zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 18. Nenina utrka – Rezultati po stazama

M21ADuljina staze 4.900 m,   Uspon 130 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Matjaž Štanfel OK Sova M21A 31:14
2. Josip Vujanić OK Japetić M21A 34:19 3:05
3. Filip Vujanić OK Japetić M21A 37:30 6:16
4. Lobel Horvat OK Maksimir M21A 37:31 6:17
5. Luka Filetin OK Kapela M21A 42:00 10:46
6. Jan Gobec OK Vihor M21A 48:15 17:01
7. Tomislav Varnica OK Vihor M21A 51:20 20:06
8. Tomislav Vuk OK Vihor M21A 53:00 21:46
9. Danko Pleše OK Vihor M21A 57:23 26:09
Nenad Krpan M21A dns

Ž21ADuljina staze 4.300 m,   Uspon 80 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Mojca Flerin Drevenšek Kamniški OK Ž21A 39:38
2. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21A 43:46 4:08
3. Iva Lovrec OK Vihor Ž21A 60:52 21:14
4. Lovorka Čaja OK Vihor Ž21A 82:11 42:33
5. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21A 103:58 64:20

M70 – M65Duljina staze 2.600 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željko Belaj OK Bjelovar M70 36:01
2. Ivan Pongrac OK Japetić M70 40:33 4:32
3. Željko Ulip OK Maksimir M70 48:05 12:04
4. Ivica Mesić OK Vihor M65 53:23 17:22
5. Milan Turkalj OK Varaždin M70 60:35 24:34
6. Radovan Čepelak OK Maksimir M70 100:08 64:07

M55Duljina staze 2.800 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 25:03
2. Petar Strmečki OK Maksimir M55 29:56 4:53
3. Karlo Gobec OK Vihor M55 31:49 6:46
4. Zdravko Šaflin OK Jelen M55 34:53 9:50
5. Saša Horvat OK Maksimir M55 35:55 10:52
6. Mile Mioković OK Kapela M55 38:04 13:01
7. Jose Pires Clube Portugues M55 41:00 15:57
8. Darko Merunka OK Maksimir M55 41:12 16:09
9. Nenad Lovrec OK Vihor M55 44:45 19:42
10. Mladen Jelić OK Kapela M55 47:07 22:04
11. Josip Matijašić OK Vihor M55 51:04 26:01
12. Rafael Sandalj OK Japetić M55 53:18 28:15
13. Krešo Špoljar OK Kapela M55 55:52 30:49
14. Miroslav Besten OK Jelen M55 67:00 41:57
15. Valter Sučić OK Vihor M55 77:24 52:21
16. Predrag Labaš OK Varaždin M55 86:49 61:46
Ivo Lukačić M55 dns

M45Duljina staze 4.000 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Damir Gobec OK Vihor M45 36:14
2. Tomislav Kaniški OK Maksimir M45 39:40 3:26
3. Robert Orehoci OK Bjelovar M45 42:40 6:26
4. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 43:22 7:08
5. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 43:43 7:29
6. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 46:44 10:30
7. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 49:31 13:17
8. Vladimir Tkalec OK Međimurje M45 52:38 16:24
9. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 58:06 21:52
10. Marijan Bogović OK Jelen M45 58:57 22:43
11. Boris Mazić OK Vihor M45 63:06 26:52
12. Siniša Mareković OK Vihor M45 64:38 28:24
13. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 65:59 29:45
14. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 73:33 37:19
15. Damir Hercigonja OK Kapela M45 74:11 37:57
16. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 78:58 42:44

M35Duljina staze 4.600 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Lino Legac OK Japetić M35 34:01
2. Petar Delić OK Maksimir M35 37:03 3:02
3. Goran Vodopija OK Kapela M35 38:26 4:25
4. Branimir Pongrac OK Japetić M35 38:59 4:58
5. Ivan Bublić OK Kapela M35 49:29 15:28
6. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 50:16 16:15
7. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 51:27 17:26
8. Luka Kosić OK Japetić M35 53:57 19:56
9. Damir Tubin OK Jelen M35 68:18 34:17
10. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 74:20 40:19
11. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 84:21 50:20

