zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 41. Pokala Zagreb – E1 – Službeni rezultati

M21Duljina staze 2.470 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jan Gobec OK Vihor 13:50 100,00
2. Marko Jurač OK Vihor 15:18 1:28 -
3. Ivan Šantek OK Varaždin 17:49 3:59 -
4. Matija Kučinac OK Vihor 17:57 4:07 77,07
5. Piero Anić 28:06 14:16 -
Jura Kukec OK Vihor dns
Jurica Sugnetić dns

Ž21Duljina staze 2.020 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nola Jandrečić OK Japetić 12:18 100,00
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 12:42 0:24 96,85
3. Iva Štambuk OK Maksimir 13:14 0:56 92,95
4. Petra Plevnik OK Bjelovar 16:13 3:55 75,85
5. Dora Kermek OK Varaždin 17:38 5:20 69,75
6. Ivana Stankovski OK Kapela 29:28 17:10 -

M65Duljina staze 1.610 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Željko Ulip OK Maksimir 17:09 100,00
2. Milan Turkalj OK Varaždin 18:51 1:42 90,98

M55Duljina staze 1.720 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Darko Merunka OK Maksimir 11:02 100,00
2. Mile Mioković OK Kapela 12:36 1:34 87,57
3. Karlo Gobec OK Vihor 13:38 2:36 80,93
4. Mile Boban OK Ivan Merz 14:42 3:40 75,06
5. Rafael Sandalj OK Japetić 15:22 4:20 71,80
6. Krešo Špoljar OK Kapela 15:43 4:41 70,20
7. Mladen Jelić OK Kapela 17:23 6:21 63,47
8. Ivo Lukačić 18:35 7:33 -
9. Miroslav Besten OK Jelen 19:12 8:10 57,47
10. Predrag Labaš OK Varaždin 21:07 10:05 52,25
11. Josip Matijašić OK Vihor 25:16 14:14 43,67
Dario Štambuk OK Ivan Merz dns

Ž55Duljina staze 1.260 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Maja Cvitković OK Vihor 14:18 100,00
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 14:22 0:04 99,54
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 17:25 3:07 82,11
4. Mirta Boban OK Ivan Merz 18:37 4:19 76,81

M45Duljina staze 1.990 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Igor Gavrilov OK Komenda 10:35 -
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje 11:07 0:32 100,00
3. Franjo Budi OK Japetić 11:14 0:39 98,96
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 13:38 3:03 81,54
5. Damir Hercigonja OK Kapela 15:02 4:27 73,95
6. Mladen Vukmanović OK Kapela 15:05 4:30 73,70
7. Vladimir Trivunović OK Kapela 15:42 5:07 70,81
8. Darko Duhović OK Međimurje 16:21 5:46 -
9. Hrvoje Dasović OK Kapela 16:58 6:23 65,52
10. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 18:09 7:34 61,25
11. Domagoj Šantić OK Bjelovar 18:13 7:38 61,02
12. Bojan Vukelić OK Maksimir 20:25 9:50 54,45
13. Emil Anadolac OK Varaždin 21:50 11:15 50,92
14. Marijan Bogović OK Jelen 22:58 12:23 48,40
Robert Orehoci OK Bjelovar mp
Vladimir Tkalec OK Međimurje mp
Aljoša Parotat OK Kapela mp

Ž45Duljina staze 1.440 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivana Horbec OK Vihor 11:44 100,00
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 12:06 0:22 96,97
3. Ivana Kuzmanić OK Japetić 13:09 1:25 89,23
4. Ines Jurač OK Vihor 13:15 1:31 88,55
5. Davorka Srebačić OK Varaždin 13:21 1:37 87,89
6. Mirjana Horvat OK Maksimir 13:38 1:54 86,06
7. Mirka Jakšić OK Maksimir 13:40 1:56 85,85
8. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 17:27 5:43 67,24
9. Marija Schubert OK Varaždin 17:49 6:05 65,86
10. Željka Ilijašev OK Kapela 20:25 8:41 57,47
11. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 20:52 9:08 56,23
12. Mirjana Mandić OK Japetić 25:25 13:41 46,16
Mihaela Marija Perković OK Vihor mp
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns
Sanja Ostroški OK Varaždin dns
Željka Gajdek OK Jelen dns

