zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Centrum mundi sprint 2022 – E2 – Službeni rezultati

M21Duljina staze 2.720 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Razum OK Japetić 10:25 -
2. Josip Vujanić OK Japetić 11:54 1:29 -
3. Filip Vujanić OK Japetić 11:59 1:34 -
4. Ivan Šantek OK Varaždin 15:51 5:26 -
5. Marko Leljak OK Međimurje 17:46 7:21 -
6. Saša Horvat OK Međimurje 20:51 10:26 -
7. Kristijan Verović OK Japetić 21:15 10:50 -
Lobel Horvat OK Maksimir dns

Ž21Duljina staze 2.490 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Petra Plevnik OK Bjelovar 19:53 -
2. Ivana Zeljko OK Međimurje 30:39 10:46 -
Tina Šojat OK Vihor dns
Nola Jandrečić OK Japetić dns

M65Duljina staze 2.020 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Belaj OK Bjelovar 19:53 -
2. Željko Ulip OK Maksimir 26:08 6:15 -
3. Vladimir Vinko OK Međimurje 33:07 13:14 -
Branimir Vinko OK Međimurje mp
Milan Turkalj OK Varaždin disq

M55Duljina staze 2.310 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Saša Horvat OK Maksimir 14:24 -
2. Mile Mioković OK Kapela 14:28 0:04 -
3. Petar Strmečki OK Maksimir 15:55 1:31 -
4. Dražen Janžek OK Međimurje 16:33 2:09 -
5. Slobodan Sokolović OK Bjelovar 17:34 3:10 -
6. Predrag Labaš OK Varaždin 21:34 7:10 -
7. Miroslav Besten OK Jelen 21:40 7:16 -
8. Darko Raškaj OK Kapela 22:12 7:48 -
9. Josip Matijašić OK Vihor 24:09 9:45 -
Karlo Gobec OK Vihor dns
Ivo Lukačić dns
Widar Taxth Loland Hisoy OK dns

Ž55Duljina staze 2.240 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Alida Sokolović OK Bjelovar 22:30 -
2. Maja Cvitković OK Vihor 22:34 0:04 -
3. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 24:39 2:09 -
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela 29:02 6:32 -
5. Ana Vinko OK Međimurje 30:46 8:16 -
6. Karmen Holenda OK Varaždin 39:35 17:05 -
Branka Fabek OK Japetić dns

M45Duljina staze 2.250 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje 11:13 -
2. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 14:29 3:16 -
3. Vladimir Trivunović OK Kapela 14:37 3:24 -
4. Tony Udris OK Varaždin 14:48 3:35 -
5. Miodrag Truhlaž OK Bjelovar 15:05 3:52 -
6. Željko Koščak OK Međimurje 16:21 5:08 -
7. Hrvoje Dasović OK Kapela 17:14 6:01 -
8. Robert Belović OK Međimurje 24:16 13:03 -
Marijan Bogović OK Jelen dnf
Emil Anadolac OK Varaždin disq
Robert Orehoci OK Bjelovar dns

Ž45Duljina staze 2.250 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 15:06 -
2. Smiljana Janžek OK Međimurje 16:35 1:29 -
3. Marija Schubert OK Varaždin 17:37 2:31 -
4. Mirjana Horvat OK Maksimir 18:35 3:29 -
5. Željka Gajdek OK Jelen 23:44 8:38 -
6. Mirjana Mandić OK Japetić 23:57 8:51 -
7. Željka Ilijašev OK Kapela 27:52 12:46 -
8. Mihaela Marija Perković OK Vihor 31:17 16:11 -
Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje disq
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor dns
Ines Jurač OK Vihor dns
Neda Gobec OK Vihor dns
Davorka Srebačić OK Varaždin dns
Bojana Nikolić OK Vihor dns

M35Duljina staze 2.560 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Domagoj Delimar OK Kapela 13:49 -
2. Vedran Bijelić OK Bjelovar 13:52 0:03 -
3. Žarko Horvat 14:24 0:35 -
4. Duje Rako OK Vihor 14:41 0:52 -
5. Ivan Ivo Penić OK Kapela 15:00 1:11 -
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 15:51 2:02 -
7. Fausto Ferreira OK Kapela 16:20 2:31 -
8. Luka Kosić OK Japetić 16:25 2:36 -
9. Vjekoslav Klarić OK Kapela 17:13 3:24 -
10. Tomislav Meštrović OK Kapela 19:09 5:20 -
11. Daniel Fabijanić OK Jelen 20:02 6:13 -
12. Zdravko Novosel OK Jelen 22:33 8:44 -
13. Bernard Ivezić OK Vihor 33:57 20:08 -
Tomislav Jurač OK Vihor dns
Edi Ocvirk OK Japetić dns

