zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – Trakošćan open 2022. – Statistika

M21ADuljina staze 7.020 m,   Uspon 430 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 9.170m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lobel Horvat OK Maksimir 87:49 100,00 12:30 9:34
2. Josip Vujanić OK Japetić 89:55 2:06 97,66 12:48 9:48
3. Filip Vujanić OK Japetić 91:30 3:41 95,97 13:02 9:58
4. Jan Gobec OK Vihor 102:28 14:39 85,70 14:35 11:10
5. Marko Leljak OK Međimurje 105:44 17:55 83,05 15:03 11:31
6. Tomislav Vuk OK Vihor 112:50 25:01 77,83 16:04 12:18

Ž21ADuljina staze 3.980 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 12,   Ekvivalentna duljina 5.080m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK 45:54 100,00 11:31 9:02
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 54:20 8:26 84,48 13:39 10:41

M70Duljina staze 2.230 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.780m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivan Pongrac OK Japetić 41:07 100,00 18:26 14:47
2. Željko Ulip OK Maksimir 47:11 6:04 87,14 21:09 16:58
3. Željko Belaj OK Bjelovar 53:09 12:02 77,36 23:50 19:07

M65Duljina staze 2.570 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 3.220m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivica Mesić OK Vihor 53:18 100,00 20:44 16:33
2. Mladen Debić OK Maksimir 144:38 91:20 36,85 56:16 44:55

M55Duljina staze 3.620 m,   Uspon 200 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 4.620m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Darko Merunka OK Maksimir 49:13 100,00 13:35 10:39
2. Petar Strmečki OK Maksimir 53:56 4:43 91,25 14:53 11:40
3. Saša Horvat OK Maksimir 57:58 8:45 84,91 16:00 12:32
4. Mile Mioković OK Kapela 65:46 16:33 74,84 18:10 14:14
5. Milan Radočaj OK Bjelovar 68:53 19:40 71,45 19:01 14:54
6. Josip Matijašić OK Vihor 75:52 26:39 64,87 20:57 16:25
7. Helmut Grassinger 76:01 26:48 64,74 20:59 16:27
8. Mladen Jelić OK Kapela 77:49 28:36 63,25 21:29 16:50
9. Dražen Janžek OK Međimurje 78:09 28:56 62,98 21:35 16:54
10. Krešo Špoljar OK Kapela 82:55 33:42 59,36 22:54 17:56
11. Jose Pires Clube Portugues 84:58 35:45 57,92 23:28 18:23
12. Nenad Lovrec OK Vihor 86:03 36:50 57,20 23:46 18:37
13. Miroslav Besten OK Jelen 87:11 37:58 56,45 24:05 18:52
14. Rafael Sandalj OK Japetić 100:47 51:34 48,83 27:50 21:48
15. Ivo Lukačić 106:55 57:42 46,03 29:32 23:08

M45Duljina staze 3.960 m,   Uspon 260 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 5.260m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Predrag Markulinčić OK Međimurje 46:51 100,00 11:49 8:54
2. Igor Gavrilov OK Komenda 49:20 2:29 94,97 12:27 9:22
3. Damir Gobec OK Vihor 52:31 5:40 89,21 13:15 9:59
4. Robert Orehoci OK Bjelovar 59:28 12:37 78,78 15:01 11:18
5. Željko Koščak OK Međimurje 65:50 18:59 71,16 16:37 12:30
6. Vladimir Trivunović OK Kapela 66:35 19:44 70,36 16:48 12:39
7. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 73:46 26:55 63,51 18:37 14:01
8. Darko Duhović OK Međimurje 83:41 36:50 55,98 21:07 15:54
9. Boris Mazić OK Vihor 110:53 64:02 42,25 28:00 21:04
10. Siniša Mareković OK Vihor 112:29 65:38 41,65 28:24 21:23
Hrvoje Dasović OK Kapela dns
Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz dns

M35Duljina staze 4.590 m,   Uspon 290 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 6.040m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Lino Legac OK Japetić 51:50 100,00 11:17 8:34
2. Petar Delić OK Maksimir 59:01 7:11 87,83 12:51 9:46
3. Branimir Pongrac OK Japetić 61:00 9:10 84,97 13:17 10:05
4. Ivan Ivo Penić OK Kapela 64:59 13:09 79,76 14:09 10:45
5. Ivan Bublić OK Kapela 73:42 21:52 70,33 16:03 12:12
6. Vedran Bijelić OK Bjelovar 76:57 25:07 67,36 16:45 12:44
7. Luka Kosić OK Japetić 85:13 33:23 60,83 18:33 14:06
8. Miroslav Hainž OK Varaždin 94:52 43:02 54,64 20:40 15:42
9. Duje Rako OK Vihor 103:39 51:49 50,01 22:34 17:09
10. Domagoj Delimar OK Kapela 152:28 100:38 34,00 33:13 25:14
Vanja Suhina OK Kapela dns

