zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Centrum mundi sprint 2022 – E2 – Rezultati po stazama

M21Duljina staze 2.720 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matija Razum OK Japetić M21 10:25
2. Josip Vujanić OK Japetić M21 11:54 1:29
3. Filip Vujanić OK Japetić M21 11:59 1:34
4. Ivan Šantek OK Varaždin M21 15:51 5:26
5. Marko Leljak OK Međimurje M21 17:46 7:21
6. Saša Horvat OK Međimurje M21 20:51 10:26
7. Kristijan Verović OK Japetić M21 21:15 10:50
Lobel Horvat OK Maksimir M21 dns

Ž21Duljina staze 2.490 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 19:53
2. Ivana Zeljko OK Međimurje Ž21 30:39 10:46
Nola Jandrečić OK Japetić Ž21 dns
Tina Šojat OK Vihor Ž21 dns

M65Duljina staze 2.020 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željko Belaj OK Bjelovar M65 19:53
2. Željko Ulip OK Maksimir M65 26:08 6:15
3. Vladimir Vinko OK Međimurje M65 33:07 13:14
Branimir Vinko OK Međimurje M65 mp
Milan Turkalj OK Varaždin M65 disq

M55 – M16Duljina staze 2.310 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 10:54
2. Teo Mahović OK Japetić M16 11:23 0:29
3. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 12:19 1:25
4. Noa Kelc OK Jelen M16 12:45 1:51
5. Saša Horvat OK Maksimir M55 14:24 3:30
6. Mile Mioković OK Kapela M55 14:28 3:34
7. Jan Erben OK Jelen M16 14:30 3:36
8. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 14:40 3:46
9. Petar Strmečki OK Maksimir M55 15:55 5:01
10. Dražen Janžek OK Međimurje M55 16:33 5:39
11. Slobodan Sokolović OK Bjelovar M55 17:34 6:40
12. Martin Meštrović OK Kapela M16 20:49 9:55
13. Predrag Labaš OK Varaždin M55 21:34 10:40
14. Karlo Lesjak OK Japetić M16 21:39 10:45
15. Miroslav Besten OK Jelen M55 21:40 10:46
16. Darko Raškaj OK Kapela M55 22:12 11:18
17. Josip Matijašić OK Vihor M55 24:09 13:15
18. Adam Anadolac OK Varaždin M16 25:38 14:44
Widar Taxth Loland Hisoy OK M55 dns
Mario Lah OK Varaždin M16 dns
Matko Nikolić OK Vihor M16 dns
Petar Jurač OK Vihor M16 dns
Ivo Lukačić M55 dns
Karlo Gobec OK Vihor M55 dns

M45Duljina staze 2.250 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 11:13
2. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 14:29 3:16
3. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 14:37 3:24
4. Tony Udris OK Varaždin M45 14:48 3:35
5. Miodrag Truhlaž OK Bjelovar M45 15:05 3:52
6. Željko Koščak OK Međimurje M45 16:21 5:08
7. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 17:14 6:01
8. Robert Belović OK Međimurje M45 24:16 13:03
Marijan Bogović OK Jelen M45 dnf
Emil Anadolac OK Varaždin M45 disq
Robert Orehoci OK Bjelovar M45 dns

M35 – M20Duljina staze 2.560 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 12:39
2. Domagoj Delimar OK Kapela M35 13:49 1:10
3. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 13:52 1:13
4. Žarko Horvat M35 14:24 1:45
5. Duje Rako OK Vihor M35 14:41 2:02
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 15:00 2:21
7. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 15:51 3:12
8. Fausto Ferreira OK Kapela M35 16:20 3:41
9. Luka Kosić OK Japetić M35 16:25 3:46
10. Vjekoslav Klarić OK Kapela M35 17:13 4:34
11. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 19:09 6:30
12. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 20:02 7:23
13. Zdravko Novosel OK Jelen M35 22:33 9:54
14. Bernard Ivezić OK Vihor M35 33:57 21:18
Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 disq
Edi Ocvirk OK Japetić M35 dns
Tomislav Jurač OK Vihor M35 dns
Marko Jurač OK Vihor M20 dns

