zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Međimurje open, 2. etapa – Statistika

M21Duljina staze 2.520 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 23,   Ekvivalentna duljina 2.670m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Razum OK Japetić 15:27 100,00 6:07 5:47
2. Josip Vujanić OK Japetić 16:00 0:33 96,56 6:20 5:59
3. Filip Vujanić OK Japetić 16:47 1:20 92,06 6:39 6:17
4. Marko Leljak OK Međimurje 18:06 2:39 85,36 7:10 6:46
5. Andrija Golubić OK Međimurje 22:23 6:56 69,02 8:52 8:22
6. Dominik Klasić OK Maksimir 22:38 7:11 68,26 8:58 8:28
7. Ivor Jelić OK Kapela 23:16 7:49 66,40 9:13 8:42
8. Ivan Šantek OK Varaždin 24:50 9:23 62,21 9:51 9:18
9. Vjeko Vrkić 25:49 10:22 59,85 10:14 9:40
10. Tomislav Branović OK Međimurje 25:51 10:24 59,77 10:15 9:40
11. Kristijan Verović OK Japetić 26:10 10:43 59,04 10:23 9:48
12. Martin Krešan 26:13 10:46 58,93 10:24 9:49
13. Vedran Boban OK Maksimir 26:44 11:17 57,79 10:36 10:00
Jan Gobec OK Vihor mp
Frane Marković OK Japetić mp
Karlo Ivanković mp
Filip Radenić OK Međimurje mp
Lobel Horvat OK Maksimir mp
Jura Kukec OK Vihor dns
Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir dns

Ž21Duljina staze 2.040 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.140m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK 12:50 100,00 6:17 5:59
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 14:18 1:28 89,74 7:00 6:40
3. Kristina Marković OK Japetić 21:56 9:06 58,51 10:45 10:14
4. Andrea Hribar OK Vihor 25:45 12:55 49,84 12:37 12:01
5. Anja Soldić 37:36 24:46 34,13 18:25 17:34
Petra Plevnik OK Bjelovar mp

M65Duljina staze 1.580 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 1.680m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Milan Turkalj OK Varaždin 16:01 100,00 10:08 9:32
2. Ivica Mesić OK Vihor 16:44 0:43 95,72 10:35 9:57
3. Željko Belaj OK Bjelovar 17:56 1:55 89,31 11:21 10:40

M55Duljina staze 1.760 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 1.860m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 13:45 100,00 7:48 7:23
2. Mile Mioković OK Kapela 14:15 0:30 96,49 8:05 7:39
3. Petar Strmečki OK Maksimir 15:47 2:02 87,12 8:58 8:29
4. Dražen Janžek OK Međimurje 16:04 2:19 85,58 9:07 8:38
5. Saša Horvat OK Maksimir 17:24 3:39 79,02 9:53 9:21
6. Mladen Jelić OK Kapela 17:51 4:06 77,03 10:08 9:35
7. Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE 18:27 4:42 74,53 10:28 9:55
8. Darko Raškaj OK Kapela 19:13 5:28 71,55 10:55 10:19
9. Krešo Špoljar OK Kapela 20:16 6:31 67,85 11:30 10:53
10. Predrag Labaš OK Varaždin 23:09 9:24 59,40 13:09 12:26
11. Josip Matijašić OK Vihor 27:03 13:18 50,83 15:22 14:32
Vladimir Vinko OK Međimurje mp

M45Duljina staze 1.920 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 18,   Ekvivalentna duljina 2.020m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenko Horjan OK Vihor 12:22 100,00 6:26 6:07
2. Damir Gobec OK Vihor 12:45 0:23 96,99 6:38 6:18
3. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 14:16 1:54 86,68 7:25 7:03
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 15:13 2:51 81,27 7:55 7:31
5. Domagoj Šantić OK Bjelovar 17:19 4:57 71,41 9:01 8:34
6. Siniša Mareković OK Vihor 18:03 5:41 68,51 9:24 8:56
7. Emil Anadolac OK Varaždin 19:57 7:35 61,99 10:23 9:52
8. Mátyás Paskuj Offline SSE 22:15 9:53 55,58 11:35 11:00
Ivan Ivo Penić OK Kapela mp
Emerik Večerić OK Međimurje dns