Ž35Duljina staze 2.370 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sonja Jantar OK Japetić 14:06 -
2. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 16:16 2:10 -
3. Nevija Frajzman OK Jelen 17:20 3:14 -
4. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 19:11 5:05 -
5. Sabina Rako OK Vihor 19:29 5:23 -
6. Maja Kušt OK Vihor 19:36 5:30 -
7. Ivana Tkalec OK Međimurje 33:17 19:11 -
Tanja Potrebica OK Varaždin dns
Kristina Marković OK Japetić dns

M20Duljina staze 2.560 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 12:39 -
Gabriel Šiljevinac OK Jelen disq
Marko Jurač OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 2.370 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 14:48 -
2. Majda Vidaković OK Kapela 16:12 1:24 -
Kimi Maria Gobec OK Vihor dns
Ana Srebačić OK Varaždin dns
Mare Gršković OK Kapela dns
Ira Mareković OK Vihor dns

M16Duljina staze 2.310 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 10:54 -
2. Teo Mahović OK Japetić 11:23 0:29 -
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 12:19 1:25 -
4. Noa Kelc OK Jelen 12:45 1:51 -
5. Jan Erben OK Jelen 14:30 3:36 -
6. Vibor Strmečki OK Maksimir 14:40 3:46 -
7. Martin Meštrović OK Kapela 20:49 9:55 -
8. Karlo Lesjak OK Japetić 21:39 10:45 -
9. Adam Anadolac OK Varaždin 25:38 14:44 -
Matko Nikolić OK Vihor dns
Mario Lah OK Varaždin dns
Petar Jurač OK Vihor dns

Ž16Duljina staze 2.240 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 12:19 -
2. Dora Delić OK Japetić 12:57 0:38 -
3. Ema Potrebica OK Varaždin 16:08 3:49 -
4. Nina Mioković OK Kapela 17:49 5:30 -
5. Luna Bajrektarević OK Vihor 19:41 7:22 -
6. Petra Dasović OK Kapela 20:36 8:17 -
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz dns

M12Duljina staze 1.940 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 15:56 -
2. Oliver Skočić OK Vihor 17:56 2:00 -
3. Jure Rako OK Vihor 19:50 3:54 -
4. Marin Tanković OK Jelen 19:57 4:01 -
5. Jakov Bijelić OK Bjelovar 21:48 5:52 -
6. Filip Anadolac OK Varaždin 28:03 12:07 -
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor disq
Erik Tot OK Japetić dns

Ž12Duljina staze 1.940 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ema Juričan OK Varaždin 14:24 -
2. Sara Delić OK Japetić 15:23 0:59 -
3. Eva Šantek OK Varaždin 20:55 6:31 -
4. Anastazija Matijaščić OK Japetić 50:38 36:14 -
5. Tamara Jaklenec OK Japetić 54:36 40:12 -
Ana Dasović OK Kapela ot
Ema Jurač OK Vihor dns

OtvorenaDuljina staze 2.010 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vida Mlinarić OK Varaždin 15:39 -
2. Goran Kočiš 20:39 5:00 -
3. Valentina Hrman OK Varaždin 22:40 7:01 -
4. Barbara Arbanas OK Kapela 23:39 8:00 -
5. Fran Zagrajski OK Varaždin 25:03 9:24 -
6. Nika Juričan OK Varaždin 25:20 9:41 -
7. Lucija Šantek OK Varaždin 26:36 10:57 -
8. Karmela Crvenković OK Kapela 29:00 13:21 -
9. Gordana Huzak OK Kapela 38:27 22:48 -
10. Marin Mihinjač OK Varaždin 56:38 40:59 -
Zdenka Mihinjač OK Varaždin ot
Jakov Tkalec OK Međimurje ot
Marta Tkalec OK Međimurje ot
Luka Valek Koren OK Varaždin dns
Ivano Šagi OK Varaždin dns
Nino Piskač OK Varaždin dns
Marin Galić OK Varaždin dns
Ida Grgić dns
Paula Lastavec OK Varaždin dns
Tea Galić OK Varaždin dns
Samo Proba dns
Sven Belas OK Vihor dns
Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin dns
Marijana Kruhoberec OK Varaždin dns
Vitorija Frajzman OK Jelen dns
Jan Grgić dns
Kiara Vuk OK Varaždin dns