 74,16 12:05 9:40
3. Ivan Gverić OK Kapela 87:08 24:23 72,02 12:26 9:57
4. Fausto Ferreira OK Kapela 87:29 24:44 71,73 12:29 9:59
5. Duje Rako OK Vihor 95:30 32:45 65,71 13:38 10:54
6. Ivan Bublić OK Kapela 96:07 33:22 65,29 13:43 10:59
7. Nikola Tot OK Japetić 97:30 34:45 64,36 13:55 11:08
8. Zdravko Novosel OK Jelen 99:25 36:40 63,12 14:12 11:21
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 100:31 37:46 62,43 14:21 11:29
10. Damir Tubin OK Jelen 104:52 42:07 59,84 14:58 11:59
11. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 117:09 54:24 53,56 16:44 13:23
Branimir Pongrac OK Japetić mp
Luka Kosić OK Japetić mp
Daniel Fabijanić OK Jelen dns
Lino Legac OK Japetić dns

M21BDuljina staze 4.300 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 5.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dominik Klasić OK Maksimir 42:19 100,00 9:50 8:22
2. Branimir Putniković OK Kapela 50:15 7:56 84,21 11:41 9:57
3. Ivor Jelić OK Kapela 50:43 8:24 83,44 11:47 10:02
4. Andrija Golubić OK Međimurje 57:15 14:56 73,92 13:18 11:20
5. Timo Vilim Gobec OK Vihor 60:06 17:47 70,41 13:58 11:54
6. Aleš Ferenc OK Tivoli 62:30 20:11 67,71 14:32 12:22
7. Ante Balić OK Kapela 63:06 20:47 67,06 14:40 12:29
8. Matija Kučinac OK Vihor 65:36 23:17 64,51 15:15 12:59
9. Kristijan Verović OK Japetić 67:21 25:02 62,83 15:39 13:20
10. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 72:18 29:59 58,53 16:48 14:19
11. Rafael Sandalj OK Japetić 73:45 31:26 57,38 17:09 14:36
12. Tin Kodba OK Vihor 78:04 35:45 54,21 18:09 15:27
13. Branko Ostajmer OK Vihor 80:12 37:53 52,76 18:39 15:52
14. Vid Kodba OK Vihor 83:29 41:10 50,69 19:24 16:31
15. Ivan Šantek OK Varaždin 87:05 44:46 48,59 20:15 17:14
16. Zlatan Kos OK Vihor 88:16 45:57 47,94 20:31 17:28
17. Zdravko Tonković OK Kapela 89:05 46:46 47,50 20:43 17:38
18. Domagoj Novosel OK Jelen 90:39 48:20 46,68 21:04 17:57
19. Karlo Težak OK Vihor 91:09 48:50 46,43 21:11 18:02
20. Zoran Ćorić OK Vihor 94:40 52:21 44,70 22:00 18:44
Dario Malović OK Vihor dnf
Željko Valjak OK Vihor dnf

M20Duljina staze 7.000 m,   Uspon 350 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 8.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 60:15 100,00 8:36 6:53
2. Jura Kukec OK Vihor 70:43 10:28 85,20 10:06 8:04
3. Noa Kolarek OK Vihor 72:06 11:51 83,56 10:18 8:14
4. Marko Jurač OK Vihor 84:50 24:35 71,02 12:07 9:41
5. Filip Valjak OK Vihor 137:42 77:27 43,75 19:40 15:44

M16Duljina staze 4.200 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 5.200m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 39:47 100,00 9:28 7:39
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 46:51 7:04 84,92 11:09 9:00
3. Noa Kelc OK Jelen 52:50 13:03 75,30 12:34 10:09
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 58:16 18:29 68,28 13:52 11:12
5. Teo Mahović OK Japetić 58:31 18:44 67,99 13:55 11:15
6. Juraj Vukelić OK Maksimir 61:46 21:59 64,41 14:42 11:52
7. Petar Jurač OK Vihor 61:54 22:07 64,27 14:44 11:54
8. Kaan Yelen OK Vihor 101:01 61:14 39,38 24:03 19:25

M14Duljina staze 2.700 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 3.350m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 32:45 100,00 12:07 9:46
2. Matko Nikolić OK Vihor 46:15 13:30 70,81 17:07 13:48
3. Martin Meštrović OK Kapela 51:29 18:44 63,61 19:04 15:22
4. Adam Anadolac OK Varaždin 53:26 20:41 61,29 19:47 15:57
5. Jakov Boban OK Ivan Merz 58:56 26:11 55,57 21:49 17:35
Janko Hodak OK Vihor mp

M12Duljina staze 2.400 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 32:36 100,00 13:35 11:14
2. Jure Rako OK Vihor 36:34 3:58 89,15 15:14 12:36
3. Teo Mance OK Vihor 37:00 4:24 88,11 15:25 12:45
4. Ivan Petravić OK Japetić 40:03 7:27 81,40 16:41 13:48
5. Filip Anadolac OK Varaždin 52:14 19:38 62,41 21:45 18:00
6. Oliver Skočić OK Vihor 53:17 20:41 61,18 22:12 18:22
7. Fran Juriša OK Japetić 55:09 22:33 59,11 22:58 19:01
8. Marin Tanković OK Jelen 59:01 26:25 55,24 24:35 20:21
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor dns
Lovro Berečki OK Japetić dns
Dorijan Tubin OK Jelen dns

Ž65Duljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 6,   Ekvivalentna duljina 2.500m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 51:37 100,00 24:34 20:38
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 69:39 18:02 74,11 33:10 27:51
3. Vera Franc OK Kapela 81:09 29:32 63,61 38:38 32:27

Ž55Duljina staze 3.300 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 4.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela 62:32 100,00 18:56 15:26
2. Teodora Kučinac OK Vihor 65:58 3:26 94,80 19:59 16:17
3. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 73:59 11:27 84,52 22:25 18:16
4. Branka Fabek OK Japetić 78:19 15:47 79,85 23:43 19:20

Ž45Duljina staze 4.600 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 5.700m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Bojana Nikolić OK Vihor 68:23 100,00 14:51 11:59
2. Marija Schubert OK Varaždin 69:00 0:37 99,11 15:00 12:06
3. Ivana Kuzmanić OK Japetić 70:07 1:44 97,53 15:14 12:18
4. Neda Gobec OK Vihor 74:20 5:57 92,00 16:09 13:02
5. Srebrenka Vuk OK Kapela 74:30 6:07 91,79 16:11 13:04
6. Gabrijela Baburek OK Japetić 75:22 6:59 90,73 16:23 13:13
7. Željka Gajdek OK Jelen 87:26 19:03 78,21 19:00 15:20
8. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 88:38 20:15 77,15 19:16 15:32
8. Mirka Jakšić OK Maksimir 88:38 20:15 77,15 19:16 15:32
10. Nataša Kolarek OK Vihor 88:43 20:20 77,08 19:17 15:33
11. Mirjana Horvat OK Maksimir 98:10 29:47 69,66 21:20 17:13
12. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 110:27 42:04 61,91 24:00 19:22
13. Davorka Srebačić OK Varaždin 119:38 51:15 57,16 26:00 20:59
14. Darinka Lovrec OK Vihor 123:25 55:02 55,41 26:49 21:39
15. Sanja Penc OK Vihor 143:52 75:29 47,53 31:16 25:14
Ivana Gobec OK Vihor mp
Mirta Boban OK Ivan Merz mp
Željka Miljković OK Vihor dnf
Marija Gradečak Galović OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 5.400 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 6.600m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Lesjak OK Japetić 63:43 100,00 11:47 9:39
2. Željka Fištrek OK Kapela 65:40 1:57 97,03 12:09 9:56
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 66:18 2:35 96,10 12:16 10:02
4. Sanda Berženji OK Kapela 69:14 5:31 92,03 12:49 10:29
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 83:55 20:12 75,93 15:32 12:42
6. Sabina Rako OK Vihor 92:24 28:41 68,96 17:06 14:00
7. Sabina Seražin Korper OK Jelen 95:51 32:08 66,48 17:45 14:31
8. Ivana Horbec OK Vihor 100:37 36:54 63,33 18:37 15:14
9. Daniela Popović Budi OK Japetić 105:25 41:42 60,44 19:31 15:58
10. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 115:31 51:48 55,16 21:23 17:30
11. Bernardica Stipić OK Vihor 117:09 53:26 54,39 21:41 17:45
12. Vlatka Stupalo OK Vihor 120:01 56:18 53,09 22:13 18:11
13. Maja Kušt OK Vihor 137:13 73:30 46,44 25:24 20:47
14. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 139:37 75:54 45,64 25:51 21:09
15. Iva Tatić OK Vihor 155:11 91:28 41,06 28:44 23:30
16. Violeta Čalić OK Vihor 169:48 106:05 37,52 31:26 25:43
Irena Čorko Meštrović OK Kapela dns
Antea Popović OK Kapela dns

Ž21BDuljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.800m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovorka Čaja OK Vihor 36:39 100,00 11:49 9:38
2. Ana-Marija Pavić OK Vihor 45:24 8:45 80,73 14:38 11:56
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 56:28 19:49 64,91 18:12 14:51
4. Željka Ilijašev OK Kapela 58:18 21:39 62,86 18:48 15:20
5. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 61:55 25:16 59,19 19:58 16:17
6. Lana Gerjević OK Kapela 62:21 25:42 58,78 20:06 16:24
7. Aleksandra Miličević OK Vihor 65:12 28:33 56,21 21:01 17:09
8. Mia Lovrec OK Vihor 66:03 29:24 55,49 21:18 17:22
9. Ivana Žitnik OK Kapela 68:52 32:13 53,22 22:12 18:07
10. Višnja Dukić OK Kapela 70:12 33:33 52,21 22:38 18:28
11. Ana Kovačić OK Vihor 73:07 36:28 50,13 23:35 19:14
12. Helena Dukić OK Vihor 80:21 43:42 45,61 25:55 21:08
13. Ines Mance OK Vihor 80:24 43:45 45,58 25:56 21:09
14. Maja Blejec OK Tivoli 81:28 44:49 44,99 26:16 21:26
15. Tina Šojat OK Vihor 93:08 56:29 39,35 30:02 24:30
16. Nikolina Kranjec OK Vihor 98:21 61:42 37,26 31:43 25:52
17. Barbara Bjeliš OK Vihor 99:05 62:26 36,99 31:57 26:04
18. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 109:26 72:47 33,49 35:18 28:47
19. Petra Kos OK Vihor 109:54 73:15 33,35 35:27 28:55
20. Nataša Preis-Bedenik OK Kapela 125:09 88:30 29,28 40:22 32:56
Mihaela Marija Perković OK Vihor dns
Olga Pajnić OK Kapela dns
Nika Jurić OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 5.400 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 6.600m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 56:10 100,00 10:24 8:30
2. Paula Pavlin OK Vihor 74:07 17:57 75,78 13:43 11:13
3. Jelena Lesjak OK Japetić 167:57 111:47 33,44 31:06 25:26
4. Ana Srebačić OK Varaždin 173:56 117:46 32,29 32:12 26:21
Rea Boban OK Ivan Merz dns

Ž16Duljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.800m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Vukelić OK Maksimir 41:16 100,00 13:18 10:51
2. Majda Vidaković OK Kapela 41:58 0:42 98,33 13:32 11:02
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 45:30 4:14 90,70 14:40 11:58
4. Mirta Hodak OK Vihor 47:26 6:10 87,00 15:18 12:28
5. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 64:24 23:08 64,08 20:46 16:56
6. Marta Nikolić OK Vihor 72:00 30:44 57,31 23:13 18:56
7. Wanda Kovač OK Kapela 74:48 33:32 55,17 24:07 19:41
8. Melissa Drobić OK Kapela 77:59 36:43 52,92 25:09 20:31
9. Petra Dasović OK Kapela 103:01 61:45 40,06 33:13 27:06

Ž14Duljina staze 2.700 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.325m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 33:13 100,00 12:18 9:59
2. Paola Rako OK Vihor 35:00 1:47 94,90 12:57 10:31
3. Monika Pavić OK Vihor 40:02 6:49 82,97 14:49 12:02
4. Lucija Hercigonja OK Kapela 55:29 22:16 59,87 20:32 16:41

Ž12Duljina staze 2.400 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sara Delić OK Jelen 26:03 100,00 10:51 8:58
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 30:55 4:52 84,26 12:52 10:39
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar 31:58 5:55 81,49 13:19 11:01
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 32:14 6:11 80,82 13:25 11:06
5. Ana Budi OK Japetić 48:24 22:21 53,82 20:10 16:41
6. Ines Ostajmer OK Vihor 50:17 24:14 51,81 20:57 17:20
7. Veronika Šantić OK Bjelovar 54:09 28:06 48,11 22:33 18:40
8. Eva Šantek OK Varaždin 57:27 31:24 45,34 23:56 19:48

OtvorenaDuljina staze 2.400 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.875m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tea Tot OK Japetić 33:15 100,00 13:51 11:33
2. Barbara Arbanas OK Vihor 34:49 1:34 95,50 14:30 12:06
3. Ivan Juričić OK Kapela 49:59 16:44 66,52 20:49 17:23
4. Davor Matun OK Vihor 61:56 28:41 53,69 25:48 21:32
5. Sonja Ostajmer OK Vihor 76:52 43:37 43,26 32:01 26:44
6. Lidija Perić OK Vihor 79:42 46:27 41,72 33:12 27:43
Selnur Yelen OK Vihor mp
Karla Paulić OK Japetić dnf

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5