M35Duljina staze 2.190 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 22,   Ekvivalentna duljina 2.315m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 14:30 100,00 6:37 6:15
2. Ivan Bublić OK Kapela 15:00 0:30 96,67 6:50 6:28
3. Duje Rako OK Vihor 15:47 1:17 91,87 7:12 6:49
4. Branimir Pongrac OK Japetić 16:03 1:33 90,34 7:19 6:55
5. Nikola Tot OK Japetić 18:38 4:08 77,82 8:30 8:02
6. Branko Ostajmer OK Vihor 19:21 4:51 74,94 8:50 8:21
7. Tomislav Meštrović OK Kapela 21:23 6:53 67,81 9:45 9:14
8. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 23:56 9:26 60,58 10:55 10:20
9. Damir Šimunić OK Međimurje 26:09 11:39 55,45 11:56 11:17
Franjo Budi OK Japetić dns
Miroslav Hainž OK Varaždin dns

M20Duljina staze 2.520 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 23,   Ekvivalentna duljina 2.670m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 23:18 100,00 9:14 8:43
Noa Kolarek OK Vihor mp

M16Duljina staze 1.840 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 1.940m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 11:31 100,00 6:15 5:56
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 12:24 0:53 92,88 6:44 6:23
3. Jakov Lesjak OK Japetić 13:33 2:02 84,99 7:21 6:59
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 15:20 3:49 75,11 8:20 7:54
5. Patrick Milković OK Japetić 15:27 3:56 74,54 8:23 7:57
6. Gabrijel Solenički OK Jelen 15:50 4:19 72,74 8:36 8:09
7. Vibor Strmečki OK Maksimir 16:31 5:00 69,73 8:58 8:30
8. Noa Kelc OK Jelen 18:32 7:01 62,14 10:04 9:33
9. Matko Nikolić OK Vihor 19:06 7:35 60,30 10:22 9:50
10. Adam Anadolac OK Varaždin 31:04 19:33 37,07 16:53 16:00
Karlo Lesjak OK Japetić mp
Noa Turk OK Međimurje dns

M12Duljina staze 1.680 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.780m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 17:18 100,00 10:17 9:43
2. Mario Lah OK Varaždin 20:22 3:04 84,94 12:07 11:26
3. Luka Tot OK Japetić 21:20 4:02 81,09 12:41 11:59
4. Erik Tot OK Japetić 21:26 4:08 80,72 12:45 12:02
5. Jakov Bijelić OK Bjelovar 24:08 6:50 71,69 14:21 13:33
6. Marin Tanković OK Jelen 30:33 13:15 56,63 18:11 17:09
7. Filip Anadolac OK Varaždin 32:34 15:16 53,12 19:23 18:17
7. Martin Vukmanović OK Kapela 32:34 15:16 53,12 19:23 18:17
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor mp
Jure Rako OK Vihor mp

Ž65Duljina staze 1.510 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.610m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 56:53 100,00 37:40 35:19

Ž55Duljina staze 1.660 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 1.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 23:00 100,00 13:51 13:04
2. Branka Fabek OK Japetić 25:17 2:17 90,97 15:13 14:21
3. Karmen Holenda OK Varaždin 35:40 12:40 64,49 21:29 20:15
4. Ana Vinko OK Međimurje 47:45 24:45 48,17 28:45 27:07

Ž45Duljina staze 1.770 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 1.870m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Bojana Nikolić OK Vihor 13:50 100,00 7:48 7:23
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 14:17 0:27 96,85 8:04 7:38
3. Smiljana Janžek OK Međimurje 14:53 1:03 92,95 8:24 7:57
4. Marija Schubert OK Varaždin 15:48 1:58 87,55 8:55 8:26
5. Ivana Kuzmanić OK Japetić 15:49 1:59 87,46 8:56 8:27
6. Mirka Jakšić OK Maksimir 16:26 2:36 84,18 9:17 8:47
7. Mirjana Horvat OK Maksimir 16:59 3:09 81,45 9:35 9:04
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 17:01 3:11 81,29 9:36 9:05
9. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE 17:04 3:14 81,05 9:38 9:07
10. Gabrijela Baburek OK Japetić 18:22 4:32 75,32 10:22 9:49
11. Neda Gobec OK Vihor 19:18 5:28 71,68 10:54 10:19
12. Sanja Ostroški OK Varaždin 20:51 7:01 66,35 11:46 11:08
13. Mihaela Marija Perković OK Vihor 29:00 15:10 47,70 16:23 15:30
Petra Turk OK Međimurje dns
Nada Duhović OK Međimurje dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić dns
Davorka Srebačić OK Varaždin dns

