zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Međimurje open, 3. etapa – Rezultati po stazama

M21 – M20Duljina staze 2.350 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21 12:43
2. Lobel Horvat OK Maksimir M21 13:52 1:09
3. Jan Gobec OK Vihor M21 14:34 1:51
4. Josip Vujanić OK Japetić M21 14:35 1:52
5. Filip Vujanić OK Japetić M21 16:07 3:24
6. Marko Leljak OK Međimurje M21 18:24 5:41
7. Noa Kolarek OK Vihor M20 18:27 5:44
8. Ivor Jelić OK Kapela M21 20:54 8:11
9. Dominik Klasić OK Maksimir M21 21:19 8:36
10. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 22:06 9:23
11. Kristijan Verović OK Japetić M21 23:03 10:20
12. Martin Krešan M21 23:49 11:06
13. Karlo Ivanković M21 28:22 15:39
14. Vjeko Vrkić M21 28:45 16:02
15. Ivan Šantek OK Varaždin M21 33:04 20:21
16. Vedran Boban OK Maksimir M21 35:44 23:01
Filip Radenić OK Međimurje M21 mp
Frane Marković OK Japetić M21 dns
Tomislav Branović OK Međimurje M21 dns
Jura Kukec OK Vihor M21 dns
Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir M21 dns

Ž21 – M45Duljina staze 2.060 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 15:04
2. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK Ž21 16:13 1:09
3. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 16:30 1:26
4. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 16:53 1:49
5. Zdenko Horjan OK Vihor M45 19:34 4:30
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela M45 20:50 5:46
7. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 21:28 6:24
8. Siniša Mareković OK Vihor M45 21:47 6:43
9. Darko Duhović OK Međimurje M45 21:58 6:54
10. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 22:15 7:11
11. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 23:15 8:11
12. Mátyás Paskuj Offline SSE M45 25:59 10:55
13. Andrea Hribar OK Vihor Ž21 33:23 18:19
Anja Soldić Ž21 mp
Emil Anadolac OK Varaždin M45 dns
Emerik Večerić OK Međimurje M45 dns
Kristina Marković OK Japetić Ž21 dns

M65 – Ž55Duljina staze 1.750 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Milan Turkalj OK Varaždin M65 21:36
2. Ivica Mesić OK Vihor M65 22:21 0:45
3. Željko Belaj OK Bjelovar M65 25:40 4:04
4. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 26:29 4:53
5. Branka Fabek OK Japetić Ž55 34:37 13:01
6. Ana Vinko OK Međimurje Ž55 54:01 32:25
Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 mp

M55Duljina staze 1.900 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 18:30
2. Petar Strmečki OK Maksimir M55 20:11 1:41
3. Mladen Jelić OK Kapela M55 21:03 2:33
4. Darko Raškaj OK Kapela M55 21:33 3:03
5. Karlo Gobec OK Vihor M55 21:42 3:12
6. Gábor Erdős Nagykanizsai ZSE M55 22:40 4:10
7. Dražen Janžek OK Međimurje M55 24:18 5:48
8. Mile Mioković OK Kapela M55 24:37 6:07
9. Vladimir Vinko OK Međimurje M55 26:35 8:05
10. Saša Horvat OK Maksimir M55 29:21 10:51
11. Josip Matijašić OK Vihor M55 32:57 14:27
12. Krešo Špoljar OK Kapela M55 33:30 15:00
13. Predrag Labaš OK Varaždin M55 39:16 20:46

M35Duljina staze 2.200 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 14:57
2. Branimir Pongrac OK Japetić M35 15:22 0:25
3. Ivan Bublić OK Kapela M35 16:02 1:05
4. Duje Rako OK Vihor M35 18:36 3:39
5. Mladen Vukmanović OK Kapela M35 20:33 5:36
6. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 21:20 6:23
7. Nikola Tot OK Japetić M35 27:06 12:09
8. Branko Ostajmer OK Vihor M35 30:15 15:18
9. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M35 33:19 18:22
Franjo Budi OK Japetić M35 dns
Damir Šimunić OK Međimurje M35 dns
Miroslav Hainž OK Varaždin M35 dns