M12 – Ž12Duljina staze 1.940 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ema Juričan OK Varaždin Ž12 14:24
2. Sara Delić OK Japetić Ž12 15:23 0:59
3. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 15:56 1:32
4. Oliver Skočić OK Vihor M12 17:56 3:32
5. Jure Rako OK Vihor M12 19:50 5:26
6. Marin Tanković OK Jelen M12 19:57 5:33
7. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 20:55 6:31
8. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 21:48 7:24
9. Filip Anadolac OK Varaždin M12 28:03 13:39
10. Anastazija Matijaščić OK Japetić Ž12 50:38 36:14
11. Tamara Jaklenec OK Japetić Ž12 54:36 40:12
Ana Dasović OK Kapela Ž12 ot
Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M12 disq
Erik Tot OK Japetić M12 dns
Ema Jurač OK Vihor Ž12 dns

Ž55 – Ž16Duljina staze 2.240 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paola Rako OK Vihor Ž16 12:19
2. Dora Delić OK Japetić Ž16 12:57 0:38
3. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 16:08 3:49
4. Nina Mioković OK Kapela Ž16 17:49 5:30
5. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž16 19:41 7:22
6. Petra Dasović OK Kapela Ž16 20:36 8:17
7. Alida Sokolović OK Bjelovar Ž55 22:30 10:11
8. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 22:34 10:15
9. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 24:39 12:20
10. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 29:02 16:43
11. Ana Vinko OK Međimurje Ž55 30:46 18:27
12. Karmen Holenda OK Varaždin Ž55 39:35 27:16
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 dns
Branka Fabek OK Japetić Ž55 dns

Ž45Duljina staze 2.250 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 15:06
2. Smiljana Janžek OK Međimurje Ž45 16:35 1:29
3. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 17:37 2:31
4. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 18:35 3:29
5. Željka Gajdek OK Jelen Ž45 23:44 8:38
6. Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 23:57 8:51
7. Željka Ilijašev OK Kapela Ž45 27:52 12:46
8. Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 31:17 16:11
Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 disq
Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 dns
Neda Gobec OK Vihor Ž45 dns
Ines Jurač OK Vihor Ž45 dns
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Ž45 dns
Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 dns

Ž35 – Ž20Duljina staze 2.370 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 14:06
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 14:48 0:42
3. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 16:12 2:06
4. Martina Bedeković Tanković OK Jelen Ž35 16:16 2:10
5. Nevija Frajzman OK Jelen Ž35 17:20 3:14
6. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 19:11 5:05
7. Sabina Rako OK Vihor Ž35 19:29 5:23
8. Maja Kušt OK Vihor Ž35 19:36 5:30
9. Ivana Tkalec OK Međimurje Ž35 33:17 19:11
Kristina Marković OK Japetić Ž35 dns
Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 dns
Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 dns
Ira Mareković OK Vihor Ž20 dns
Mare Gršković OK Kapela Ž20 dns
Ana Srebačić OK Varaždin Ž20 dns

OtvorenaDuljina staze 2.010 m,   Uspon 10 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vida Mlinarić OK Varaždin Otvorena 15:39
2. Goran Kočiš Otvorena 20:39 5:00
3. Valentina Hrman OK Varaždin Otvorena 22:40 7:01
4. Barbara Arbanas OK Kapela Otvorena 23:39 8:00
5. Fran Zagrajski OK Varaždin Otvorena 25:03 9:24
6. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 25:20 9:41
7. Lucija Šantek OK Varaždin Otvorena 26:36 10:57
8. Karmela Crvenković OK Kapela Otvorena 29:00 13:21
9. Gordana Huzak OK Kapela Otvorena 38:27 22:48
10. Marin Mihinjač OK Varaždin Otvorena 56:38 40:59
Zdenka Mihinjač OK Varaždin Otvorena ot
Jakov Tkalec OK Međimurje Otvorena ot
Marta Tkalec OK Međimurje Otvorena ot
Kiara Vuk OK Varaždin Otvorena dns
Marijana Kruhoberec OK Varaždin Otvorena dns
Tea Galić OK Varaždin Otvorena dns
Samo Proba Otvorena dns
Marin Galić OK Varaždin Otvorena dns
Luka Valek Koren OK Varaždin Otvorena dns
Vitorija Frajzman OK Jelen Otvorena dns
Sven Belas OK Vihor Otvorena dns
Ida Grgić Otvorena dns
Ivano Šagi OK Varaždin Otvorena dns
Jan Grgić Otvorena dns
Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin Otvorena dns
Paula Lastavec OK Varaždin Otvorena dns
Nino Piskač OK Varaždin Otvorena dns