zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Centrum mundi sprint 2022 – E1 – Rezultati po stazama

M21Duljina staze 2.710 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 18

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21 11:02
2. Lobel Horvat OK Maksimir M21 12:29 1:27
3. Josip Vujanić OK Japetić M21 12:45 1:43
4. Filip Vujanić OK Japetić M21 13:06 2:04
5. Marko Leljak OK Međimurje M21 13:51 2:49
6. Ivan Šantek OK Varaždin M21 16:44 5:42
7. Kristijan Verović OK Japetić M21 20:35 9:33
8. Saša Horvat OK Međimurje M21 27:52 16:50

Ž21Duljina staze 2.510 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nola Jandrečić OK Japetić Ž21 13:09
2. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 18:24 5:15
3. Tina Šojat OK Vihor Ž21 40:38 27:29
Ivana Zeljko OK Međimurje Ž21 mp

M65 – OtvorenaDuljina staze 1.790 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željko Ulip OK Maksimir M65 17:01
2. Vladimir Vinko OK Međimurje M65 17:26 0:25
3. Fran Zagrajski OK Varaždin Otvorena 18:27 1:26
4. Barbara Arbanas OK Kapela Otvorena 18:35 1:34
5. Vida Mlinarić OK Varaždin Otvorena 19:19 2:18
6. Paula Lastavec OK Varaždin Otvorena 21:30 4:29
7. Milan Turkalj OK Varaždin M65 23:12 6:11
8. Lucija Šantek OK Varaždin Otvorena 24:19 7:18
9. Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin Otvorena 25:05 8:04
10. Luka Valek Koren OK Varaždin Otvorena 25:31 8:30
11. Karmela Crvenković OK Kapela Otvorena 25:56 8:55
12. Gordana Huzak OK Kapela Otvorena 26:57 9:56
13. Kiara Vuk OK Varaždin Otvorena 29:27 12:26
14. Vitorija Frajzman OK Jelen Otvorena 37:33 20:32
15. Ida Grgić Otvorena 44:34 27:33
16. Marta Tkalec OK Međimurje Otvorena 51:47 34:46
17. Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena 51:58 34:57
18. Zdenka Mihinjač OK Varaždin Otvorena 54:14 37:13
19. Tea Galić OK Varaždin Otvorena 56:27 39:26
20. Marin Mihinjač OK Varaždin Otvorena 59:55 42:54
Nika Juričan OK Varaždin Otvorena mp
Marin Galić OK Varaždin Otvorena mp
Samo Proba Otvorena mp
Jan Grgić Otvorena dnf
Branimir Vinko OK Međimurje M65 dnf
Valentina Hrman OK Varaždin Otvorena disq
Željko Belaj OK Bjelovar M65 disq
Marijana Kruhoberec OK Varaždin Otvorena dns
Nino Piskač OK Varaždin Otvorena dns
Goran Kočiš Otvorena dns
Ivano Šagi OK Varaždin Otvorena dns
Sven Belas OK Vihor Otvorena dns

M55 – M16Duljina staze 2.320 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 11:55
2. Teo Mahović OK Japetić M16 12:26 0:31
3. Mile Mioković OK Kapela M55 13:15 1:20
4. Noa Kelc OK Jelen M16 13:49 1:54
5. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 14:06 2:11
6. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 14:53 2:58
7. Martin Meštrović OK Kapela M16 14:56 3:01
8. Petar Strmečki OK Maksimir M55 15:09 3:14
9. Jan Erben OK Jelen M16 15:20 3:25
10. Saša Horvat OK Maksimir M55 15:30 3:35
11. Dražen Janžek OK Međimurje M55 16:36 4:41
12. Petar Jurač OK Vihor M16 17:04 5:09
13. Darko Raškaj OK Kapela M55 17:38 5:43
14. Karlo Lesjak OK Japetić M16 18:26 6:31
15. Matko Nikolić OK Vihor M16 21:01 9:06
16. Miroslav Besten OK Jelen M55 23:19 11:24
17. Josip Matijašić OK Vihor M55 24:13 12:18
18. Predrag Labaš OK Varaždin M55 24:22 12:27
19. Ivo Lukačić M55 25:42 13:47
20. Adam Anadolac OK Varaždin M16 26:03 14:08
21. Mario Lah OK Varaždin M16 26:36 14:41
Slobodan Sokolović OK Bjelovar M55 disq
Karlo Gobec OK Vihor M55 dns
Widar Taxth Loland Hisoy OK M55 dns