M21B – M16Duljina staze 3.600 m,   Uspon 50 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M16 32:37
2. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 37:12 4:35
3. Matija Kučinac OK Vihor M21B 40:02 7:25
4. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 40:48 8:11
5. Noa Kelc OK Jelen M16 45:37 13:00
6. Alen Vodopijevec OK Vihor M21B 46:19 13:42
7. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 46:43 14:06
8. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 46:59 14:22
9. Kristijan Verović OK Japetić M21B 54:47 22:10
10. Jan Erben OK Jelen M16 55:47 23:10
11. Branimir Putniković OK Kapela M21B 56:28 23:51
12. Tomislav Jurač OK Vihor M21B 61:29 28:52
13. Petar Jurač OK Vihor M16 63:12 30:35
14. Zlatan Kos OK Vihor M21B 75:16 42:39
15. Vjekoslav Klarić OK Kapela M21B 87:09 54:32
16. Matko Nikolić OK Vihor M16 92:02 59:25
17. Željko Valjak OK Vihor M21B 103:52 71:15
18. Dario Malović OK Vihor M21B 109:25 76:48
19. Davor Ambreković OK Vihor M21B 115:59 83:22
Bernard Ivezić OK Vihor M21B ot
Živko Ilijašev OK Kapela M21B mp
Emil Anadolac OK Varaždin M21B dns
Nikola Lucić OK Vihor M21B dns
Nikola Nikolić OK Vihor M21B dns
Dino Martinović OK Vihor M21B dns

M20Duljina staze 4.800 m,   Uspon 100 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 52:33
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 64:04 11:31
3. Marko Jurač OK Vihor M20 70:03 17:30
4. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 71:38 19:05
5. Filip Valjak OK Vihor M20 84:56 32:23

M14Duljina staze 2.900 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Karlo Lesjak OK Japetić M14 46:19
2. Martin Meštrović OK Kapela M14 55:45 9:26
3. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M14 97:44 51:25
Adam Anadolac OK Varaždin M14 mp
Ante Radoš OK Vihor M14 dns

M12 – Ž12Duljina staze 2.300 m,   Uspon 20 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Sara Delić OK Japetić Ž12 21:30
2. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 22:51 1:21
3. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 35:18 13:48
4. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 43:35 22:05
5. Filip Anadolac OK Varaždin M12 46:33 25:03
6. Dorijan Tubin OK Jelen M12 46:41 25:11
7. Oliver Skočić OK Vihor M12 48:48 27:18
8. Vladimir Miovec OK Jelen M12 55:42 34:12
9. Ana Dasović OK Kapela Ž12 56:52 35:22
10. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 58:05 36:35
11. Ema Jurač OK Vihor Ž12 62:08 40:38
12. Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 62:57 41:27
13. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 65:52 44:22
Roko Kaniški OK Maksimir M12 disq

Ž65Duljina staze 2.600 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Biserka Horvat-Nikšić OK Vihor Ž65 45:23
2. Vera Shakhova OK Vihor Ž65 65:47 20:24
3. Željka Vendler Čepelak OK Maksimir Ž65 65:52 20:29

Ž55Duljina staze 2.700 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 49:23
2. Branka Fabek OK Japetić Ž55 53:06 3:43
3. Teodora Kučinac OK Vihor Ž55 58:23 9:00
4. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 59:07 9:44
5. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 73:13 23:50

Ž45Duljina staze 3.200 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivana Gobec OK Vihor Ž45 40:58
2. Neda Gobec OK Vihor Ž45 43:56 2:58
3. Bojana Nikolić OK Vihor Ž45 46:24 5:26
4. Gabrijela Baburek OK Japetić Ž45 47:31 6:33
5. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje Ž45 50:40 9:42
6. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 52:07 11:09
6. Beata Adrianna Glinska OK Kapela Ž45 52:07 11:09
8. Nataša Kolarek OK Vihor Ž45 55:12 14:14
9. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 55:48 14:50
10. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 59:25 18:27
11. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 59:57 18:59
12. Željka Gajdek OK Jelen Ž45 60:26 19:28
13. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 68:02 27:04
14. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 73:39 32:41
15. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 73:47 32:49
16. Darinka Lovrec OK Vihor Ž45 79:33 38:35
Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 ot
Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 dns
Sanja Penc OK Vihor Ž45 dns
Anita Radoš OK Vihor Ž45 dns

