zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 18. Nenina utrka – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 4.900 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matjaž Štanfel OK Sova 31:14 -
2. Josip Vujanić OK Japetić 34:19 3:05 100,00
3. Filip Vujanić OK Japetić 37:30 6:16 91,51
4. Lobel Horvat OK Maksimir 37:31 6:17 91,47
5. Luka Filetin OK Kapela 42:00 10:46 81,71
6. Jan Gobec OK Vihor 48:15 17:01 71,12
7. Tomislav Varnica OK Vihor 51:20 20:06 66,85
8. Tomislav Vuk OK Vihor 53:00 21:46 64,75
9. Danko Pleše OK Vihor 57:23 26:09 59,80
Nenad Krpan dns

Ž21ADuljina staze 4.300 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK 39:38 -
2. Iva Štambuk OK Maksimir 43:46 4:08 100,00
3. Iva Lovrec OK Vihor 60:52 21:14 71,91
4. Lovorka Čaja OK Vihor 82:11 42:33 53,25
5. Antonija Orlić OK Bjelovar 103:58 64:20 42,10

M70Duljina staze 2.600 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Belaj OK Bjelovar 36:01 100,00
2. Ivan Pongrac OK Japetić 40:33 4:32 88,82
3. Željko Ulip OK Maksimir 48:05 12:04 74,90
4. Milan Turkalj OK Varaždin 60:35 24:34 59,45
5. Radovan Čepelak OK Maksimir 100:08 64:07 35,97

M65Duljina staze 2.600 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivica Mesić OK Vihor 53:23 100,00

Ž65Duljina staze 2.600 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor 45:23 100,00
2. Vera Shakhova OK Vihor 65:47 20:24 68,99
3. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir 65:52 20:29 68,90

M55Duljina staze 2.800 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz 25:03 100,00
2. Petar Strmečki OK Maksimir 29:56 4:53 83,69
3. Karlo Gobec OK Vihor 31:49 6:46 78,73
4. Zdravko Šaflin OK Jelen 34:53 9:50 71,81
5. Saša Horvat OK Maksimir 35:55 10:52 69,74
6. Mile Mioković OK Kapela 38:04 13:01 65,81
7. Jose Pires Clube Portugues 41:00 15:57 -
8. Darko Merunka OK Maksimir 41:12 16:09 60,80
9. Nenad Lovrec OK Vihor 44:45 19:42 55,98
10. Mladen Jelić OK Kapela 47:07 22:04 53,17
11. Josip Matijašić OK Vihor 51:04 26:01 49,05
12. Rafael Sandalj OK Japetić 53:18 28:15 47,00
13. Krešo Špoljar OK Kapela 55:52 30:49 44,84
14. Miroslav Besten OK Jelen 67:00 41:57 37,39
15. Valter Sučić OK Vihor 77:24 52:21 32,36
16. Predrag Labaš OK Varaždin 86:49 61:46 28,85
Ivo Lukačić dns

Ž55Duljina staze 2.700 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Maja Cvitković OK Vihor 49:23 100,00
2. Branka Fabek OK Japetić 53:06 3:43 93,00
3. Teodora Kučinac OK Vihor 58:23 9:00 84,58
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela 59:07 9:44 83,54
5. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 73:13 23:50 67,45

M45Duljina staze 4.000 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Damir Gobec OK Vihor 36:14 100,00
2. Tomislav Kaniški OK Maksimir 39:40 3:26 91,34
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 42:40 6:26 84,92
4. Vladimir Trivunović OK Kapela 43:22 7:08 83,55
5. Predrag Markulinčić OK Međimurje 43:43 7:29 82,88
6. Bojan Vukelić OK Maksimir 46:44 10:30 77,53
7. Mladen Vukmanović OK Kapela 49:31 13:17 73,17
8. Vladimir Tkalec OK Međimurje 52:38 16:24 68,84
9. Hrvoje Dasović OK Kapela 58:06 21:52 62,36
10. Marijan Bogović OK Jelen 58:57 22:43 61,46
11. Boris Mazić OK Vihor 63:06 26:52 57,42
12. Siniša Mareković OK Vihor 64:38 28:24 56,06
13. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 65:59 29:45 54,91
14. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 73:33 37:19 49,26
15. Damir Hercigonja OK Kapela 74:11 37:57 48,84
16. Domagoj Šantić OK Bjelovar 78:58 42:44 45,88

