zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 6. Kup četiri rijeke – Statistika

M21ADuljina staze 4.500 m,   Uspon 195 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 5.475m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Matija Razum OK Japetić 38:18 100,00 8:30 6:59
2. Josip Vujanić OK Japetić 46:29 8:11 82,40 10:19 8:29
3. Lobel Horvat OK Maksimir 50:47 12:29 75,42 11:17 9:16
4. Frane Marković OK Japetić 51:34 13:16 74,27 11:27 9:25
5. Filip Vujanić OK Japetić 54:36 16:18 70,15 12:08 9:58
6. Miran Košćica OK Jelen 57:32 19:14 66,57 12:47 10:30
7. Damir Miljković OK Jelen 68:15 29:57 56,12 15:10 12:27

Ž21ADuljina staze 4.100 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 4.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mirja Pavić OK Japetić 45:23 100,00 11:04 9:10
2. Iva Štambuk OK Maksimir 55:36 10:13 81,62 13:33 11:13
3. Antonija Orlić OK Bjelovar 63:23 18:00 71,60 15:27 12:48
4. Ana Kovačić OK Vihor 118:16 72:53 38,37 28:50 23:53
Ana Beblek OK Jelen dns

M70Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Ulip OK Maksimir 42:41 100,00 25:06 20:49
2. Milan Turkalj OK Varaždin 52:03 9:22 82,00 30:37 25:23

M65Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 27:15 100,00 16:01 13:17
Ivica Mesić OK Vihor dns

M55Duljina staze 3.200 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.850m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Darko Merunka OK Maksimir 40:22 100,00 12:36 10:29
2. Mile Mioković OK Kapela 44:17 3:55 91,16 13:50 11:30
3. Petar Strmečki OK Maksimir 44:31 4:09 90,68 13:54 11:33
4. Dario Štambuk OK Ivan Merz 47:01 6:39 85,86 14:41 12:12
5. Krešo Špoljar OK Kapela 50:31 10:09 79,91 15:47 13:07
6. Karlo Gobec OK Vihor 54:17 13:55 74,36 16:57 14:05
7. Mladen Jelić OK Kapela 59:05 18:43 68,32 18:27 15:20
Predrag Labaš OK Varaždin mp
Nenad Lovrec OK Vihor dns
Saša Horvat OK Maksimir dns

M45Duljina staze 3.400 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 4.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenko Horjan OK Vihor 36:30 100,00 10:44 9:07
2. Damir Gobec OK Vihor 38:27 1:57 94,93 11:18 9:36
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje 38:29 1:59 94,85 11:19 9:37
4. Tihomir Salopek OK Ris 40:34 4:04 89,98 11:55 10:08
5. Bojan Vukelić OK Maksimir 44:40 8:10 81,72 13:08 11:10
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela 50:39 14:09 72,06 14:53 12:39
7. Vladimir Trivunović OK Kapela 52:13 15:43 69,90 15:21 13:03
8. Vlatko Tounec OK Kapela 56:39 20:09 64,43 16:39 14:09
9. Domagoj Šantić OK Bjelovar 59:18 22:48 61,55 17:26 14:49
10. Zdravko Šaflin OK Jelen 96:41 60:11 37,75 28:26 24:10
Siniša Mareković OK Vihor dns

M35Duljina staze 4.100 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 4.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petar Delić OK Maksimir 40:32 100,00 9:53 8:11
2. Ivan Bublić OK Kapela 51:43 11:11 78,38 12:36 10:26
3. Branimir Pongrac OK Japetić 55:55 15:23 72,49 13:38 11:17
4. Duje Rako OK Vihor 58:55 18:23 68,80 14:22 11:54
5. Tomislav Meštrović OK Kapela 60:49 20:17 66,65 14:50 12:17
6. Fausto Ferreira OK Kapela 66:11 25:39 61,24 16:08 13:22
7. Miroslav Hainž OK Varaždin 68:01 27:29 59,59 16:35 13:44
8. Zdravko Novosel OK Jelen 74:13 33:41 54,61 18:06 14:59
9. Damir Tubin OK Jelen 80:41 40:09 50,24 19:40 16:17
Vanja Suhina OK Kapela dns
Dalibor Stankovski OK Jelen dns
Franjo Budi OK Japetić dns