M21BDuljina staze 3.230 m,   Uspon 160 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.030m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kristijan Verović OK Japetić 52:37 100,00 16:17 13:03
2. Branimir Putniković OK Kapela 53:57 1:20 97,53 16:42 13:23
3. Matija Kučinac OK Vihor 56:34 3:57 93,02 17:30 14:02
4. Tomislav Jurač OK Vihor 63:57 11:20 82,28 19:47 15:52
5. Bernard Ivezić OK Vihor 64:17 11:40 81,85 19:54 15:57
6. Ante Balić OK Kapela 76:54 24:17 68,42 23:48 19:04
7. Tomislav Krajačić OK Vihor 89:56 37:19 58,51 27:50 22:18
8. Vjekoslav Klarić OK Kapela 108:15 55:38 48,61 33:30 26:51
9. Dino Martinović OK Vihor 154:00 101:23 34,17 47:40 38:12
10. Dario Malović OK Vihor 173:35 120:58 30,31 53:44 43:04
Ivan Bošnjak OK Vihor mp
Emil Anadolac OK Varaždin mp

M20Duljina staze 3.800 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 5.000m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 45:31 100,00 11:58 9:06
2. Marko Jurač OK Vihor 58:50 13:19 77,37 15:28 11:46
3. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 72:20 26:49 62,93 19:02 14:28
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 113:55 68:24 39,96 29:58 22:47

M16Duljina staze 3.150 m,   Uspon 180 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 4.050m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Noa Kelc OK Jelen 43:16 100,00 13:44 10:40
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 47:29 4:13 91,12 15:04 11:43
3. Petar Jurač OK Vihor 56:14 12:58 76,94 17:51 13:53
Luka Gojmerac OK Ivan Merz dns
Teo Mahović OK Japetić dns

M14Duljina staze 2.310 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 2.910m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Martin Meštrović OK Kapela 41:31 100,00 17:58 14:16
2. Petar Kaniški OK Maksimir 62:11 20:40 66,76 26:55 21:22
3. Mario Lah OK Varaždin 89:55 48:24 46,17 38:55 30:53
Adam Anadolac OK Varaždin mp
Karlo Lesjak OK Japetić dns

M12Duljina staze 1.870 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.220m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Juraj Otmačić OK Japetić 37:39 100,00 20:08 16:57
2. Roko Kaniški OK Maksimir 51:18 13:39 73,39 27:25 23:06
3. Jakov Bijelić OK Bjelovar 70:32 32:53 53,38 37:43 31:46
4. Filip Anadolac OK Varaždin 80:31 42:52 46,76 43:03 36:16
5. Vladimir Miovec OK Jelen 90:33 52:54 41,58 48:25 40:47
Jure Rako OK Vihor mp
Marin Tanković OK Jelen dns

Ž65Duljina staze 2.160 m,   Uspon 120 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.760m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 75:24 100,00 34:54 27:19
2. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 95:15 19:51 79,16 44:05 34:30
3. Vera Shakhova OK Vihor 95:21 19:57 79,08 44:08 34:32

Ž55Duljina staze 2.450 m,   Uspon 140 m,   Broj kontrola 10,   Ekvivalentna duljina 3.150m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Branka Fabek OK Japetić 65:14 100,00 26:37 20:42
2. Maja Cvitković OK Vihor 70:13 4:59 92,90 28:39 22:17
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 75:16 10:02 86,67 30:43 23:53
4. Sanja Radočaj OK Bjelovar 102:32 37:18 63,62 41:51 32:33

Ž45Duljina staze 3.150 m,   Uspon 190 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 4.100m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Smiljana Janžek OK Međimurje 63:54 100,00 20:17 15:35
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 69:29 5:35 91,96 22:03 16:56
3. Neda Gobec OK Vihor 71:56 8:02 88,83 22:50 17:32
4. Ivana Horbec OK Vihor 73:18 9:24 87,18 23:16 17:52
5. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 78:04 14:10 81,85 24:46 19:02
6. Mirjana Horvat OK Maksimir 83:22 19:28 76,65 26:27 20:20
7. Nataša Kolarek OK Vihor 84:25 20:31 75,70 26:47 20:35
8. Ivana Kuzmanić OK Japetić 85:48 21:54 74,48 27:14 20:55
9. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 112:09 48:15 56,98 35:36 27:21
10. Mirjana Mandić OK Japetić 113:50 49:56 56,13 36:08 27:45
11. Mirka Jakšić OK Maksimir 128:39 64:45 49,67 40:50 31:22
Darinka Lovrec OK Vihor mp
Gabrijela Baburek OK Japetić mp
Zvjezdana Govedarica OK Japetić mp

