zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Međimurje open, 2. etapa – Rezultati po stazama

M21 – M20Duljina staze 2.520 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 23

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21 15:27
2. Josip Vujanić OK Japetić M21 16:00 0:33
3. Filip Vujanić OK Japetić M21 16:47 1:20
4. Marko Leljak OK Međimurje M21 18:06 2:39
5. Andrija Golubić OK Međimurje M21 22:23 6:56
6. Dominik Klasić OK Maksimir M21 22:38 7:11
7. Ivor Jelić OK Kapela M21 23:16 7:49
8. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 23:18 7:51
9. Ivan Šantek OK Varaždin M21 24:50 9:23
10. Vjeko Vrkić M21 25:49 10:22
11. Tomislav Branović OK Međimurje M21 25:51 10:24
12. Kristijan Verović OK Japetić M21 26:10 10:43
13. Martin Krešan M21 26:13 10:46
14. Vedran Boban OK Maksimir M21 26:44 11:17
Jan Gobec OK Vihor M21 mp
Noa Kolarek OK Vihor M20 mp
Frane Marković OK Japetić M21 mp
Karlo Ivanković M21 mp
Filip Radenić OK Međimurje M21 mp
Lobel Horvat OK Maksimir M21 mp
Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir M21 dns
Jura Kukec OK Vihor M21 dns

Ž21Duljina staze 2.040 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK Ž21 12:50
2. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 14:18 1:28
3. Kristina Marković OK Japetić Ž21 21:56 9:06
4. Andrea Hribar OK Vihor Ž21 25:45 12:55
5. Anja Soldić Ž21 37:36 24:46
Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 mp

M65Duljina staze 1.580 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Milan Turkalj OK Varaždin M65 16:01
2. Ivica Mesić OK Vihor M65 16:44 0:43
3. Željko Belaj OK Bjelovar M65 17:56 1:55

M55Duljina staze 1.760 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 13:45
2. Mile Mioković OK Kapela M55 14:15 0:30
3. Petar Strmečki OK Maksimir M55 15:47 2:02
4. Dražen Janžek OK Međimurje M55 16:04 2:19
5. Saša Horvat OK Maksimir M55 17:24 3:39
6. Mladen Jelić OK Kapela M55 17:51 4:06
7. Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE M55 18:27 4:42
8. Darko Raškaj OK Kapela M55 19:13 5:28
9. Krešo Špoljar OK Kapela M55 20:16 6:31
10. Predrag Labaš OK Varaždin M55 23:09 9:24
11. Josip Matijašić OK Vihor M55 27:03 13:18
Vladimir Vinko OK Međimurje M55 mp

M45Duljina staze 1.920 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenko Horjan OK Vihor M45 12:22
2. Damir Gobec OK Vihor M45 12:45 0:23
3. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 14:16 1:54
4. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 15:13 2:51
5. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 17:19 4:57
6. Siniša Mareković OK Vihor M45 18:03 5:41
7. Emil Anadolac OK Varaždin M45 19:57 7:35
8. Mátyás Paskuj Offline SSE M45 22:15 9:53
Ivan Ivo Penić OK Kapela M45 mp
Emerik Večerić OK Međimurje M45 dns

M35Duljina staze 2.190 m,   Uspon 25 m,   Broj kontrola 22

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 14:30
2. Ivan Bublić OK Kapela M35 15:00 0:30
3. Duje Rako OK Vihor M35 15:47 1:17
4. Branimir Pongrac OK Japetić M35 16:03 1:33
5. Nikola Tot OK Japetić M35 18:38 4:08
6. Branko Ostajmer OK Vihor M35 19:21 4:51
7. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 21:23 6:53
8. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M35 23:56 9:26
9. Damir Šimunić OK Međimurje M35 26:09 11:39
Miroslav Hainž OK Varaždin M35 dns
Franjo Budi OK Japetić M35 dns

M16Duljina staze 1.840 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M16 11:31
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 12:24 0:53
3. Jakov Lesjak OK Japetić M16 13:33 2:02
4. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 15:20 3:49
5. Patrick Milković OK Japetić M16 15:27 3:56
6. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 15:50 4:19
7. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 16:31 5:00
8. Noa Kelc OK Jelen M16 18:32 7:01
9. Matko Nikolić OK Vihor M16 19:06 7:35
10. Adam Anadolac OK Varaždin M16 31:04 19:33
Karlo Lesjak OK Japetić M16 mp
Noa Turk OK Međimurje M16 dns

