zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Međimurje open, 3. etapa – Statistika

M21Duljina staze 2.350 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.700m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Razum OK Japetić 12:43 100,00 5:24 4:42
2. Lobel Horvat OK Maksimir 13:52 1:09 91,71 5:54 5:08
3. Jan Gobec OK Vihor 14:34 1:51 87,30 6:11 5:23
4. Josip Vujanić OK Japetić 14:35 1:52 87,20 6:12 5:24
5. Filip Vujanić OK Japetić 16:07 3:24 78,90 6:51 5:58
6. Marko Leljak OK Međimurje 18:24 5:41 69,11 7:49 6:48
7. Ivor Jelić OK Kapela 20:54 8:11 60,85 8:53 7:44
8. Dominik Klasić OK Maksimir 21:19 8:36 59,66 9:04 7:53
9. Kristijan Verović OK Japetić 23:03 10:20 55,17 9:48 8:32
10. Martin Krešan 23:49 11:06 53,39 10:08 8:49
11. Karlo Ivanković 28:22 15:39 44,83 12:04 10:30
12. Vjeko Vrkić 28:45 16:02 44,23 12:14 10:38
13. Ivan Šantek OK Varaždin 33:04 20:21 38,46 14:04 12:14
14. Vedran Boban OK Maksimir 35:44 23:01 35,59 15:12 13:14
Filip Radenić OK Međimurje mp
Frane Marković OK Japetić dns
Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir dns
Jura Kukec OK Vihor dns
Tomislav Branović OK Međimurje dns

Ž21Duljina staze 2.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK 16:13 100,00 7:52 6:43
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 16:53 0:40 96,05 8:11 7:00
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 23:15 7:02 69,75 11:17 9:38
4. Andrea Hribar OK Vihor 33:23 17:10 48,58 16:12 13:51
Anja Soldić mp
Kristina Marković OK Japetić dns

M65Duljina staze 1.750 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.100m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Milan Turkalj OK Varaždin 21:36 100,00 12:20 10:17
2. Ivica Mesić OK Vihor 22:21 0:45 96,64 12:46 10:38
3. Željko Belaj OK Bjelovar 25:40 4:04 84,16 14:40 12:13

M55Duljina staze 1.900 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.300m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 18:30 100,00 9:44 8:02
2. Petar Strmečki OK Maksimir 20:11 1:41 91,66 10:37 8:46
3. Mladen Jelić OK Kapela 21:03 2:33 87,89 11:04 9:09
4. Darko Raškaj OK Kapela 21:33 3:03 85,85 11:20 9:22
5. Karlo Gobec OK Vihor 21:42 3:12 85,25 11:25 9:26
6. Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE 22:40 4:10 81,62 11:55 9:51
7. Dražen Janžek OK Međimurje 24:18 5:48 76,13 12:47 10:33
8. Mile Mioković OK Kapela 24:37 6:07 75,15 12:57 10:42
9. Vladimir Vinko OK Međimurje 26:35 8:05 69,59 13:59 11:33
10. Saša Horvat OK Maksimir 29:21 10:51 63,03 15:26 12:45
11. Josip Matijašić OK Vihor 32:57 14:27 56,15 17:20 14:19
12. Krešo Špoljar OK Kapela 33:30 15:00 55,22 17:37 14:33
13. Predrag Labaš OK Varaždin 39:16 20:46 47,11 20:40 17:04

M45Duljina staze 2.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.410m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Damir Gobec OK Vihor 15:04 100,00 7:18 6:15
2. Vladimir Trivunović OK Kapela 16:30 1:26 91,31 8:00 6:50
3. Zdenko Horjan OK Vihor 19:34 4:30 77,00 9:29 8:07
4. Ivan Ivo Penić OK Kapela 20:50 5:46 72,32 10:06 8:38
5. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 21:28 6:24 70,19 10:25 8:54
6. Siniša Mareković OK Vihor 21:47 6:43 69,17 10:34 9:02
7. Darko Duhović OK Međimurje 21:58 6:54 68,59 10:39 9:06
8. Domagoj Šantić OK Bjelovar 22:15 7:11 67,72 10:48 9:13
9. Mátyás Paskuj Offline SSE 25:59 10:55 57,99 12:36 10:46
Emil Anadolac OK Varaždin dns
Emerik Večerić OK Međimurje dns