M21BDuljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.500m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dominik Klasić OK Maksimir 21:47 100,00 10:22 8:42
2. Branimir Putniković OK Kapela 30:44 8:57 70,88 14:38 12:17
3. Domagoj Novosel OK Jelen 31:03 9:16 70,16 14:47 12:25
4. Zdravko Tonković OK Kapela 39:50 18:03 54,69 18:58 15:56
5. Andrija Golubić OK Međimurje 43:25 21:38 50,17 20:40 17:22
6. Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir 44:42 22:55 48,73 21:17 17:52
7. Dario Malović OK Vihor 46:07 24:20 47,24 21:57 18:26
8. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 61:29 39:42 35,43 29:16 24:35
9. Rafael Sandalj OK Japetić 63:39 41:52 34,22 30:18 25:27
Zoran Ćorić OK Vihor dns

M20Duljina staze 4.100 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 4.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 44:20 100,00 10:48 8:57
2. Noa Kolarek OK Vihor 48:43 4:23 91,00 11:52 9:50
3. Jura Kukec OK Vihor 50:11 5:51 88,34 12:14 10:08
4. Marko Jurač OK Vihor 62:23 18:03 71,07 15:12 12:36
5. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 66:16 21:56 66,90 16:09 13:23

M16Duljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.500m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 22:47 100,00 10:50 9:06
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 24:35 1:48 92,68 11:42 9:50
3. Noa Kelc OK Jelen 27:36 4:49 82,55 13:08 11:02
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 35:22 12:35 64,42 16:50 14:08
5. Patrick Milković OK Japetić 41:48 19:01 54,51 19:54 16:43
6. Kaan Yelen OK Vihor 42:54 20:07 53,11 20:25 17:09
7. Petar Jurač OK Vihor 57:35 34:48 39,57 27:25 23:02
Juraj Vukelić OK Maksimir dns

M14Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 24:37 100,00 13:40 11:26
2. Gabrijel Solenički OK Jelen 25:21 0:44 97,11 14:05 11:47
3. Martin Meštrović OK Kapela 26:51 2:14 91,68 14:55 12:29
4. Matko Nikolić OK Vihor 63:00 38:23 39,07 35:00 29:18
Marko Tanković OK Jelen dns

M12Duljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ante Radoš OK Vihor 32:10 100,00 20:06 16:55
2. Marin Tanković OK Jelen 44:17 12:07 72,64 27:40 23:18
3. Mario Lah OK Varaždin 46:00 13:50 69,93 28:45 24:12
4. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 53:58 21:48 59,60 33:43 28:24
Jure Rako OK Vihor mp
Lovro Pinjušić OK Japetić dnf
Petar Šalaj OK Jelen dns

Ž65Duljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 1.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 61:44 100,00 38:35 32:29
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor dns

Ž55Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branka Fabek OK Japetić 39:31 100,00 23:14 19:16
2. Emilija Ebenspanger OK Kapela 66:45 27:14 59,20 39:15 32:33