M12Duljina staze 1.680 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 17:18
2. Mario Lah OK Varaždin M12 20:22 3:04
3. Luka Tot OK Japetić M12 21:20 4:02
4. Erik Tot OK Japetić M12 21:26 4:08
5. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 24:08 6:50
6. Marin Tanković OK Jelen M12 30:33 13:15
7. Martin Vukmanović OK Kapela M12 32:34 15:16
7. Filip Anadolac OK Varaždin M12 32:34 15:16
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M12 mp
Jure Rako OK Vihor M12 mp

Ž65Duljina staze 1.510 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 56:53

Ž55Duljina staze 1.660 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 23:00
2. Branka Fabek OK Japetić Ž55 25:17 2:17
3. Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 35:40 12:40
4. Ana Vinko OK Međimurje Ž55 47:45 24:45

Ž45Duljina staze 1.770 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 13:50
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 14:17 0:27
3. Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 14:53 1:03
4. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 15:48 1:58
5. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 15:49 1:59
6. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 16:26 2:36
7. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 16:59 3:09
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 17:01 3:11
9. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE Ž45 17:04 3:14
10. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 18:22 4:32
11. Neda Gobec OK Vihor Ž45 19:18 5:28
12. Sanja Ostroški OK Varaždin Ž45 20:51 7:01
13. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 29:00 15:10
Petra Turk OK Međimurje Ž45 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž45 dns
Nada Duhović OK Međimurje Ž45 dns
Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 1.940 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 14:13
2. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 15:55 1:42
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 16:14 2:01
4. Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 18:01 3:48
5. Sabina Rako OK Vihor Ž35 18:21 4:08
6. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 18:51 4:38
7. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 20:28 6:15
8. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 20:59 6:46
9. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 21:20 7:07
10. Erzsébet Paskuj Mátyásné Offline SSE Ž35 24:22 10:09
11. Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 24:30 10:17
12. Ivana Tkalec OK Međimurje Ž35 25:52 11:39
13. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž35 29:26 15:13
Iva Tatić OK Vihor Ž35 ot
Jelena Tuksar OK Međimurje Ž35 dns
Lana Gerjević OK Kapela Ž35 dns

Ž16Duljina staze 1.790 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž16 13:20
2. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 14:27 1:07
3. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 15:34 2:14
4. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 16:51 3:31
5. Ira Mareković OK Vihor Ž16 17:00 3:40
6. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 17:32 4:12
7. Nina Mioković OK Kapela Ž16 18:29 5:09
8. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 19:08 5:48
9. Monika Pavić OK Vihor Ž16 19:13 5:53
10. Mirela Obranić OK Japetić Ž16 24:44 11:24
11. Mare Gršković OK Kapela Ž16 31:33 18:13
Marta Nikolić OK Vihor Ž16 mp

Ž12Duljina staze 1.650 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Jelen Ž12 10:08
2. Sara Delić OK Jelen Ž12 12:07 1:59
3. Ema Juričan OK Varaždin Ž12 13:23 3:15
4. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 14:05 3:57
5. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 14:37 4:29
6. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž12 15:44 5:36
7. Nika Kuzmanić OK Varaždin Ž12 16:37 6:29
8. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 19:45 9:37
9. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 21:50 11:42
10. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 23:30 13:22
Ana Budi OK Japetić Ž12 dns
Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 dns
Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 dns

OtvorenaDuljina staze 1.650 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jasmin Agić Dr. inf. Zadar Otvorena 14:42
2. Marin Jović Dr. inf. Zadar Otvorena 16:54 2:12
3. Tea Tot OK Japetić Otvorena 17:08 2:26
4. Vanesa Eškinja Dr. inf. Zadar Otvorena 22:06 7:24
5. Karla Paulić OK Japetić Otvorena 22:09 7:27
6. Fran Zagrajski OK Varaždin Otvorena 22:47 8:05
7. Sven Belas OK Vihor Otvorena 23:32 8:50
8. Vedrana Četković OK Međimurje Otvorena 24:22 9:40
9. Viktor Ozimec OK Varaždin Otvorena 26:32 11:50
10. Ivan Paško Džaja Dr. inf. Zadar Otvorena 29:48 15:06
11. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 30:11 15:29
12. Tina Šojat OK Vihor Otvorena 30:20 15:38
13. Kiara Kuhta OK Međimurje Otvorena 36:39 21:57
14. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 38:09 23:27
15. Zdenka Mihinjač OK Varaždin Otvorena 43:31 28:49
Siniša Lah OK Varaždin Otvorena mp
Marin Mihinjač OK Varaždin Otvorena dnf
Julijana Dolenc OK Varaždin Otvorena dns
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns