zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 37. Prvenstvo Kapele – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 10.050 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Razum OK Japetić 76:24 100,00
2. Lobel Horvat OK Maksimir 99:48 23:24 76,55
3. Filip Vujanić OK Japetić 100:07 23:43 76,31
4. Dražen Gadžić OK Kapela 106:44 30:20 71,58
5. Luka Filetin OK Kapela 109:18 32:54 69,90
6. Josip Vujanić OK Japetić 116:07 39:43 65,80
7. Jan Gobec OK Vihor 123:03 46:39 62,09
8. Tomislav Vuk OK Vihor 145:44 69:20 52,42
9. Zdenko Horjan OK Vihor 175:25 99:01 43,55
Jura Kukec OK Vihor mp
Danko Pleše OK Vihor mp
Miran Košćica OK Jelen dns
Andraž Hribar OK Kapela dns

Ž21ADuljina staze 6.390 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Iva Štambuk OK Maksimir 81:18 100,00
2. Ana Beblek OK Jelen 107:55 26:37 75,34
3. Antonija Orlić OK Bjelovar 115:30 34:12 70,39
4. Lovorka Čaja OK Vihor 123:37 42:19 65,77

M70Duljina staze 3.070 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Pongrac OK Japetić 38:04 100,00
2. Željko Belaj OK Bjelovar 55:18 17:14 68,84
3. Milan Turkalj OK Varaždin 107:03 68:59 35,56
4. Radovan Čepelak OK Maksimir 178:16 140:12 21,35

M65Duljina staze 3.070 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivica Mesić OK Vihor 48:32 100,00

Ž65Duljina staze 2.930 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 65:40 100,00
2. Vera Franc OK Kapela 73:30 7:50 89,34
3. Vera Shakhova OK Vihor 85:30 19:50 76,80
4. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 88:09 22:29 74,49

M55Duljina staze 4.550 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Darko Merunka OK Maksimir 50:48 100,00
2. Mile Mioković OK Kapela 54:50 4:02 92,64
3. Petar Strmečki OK Maksimir 58:08 7:20 87,39
4. Saša Horvat OK Maksimir 60:52 10:04 83,46
5. Karlo Gobec OK Vihor 65:35 14:47 77,46
6. Zdravko Šaflin OK Jelen 74:05 23:17 68,57
7. Krešo Špoljar OK Kapela 83:24 32:36 60,91
8. Mladen Jelić OK Kapela 90:02 39:14 56,42
9. Robert Vuk OK Kapela 98:36 47:48 51,52
10. Josip Matijašić OK Vihor 101:50 51:02 49,89
11. Miroslav Besten OK Jelen 104:45 53:57 48,50
Predrag Labaš OK Varaždin mp
Rafael Sandalj OK Japetić mp
Nenad Lovrec OK Vihor dns
Ivo Lukačić dns

Ž55Duljina staze 2.890 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Emilija Ebenspanger OK Kapela 63:03 100,00
2. Branka Fabek OK Japetić 63:19 0:16 99,58
3. Maja Cvitković OK Vihor 75:29 12:26 83,53
4. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 88:33 25:30 71,20
5. Teodora Kučinac OK Vihor 95:55 32:52 65,73

M45Duljina staze 5.860 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje 61:34 100,00
2. Damir Gobec OK Vihor 64:13 2:39 95,87
3. Franjo Budi OK Japetić 67:26 5:52 91,30
4. Tomislav Kaniški OK Maksimir 68:34 7:00 89,79
5. Robert Orehoci OK Bjelovar 70:09 8:35 87,76
6. Marijan Bogović OK Jelen 83:49 22:15 73,45
7. Damir Hercigonja OK Kapela 87:49 26:15 70,11
8. Vladimir Trivunović OK Kapela 87:52 26:18 70,07
9. Bojan Vukelić OK Maksimir 91:19 29:45 67,42
10. Aljoša Parotat OK Kapela 92:32 30:58 66,53
11. Hrvoje Dasović OK Kapela 92:47 31:13 66,36
12. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 100:14 38:40 61,42
13. Domagoj Šantić OK Bjelovar 114:33 52:59 53,75
Vlatko Tounec OK Kapela dns

Ž45Duljina staze 4.620 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 65:36 100,00
2. Bojana Nikolić OK Vihor 68:18 2:42 96,05
3. Mirka Jakšić OK Maksimir 72:09 6:33 90,92
4. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 79:07 13:31 82,92
5. Neda Gobec OK Vihor 81:58 16:22 80,03
6. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 85:19 19:43 76,89
7. Nataša Kolarek OK Vihor 89:30 23:54 73,30
8. Srebrenka Vuk OK Kapela 90:24 24:48 72,57
9. Ivana Kuzmanić OK Japetić 106:15 40:39 61,74
10. Ivana Horbec OK Vihor 114:18 48:42 57,39
11. Marija Schubert OK Varaždin 122:01 56:25 53,76
12. Darinka Lovrec OK Vihor 122:58 57:22 53,35
13. Mirjana Horvat OK Maksimir 123:28 57:52 53,13
14. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 155:59 90:23 42,06
15. Sanja Penc OK Vihor 161:03 95:27 40,73
Anita Radoš OK Vihor mp

