zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Centrum mundi sprint 2022 – E1 – Službeni rezultati

M21Duljina staze 2.710 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Razum OK Japetić 11:02 100,00
2. Lobel Horvat OK Maksimir 12:29 1:27 88,38
3. Josip Vujanić OK Japetić 12:45 1:43 86,54
4. Filip Vujanić OK Japetić 13:06 2:04 84,22
5. Marko Leljak OK Međimurje 13:51 2:49 -
6. Ivan Šantek OK Varaždin 16:44 5:42 -
7. Kristijan Verović OK Japetić 20:35 9:33 53,60
8. Saša Horvat OK Međimurje 27:52 16:50 39,59

Ž21Duljina staze 2.510 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nola Jandrečić OK Japetić 13:09 100,00
2. Petra Plevnik OK Bjelovar 18:24 5:15 71,47
3. Tina Šojat OK Vihor 40:38 27:29 -
Ivana Zeljko OK Međimurje mp

M65Duljina staze 1.790 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Ulip OK Maksimir 17:01 100,00
2. Vladimir Vinko OK Međimurje 17:26 0:25 97,61
3. Milan Turkalj OK Varaždin 23:12 6:11 73,35
Branimir Vinko OK Međimurje dnf
Željko Belaj OK Bjelovar disq

M55Duljina staze 2.320 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mile Mioković OK Kapela 13:15 100,00
2. Petar Strmečki OK Maksimir 15:09 1:54 87,46
3. Saša Horvat OK Maksimir 15:30 2:15 85,48
4. Dražen Janžek OK Međimurje 16:36 3:21 79,82
5. Darko Raškaj OK Kapela 17:38 4:23 75,14
6. Miroslav Besten OK Jelen 23:19 10:04 56,83
7. Josip Matijašić OK Vihor 24:13 10:58 54,71
8. Predrag Labaš OK Varaždin 24:22 11:07 54,38
9. Ivo Lukačić 25:42 12:27 -
Slobodan Sokolović OK Bjelovar disq
Widar Taxth Loland Hisoy OK dns
Karlo Gobec OK Vihor dns

Ž55Duljina staze 2.110 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 19:31 100,00
2. Alida Sokolović OK Bjelovar 21:09 1:38 92,28
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 23:14 3:43 84,00
4. Branka Fabek OK Japetić 30:38 11:07 63,71
5. Karmen Holenda OK Varaždin 33:40 14:09 57,97
6. Ana Vinko OK Međimurje 34:08 14:37 -
Maja Cvitković OK Vihor disq

M45Duljina staze 2.430 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje 12:52 100,00
2. Robert Orehoci OK Bjelovar 13:24 0:32 96,02
3. Tony Udris OK Varaždin 14:09 1:17 -
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 14:40 1:48 87,73
5. Željko Koščak OK Međimurje 15:07 2:15 85,12
6. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 15:31 2:39 82,92
7. Marijan Bogović OK Jelen 16:24 3:32 78,46
8. Hrvoje Dasović OK Kapela 17:02 4:10 75,54
9. Miodrag Truhlaž OK Bjelovar 19:29 6:37 66,04
10. Robert Belović OK Međimurje 21:49 8:57 -
Emil Anadolac OK Varaždin mp

Ž45Duljina staze 2.220 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 14:00 100,00
2. Smiljana Janžek OK Međimurje 15:00 1:00 93,33
3. Bojana Nikolić OK Vihor 15:20 1:20 91,30
4. Marija Schubert OK Varaždin 15:53 1:53 88,14
5. Mirjana Horvat OK Maksimir 16:42 2:42 83,83
6. Davorka Srebačić OK Varaždin 16:58 2:58 82,51
7. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 17:15 3:15 81,16
8. Ines Jurač OK Vihor 18:22 4:22 76,23
9. Neda Gobec OK Vihor 19:17 5:17 72,60
10. Mirjana Mandić OK Japetić 21:22 7:22 65,52
11. Željka Gajdek OK Jelen 23:17 9:17 60,13
12. Željka Ilijašev OK Kapela 27:47 13:47 50,39
13. Mihaela Marija Perković OK Vihor 29:09 15:09 48,03
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor dns

M35Duljina staze 2.530 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 12:53 100,00
2. Edi Ocvirk OK Japetić 13:49 0:56 93,24
3. Duje Rako OK Vihor 14:31 1:38 88,75
4. Ivan Ivo Penić OK Kapela 14:47 1:54 87,15
5. Žarko Horvat 15:09 2:16 -
6. Domagoj Delimar OK Kapela 15:18 2:25 84,20
7. Luka Kosić OK Japetić 15:53 3:00 81,11
8. Miroslav Hainž OK Varaždin 16:28 3:35 78,24
9. Tomislav Meštrović OK Kapela 16:37 3:44 77,53
10. Daniel Fabijanić OK Jelen 18:16 5:23 70,53
11. Zdravko Novosel OK Jelen 18:52 5:59 68,29
12. Bernard Ivezić OK Vihor 19:56 7:03 64,63
13. Vjekoslav Klarić OK Kapela 26:53 14:00 47,92
Tomislav Jurač OK Vihor dnf
Fausto Ferreira OK Kapela disq