M16 – Ž45Duljina staze 1.970 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M16 12:35
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 13:15 0:40
3. Teo Mahović OK Japetić M16 17:03 4:28
4. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 18:13 5:38
5. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 19:12 6:37
6. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 19:41 7:06
7. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 21:20 8:45
8. Neda Gobec OK Vihor Ž45 21:30 8:55
9. Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 21:34 8:59
10. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 22:08 9:33
11. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 22:20 9:45
12. Patrick Milković OK Japetić M16 22:30 9:55
13. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 23:03 10:28
14. Noa Kelc OK Jelen M16 23:15 10:40
15. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 24:18 11:43
16. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 25:03 12:28
17. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 26:04 13:29
18. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Ž45 26:34 13:59
19. Ágnes Erdősné Németh Nagykanizsai ZSE Ž45 26:56 14:21
20. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 27:56 15:21
21. Karlo Lesjak OK Japetić M16 28:41 16:06
22. Matko Nikolić OK Vihor M16 30:25 17:50
23. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 59:50 47:15
Sanja Ostroški OK Varaždin Ž45 dnf
Marija Schubert OK Varaždin Ž45 dns
Noa Turk OK Međimurje M16 dns
Sandra Perica Cvjetko OK Japetić Ž45 dns
Adam Anadolac OK Varaždin M16 dns
Petra Turk OK Međimurje Ž45 dns
Nada Duhović OK Međimurje Ž45 dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž45 dns

M12 – Ž65Duljina staze 1.750 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 17:01
2. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M12 21:04 4:03
3. Oliver Skočić OK Vihor M12 23:05 6:04
4. Marin Tanković OK Jelen M12 23:06 6:05
5. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 24:53 7:52
6. Mario Lah OK Varaždin M12 25:35 8:34
7. Jure Rako OK Vihor M12 27:11 10:10
8. Luka Tot OK Japetić M12 27:23 10:22
9. Erik Tot OK Japetić M12 33:19 16:18
10. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 52:33 35:32
Filip Anadolac OK Varaždin M12 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 2.080 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 14:18
2. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 16:05 1:47
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 18:49 4:31
4. Lana Gerjević OK Kapela Ž35 20:09 5:51
5. Sabina Rako OK Vihor Ž35 20:23 6:05
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 20:51 6:33
7. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 21:38 7:20
8. Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 22:34 8:16
9. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 24:09 9:51
10. Erzsébet Paskuj Mátyásné Offline SSE Ž35 24:27 10:09
11. Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 27:44 13:26
12. Iva Tatić OK Vihor Ž35 32:46 18:28
13. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž35 39:59 25:41
14. Ivana Tkalec OK Međimurje Ž35 40:59 26:41
Jelena Tuksar OK Međimurje Ž35 dns
Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 dns

Ž16Duljina staze 1.860 m,   Uspon 75 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Monika Pavić OK Vihor Ž16 15:54
2. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 15:55 0:01
3. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 17:46 1:52
4. Marta Nikolić OK Vihor Ž16 20:13 4:19
5. Nina Mioković OK Kapela Ž16 21:44 5:50
6. Paola Rako OK Vihor Ž16 21:54 6:00
7. Ira Mareković OK Vihor Ž16 21:58 6:04
8. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 22:03 6:09
9. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 23:35 7:41
10. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 24:42 8:48
11. Mirela Obranić OK Japetić Ž16 27:57 12:03
12. Mare Gršković OK Kapela Ž16 30:07 14:13

Ž12 – OtvorenaDuljina staze 1.720 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Jelen Ž12 11:49
2. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 13:22 1:33
3. Ema Juričan OK Varaždin Ž12 13:48 1:59
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 15:06 3:17
5. Tea Tot OK Japetić Otvorena 15:21 3:32
6. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž12 15:23 3:34
7. Sara Delić OK Jelen Ž12 15:40 3:51
8. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 18:33 6:44
9. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 19:11 7:22
10. Jasmin Agić Dr. inf. Zadar Otvorena 19:15 7:26
11. Marin Jović Dr. inf. Zadar Otvorena 21:04 9:15
12. Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena 22:02 10:13
13. Vanesa Eškinja Dr. inf. Zadar Otvorena 24:05 12:16
14. Karla Paulić OK Japetić Otvorena 25:40 13:51
15. Nika Kuzmanić OK Varaždin Ž12 26:39 14:50
16. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 29:49 18:00
17. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 35:12 23:23
18. Dorijan Habek OK Varaždin Otvorena 36:41 24:52
19. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 39:25 27:36
20. Vedrana Četković OK Međimurje Otvorena 42:14 30:25
21. Sven Belas OK Vihor Otvorena 44:10 32:21
22. Tina Šojat OK Vihor Otvorena 50:30 38:41
Ivan Paško Džaja Dr. inf. Zadar Otvorena mp
Ana Budi OK Japetić Ž12 dns
Beatrice Velimirović OK Maksimir Ž12 dns
Siniša Lah OK Varaždin Otvorena dns
Vittoria Velimirović OK Maksimir Ž12 dns
Teo Piskač OK Varaždin Otvorena dns
Nino Piskač OK Varaždin Otvorena dns
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena dns