M35Duljina staze 2.020 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 10:38 100,00
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 12:10 1:32 87,40
3. Ivan Ivo Penić OK Kapela 13:18 2:40 79,95
4. Vanja Suhina OK Kapela 13:21 2:43 79,65
5. Branko Ostajmer OK Vihor 13:49 3:11 76,96
6. Luka Kosić OK Japetić 14:09 3:31 75,15
7. Tomislav Meštrović OK Kapela 15:28 4:50 68,75
8. Daniel Fabijanić OK Jelen 16:46 6:08 63,42
9. Bernard Ivezić OK Vihor 21:05 10:27 50,43
10. Tomislav Jurač OK Vihor 23:52 13:14 44,55
Domagoj Delimar OK Kapela mp
Ivan Bublić OK Kapela dns
Marko Bunčić OK Kapela dns
Fausto Ferreira OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 1.750 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nevija Frajzman OK Jelen 11:24 100,00
2. Sonja Jantar OK Japetić 11:32 0:08 98,84
3. Lana Gerjević OK Kapela 12:06 0:42 94,21
4. Monika Kovaljesko OK Kapela 12:58 1:34 87,92
5. Sanja Krš OK Vihor 13:38 2:14 83,62
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar 13:39 2:15 83,52
7. Sabina Rako OK Vihor 14:01 2:37 81,33
8. Hana Glušica OK Kapela 15:08 3:44 75,33
9. Maja Kušt OK Vihor 15:33 4:09 73,31
10. Tanja Potrebica OK Varaždin 15:42 4:18 72,61
11. Aleksandra Miličević OK Vihor 19:31 8:07 58,41
Jelena Brezak OK Kapela dns
Iva Tatić OK Vihor dns

M20Duljina staze 2.100 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 11:24 100,00
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 14:12 2:48 80,28
3. Borna Kuzmanić OK Japetić 15:56 4:32 71,55

Ž20Duljina staze 1.650 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 10:01 100,00
2. Paula Pavlin OK Vihor 11:14 1:13 89,17
3. Dora Vukelić OK Maksimir 11:42 1:41 85,61
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 12:58 2:57 77,25

M16Duljina staze 1.930 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Teo Mahović OK Japetić 9:04 100,00
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 9:38 0:34 94,12
3. Juraj Vukelić OK Maksimir 11:51 2:47 76,51
4. Patrick Milković OK Japetić 12:43 3:39 71,30
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 13:04 4:00 69,39
6. Petar Jurač OK Vihor 14:25 5:21 62,89
7. Jan Erben OK Jelen 15:04 6:00 60,18
8. Gabrijel Solenički OK Jelen 16:13 7:09 55,91
9. Noa Kelc OK Jelen 17:42 8:38 51,22
10. Adam Anadolac OK Varaždin 22:14 13:10 40,78
11. Mario Lah OK Varaždin 22:59 13:55 39,45
12. Petar Kaniški OK Maksimir 24:53 15:49 36,44
13. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 25:52 16:48 35,05
Martin Meštrović OK Kapela mp
Karlo Lesjak OK Japetić mp

Ž16Duljina staze 1.570 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Dora Delić OK Japetić 9:11 100,00
2. Paola Rako OK Vihor 9:51 0:40 93,23
3. Monika Pavić OK Vihor 11:11 2:00 82,12
4. Melissa Drobić OK Kapela 12:18 3:07 74,66
5. Ema Juričan OK Varaždin 12:57 3:46 70,91
6. Wanda Kovač OK Kapela 13:17 4:06 69,13
7. Lucija Hercigonja OK Kapela 14:50 5:39 61,91
8. Ema Potrebica OK Varaždin 15:47 6:36 -
9. Luna Bajrektarević OK Vihor 19:44 10:33 46,54
Nika Kuzmanić OK Varaždin dns

M12Duljina staze 1.220 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 14:16 100,00
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 14:16 100,00
3. Filip Anadolac OK Varaždin 21:31 7:15 66,31
4. Roko Kaniški OK Maksimir 21:41 7:25 65,80
5. Jure Rako OK Vihor 30:31 16:15 46,75
6. Martin Vukmanović OK Kapela 48:58 34:42 29,14
Sven Belas OK Vihor mp
Vladimir Miovec OK Jelen dns
Erik Tot OK Japetić dns

Ž12Duljina staze 1.220 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 10:50 100,00
2. Sara Delić OK Japetić 11:09 0:19 97,16
3. Ana Budi OK Japetić 12:31 1:41 86,55
4. Eva Šantek OK Varaždin 13:29 2:39 80,35
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 14:41 3:51 73,78
6. Ines Ostajmer OK Vihor 21:46 10:56 49,77
7. Ema Jurač OK Vihor 26:05 15:15 41,53
8. Tamara Jaklenec OK Japetić 30:14 19:24 35,83
9. Viktoria Šantić OK Bjelovar 39:17 28:27 27,58
10. Ana Dasović OK Kapela 50:05 39:15 21,63
Greta Kaniški OK Maksimir dns

OtvorenaDuljina staze 1.620 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Nikola Ožanić OK Kapela 12:52 -
2. Borna Ožanić OK Kapela 16:28 3:36 -
3. Valentina Hrman OK Varaždin 19:30 6:38 -
4. Nika Juričan OK Varaždin 23:03 10:11 -
5. Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin 28:10 15:18 -
6. Željko Brkić OK Kapela 28:57 16:05 -
7. Lucija Šantek OK Varaždin 30:16 17:24 -
8. Marija Stamać Ožanić OK Kapela 32:37 19:45 -
9. Toma Ožanić OK Kapela 42:36 29:44 -
10. Sonja Ostajmer OK Vihor 52:21 39:29 -
Robert Kaniški OK Maksimir mp
Adam Miovec OK Jelen dns