Ž45Duljina staze 3.200 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 3.850m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Gobec OK Vihor 46:15 100,00 14:27 12:00
2. Bojana Nikolić OK Vihor 49:35 3:20 93,28 15:29 12:52
3. Neda Gobec OK Vihor 54:24 8:09 85,02 17:00 14:07
4. Srebrenka Vuk OK Kapela 56:34 10:19 81,76 17:40 14:41
5. Mirka Jakšić OK Maksimir 63:15 17:00 73,12 19:45 16:25
6. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 63:27 17:12 72,89 19:49 16:28
7. Gabrijela Baburek OK Japetić 65:15 19:00 70,88 20:23 16:56
8. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 67:02 20:47 69,00 20:56 17:24
9. Mirjana Horvat OK Maksimir 70:56 24:41 65,20 22:10 18:25
10. Željka Gajdek OK Jelen 74:10 27:55 62,36 23:10 19:15
11. Željka Miljković OK Vihor 78:12 31:57 59,14 24:26 20:18
12. Ivana Kuzmanić OK Japetić 80:12 33:57 57,67 25:03 20:49
13. Anita Radoš OK Vihor 92:42 46:27 49,89 28:58 24:04
Sanja Šalaj OK Jelen dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 3.400 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 4.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 45:08 100,00 13:16 11:17
2. Sanda Berženji OK Kapela 46:01 0:53 98,08 13:32 11:30
3. Željka Fištrek OK Kapela 46:08 1:00 97,83 13:34 11:32
4. Sonja Lesjak OK Japetić 48:49 3:41 92,45 14:21 12:12
5. Fabiana Cini OK Maksimir 51:57 6:49 86,88 15:16 12:59
6. Sabina Seražin Korper OK Jelen 58:29 13:21 77,17 17:12 14:37
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar 58:33 13:25 77,09 17:13 14:38
8. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 60:20 15:12 74,81 17:44 15:05
9. Sabina Rako OK Vihor 62:18 17:10 72,45 18:19 15:34
10. Maja Kušt OK Vihor 75:56 30:48 59,44 22:20 18:59
11. Monika Kovaljesko OK Kapela 76:25 31:17 59,06 22:28 19:06
12. Vlatka Stupalo OK Vihor 78:42 33:34 57,35 23:08 19:40
13. Violeta Čalić OK Vihor 79:03 33:55 57,09 23:15 19:45
14. Tanja Potrebica OK Varaždin 85:21 40:13 52,88 25:06 21:20
15. Ivana Horbec OK Vihor 85:48 40:40 52,60 25:14 21:27
Daniela Popović Budi OK Japetić dns
Ana Delić OK Jelen dns

Ž21BDuljina staze 2.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.350m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Petra Plevnik OK Bjelovar 41:48 100,00 20:54 17:47
2. Andrea Hribar OK Vihor 61:54 20:06 67,53 30:57 26:20
Ana Šiprak Stastny OK Kapela dnf
Mihaela Marija Perković OK Vihor dnf
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns
Ivana Stankovski OK Kapela dns

Ž20Duljina staze 3.400 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 4.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 40:08 100,00 11:48 10:02
2. Paula Pavlin OK Vihor 40:30 0:22 99,09 11:54 10:07
3. Jelena Lesjak OK Japetić 70:51 30:43 56,65 20:50 17:42

Ž16Duljina staze 2.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.350m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor 26:00 100,00 13:00 11:03
2. Majda Vidaković OK Kapela 29:24 3:24 88,44 14:42 12:30
3. Ema Potrebica OK Varaždin 29:26 3:26 88,34 14:43 12:31
4. Dora Vukelić OK Maksimir 29:59 3:59 86,71 14:59 12:45
5. Ira Mareković OK Vihor 33:18 7:18 78,08 16:39 14:10

Ž14Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 2.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Paola Rako OK Vihor 28:23 100,00 15:46 13:12
Monika Pavić OK Vihor dns

Ž12Duljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Viktoria Šantić OK Bjelovar 25:22 100,00 15:51 13:21
2. Dora Delić OK Jelen 26:02 0:40 97,44 16:16 13:42
3. Gloria Šantić OK Bjelovar 30:40 5:18 82,72 19:10 16:08
4. Sara Delić OK Jelen 32:10 6:48 78,86 20:06 16:55
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 36:42 11:20 69,12 22:56 19:18
6. Ema Juričan OK Varaždin 37:13 11:51 68,16 23:15 19:35
7. Luna Bajrektarević OK Vihor 40:19 14:57 62,92 25:11 21:13
Ana Budi OK Japetić dns

Otvorena dugaDuljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 2.500m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Leona Biki 41:45 100,00 19:52 16:42
2. Barbara Arbanas OK Kapela 42:02 0:17 99,33 20:00 16:48
3. Barbara Laura Čalušić Ljubičić 55:05 13:20 75,79 26:13 22:02
Dario Šimatić OK Maksimir dns

Otvorena kratkaDuljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 1.900m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Juraj Otmačić OK Japetić 40:49 100,00 25:30 21:28
2. Nika Juričan OK Varaždin 71:10 30:21 57,35 44:28 37:27
3. Tina Šojat OK Vihor 83:07 42:18 49,11 51:56 43:44
Iva Pintur OK Kapela dnf
Kristina Marković OK Japetić dns
Sonja Ostajmer OK Vihor dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5