Ž45Duljina staze 3.200 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Gobec OK Vihor 40:58 100,00
2. Neda Gobec OK Vihor 43:56 2:58 93,25
3. Bojana Nikolić OK Vihor 46:24 5:26 88,29
4. Gabrijela Baburek OK Japetić 47:31 6:33 86,22
5. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 50:40 9:42 80,86
6. Ivana Horbec OK Vihor 52:07 11:09 78,61
6. Beata Adrianna Glinska OK Kapela 52:07 11:09 78,61
8. Nataša Kolarek OK Vihor 55:12 14:14 74,21
9. Mirjana Horvat OK Maksimir 55:48 14:50 73,42
10. Davorka Srebačić OK Varaždin 59:25 18:27 68,95
11. Ivana Kuzmanić OK Japetić 59:57 18:59 68,33
12. Željka Gajdek OK Jelen 60:26 19:28 67,79
13. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 68:02 27:04 60,22
14. Marija Schubert OK Varaždin 73:39 32:41 55,62
15. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 73:47 32:49 55,52
16. Darinka Lovrec OK Vihor 79:33 38:35 51,50
Mirjana Mandić OK Japetić ot
Mirka Jakšić OK Maksimir dns
Anita Radoš OK Vihor dns
Sanja Penc OK Vihor dns

M35Duljina staze 4.600 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Lino Legac OK Japetić 34:01 100,00
2. Petar Delić OK Maksimir 37:03 3:02 91,81
3. Goran Vodopija OK Kapela 38:26 4:25 88,51
4. Branimir Pongrac OK Japetić 38:59 4:58 87,26
5. Ivan Bublić OK Kapela 49:29 15:28 68,74
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela 50:16 16:15 67,67
7. Vedran Bijelić OK Bjelovar 51:27 17:26 66,12
8. Luka Kosić OK Japetić 53:57 19:56 63,05
9. Damir Tubin OK Jelen 68:18 34:17 49,80
10. Miroslav Hainž OK Varaždin 74:20 40:19 45,76
11. Tomislav Meštrović OK Kapela 84:21 50:20 40,33

Ž35Duljina staze 4.000 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Tena Sakar Vukić OK Maksimir 42:43 100,00
2. Sonja Jantar OK Japetić 43:42 0:59 97,75
3. Irena Čorko Meštrović OK Kapela 49:18 6:35 86,65
4. Sanda Berženji OK Kapela 51:52 9:09 82,36
5. Monika Kovaljesko OK Kapela 56:38 13:55 75,43
6. Lana Gerjević OK Kapela 61:02 18:19 69,99
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar 62:49 20:06 68,00
8. Ana Delić OK Japetić 63:47 21:04 66,97
9. Marijana Žgela Putniković OK Kapela 67:18 24:35 63,47
10. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela 69:28 26:45 61,49
11. Sanja Krš OK Vihor 76:03 33:20 56,17
12. Iva Tatić OK Vihor 92:15 49:32 46,31
13. Maja Kušt OK Vihor 106:21 63:38 40,17

M21BDuljina staze 3.600 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matija Kučinac OK Vihor 40:02 100,00
2. Alen Vodopijevec OK Vihor 46:19 6:17 -
3. Kristijan Verović OK Japetić 54:47 14:45 73,08
4. Branimir Putniković OK Kapela 56:28 16:26 70,90
5. Tomislav Jurač OK Vihor 61:29 21:27 65,11
6. Zlatan Kos OK Vihor 75:16 35:14 53,19
7. Vjekoslav Klarić OK Kapela 87:09 47:07 45,94
8. Željko Valjak OK Vihor 103:52 63:50 -
9. Dario Malović OK Vihor 109:25 69:23 36,59
10. Davor Ambreković OK Vihor 115:59 75:57 34,52
Bernard Ivezić OK Vihor ot
Živko Ilijašev OK Kapela mp
Dino Martinović OK Vihor dns
Nikola Nikolić OK Vihor dns
Nikola Lucić OK Vihor dns
Emil Anadolac OK Varaždin dns