Ž35Duljina staze 1.940 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.040m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Lesjak OK Japetić 15:55 100,00 8:12 7:48
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 16:14 0:19 98,05 8:22 7:57
3. Tanja Potrebica OK Varaždin 18:01 2:06 88,34 9:17 8:49
4. Sabina Rako OK Vihor 18:21 2:26 86,74 9:27 8:59
5. Ivana Horbec OK Vihor 18:51 2:56 84,44 9:42 9:14
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar 20:59 5:04 75,85 10:48 10:17
7. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 21:20 5:25 74,61 10:59 10:27
8. Erzsébet Paskuj Mátyásné Offline SSE 24:22 8:27 65,32 12:33 11:56
9. Ivana Tkalec OK Međimurje 25:52 9:57 61,53 13:20 12:40
10. Aleksandra Miličević OK Vihor 29:26 13:31 54,08 15:10 14:25
Iva Tatić OK Vihor ot
Jelena Tuksar OK Međimurje dns
Lana Gerjević OK Kapela dns

Ž20Duljina staze 1.940 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.040m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 14:13 100,00 7:19 6:58
2. Jelena Lesjak OK Japetić 20:28 6:15 69,46 10:32 10:01
3. Ana Srebačić OK Varaždin 24:30 10:17 58,03 12:37 12:00

Ž16Duljina staze 1.790 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 1.890m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 13:20 100,00 7:26 7:03
2. Majda Vidaković OK Kapela 14:27 1:07 92,27 8:04 7:38
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor 15:34 2:14 85,65 8:41 8:14
4. Ema Potrebica OK Varaždin 16:51 3:31 79,13 9:24 8:54
5. Ira Mareković OK Vihor 17:00 3:40 78,43 9:29 8:59
6. Melissa Drobić OK Kapela 17:32 4:12 76,05 9:47 9:16
7. Nina Mioković OK Kapela 18:29 5:09 72,14 10:19 9:46
8. Wanda Kovač OK Kapela 19:08 5:48 69,69 10:41 10:07
9. Monika Pavić OK Vihor 19:13 5:53 69,38 10:44 10:10
10. Mirela Obranić OK Japetić 24:44 11:24 53,91 13:49 13:05
11. Mare Gršković OK Kapela 31:33 18:13 42,26 17:37 16:41
Marta Nikolić OK Vihor mp

Ž12Duljina staze 1.650 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 1.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 10:08 100,00 6:08 5:47
2. Sara Delić OK Jelen 12:07 1:59 83,63 7:20 6:55
3. Ema Juričan OK Varaždin 13:23 3:15 75,72 8:06 7:38
4. Gloria Šantić OK Bjelovar 14:05 3:57 71,95 8:32 8:02
5. Viktoria Šantić OK Bjelovar 14:37 4:29 69,33 8:51 8:21
6. Luna Bajrektarević OK Vihor 15:44 5:36 64,41 9:32 8:59
7. Nika Kuzmanić OK Varaždin 16:37 6:29 60,98 10:04 9:29
8. Veronika Šantić OK Bjelovar 19:45 9:37 51,31 11:58 11:17
9. Eva Šantek OK Varaždin 21:50 11:42 46,41 13:13 12:28
10. Ines Ostajmer OK Vihor 23:30 13:22 43,12 14:14 13:25
Vittoria Velimirović OK Maksimir dns
Beatrice Velimirović OK Maksimir dns
Ana Budi OK Japetić dns

OtvorenaDuljina staze 1.650 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jasmin Agić Dr. inf. Zadar 14:42 100,00 8:54 8:24
2. Marin Jović Dr. inf. Zadar 16:54 2:12 86,98 10:14 9:39
3. Tea Tot OK Japetić 17:08 2:26 85,80 10:23 9:47
4. Vanesa Eškinja Dr. inf. Zadar 22:06 7:24 66,52 13:23 12:37
5. Karla Paulić OK Japetić 22:09 7:27 66,37 13:25 12:39
6. Fran Zagrajski OK Varaždin 22:47 8:05 64,52 13:48 13:01
7. Sven Belas OK Vihor 23:32 8:50 62,46 14:15 13:26
8. Vedrana Četković OK Međimurje 24:22 9:40 60,33 14:46 13:55
9. Viktor Ozimec OK Varaždin 26:32 11:50 55,40 16:04 15:09
10. Ivan Paško Džaja Dr. inf. Zadar 29:48 15:06 49,33 18:03 17:01
11. Nika Juričan OK Varaždin 30:11 15:29 48,70 18:17 17:14
12. Tina Šojat OK Vihor 30:20 15:38 48,46 18:23 17:20
13. Kiara Kuhta OK Međimurje 36:39 21:57 40,11 22:12 20:56
14. Sonja Ostajmer OK Vihor 38:09 23:27 38,53 23:07 21:48
15. Zdenka Mihinjač OK Varaždin 43:31 28:49 33,78 26:22 24:52
Siniša Lah OK Varaždin mp
Marin Mihinjač OK Varaždin dnf
Jakov Tkalec OK Međimurje dns
Julijana Dolenc OK Varaždin dns
Jakov Tkalec OK Međimurje dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5