M35Duljina staze 7.000 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lino Legac OK Japetić 64:00 100,00
2. Petar Delić OK Maksimir 69:18 5:18 92,35
3. Branimir Pongrac OK Japetić 71:38 7:38 89,34
4. Ivan Ivo Penić OK Kapela 75:03 11:03 85,28
5. Vedran Bijelić OK Bjelovar 88:38 24:38 72,21
6. Miroslav Hainž OK Varaždin 93:26 29:26 68,50
7. Duje Rako OK Vihor 106:01 42:01 60,37
8. Daniel Fabijanić OK Jelen 114:36 50:36 55,85
9. Luka Kosić OK Japetić 119:20 55:20 53,63
10. Dalibor Stankovski OK Jelen 119:50 55:50 53,41
11. Tomislav Meštrović OK Kapela 134:15 70:15 47,67
Vanja Suhina OK Kapela dns
Domagoj Delimar OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 4.840 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sonja Jantar OK Japetić 69:19 100,00
2. Sanda Berženji OK Kapela 72:00 2:41 96,27
3. Martina Bedeković Tanković OK Jelen 80:18 10:59 86,32
4. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 89:51 20:32 77,15
5. Antea Popović OK Kapela 94:24 25:05 73,43
6. Bernardica Stipić OK Vihor 98:30 29:11 70,37
7. Violeta Čalić OK Vihor 98:49 29:30 70,15
8. Lana Gerjević OK Kapela 100:08 30:49 69,22
9. Sabina Rako OK Vihor 102:34 33:15 67,58
10. Nikolina Šantić OK Bjelovar 104:33 35:14 66,30
11. Sabina Seražin Korper OK Jelen 106:14 36:55 65,25
12. Daniela Popović Budi OK Japetić 111:56 42:37 61,93
13. Ana Delić OK Japetić 112:20 43:01 61,71
14. Sanja Krš OK Vihor 114:08 44:49 60,73
Iva Tatić OK Vihor dnf
Monika Kovaljesko OK Kapela dns
Nevija Frajzman OK Jelen dns

M21BDuljina staze 4.100 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Branimir Putniković OK Kapela 50:24 100,00
2. Alen Vodopijevec OK Vihor 57:48 7:24 -
3. Matija Kučinac OK Vihor 62:07 11:43 81,14
4. Tomislav Jurač OK Vihor 66:58 16:34 75,26
5. Ante Balić OK Kapela 70:24 20:00 71,59
6. Zlatan Kos OK Vihor 75:09 24:45 67,07
7. Tomislav Krajačić OK Vihor 82:55 32:31 60,78
8. Bernard Ivezić OK Vihor 120:45 70:21 41,74
9. Kristijan Verović OK Japetić 122:28 72:04 41,15
10. Emil Anadolac OK Varaždin 152:05 101:41 -
Ivan Bošnjak OK Vihor mp
Dražen Ljubić OK Vihor mp
Dario Vodopija OK Kapela mp
Dario Malović OK Vihor dnf
Davor Ambreković OK Vihor dnf

Ž21BDuljina staze 3.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 7

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Olga Pajnić OK Kapela 70:04 100,00
2. Ines Jurač OK Vihor 70:50 0:46 98,92
3. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 77:11 7:07 90,78
4. Jelena Lesjak OK Japetić 79:57 9:53 87,64
5. Hana Glušica OK Kapela 84:12 14:08 83,21
6. Petra Plevnik OK Bjelovar 89:54 19:50 77,94
7. Paula Prpić OK Vihor 102:04 32:00 68,65
8. Petra Kos OK Vihor 111:15 41:11 62,98
9. Ines Kos OK Kapela 114:22 44:18 61,26
10. Višnja Dukić OK Kapela 119:08 49:04 58,81
11. Ivana Žitnik OK Kapela 126:14 56:10 55,51
12. Mare Gršković OK Kapela 126:56 56:52 55,20
13. Barbara Bjeliš OK Vihor 128:16 58:12 54,63
14. Ivana Stankovski OK Kapela 131:44 61:40 53,19
15. Željka Ilijašev OK Kapela 137:16 67:12 51,04
16. Ana Markulin OK Vihor 143:17 73:13 48,90
17. Iva Pintur OK Kapela 151:16 81:12 46,32
18. Izabel Majetić OK Vihor 164:26 94:22 42,61
19. Nataša Preis-Bedenik OK Kapela 169:52 99:48 41,25
Iva Džeba OK Vihor ot
Ana Kovačić OK Vihor mp
Iva Žulić OK Vihor mp
Mihaela Marija Perković OK Vihor mp
Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor dnf
Suzana Stanić OK Kapela dns
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns

M20Duljina staze 6.260 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 84:58 100,00
2. Noa Kolarek OK Vihor 106:38 21:40 79,68
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 122:32 37:34 69,34
4. Marko Jurač OK Vihor 133:22 48:24 63,71
Borna Kuzmanić OK Japetić ot

