zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 6. Kup četiri rijeke – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 4.500 m,   Uspon 195 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Razum OK Japetić 38:18 -
2. Josip Vujanić OK Japetić 46:29 8:11 -
3. Lobel Horvat OK Maksimir 50:47 12:29 -
4. Frane Marković OK Japetić 51:34 13:16 -
5. Filip Vujanić OK Japetić 54:36 16:18 -
6. Miran Košćica OK Jelen 57:32 19:14 -
7. Damir Miljković OK Jelen 68:15 29:57 -

Ž21ADuljina staze 4.100 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mirja Pavić OK Japetić 45:23 -
2. Iva Štambuk OK Maksimir 55:36 10:13 -
3. Antonija Orlić OK Bjelovar 63:23 18:00 -
4. Ana Kovačić OK Vihor 118:16 72:53 -
Ana Beblek OK Jelen dns

M70Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Ulip OK Maksimir 42:41 -
2. Milan Turkalj OK Varaždin 52:03 9:22 -

M65Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Pongrac OK Japetić 27:15 -
Ivica Mesić OK Vihor dns

Ž65Duljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 61:44 -
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor dns

M55Duljina staze 3.200 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Darko Merunka OK Maksimir 40:22 -
2. Mile Mioković OK Kapela 44:17 3:55 -
3. Petar Strmečki OK Maksimir 44:31 4:09 -
4. Dario Štambuk OK Ivan Merz 47:01 6:39 -
5. Krešo Špoljar OK Kapela 50:31 10:09 -
6. Karlo Gobec OK Vihor 54:17 13:55 -
7. Mladen Jelić OK Kapela 59:05 18:43 -
Predrag Labaš OK Varaždin mp
Nenad Lovrec OK Vihor dns
Saša Horvat OK Maksimir dns

Ž55Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branka Fabek OK Japetić 39:31 -
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 66:45 27:14 -

M45Duljina staze 3.400 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenko Horjan OK Vihor 36:30 -
2. Damir Gobec OK Vihor 38:27 1:57 -
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje 38:29 1:59 -
4. Tihomir Salopek OK Ris 40:34 4:04 -
5. Bojan Vukelić OK Maksimir 44:40 8:10 -
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela 50:39 14:09 -
7. Vladimir Trivunović OK Kapela 52:13 15:43 -
8. Vlatko Tounec OK Kapela 56:39 20:09 -
9. Domagoj Šantić OK Bjelovar 59:18 22:48 -
10. Zdravko Šaflin OK Jelen 96:41 60:11 -
Siniša Mareković OK Vihor dns

Ž45Duljina staze 3.200 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 46:15 -
2. Bojana Nikolić OK Vihor 49:35 3:20 -
3. Neda Gobec OK Vihor 54:24 8:09 -
4. Srebrenka Vuk OK Kapela 56:34 10:19 -
5. Mirka Jakšić OK Maksimir 63:15 17:00 -
6. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 63:27 17:12 -
7. Gabrijela Baburek OK Japetić 65:15 19:00 -
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 67:02 20:47 -
9. Mirjana Horvat OK Maksimir 70:56 24:41 -
10. Željka Gajdek OK Jelen 74:10 27:55 -
11. Željka Miljković OK Vihor 78:12 31:57 -
12. Ivana Kuzmanić OK Japetić 80:12 33:57 -
13. Anita Radoš OK Vihor 92:42 46:27 -
Marija Gradečak Galović OK Kapela dns
Sanja Šalaj OK Jelen dns

M35Duljina staze 4.100 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Petar Delić OK Maksimir 40:32 -
2. Ivan Bublić OK Kapela 51:43 11:11 -
3. Branimir Pongrac OK Japetić 55:55 15:23 -
4. Duje Rako OK Vihor 58:55 18:23 -
5. Tomislav Meštrović OK Kapela 60:49 20:17 -
6. Fausto Ferreira OK Kapela 66:11 25:39 -
7. Miroslav Hainž OK Varaždin 68:01 27:29 -
8. Zdravko Novosel OK Jelen 74:13 33:41 -
9. Damir Tubin OK Jelen 80:41 40:09 -
Dalibor Stankovski OK Jelen dns
Franjo Budi OK Japetić dns
Vanja Suhina OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 3.400 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 45:08 -
2. Sanda Berženji OK Kapela 46:01 0:53 -
3. Željka Fištrek OK Kapela 46:08 1:00 -
4. Sonja Lesjak OK Japetić 48:49 3:41 -
5. Fabiana Cini OK Maksimir 51:57 6:49 -
6. Sabina Seražin Korper OK Jelen 58:29 13:21 -
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar 58:33 13:25 -
8. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 60:20 15:12 -
9. Sabina Rako OK Vihor 62:18 17:10 -
10. Maja Kušt OK Vihor 75:56 30:48 -
11. Monika Kovaljesko OK Kapela 76:25 31:17 -
12. Vlatka Stupalo OK Vihor 78:42 33:34 -
13. Violeta Čalić OK Vihor 79:03 33:55 -
14. Tanja Potrebica OK Varaždin 85:21 40:13 -
15. Ivana Horbec OK Vihor 85:48 40:40 -
Daniela Popović Budi OK Japetić dns
Ana Delić OK Jelen dns