Ž35Duljina staze 3.510 m,   Uspon 240 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 4.710m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sonja Jantar OK Japetić 64:01 100,00 18:14 13:35
2. Nevija Frajzman OK Jelen 67:43 3:42 94,54 19:17 14:22
3. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 72:11 8:10 88,69 20:33 15:19
4. Sanda Berženji OK Kapela 75:38 11:37 84,64 21:32 16:03
5. Sabina Rako OK Vihor 80:12 16:11 79,82 22:50 17:01
6. Lana Gerjević OK Kapela 86:31 22:30 73,99 24:38 18:22
7. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 94:36 30:35 67,67 26:57 20:05
8. Maja Kušt OK Vihor 100:25 36:24 63,75 28:36 21:19
9. Vlatka Stupalo OK Vihor 108:38 44:37 58,93 30:56 23:03
10. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 114:07 50:06 56,10 32:30 24:13
11. Violeta Čalić OK Vihor 124:18 60:17 51,50 35:24 26:23
Tanja Potrebica OK Varaždin mp
Tena Sakar Vukić OK Maksimir dns
Martina Bedeković Tanković OK Jelen dns
Monika Kovaljesko OK Kapela dns

Ž21BDuljina staze 2.740 m,   Uspon 150 m,   Broj kontrola 9,   Ekvivalentna duljina 3.490m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Andrea Hribar OK Vihor 46:19 100,00 16:54 13:16
2. Suzana Stanić OK Kapela 47:46 1:27 96,96 17:25 13:41
3. Petra Plevnik OK Bjelovar 51:37 5:18 89,73 18:50 14:47
4. Ines Jurač OK Vihor 51:49 5:30 89,39 18:54 14:50
5. Hana Glušica OK Kapela 53:34 7:15 86,47 19:32 15:20
6. Iva Žulić OK Vihor 67:36 21:17 68,52 24:40 19:22
7. Iva Džeba OK Vihor 74:50 28:31 61,89 27:18 21:26
8. Ana Markulin OK Vihor 77:03 30:44 60,11 28:07 22:04
Kristina Kostić OK Vihor mp
Ana Antolić OK Vihor dnf
Barbara Bjeliš OK Vihor dns
Nika Jurić OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 3.320 m,   Uspon 220 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 4.420m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Kimi Maria Gobec OK Vihor 61:09 100,00 18:25 13:50
2. Majda Vidaković OK Kapela 70:03 8:54 87,29 21:05 15:50
3. Ira Mareković OK Vihor 72:12 11:03 84,70 21:44 16:20

Ž16Duljina staze 2.970 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 11,   Ekvivalentna duljina 3.620m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Japetić 36:47 100,00 12:23 10:09
2. Monika Pavić OK Vihor 43:30 6:43 84,56 14:38 12:00
3. Paola Rako OK Vihor 53:35 16:48 68,65 18:02 14:48
4. Melissa Drobić OK Kapela 59:11 22:24 62,15 19:55 16:20
5. Ema Potrebica OK Varaždin 81:54 45:07 44,91 27:34 22:37
Wanda Kovač OK Kapela dns
Petra Dasović OK Kapela dns

Ž14Duljina staze 2.290 m,   Uspon 110 m,   Broj kontrola 8,   Ekvivalentna duljina 2.840m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ema Juričan OK Varaždin 51:02 100,00 22:17 17:58
2. Eva Šantek OK Varaždin 63:41 12:39 80,14 27:48 22:25
3. Petra Jurić OK Vihor 91:13 40:11 55,95 39:49 32:07

Ž12Duljina staze 1.770 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.120m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Sara Delić OK Japetić 21:18 100,00 12:02 10:02
2. Ema Jurač OK Vihor 52:06 30:48 40,88 29:26 24:34
3. Greta Kaniški OK Maksimir 74:53 53:35 28,44 42:18 35:19
4. Ines Ostermajer OK Vihor 83:14 61:56 25,59 47:01 39:15
Ana Dasović OK Kapela dns

OtvorenaDuljina staze 2.300 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 7,   Ekvivalentna duljina 2.950m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ana Srebačić OK Varaždin 58:05 100,00 25:15 19:41
2. Robert Kaniški OK Maksimir 60:44 2:39 95,64 26:24 20:35
3. Adam Miovec OK Jelen 61:11 3:06 94,93 26:36 20:44
4. Marin Galić OK Varaždin 73:42 15:37 78,81 32:02 24:58
5. Eva Gluscev OK Maksimir 74:11 16:06 78,30 32:15 25:08
6. Nika Juričan OK Varaždin 77:02 18:57 75,40 33:29 26:06
7. Ivo Jurić OK Vihor 91:10 33:05 63,71 39:38 30:54
8. Tea Galić OK Varaždin 108:19 50:14 53,62 47:05 36:43
9. Lucija Šantek OK Varaždin 113:43 55:38 51,08 49:26 38:32
10. Gordana Huzak OK Kapela 126:43 68:38 45,84 55:05 42:57
Mirjana Jurić OK Vihor dns
Anamarija Orešković dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5