Ž20Duljina staze 5.200 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paula Pavlin OK Vihor 63:11 100,00
2. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 70:28 7:17 89,66
3. Dora Vukelić OK Maksimir 81:42 18:31 77,34
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 115:58 52:47 54,48
5. Ivana Radoš OK Vihor 151:58 88:47 41,58
Mirta Hodak OK Vihor mp
Ira Mareković OK Vihor dns

M16Duljina staze 4.630 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 56:51 100,00
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 57:08 0:17 99,50
3. Gabrijel Solenički OK Jelen 60:07 3:16 94,57
4. Vibor Strmečki OK Maksimir 61:50 4:59 91,94
5. Juraj Vukelić OK Maksimir 83:32 26:41 68,06
6. Noa Kelc OK Jelen 95:57 39:06 59,25
7. Petar Jurač OK Vihor 128:56 72:05 44,09
Patrick Milković OK Japetić mp
Matko Nikolić OK Vihor mp
Jan Erben OK Jelen dnf

Ž16Duljina staze 4.020 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Japetić 54:39 100,00
2. Paola Rako OK Vihor 58:07 3:28 94,03
3. Monika Pavić OK Vihor 59:53 5:14 91,26
4. Wanda Kovač OK Kapela 70:05 15:26 77,98
5. Melissa Drobić OK Kapela 90:31 35:52 60,38
6. Nina Mioković OK Kapela 100:21 45:42 54,46
7. Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz 111:20 56:41 49,09
8. Petra Dasović OK Kapela 114:31 59:52 47,72

M14Duljina staze 2.960 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Martin Meštrović OK Kapela 40:38 100,00
2. Karlo Lesjak OK Japetić 79:35 38:57 51,06
3. Petar Kaniški OK Maksimir 81:50 41:12 49,65
4. Ante Radoš OK Vihor 88:40 48:02 45,83
5. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 94:57 54:19 42,79
6. Adam Anadolac OK Varaždin 97:00 56:22 41,89

Ž14Duljina staze 2.960 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Petra Jurić OK Vihor 46:55 100,00
2. Lucija Hercigonja OK Kapela 61:09 14:14 76,72

M12Duljina staze 2.220 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 27:28 100,00
2. Lovro Pinjušić OK Japetić 28:47 1:19 95,43
3. Jure Rako OK Vihor 32:32 5:04 84,43
4. Marin Tanković OK Jelen 45:05 17:37 60,92
5. Filip Anadolac OK Varaždin 58:52 31:24 46,66
6. Juraj Otmačić OK Japetić 63:45 36:17 43,08
7. Ivan Petravić OK Japetić 64:51 37:23 42,35
Sven Belas OK Vihor dnf

Ž12Duljina staze 2.220 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 6

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 21:27 100,00
2. Sara Delić OK Japetić 23:02 1:35 93,13
3. Ana Budi OK Japetić 24:32 3:05 87,43
4. Veronika Šantić OK Bjelovar 26:02 4:35 82,39
5. Viktoria Šantić OK Bjelovar 28:09 6:42 76,20
6. Ema Jurač OK Vihor 40:46 19:19 52,62
7. Ana Dasović OK Kapela 53:18 31:51 40,24
Greta Kaniški OK Maksimir mp

OtvorenaDuljina staze 3.060 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nikola Ožanić OK Kapela 45:31 -
2. Željka Fištrek OK Kapela 52:06 6:35 -
3. Stjepan Burić OK Kapela 62:59 17:28 -
4. Borna Ožanić OK Kapela 69:17 23:46 -
5. Željko Stojanović OK Kapela 76:06 30:35 -
6. Irena Smojver OK Kapela 82:25 36:54 -
7. Roko Kaniški OK Maksimir 83:48 38:17 -
8. Robert Kaniški OK Maksimir 84:04 38:33 -
9. Iva Marjanović OK Kapela 86:28 40:57 -
10. Zoran Košćak OK Kapela 88:15 42:44 -
11. Gordana Huzak OK Kapela 90:54 45:23 -
12. Željko Brkić OK Kapela 92:41 47:10 -
13. Marija Stamać Ožanić OK Kapela 93:52 48:21 -
14. Nika Jurić OK Vihor 95:51 50:20 -
15. Vedrana Gnjidić OK Kapela 97:57 52:26 -
16. Ivo Jurić OK Vihor 102:09 56:38 -
17. Mirjana Jurić OK Vihor 108:08 62:37 -
18. Šimun Lovren OK Kapela 116:07 70:36 -
Sanja Matijević OK Kapela ot
Živko Ilijašev OK Kapela ot
Toma Ožanić OK Kapela mp
Mladen Debić OK Maksimir mp
Ana Matijašević OK Kapela dnf
Martin Vukmanović OK Kapela dns
Aida Blagajčević OK Kapela dns
Darko Raškaj OK Kapela dns
Ivan Juričić OK Kapela dns
Iva Magdić OK Kapela dns
Ivan Novosel OK Japetić dns