M21BDuljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dominik Klasić OK Maksimir 21:47 -
2. Branimir Putniković OK Kapela 30:44 8:57 -
3. Domagoj Novosel OK Jelen 31:03 9:16 -
4. Zdravko Tonković OK Kapela 39:50 18:03 -
5. Andrija Golubić OK Međimurje 43:25 21:38 -
6. Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir 44:42 22:55 -
7. Dario Malović OK Vihor 46:07 24:20 -
8. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 61:29 39:42 -
9. Rafael Sandalj OK Japetić 63:39 41:52 -
Zoran Ćorić OK Vihor dns

Ž21BDuljina staze 2.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Petra Plevnik OK Bjelovar 41:48 -
2. Andrea Hribar OK Vihor 61:54 20:06 -
Ana Šiprak Stastny OK Kapela dnf
Mihaela Marija Perković OK Vihor dnf
Ivana Stankovski OK Kapela dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns

M20Duljina staze 4.100 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jan Gobec OK Vihor 44:20 -
2. Noa Kolarek OK Vihor 48:43 4:23 -
3. Jura Kukec OK Vihor 50:11 5:51 -
4. Marko Jurač OK Vihor 62:23 18:03 -
5. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 66:16 21:56 -

Ž20Duljina staze 3.400 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 40:08 -
2. Paula Pavlin OK Vihor 40:30 0:22 -
3. Jelena Lesjak OK Japetić 70:51 30:43 -

M16Duljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 22:47 -
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 24:35 1:48 -
3. Noa Kelc OK Jelen 27:36 4:49 -
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 35:22 12:35 -
5. Patrick Milković OK Japetić 41:48 19:01 -
6. Kaan Yelen OK Vihor 42:54 20:07 -
7. Petar Jurač OK Vihor 57:35 34:48 -
Juraj Vukelić OK Maksimir dns

Ž16Duljina staze 2.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor 26:00 -
2. Majda Vidaković OK Kapela 29:24 3:24 -
3. Ema Potrebica OK Varaždin 29:26 3:26 -
4. Dora Vukelić OK Maksimir 29:59 3:59 -
5. Ira Mareković OK Vihor 33:18 7:18 -

M14Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 24:37 -
2. Gabrijel Solenički OK Jelen 25:21 0:44 -
3. Martin Meštrović OK Kapela 26:51 2:14 -
4. Matko Nikolić OK Vihor 63:00 38:23 -
Marko Tanković OK Jelen dns

Ž14Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 28:23 -
Monika Pavić OK Vihor dns

M12Duljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ante Radoš OK Vihor 32:10 -
2. Marin Tanković OK Jelen 44:17 12:07 -
3. Mario Lah OK Varaždin 46:00 13:50 -
4. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 53:58 21:48 -
Jure Rako OK Vihor mp
Lovro Pinjušić OK Japetić dnf
Petar Šalaj OK Jelen dns

Ž12Duljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Viktoria Šantić OK Bjelovar 25:22 -
2. Dora Delić OK Jelen 26:02 0:40 -
3. Gloria Šantić OK Bjelovar 30:40 5:18 -
4. Sara Delić OK Jelen 32:10 6:48 -
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 36:42 11:20 -
6. Ema Juričan OK Varaždin 37:13 11:51 -
7. Luna Bajrektarević OK Vihor 40:19 14:57 -
Ana Budi OK Japetić dns

Otvorena dugaDuljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Leona Biki 41:45 -
2. Barbara Arbanas OK Kapela 42:02 0:17 -
3. Barbara Laura Čalušić Ljubičić 55:05 13:20 -
Dario Šimatić OK Maksimir dns

Otvorena kratkaDuljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Juraj Otmačić OK Japetić 40:49 -
2. Nika Juričan OK Varaždin 71:10 30:21 -
3. Tina Šojat OK Vihor 83:07 42:18 -
Iva Pintur OK Kapela dnf
Sonja Ostajmer OK Vihor dns
Kristina Marković OK Japetić dns