Ž35Duljina staze 4.000 m,   Uspon 90 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Tena Sakar Vukić OK Maksimir Ž35 42:43
2. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 43:42 0:59
3. Irena Čorko Meštrović OK Kapela Ž35 49:18 6:35
4. Sanda Berženji OK Kapela Ž35 51:52 9:09
5. Monika Kovaljesko OK Kapela Ž35 56:38 13:55
6. Lana Gerjević OK Kapela Ž35 61:02 18:19
7. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 62:49 20:06
8. Ana Delić OK Japetić Ž35 63:47 21:04
9. Marijana Žgela Putniković OK Kapela Ž35 67:18 24:35
10. Sandra Bergant Vidaković OK Kapela Ž35 69:28 26:45
11. Sanja Krš OK Vihor Ž35 76:03 33:20
12. Iva Tatić OK Vihor Ž35 92:15 49:32
13. Maja Kušt OK Vihor Ž35 106:21 63:38

Ž21B – Ž16Duljina staze 3.300 m,   Uspon 40 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Japetić Ž16 45:42
2. Urša Štanfel OK Azimut Ž21B 46:18 0:36
3. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 49:29 3:47
4. Suzana Stanić OK Kapela Ž21B 50:54 5:12
5. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 52:56 7:14
6. Dora Težak OK Vihor Ž21B 54:16 8:34
7. Monika Pavić OK Vihor Ž16 54:46 9:04
8. Iva Pintur OK Kapela Ž21B 57:26 11:44
9. Ines Kos OK Kapela Ž21B 59:45 14:03
10. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21B 62:36 16:54
11. Ana Šiprak Stastny OK Kapela Ž21B 67:22 21:40
12. Olga Zaitseva OK Vihor Ž21B 68:15 22:33
13. Željka Ilijašev OK Kapela Ž21B 69:22 23:40
14. Andrea Hribar OK Vihor Ž21B 71:19 25:37
15. Melita Sučić OK Vihor Ž21B 73:07 27:25
16. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž21B 75:07 29:25
17. Dora Kermek OK Varaždin Ž21B 77:56 32:14
18. Ana Kovačić OK Vihor Ž21B 78:28 32:46
19. Ivana Žitnik OK Kapela Ž21B 79:01 33:19
20. Mia Lovrec OK Vihor Ž21B 82:33 36:51
21. Petra Dasović OK Kapela Ž16 84:12 38:30
22. Iva Džeba OK Vihor Ž21B 87:21 41:39
23. Tina Šojat OK Vihor Ž21B 88:31 42:49
24. Petra Kos OK Vihor Ž21B 93:59 48:17
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž21B ot
Jelena Lesjak OK Japetić Ž21B dns
Ines Jurač OK Vihor Ž21B dns
Lucija Marijela Štambuk OK Ivan Merz Ž16 dns
Sanja Matijević OK Kapela Ž21B dns
Ivana Stankovski OK Kapela Ž21B dns
Ana Srebačić OK Varaždin Ž21B dns

Ž20Duljina staze 4.100 m,   Uspon 70 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 39:30
2. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 41:16 1:46
3. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 45:31 6:01
4. Majda Vidaković OK Kapela Ž20 55:37 16:07
5. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 78:25 38:55
Ira Mareković OK Vihor Ž20 dns

Ž14Duljina staze 2.800 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ema Juričan OK Varaždin Ž14 48:05
Lucija Hercigonja OK Kapela Ž14 dnf

OtvorenaDuljina staze 2.900 m,   Uspon 30 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Otvorena 87:45
2. Ivan Juričić OK Kapela Otvorena 93:57 6:12
Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin Otvorena ot
Nika Juričan OK Varaždin Otvorena ot
Mladen Debić OK Maksimir Otvorena ot
Ana Matijašević OK Kapela Otvorena mp