Ž21BDuljina staze 3.300 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Urša Štanfel OK Azimut 46:18 -
2. Suzana Stanić OK Kapela 50:54 4:36 100,00
3. Dora Težak OK Vihor 54:16 7:58 93,80
4. Iva Pintur OK Kapela 57:26 11:08 88,62
5. Ines Kos OK Kapela 59:45 13:27 85,19
6. Petra Plevnik OK Bjelovar 62:36 16:18 81,31
7. Ana Šiprak Stastny OK Kapela 67:22 21:04 75,56
8. Olga Zaitseva OK Vihor 68:15 21:57 -
9. Željka Ilijašev OK Kapela 69:22 23:04 73,38
10. Andrea Hribar OK Vihor 71:19 25:01 -
11. Melita Sučić OK Vihor 73:07 26:49 -
12. Aleksandra Miličević OK Vihor 75:07 28:49 67,76
13. Dora Kermek OK Varaždin 77:56 31:38 -
14. Ana Kovačić OK Vihor 78:28 32:10 64,87
15. Ivana Žitnik OK Kapela 79:01 32:43 64,42
16. Mia Lovrec OK Vihor 82:33 36:15 61,66
17. Iva Džeba OK Vihor 87:21 41:03 58,27
18. Tina Šojat OK Vihor 88:31 42:13 57,50
19. Petra Kos OK Vihor 93:59 47:41 54,16
Mihaela Marija Perković OK Vihor ot
Ana Srebačić OK Varaždin dns
Ivana Stankovski OK Kapela dns
Sanja Matijević OK Kapela dns
Ines Jurač OK Vihor dns
Jelena Lesjak OK Japetić dns

M20Duljina staze 4.800 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 52:33 100,00
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 64:04 11:31 82,02
3. Marko Jurač OK Vihor 70:03 17:30 75,02
4. Borna Kuzmanić OK Japetić 71:38 19:05 73,36
5. Filip Valjak OK Vihor 84:56 32:23 61,87

Ž20Duljina staze 4.100 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paula Pavlin OK Vihor 39:30 100,00
2. Dora Vukelić OK Maksimir 41:16 1:46 95,72
3. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 45:31 6:01 86,78
4. Majda Vidaković OK Kapela 55:37 16:07 71,02
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor 78:25 38:55 50,37
Ira Mareković OK Vihor dns

M16Duljina staze 3.600 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 32:37 100,00
2. Vibor Strmečki OK Maksimir 37:12 4:35 87,68
3. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 40:48 8:11 79,94
4. Noa Kelc OK Jelen 45:37 13:00 71,50
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 46:43 14:06 69,82
6. Juraj Vukelić OK Maksimir 46:59 14:22 69,42
7. Jan Erben OK Jelen 55:47 23:10 58,47
8. Petar Jurač OK Vihor 63:12 30:35 51,61
9. Matko Nikolić OK Vihor 92:02 59:25 35,44

Ž16Duljina staze 3.300 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Japetić 45:42 100,00
2. Melissa Drobić OK Kapela 49:29 3:47 92,35
3. Wanda Kovač OK Kapela 52:56 7:14 86,34
4. Monika Pavić OK Vihor 54:46 9:04 83,44
5. Petra Dasović OK Kapela 84:12 38:30 54,28
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz dns

M14Duljina staze 2.900 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Karlo Lesjak OK Japetić 46:19 100,00
2. Martin Meštrović OK Kapela 55:45 9:26 83,08
3. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 97:44 51:25 47,39
Adam Anadolac OK Varaždin mp
Ante Radoš OK Vihor dns

Ž14Duljina staze 2.800 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ema Juričan OK Varaždin 48:05 100,00
Lucija Hercigonja OK Kapela dnf

M12Duljina staze 2.300 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 43:35 100,00
2. Filip Anadolac OK Varaždin 46:33 2:58 93,63
3. Dorijan Tubin OK Jelen 46:41 3:06 93,36
4. Oliver Skočić OK Vihor 48:48 5:13 89,31
5. Roko Kaniški OK Maksimir 54:49 11:14 79,51
6. Vladimir Miovec OK Jelen 55:42 12:07 78,25

Ž12Duljina staze 2.300 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Sara Delić OK Japetić 21:30 100,00
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar 22:51 1:21 94,09
3. Gloria Šantić OK Bjelovar 35:18 13:48 60,91
4. Ana Dasović OK Kapela 56:52 35:22 37,81
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 58:05 36:35 37,02
6. Ema Jurač OK Vihor 62:08 40:38 34,60
7. Greta Kaniški OK Maksimir 62:57 41:27 34,15
8. Ines Ostajmer OK Vihor 65:52 44:22 32,64

OtvorenaDuljina staze 2.900 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 87:45 -
2. Ivan Juričić OK Kapela 93:57 6:12 -
Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin ot
Nika Juričan OK Varaždin ot
Mladen Debić OK Maksimir ot
Ana Matijašević OK Kapela mp