M35Duljina staze 2.200 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.650m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 14:57 100,00 6:47 5:38
2. Branimir Pongrac OK Japetić 15:22 0:25 97,29 6:59 5:47
3. Ivan Bublić OK Kapela 16:02 1:05 93,24 7:17 6:03
4. Duje Rako OK Vihor 18:36 3:39 80,38 8:27 7:01
5. Mladen Vukmanović OK Kapela 20:33 5:36 72,75 9:20 7:45
6. Tomislav Meštrović OK Kapela 21:20 6:23 70,08 9:41 8:03
7. Nikola Tot OK Japetić 27:06 12:09 55,17 12:19 10:13
8. Branko Ostajmer OK Vihor 30:15 15:18 49,42 13:44 11:24
9. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 33:19 18:22 44,87 15:08 12:34
Miroslav Hainž OK Varaždin dns
Damir Šimunić OK Međimurje dns
Franjo Budi OK Japetić dns

M20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.700m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Noa Kolarek OK Vihor 18:27 100,00 7:51 6:50
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 22:06 3:39 83,48 9:24 8:11

M16Duljina staze 1.970 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.270m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 12:35 100,00 6:23 5:32
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 13:15 0:40 94,97 6:43 5:50
3. Teo Mahović OK Japetić 17:03 4:28 73,80 8:39 7:30
4. Vibor Strmečki OK Maksimir 18:13 5:38 69,08 9:14 8:01
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 19:12 6:37 65,54 9:44 8:27
6. Borna Kuzmanić OK Japetić 21:20 8:45 58,98 10:49 9:23
7. Patrick Milković OK Japetić 22:30 9:55 55,93 11:25 9:54
8. Noa Kelc OK Jelen 23:15 10:40 54,12 11:48 10:14
9. Karlo Lesjak OK Japetić 28:41 16:06 43,87 14:33 12:38
10. Matko Nikolić OK Vihor 30:25 17:50 41,37 15:26 13:23
Adam Anadolac OK Varaždin dns
Noa Turk OK Međimurje dns

M12Duljina staze 1.750 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 17:01 100,00 9:43 8:18
2. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 21:04 4:03 80,78 12:02 10:16
3. Oliver Skočić OK Vihor 23:05 6:04 73,72 13:11 11:15
4. Marin Tanković OK Jelen 23:06 6:05 73,67 13:12 11:16
5. Jakov Bijelić OK Bjelovar 24:53 7:52 68,39 14:13 12:08
6. Mario Lah OK Varaždin 25:35 8:34 66,51 14:37 12:28
7. Jure Rako OK Vihor 27:11 10:10 62,60 15:32 13:15
8. Luka Tot OK Japetić 27:23 10:22 62,14 15:38 13:21
9. Erik Tot OK Japetić 33:19 16:18 51,08 19:02 16:15
Filip Anadolac OK Varaždin dns

Ž65Duljina staze 1.750 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 52:33 100,00 30:01 25:38

Ž55Duljina staze 1.750 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.100m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 26:29 100,00 15:08 12:36
2. Branka Fabek OK Japetić 34:37 8:08 76,50 19:46 16:29
3. Ana Vinko OK Međimurje 54:01 27:32 49,03 30:52 25:43
Karmen Holenda OK Varaždin mp

Ž45Duljina staze 1.970 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 2.270m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Bojana Nikolić OK Vihor 19:41 100,00 9:59 8:40
2. Neda Gobec OK Vihor 21:30 1:49 91,55 10:54 9:28
3. Smiljana Janžek OK Međimurje 21:34 1:53 91,27 10:56 9:30
4. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 22:08 2:27 88,93 11:14 9:45
5. Ivana Kuzmanić OK Japetić 22:20 2:39 88,13 11:20 9:50
6. Gabrijela Baburek OK Japetić 23:03 3:22 85,39 11:42 10:09
7. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 24:18 4:37 81,00 12:20 10:42
8. Mirka Jakšić OK Maksimir 25:03 5:22 78,58 12:42 11:02
9. Davorka Srebačić OK Varaždin 26:04 6:23 75,51 13:13 11:28
10. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 26:34 6:53 74,09 13:29 11:42
11. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE 26:56 7:15 73,08 13:40 11:51
12. Mirjana Horvat OK Maksimir 27:56 8:15 70,47 14:10 12:18
13. Mihaela Marija Perković OK Vihor 59:50 40:09 32,90 30:22 26:21
Sanja Ostroški OK Varaždin dnf
Petra Turk OK Međimurje dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić dns
Marija Schubert OK Varaždin dns
Nada Duhović OK Međimurje dns

