zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 44. Ačkov kup – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 10.200 m,   Uspon 500 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21A 75:25
2. Lobel Horvat OK Maksimir M21A 88:07 12:42
3. Josip Vujanić OK Japetić M21A 95:26 20:01
4. Luka Filetin OK Kapela M21A 98:54 23:29
5. Filip Vujanić OK Japetić M21A 114:56 39:31
6. Damir Miljković OK Jelen M21A 123:36 48:11
7. Dražen Gadžić OK Kapela M21A 143:42 68:17
8. Domagoj Delimar OK Kapela M21A 155:12 79:47
Miran Košćica OK Jelen M21A dns

Ž21ADuljina staze 6.400 m,   Uspon 310 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21A 75:01
2. Vinka Vukmanović OK Kapela Ž21A 75:17 0:16
3. Olga Jerković Perić OK Kapela Ž21A 84:59 9:58
4. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 91:00 15:59
5. Ana Beblek OK Jelen Ž21A 97:55 22:54
6. Ines Kos OK Kapela Ž21A 103:22 28:21
7. Iva Lovrec OK Vihor Ž21A 106:11 31:10
Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK Ž21A dns
Mirja Pavić OK Japetić Ž21A dns

M70 – M65Duljina staze 2.500 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M65 42:16
2. Ivica Mesić OK Vihor M65 53:11 10:55
3. Milan Turkalj OK Varaždin M70 56:32 14:16
4. Željko Ulip OK Maksimir M70 61:25 19:09
5. Tomislav Pavić OK Vihor M65 72:43 30:27

M55Duljina staze 4.900 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 57:49
2. Mile Mioković OK Kapela M55 60:39 2:50
3. Karlo Gobec OK Vihor M55 71:04 13:15
4. Darko Merunka OK Maksimir M55 75:10 17:21
5. Petar Strmečki OK Maksimir M55 79:38 21:49
6. Krešo Špoljar OK Kapela M55 79:59 22:10
7. Mile Boban OK Ivan Merz M55 87:29 29:40
8. Nenad Lovrec OK Vihor M55 92:53 35:04
9. Mladen Jelić OK Kapela M55 93:36 35:47
10. Zdravko Crnković OK Vihor M55 98:33 40:44
11. Ivo Lukačić M55 107:45 49:56
12. Nenad Mihaljević OK Vihor M55 149:44 91:55
Predrag Labaš OK Varaždin M55 mp
Saša Horvat OK Maksimir M55 dns
Darko Raškaj OK Kapela M55 dns

M45Duljina staze 6.200 m,   Uspon 285 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 61:05
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 65:08 4:03
3. Zdenko Horjan OK Vihor M45 68:59 7:54
4. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 75:15 14:10
5. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 78:46 17:41
5. Marijan Bogović OK Jelen M45 78:46 17:41
7. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 80:08 19:03
8. Ivan Ivo Penić OK Kapela M45 84:27 23:22
9. Domagoj Pavlin OK Vihor M45 89:32 28:27
10. Vlatko Tounec OK Kapela M45 92:25 31:20
11. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 94:51 33:46
12. Damir Hercigonja OK Kapela M45 107:25 46:20
13. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 122:03 60:58
14. Zdravko Šaflin OK Jelen M45 131:17 70:12
Ivo Tišljar OK Orion M45 dns
Igor Dorotić OK Vihor M45 dns

M35 – M20Duljina staze 7.000 m,   Uspon 350 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jan Gobec OK Vihor M20 60:15
2. Petar Delić OK Maksimir M35 62:45 2:30
3. Jura Kukec OK Vihor M20 70:43 10:28
4. Noa Kolarek OK Vihor M20 72:06 11:51
5. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 84:37 24:22
6. Marko Jurač OK Vihor M20 84:50 24:35
7. Ivan Gverić OK Kapela M35 87:08 26:53
8. Fausto Ferreira OK Kapela M35 87:29 27:14
9. Duje Rako OK Vihor M35 95:30 35:15
10. Ivan Bublić OK Kapela M35 96:07 35:52
11. Nikola Tot OK Japetić M35 97:30 37:15
12. Zdravko Novosel OK Jelen M35 99:25 39:10
13. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 100:31 40:16
14. Damir Tubin OK Jelen M35 104:52 44:37
15. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen M35 117:09 56:54
16. Filip Valjak OK Vihor M20 137:42 77:27
Branimir Pongrac OK Japetić M35 mp
Luka Kosić OK Japetić M35 mp
Lino Legac OK Japetić M35 dns
Daniel Fabijanić OK Jelen M35 dns

M21BDuljina staze 4.300 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dominik Klasić OK Maksimir M21B 42:19
2. Branimir Putniković OK Kapela M21B 50:15 7:56
3. Ivor Jelić OK Kapela M21B 50:43 8:24
4. Andrija Golubić OK Međimurje M21B 57:15 14:56
5. Timo Vilim Gobec OK Vihor M21B 60:06 17:47
6. Aleš Ferenc OK Tivoli M21B 62:30 20:11
7. Ante Balić OK Kapela M21B 63:06 20:47
8. Matija Kučinac OK Vihor M21B 65:36 23:17
9. Kristijan Verović OK Japetić M21B 67:21 25:02
10. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M21B 72:18 29:59
11. Rafael Sandalj OK Japetić M21B 73:45 31:26
12. Tin Kodba OK Vihor M21B 78:04 35:45
13. Branko Ostajmer OK Vihor M21B 80:12 37:53
14. Vid Kodba OK Vihor M21B 83:29 41:10
15. Ivan Šantek OK Varaždin M21B 87:05 44:46
16. Zlatan Kos OK Vihor M21B 88:16 45:57
17. Zdravko Tonković OK Kapela M21B 89:05 46:46
18. Domagoj Novosel OK Jelen M21B 90:39 48:20
19. Karlo Težak OK Vihor M21B 91:09 48:50
20. Zoran Ćorić OK Vihor M21B 94:40 52:21
Dario Malović OK Vihor M21B dnf
Željko Valjak OK Vihor M21B dnf

M16Duljina staze 4.200 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M16 39:47
2. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 46:51 7:04
3. Noa Kelc OK Jelen M16 52:50 13:03
4. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 58:16 18:29
5. Teo Mahović OK Japetić M16 58:31 18:44
6. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 61:46 21:59
7. Petar Jurač OK Vihor M16 61:54 22:07
8. Kaan Yelen OK Vihor M16 101:01 61:14

M14Duljina staze 2.700 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M14 32:45
2. Matko Nikolić OK Vihor M14 46:15 13:30
3. Martin Meštrović OK Kapela M14 51:29 18:44
4. Adam Anadolac OK Varaždin M14 53:26 20:41
5. Jakov Boban OK Ivan Merz M14 58:56 26:11
Janko Hodak OK Vihor M14 mp

M12 – Ž12Duljina staze 2.400 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sara Delić OK Jelen Ž12 26:03
2. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 30:55 4:52
3. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 31:58 5:55
4. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž12 32:14 6:11
5. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 32:36 6:33
6. Jure Rako OK Vihor M12 36:34 10:31
7. Teo Mance OK Vihor M12 37:00 10:57
8. Ivan Petravić OK Japetić M12 40:03 14:00
9. Ana Budi OK Japetić Ž12 48:24 22:21
10. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 50:17 24:14
11. Filip Anadolac OK Varaždin M12 52:14 26:11
12. Oliver Skočić OK Vihor M12 53:17 27:14
13. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 54:09 28:06
14. Fran Juriša OK Japetić M12 55:09 29:06
15. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 57:27 31:24
16. Marin Tanković OK Jelen M12 59:01 32:58
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M12 dns
Dorijan Tubin OK Jelen M12 dns
Lovro Berečki OK Japetić M12 dns

Ž65Duljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 51:37
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 69:39 18:02
3. Vera Franc OK Kapela Ž65 81:09 29:32

Ž55Duljina staze 3.300 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 62:32
2. Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 65:58 3:26
3. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 73:59 11:27
4. Branka Fabek OK Japetić Ž55 78:19 15:47

