zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 6. Kup četiri rijeke – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 4.500 m,   Uspon 195 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21A 38:18
2. Josip Vujanić OK Japetić M21A 46:29 8:11
3. Lobel Horvat OK Maksimir M21A 50:47 12:29
4. Frane Marković OK Japetić M21A 51:34 13:16
5. Filip Vujanić OK Japetić M21A 54:36 16:18
6. Miran Košćica OK Jelen M21A 57:32 19:14
7. Damir Miljković OK Jelen M21A 68:15 29:57

Ž21A – M35 – M20Duljina staze 4.100 m,   Uspon 170 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Petar Delić OK Maksimir M35 40:32
2. Jan Gobec OK Vihor M20 44:20 3:48
3. Mirja Pavić OK Japetić Ž21A 45:23 4:51
4. Noa Kolarek OK Vihor M20 48:43 8:11
5. Jura Kukec OK Vihor M20 50:11 9:39
6. Ivan Bublić OK Kapela M35 51:43 11:11
7. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21A 55:36 15:04
8. Branimir Pongrac OK Japetić M35 55:55 15:23
9. Duje Rako OK Vihor M35 58:55 18:23
10. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 60:49 20:17
11. Marko Jurač OK Vihor M20 62:23 21:51
12. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 63:23 22:51
13. Fausto Ferreira OK Kapela M35 66:11 25:39
14. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 66:16 25:44
15. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 68:01 27:29
16. Zdravko Novosel OK Jelen M35 74:13 33:41
17. Damir Tubin OK Jelen M35 80:41 40:09
18. Ana Kovačić OK Vihor Ž21A 118:16 77:44
Franjo Budi OK Japetić M35 dns
Dalibor Stankovski OK Jelen M35 dns
Vanja Suhina OK Kapela M35 dns
Ana Beblek OK Jelen Ž21A dns

M70 – M65 – Ž55Duljina staze 1.700 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivan Pongrac OK Japetić M65 27:15
2. Branka Fabek OK Japetić Ž55 39:31 12:16
3. Željko Ulip OK Maksimir M70 42:41 15:26
4. Milan Turkalj OK Varaždin M70 52:03 24:48
5. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 66:45 39:30
Ivica Mesić OK Vihor M65 dns

M55 – Ž45Duljina staze 3.200 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Darko Merunka OK Maksimir M55 40:22
2. Mile Mioković OK Kapela M55 44:17 3:55
3. Petar Strmečki OK Maksimir M55 44:31 4:09
4. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 46:15 5:53
5. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 47:01 6:39
6. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 49:35 9:13
7. Krešo Špoljar OK Kapela M55 50:31 10:09
8. Karlo Gobec OK Vihor M55 54:17 13:55
9. Neda Gobec OK Vihor Ž45 54:24 14:02
10. Srebrenka Vuk OK Kapela Ž45 56:34 16:12
11. Mladen Jelić OK Kapela M55 59:05 18:43
12. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 63:15 22:53
13. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 63:27 23:05
14. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 65:15 24:53
15. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 67:02 26:40
16. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 70:56 30:34
17. Željka Gajdek OK Jelen Ž45 74:10 33:48
18. Željka Miljković OK Vihor Ž45 78:12 37:50
19. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 80:12 39:50
20. Anita Radoš OK Vihor Ž45 92:42 52:20
Predrag Labaš OK Varaždin M55 mp
Nenad Lovrec OK Vihor M55 dns
Marija Gradečak Galović OK Kapela Ž45 dns
Sanja Šalaj OK Jelen Ž45 dns
Saša Horvat OK Maksimir M55 dns

M45 – Ž35 – Ž20Duljina staze 3.400 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenko Horjan OK Vihor M45 36:30
2. Damir Gobec OK Vihor M45 38:27 1:57
3. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 38:29 1:59
4. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 40:08 3:38
5. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 40:30 4:00
6. Tihomir Salopek OK Ris M45 40:34 4:04
7. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 44:40 8:10
8. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 45:08 8:38
9. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 46:01 9:31
10. Željka Fištrek OK Kapela Ž35 46:08 9:38
11. Sonja Lesjak OK Japetić Ž35 48:49 12:19
12. Ivan Ivo Penić OK Kapela M45 50:39 14:09
13. Fabiana Cini OK Maksimir Ž35 51:57 15:27
14. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 52:13 15:43
15. Vlatko Tounec OK Kapela M45 56:39 20:09
16. Sabina Seražin Korper OK Jelen Ž35 58:29 21:59
17. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 58:33 22:03
18. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 59:18 22:48
19. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 60:20 23:50
20. Sabina Rako OK Vihor Ž35 62:18 25:48
21. Jelena Lesjak OK Japetić Ž20 70:51 34:21
22. Maja Kušt OK Vihor Ž35 75:56 39:26
23. Monika Kovaljesko OK Kapela Ž35 76:25 39:55
24. Vlatka Stupalo OK Vihor Ž35 78:42 42:12
25. Violeta Čalić OK Vihor Ž35 79:03 42:33
26. Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 85:21 48:51
27. Ivana Horbec OK Vihor Ž35 85:48 49:18
28. Zdravko Šaflin OK Jelen M45 96:41 60:11
Siniša Mareković OK Vihor M45 dns
Ana Delić OK Jelen Ž35 dns
Daniela Popović Budi OK Japetić Ž35 dns