Ž35Duljina staze 2.080 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.430m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Lesjak OK Japetić 16:05 100,00 7:43 6:37
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 18:49 2:44 85,47 9:02 7:44
3. Lana Gerjević OK Kapela 20:09 4:04 79,82 9:41 8:17
4. Sabina Rako OK Vihor 20:23 4:18 78,90 9:47 8:23
5. Nikolina Šantić OK Bjelovar 20:51 4:46 77,14 10:01 8:34
6. Ivana Horbec OK Vihor 21:38 5:33 74,35 10:24 8:54
7. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 24:09 8:04 66,60 11:36 9:56
8. Erzsébet Paskuj Mátyásné Offline SSE 24:27 8:22 65,78 11:45 10:03
9. Tanja Potrebica OK Varaždin 27:44 11:39 57,99 13:20 11:24
10. Iva Tatić OK Vihor 32:46 16:41 49,08 15:45 13:29
11. Aleksandra Miličević OK Vihor 39:59 23:54 40,23 19:13 16:27
12. Ivana Tkalec OK Međimurje 40:59 24:54 39,24 19:42 16:51
Jelena Tuksar OK Međimurje dns

Ž20Duljina staze 2.080 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 2.430m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 14:18 100,00 6:52 5:53
2. Ana Srebačić OK Varaždin 22:34 8:16 63,37 10:50 9:17
Jelena Lesjak OK Japetić dns

Ž16Duljina staze 1.860 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 2.235m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Monika Pavić OK Vihor 15:54 100,00 8:32 7:06
2. Majda Vidaković OK Kapela 15:55 0:01 99,90 8:33 7:07
3. Wanda Kovač OK Kapela 17:46 1:52 89,49 9:33 7:56
4. Marta Nikolić OK Vihor 20:13 4:19 78,65 10:52 9:02
5. Nina Mioković OK Kapela 21:44 5:50 73,16 11:41 9:43
6. Paola Rako OK Vihor 21:54 6:00 72,60 11:46 9:47
7. Ira Mareković OK Vihor 21:58 6:04 72,38 11:48 9:49
8. Ema Potrebica OK Varaždin 22:03 6:09 72,11 11:51 9:51
9. Kimi Maria Gobec OK Vihor 23:35 7:41 67,42 12:40 10:33
10. Melissa Drobić OK Kapela 24:42 8:48 64,37 13:16 11:03
11. Mirela Obranić OK Japetić 27:57 12:03 56,89 15:01 12:30
12. Mare Gršković OK Kapela 30:07 14:13 52,79 16:11 13:28

Ž12Duljina staze 1.720 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.020m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Jelen 11:49 100,00 6:52 5:50
2. Gloria Šantić OK Bjelovar 13:22 1:33 88,40 7:46 6:37
3. Ema Juričan OK Varaždin 13:48 1:59 85,63 8:01 6:49
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar 15:06 3:17 78,26 8:46 7:28
5. Luna Bajrektarević OK Vihor 15:23 3:34 76,81 8:56 7:36
6. Sara Delić OK Jelen 15:40 3:51 75,43 9:06 7:45
7. Eva Šantek OK Varaždin 18:33 6:44 63,70 10:47 9:10
8. Nika Kuzmanić OK Varaždin 26:39 14:50 44,34 15:29 13:11
9. Veronika Šantić OK Bjelovar 29:49 18:00 39,63 17:20 14:45
10. Ines Ostajmer OK Vihor 39:25 27:36 29,98 22:55 19:30
Vittoria Velimirović OK Maksimir dns
Beatrice Velimirović OK Maksimir dns
Ana Budi OK Japetić dns

OtvorenaDuljina staze 1.720 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.020m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Tea Tot OK Japetić 15:21 100,00 8:55 7:35
2. Sonja Ostajmer OK Vihor 19:11 3:50 80,02 11:09 9:29
3. Jasmin Agić Dr. inf. Zadar 19:15 3:54 79,74 11:11 9:31
4. Marin Jović Dr. inf. Zadar 21:04 5:43 72,86 12:14 10:25
5. Jakov Tkalec OK Međimurje 22:02 6:41 69,67 12:48 10:54
6. Vanesa Eškinja Dr. inf. Zadar 24:05 8:44 63,74 14:00 11:55
7. Karla Paulić OK Japetić 25:40 10:19 59,81 14:55 12:42
8. Nika Juričan OK Varaždin 35:12 19:51 43,61 20:27 17:25
9. Dorijan Habek OK Varaždin 36:41 21:20 41,84 21:19 18:09
10. Vedrana Četković OK Međimurje 42:14 26:53 36,35 24:33 20:54
11. Sven Belas OK Vihor 44:10 28:49 34,75 25:40 21:51
12. Tina Šojat OK Vihor 50:30 35:09 30,40 29:21 25:00
Ivan Paško Džaja Dr. inf. Zadar mp
Teo Piskač OK Varaždin dns
Siniša Lah OK Varaždin dns
Jakov Tkalec OK Međimurje dns
Nino Piskač OK Varaždin dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5