Ž45Duljina staze 4.600 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 68:23
2. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 69:00 0:37
3. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 70:07 1:44
4. Neda Gobec OK Vihor Ž45 74:20 5:57
5. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 74:30 6:07
6. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 75:22 6:59
7. Željka Gajdek OK Jelen Ž45 87:26 19:03
8. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 88:38 20:15
8. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 88:38 20:15
10. Nataša Kolarek OK Vihor Ž45 88:43 20:20
11. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 98:10 29:47
12. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 110:27 42:04
13. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 119:38 51:15
14. Darinka Lovrec OK Vihor Ž45 123:25 55:02
15. Sanja Penc OK Vihor Ž45 143:52 75:29
Ivana Gobec OK Vihor Ž45 mp
Mirta Boban OK Ivan Merz Ž45 mp
Željka Miljković OK Vihor Ž45 dnf
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 5.400 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 56:10
2. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 63:43 7:33
3. Željka Fištrek OK Kapela Ž35 65:40 9:30
4. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 66:18 10:08
5. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 69:14 13:04
6. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 74:07 17:57
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 83:55 27:45
8. Sabina Rako OK Vihor Ž35 92:24 36:14
9. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 95:51 39:41
10. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 100:37 44:27
11. Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 105:25 49:15
12. Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 115:31 59:21
13. Bernardica Stipić OK Vihor Ž35 117:09 60:59
14. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 120:01 63:51
15. Maja Kušt OK Vihor Ž35 137:13 81:03
16. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 139:37 83:27
17. Iva Tatić OK Vihor Ž35 155:11 99:01
18. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 167:57 111:47
19. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 169:48 113:38
20. Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 173:56 117:46
Rea Boban OK Ivan Merz Ž20 dns
Antea Popović OK Kapela Ž35 dns
Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 dns

Ž21B – Ž16Duljina staze 3.100 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lovorka Čaja OK Vihor Ž21B 36:39
2. Dora Vukelić OK Maksimir Ž16 41:16 4:37
3. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 41:58 5:19
4. Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B 45:24 8:45
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 45:30 8:51
6. Mirta Hodak OK Vihor Ž16 47:26 10:47
7. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 56:28 19:49
8. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 58:18 21:39
9. Ana Šiprak Stastny OK Kapela Ž21B 61:55 25:16
10. Lana Gerjević OK Kapela Ž21B 62:21 25:42
11. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 64:24 27:45
12. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B 65:12 28:33
13. Mia Lovrec OK Vihor Ž21B 66:03 29:24
14. Ivana Žitnik OK Kapela Ž21B 68:52 32:13
15. Višnja Dukić OK Kapela Ž21B 70:12 33:33
16. Marta Nikolić OK Vihor Ž16 72:00 35:21
17. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 73:07 36:28
18. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 74:48 38:09
19. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 77:59 41:20
20. Helena Dukić OK Vihor Ž21B 80:21 43:42
21. Ines Mance OK Vihor Ž21B 80:24 43:45
22. Maja Blejec OK Tivoli Ž21B 81:28 44:49
23. Tina Šojat OK Vihor Ž21B 93:08 56:29
24. Nikolina Kranjec OK Vihor Ž21B 98:21 61:42
25. Barbara Bjeliš OK Vihor Ž21B 99:05 62:26
26. Petra Dasović OK Kapela Ž16 103:01 66:22
27. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Ž21B 109:26 72:47
28. Petra Kos OK Vihor Ž21B 109:54 73:15
29. Nataša Preis-Bedenik OK Kapela Ž21B 125:09 88:30
Nika Jurić OK Vihor Ž21B dns
Olga Pajnić OK Kapela Ž21B dns
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž21B dns

Ž14Duljina staze 2.700 m,   Uspon 125 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Jelen Ž14 33:13
2. Paola Rako OK Vihor Ž14 35:00 1:47
3. Monika Pavić OK Vihor Ž14 40:02 6:49
4. Lucija Hercigonja OK Kapela Ž14 55:29 22:16

OtvorenaDuljina staze 2.400 m,   Uspon 95 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tea Tot OK Japetić Otvorena 33:15
2. Barbara Arbanas OK Vihor Otvorena 34:49 1:34
3. Ivan Juričić OK Kapela Otvorena 49:59 16:44
4. Davor Matun OK Vihor Otvorena 61:56 28:41
5. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 76:52 43:37
6. Lidija Perić OK Vihor Otvorena 79:42 46:27
Selnur Yelen OK Vihor Otvorena mp
Karla Paulić OK Japetić Otvorena dnf