M21B – M16 – OtvorenDuljina staze 2.100 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dominik Klasić OK Maksimir M21B 21:47
2. Jakov Lesjak OK Japetić M16 22:47 1:00
3. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 24:35 2:48
4. Noa Kelc OK Jelen M16 27:36 5:49
5. Branimir Putniković OK Kapela M21B 30:44 8:57
6. Domagoj Novosel OK Jelen M21B 31:03 9:16
7. Borna Kuzmanić OK Japetić M16 35:22 13:35
8. Zdravko Tonković OK Kapela M21B 39:50 18:03
9. Leona Biki Otvorena duga 41:45 19:58
10. Patrick Milković OK Japetić M16 41:48 20:01
11. Barbara Arbanas OK Kapela Otvorena duga 42:02 20:15
12. Kaan Yelen OK Vihor M16 42:54 21:07
13. Andrija Golubić OK Međimurje M21B 43:25 21:38
14. Ivan Škoko Gavranović OK Maksimir M21B 44:42 22:55
15. Dario Malović OK Vihor M21B 46:07 24:20
16. Barbara Laura Čalušić Ljubičić Otvorena duga 55:05 33:18
17. Petar Jurač OK Vihor M16 57:35 35:48
18. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M21B 61:29 39:42
19. Rafael Sandalj OK Japetić M21B 63:39 41:52
Zoran Ćorić OK Vihor M21B dns
Dario Šimatić OK Maksimir Otvorena duga dns
Juraj Vukelić OK Maksimir M16 dns

M14 – Ž14Duljina staze 1.800 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M14 24:37
2. Gabrijel Solenički OK Jelen M14 25:21 0:44
3. Martin Meštrović OK Kapela M14 26:51 2:14
4. Paola Rako OK Vihor Ž14 28:23 3:46
5. Matko Nikolić OK Vihor M14 63:00 38:23
Marko Tanković OK Jelen M14 dns
Monika Pavić OK Vihor Ž14 dns

M12 – Ž12 – OtvorenaDuljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 25:22
2. Dora Delić OK Jelen Ž12 26:02 0:40
3. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 30:40 5:18
4. Sara Delić OK Jelen Ž12 32:10 6:48
4. Ante Radoš OK Vihor M12 32:10 6:48
6. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 36:42 11:20
7. Ema Juričan OK Varaždin Ž12 37:13 11:51
8. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž12 40:19 14:57
9. Juraj Otmačić OK Japetić Otvorena kratka 40:49 15:27
10. Marin Tanković OK Jelen M12 44:17 18:55
11. Mario Lah OK Varaždin M12 46:00 20:38
12. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M12 53:58 28:36
13. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena kratka 71:10 45:48
14. Tina Šojat OK Vihor Otvorena kratka 83:07 57:45
Jure Rako OK Vihor M12 mp
Lovro Pinjušić OK Japetić M12 dnf
Iva Pintur OK Kapela Otvorena kratka dnf
Ana Budi OK Japetić Ž12 dns
Petar Šalaj OK Jelen M12 dns
Kristina Marković OK Japetić Otvorena kratka dns
Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena kratka dns

Ž65Duljina staze 1.600 m,   Uspon 60 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 61:44
Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 dns

Ž21B – Ž16Duljina staze 2.000 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž16 26:00
2. Majda Vidaković OK Kapela Ž16 29:24 3:24
3. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 29:26 3:26
4. Dora Vukelić OK Maksimir Ž16 29:59 3:59
5. Ira Mareković OK Vihor Ž16 33:18 7:18
6. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 41:48 15:48
7. Andrea Hribar OK Vihor Ž21B 61:54 35:54
Ana Šiprak Stastny OK Kapela Ž21B dnf
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž21B dnf
Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž21B dns
Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B dns