Ž35Duljina staze 2.320 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nevija Frajzman OK Jelen 14:52 100,00
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 15:23 0:31 96,64
3. Sabina Rako OK Vihor 17:58 3:06 82,75
4. Maja Kušt OK Vihor 19:36 4:44 -
5. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 20:32 5:40 72,40
6. Tanja Potrebica OK Varaždin 20:51 5:59 71,30
7. Ivana Tkalec OK Međimurje 22:53 8:01 64,97
Sonja Jantar OK Japetić mp
Kristina Marković OK Japetić dns

M20Duljina staze 2.530 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 12:54 100,00
2. Marko Jurač OK Vihor 13:40 0:46 94,39
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 14:35 1:41 88,46

Ž20Duljina staze 2.320 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 13:29 100,00
2. Majda Vidaković OK Kapela 14:05 0:36 95,74
3. Ira Mareković OK Vihor 15:45 2:16 85,61
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 17:16 3:47 78,09
Ana Srebačić OK Varaždin dns
Mare Gršković OK Kapela dns

M16Duljina staze 2.320 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 11:55 100,00
2. Teo Mahović OK Japetić 12:26 0:31 95,84
3. Noa Kelc OK Jelen 13:49 1:54 86,25
4. Gabrijel Solenički OK Jelen 14:06 2:11 84,52
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 14:53 2:58 80,07
6. Martin Meštrović OK Kapela 14:56 3:01 79,80
7. Jan Erben OK Jelen 15:20 3:25 77,72
8. Petar Jurač OK Vihor 17:04 5:09 69,82
9. Karlo Lesjak OK Japetić 18:26 6:31 64,65
10. Matko Nikolić OK Vihor 21:01 9:06 56,70
11. Adam Anadolac OK Varaždin 26:03 14:08 45,75
12. Mario Lah OK Varaždin 26:36 14:41 44,80

Ž16Duljina staze 2.110 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 11:27 100,00
2. Dora Delić OK Japetić 13:57 2:30 82,08
3. Ema Potrebica OK Varaždin 16:12 4:45 -
4. Luna Bajrektarević OK Vihor 16:37 5:10 68,91
5. Nina Mioković OK Kapela 17:01 5:34 67,29
6. Petra Dasović OK Kapela 17:24 5:57 65,80
7. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 20:11 8:44 56,73

M12Duljina staze 1.820 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 12:38 100,00
2. Jakov Bijelić OK Bjelovar 16:39 4:01 75,88
3. Marin Tanković OK Jelen 16:59 4:21 74,39
4. Erik Tot OK Japetić 17:16 4:38 73,17
5. Jure Rako OK Vihor 24:37 11:59 51,32
6. Oliver Skočić OK Vihor 28:53 16:15 43,74
Filip Anadolac OK Varaždin mp
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor disq

Ž12Duljina staze 1.820 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ema Juričan OK Varaždin 13:04 -
2. Sara Delić OK Japetić 13:30 0:26 100,00
3. Eva Šantek OK Varaždin 17:49 4:45 75,77
4. Tamara Jaklenec OK Japetić 37:48 24:44 35,71
Anastazija Matijaščić OK Japetić mp
Ana Dasović OK Kapela mp
Ema Jurač OK Vihor dns

OtvorenaDuljina staze 1.790 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Fran Zagrajski OK Varaždin 18:27 -
2. Barbara Arbanas OK Kapela 18:35 0:08 -
3. Vida Mlinarić OK Varaždin 19:19 0:52 -
4. Paula Lastavec OK Varaždin 21:30 3:03 -
5. Lucija Šantek OK Varaždin 24:19 5:52 -
6. Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin 25:05 6:38 -
7. Luka Valek Koren OK Varaždin 25:31 7:04 -
8. Karmela Crvenković OK Kapela 25:56 7:29 -
9. Gordana Huzak OK Kapela 26:57 8:30 -
10. Kiara Vuk OK Varaždin 29:27 11:00 -
11. Vitorija Frajzman OK Jelen 37:33 19:06 -
12. Ida Grgić 44:34 26:07 -
13. Marta Tkalec OK Međimurje 51:47 33:20 -
14. Jakov Tkalec OK Međimurje 51:58 33:31 -
15. Zdenka Mihinjač OK Varaždin 54:14 35:47 -
16. Tea Galić OK Varaždin 56:27 38:00 -
17. Marin Mihinjač OK Varaždin 59:55 41:28 -
Nika Juričan OK Varaždin mp
Marin Galić OK Varaždin mp
Samo Proba mp
Jan Grgić dnf
Valentina Hrman OK Varaždin disq
Goran Kočiš dns
Sven Belas OK Vihor dns
Nino Piskač OK Varaždin dns
Ivano Šagi OK Varaždin dns
Marijana Kruhoberec OK Varaždin dns