M45Duljina staze 2.430 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 12:52
2. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 13:24 0:32
3. Tony Udris OK Varaždin M45 14:09 1:17
4. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 14:40 1:48
5. Željko Koščak OK Međimurje M45 15:07 2:15
6. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 15:31 2:39
7. Marijan Bogović OK Jelen M45 16:24 3:32
8. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 17:02 4:10
9. Miodrag Truhlaž OK Bjelovar M45 19:29 6:37
10. Robert Belović OK Međimurje M45 21:49 8:57
Emil Anadolac OK Varaždin M45 mp

M35 – M20Duljina staze 2.530 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 12:53
2. Jakov Lesjak OK Japetić M20 12:54 0:01
3. Marko Jurač OK Vihor M20 13:40 0:47
4. Edi Ocvirk OK Japetić M35 13:49 0:56
5. Duje Rako OK Vihor M35 14:31 1:38
6. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 14:35 1:42
7. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 14:47 1:54
8. Žarko Horvat M35 15:09 2:16
9. Domagoj Delimar OK Kapela M35 15:18 2:25
10. Luka Kosić OK Japetić M35 15:53 3:00
11. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 16:28 3:35
12. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 16:37 3:44
13. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 18:16 5:23
14. Zdravko Novosel OK Jelen M35 18:52 5:59
15. Bernard Ivezić OK Vihor M35 19:56 7:03
16. Vjekoslav Klarić OK Kapela M35 26:53 14:00
Tomislav Jurač OK Vihor M35 dnf
Fausto Ferreira OK Kapela M35 disq

M12 – Ž12Duljina staze 1.820 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 12:38
2. Ema Juričan OK Varaždin Ž12 13:04 0:26
3. Sara Delić OK Japetić Ž12 13:30 0:52
4. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 16:39 4:01
5. Marin Tanković OK Jelen M12 16:59 4:21
6. Erik Tot OK Japetić M12 17:16 4:38
7. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 17:49 5:11
8. Jure Rako OK Vihor M12 24:37 11:59
9. Oliver Skočić OK Vihor M12 28:53 16:15
10. Tamara Jaklenec OK Japetić Ž12 37:48 25:10
Filip Anadolac OK Varaždin M12 mp
Anastazija Matijaščić OK Japetić Ž12 mp
Ana Dasović OK Kapela Ž12 mp
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M12 disq
Ema Jurač OK Vihor Ž12 dns

Ž55 – Ž16Duljina staze 2.110 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž16 11:27
2. Dora Delić OK Japetić Ž16 13:57 2:30
3. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 16:12 4:45
4. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž16 16:37 5:10
5. Nina Mioković OK Kapela Ž16 17:01 5:34
6. Petra Dasović OK Kapela Ž16 17:24 5:57
7. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 19:31 8:04
8. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 20:11 8:44
9. Alida Sokolović OK Bjelovar Ž55 21:09 9:42
10. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 23:14 11:47
11. Branka Fabek OK Japetić Ž55 30:38 19:11
12. Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 33:40 22:13
13. Ana Vinko OK Međimurje Ž55 34:08 22:41
Maja Cvitković OK Vihor Ž55 disq

Ž45Duljina staze 2.220 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 14:00
2. Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 15:00 1:00
3. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 15:20 1:20
4. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 15:53 1:53
5. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 16:42 2:42
6. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 16:58 2:58
7. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 17:15 3:15
8. Ines Jurač OK Vihor Ž45 18:22 4:22
9. Neda Gobec OK Vihor Ž45 19:17 5:17
10. Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 21:22 7:22
11. Željka Gajdek OK Jelen Ž45 23:17 9:17
12. Željka Ilijašev OK Kapela Ž45 27:47 13:47
13. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 29:09 15:09
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Ž45 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 2.320 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 13:29
2. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 14:05 0:36
3. Nevija Frajzman OK Jelen Ž35 14:52 1:23
4. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 15:23 1:54
5. Ira Mareković OK Vihor Ž20 15:45 2:16
6. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 17:16 3:47
7. Sabina Rako OK Vihor Ž35 17:58 4:29
8. Maja Kušt OK Vihor Ž35 19:36 6:07
9. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 20:32 7:03
10. Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 20:51 7:22
11. Ivana Tkalec OK Međimurje Ž35 22:53 9:24
Sonja Jantar OK Japetić Ž35 mp
Kristina Marković OK Japetić Ž35 dns
Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 dns
Mare Gršković OK Kapela Ž20 dns