zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 41. Pokala Zagreb – E1 – Statistika

M21Duljina staze 2.470 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20,   Ekvivalentna duljina 2.470m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jan Gobec OK Vihor 13:50 100,00 5:36 5:36
2. Marko Jurač OK Vihor 15:18 1:28 90,41 6:11 6:11
3. Ivan Šantek OK Varaždin 17:49 3:59 77,64 7:12 7:12
4. Matija Kučinac OK Vihor 17:57 4:07 77,07 7:16 7:16
5. Piero Anić 28:06 14:16 49,23 11:22 11:22
Jura Kukec OK Vihor dns
Jurica Sugnetić dns

Ž21Duljina staze 2.020 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.020m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nola Jandrečić OK Japetić 12:18 100,00 6:05 6:05
2. Antonija Orlić OK Bjelovar 12:42 0:24 96,85 6:17 6:17
3. Iva Štambuk OK Maksimir 13:14 0:56 92,95 6:33 6:33
4. Petra Plevnik OK Bjelovar 16:13 3:55 75,85 8:01 8:01
5. Dora Kermek OK Varaždin 17:38 5:20 69,75 8:43 8:43
6. Ivana Stankovski OK Kapela 29:28 17:10 41,74 14:35 14:35

M65Duljina staze 1.610 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.610m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Željko Ulip OK Maksimir 17:09 100,00 10:39 10:39
2. Milan Turkalj OK Varaždin 18:51 1:42 90,98 11:42 11:42

M55Duljina staze 1.720 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 1.720m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Darko Merunka OK Maksimir 11:02 100,00 6:24 6:24
2. Mile Mioković OK Kapela 12:36 1:34 87,57 7:19 7:19
3. Karlo Gobec OK Vihor 13:38 2:36 80,93 7:55 7:55
4. Mile Boban OK Ivan Merz 14:42 3:40 75,06 8:32 8:32
5. Rafael Sandalj OK Japetić 15:22 4:20 71,80 8:56 8:56
6. Krešo Špoljar OK Kapela 15:43 4:41 70,20 9:08 9:08
7. Mladen Jelić OK Kapela 17:23 6:21 63,47 10:06 10:06
8. Ivo Lukačić 18:35 7:33 59,37 10:48 10:48
9. Miroslav Besten OK Jelen 19:12 8:10 57,47 11:09 11:09
10. Predrag Labaš OK Varaždin 21:07 10:05 52,25 12:16 12:16
11. Josip Matijašić OK Vihor 25:16 14:14 43,67 14:41 14:41
Dario Štambuk OK Ivan Merz dns

M45Duljina staze 1.990 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19,   Ekvivalentna duljina 1.990m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Igor Gavrilov OK Komenda 10:35 100,00 5:19 5:19
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje 11:07 0:32 95,20 5:35 5:35
3. Franjo Budi OK Japetić 11:14 0:39 94,21 5:38 5:38
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz 13:38 3:03 77,63 6:51 6:51
5. Damir Hercigonja OK Kapela 15:02 4:27 70,40 7:33 7:33
6. Mladen Vukmanović OK Kapela 15:05 4:30 70,17 7:34 7:34
7. Vladimir Trivunović OK Kapela 15:42 5:07 67,41 7:53 7:53
8. Darko Duhović OK Međimurje 16:21 5:46 64,73 8:12 8:12
9. Hrvoje Dasović OK Kapela 16:58 6:23 62,38 8:31 8:31
10. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 18:09 7:34 58,31 9:07 9:07
11. Domagoj Šantić OK Bjelovar 18:13 7:38 58,10 9:09 9:09
12. Bojan Vukelić OK Maksimir 20:25 9:50 51,84 10:15 10:15
13. Emil Anadolac OK Varaždin 21:50 11:15 48,47 10:58 10:58
14. Marijan Bogović OK Jelen 22:58 12:23 46,08 11:32 11:32
Robert Orehoci OK Bjelovar mp
Vladimir Tkalec OK Međimurje mp
Aljoša Parotat OK Kapela mp

M35Duljina staze 2.020 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 2.020m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar 10:38 100,00 5:15 5:15
2. Miroslav Hainž OK Varaždin 12:10 1:32 87,40 6:01 6:01
3. Ivan Ivo Penić OK Kapela 13:18 2:40 79,95 6:35 6:35
4. Vanja Suhina OK Kapela 13:21 2:43 79,65 6:36 6:36
5. Branko Ostajmer OK Vihor 13:49 3:11 76,96 6:50 6:50
6. Luka Kosić OK Japetić 14:09 3:31 75,15 7:00 7:00
7. Tomislav Meštrović OK Kapela 15:28 4:50 68,75 7:39 7:39
8. Daniel Fabijanić OK Jelen 16:46 6:08 63,42 8:18 8:18
9. Bernard Ivezić OK Vihor 21:05 10:27 50,43 10:26 10:26
10. Tomislav Jurač OK Vihor 23:52 13:14 44,55 11:48 11:48
Domagoj Delimar OK Kapela mp
Ivan Bublić OK Kapela dns
Marko Bunčić OK Kapela dns
Fausto Ferreira OK Kapela dns

M20Duljina staze 2.100 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17,   Ekvivalentna duljina 2.100m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Lesjak OK Japetić 11:24 100,00 5:25 5:25
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 14:12 2:48 80,28 6:45 6:45
3. Borna Kuzmanić OK Japetić 15:56 4:32 71,55 7:35 7:35

M16Duljina staze 1.930 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16,   Ekvivalentna duljina 1.930m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Teo Mahović OK Japetić 9:04 100,00 4:41 4:41
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 9:38 0:34 94,12 4:59 4:59
3. Juraj Vukelić OK Maksimir 11:51 2:47 76,51 6:08 6:08
4. Patrick Milković OK Japetić 12:43 3:39 71,30 6:35 6:35
5. Vibor Strmečki OK Maksimir 13:04 4:00 69,39 6:46 6:46
6. Petar Jurač OK Vihor 14:25 5:21 62,89 7:28 7:28
7. Jan Erben OK Jelen 15:04 6:00 60,18 7:48 7:48
8. Gabrijel Solenički OK Jelen 16:13 7:09 55,91 8:24 8:24
9. Noa Kelc OK Jelen 17:42 8:38 51,22 9:10 9:10
10. Adam Anadolac OK Varaždin 22:14 13:10 40,78 11:31 11:31
11. Mario Lah OK Varaždin 22:59 13:55 39,45 11:54 11:54
12. Petar Kaniški OK Maksimir 24:53 15:49 36,44 12:53 12:53
13. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor 25:52 16:48 35,05 13:24 13:24
Martin Meštrović OK Kapela mp
Karlo Lesjak OK Japetić mp

M12Duljina staze 1.220 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.220m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Jakov Bijelić OK Bjelovar 14:16 100,00 11:41 11:41
1. Lovro Pinjušić OK Japetić 14:16 100,00 11:41 11:41
3. Filip Anadolac OK Varaždin 21:31 7:15 66,31 17:38 17:38
4. Roko Kaniški OK Maksimir 21:41 7:25 65,80 17:46 17:46
5. Jure Rako OK Vihor 30:31 16:15 46,75 25:00 25:00
6. Martin Vukmanović OK Kapela 48:58 34:42 29,14 40:08 40:08
Sven Belas OK Vihor mp
Vladimir Miovec OK Jelen dns
Erik Tot OK Japetić dns

Ž55Duljina staze 1.260 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.260m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Maja Cvitković OK Vihor 14:18 100,00 11:20 11:20
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela 14:22 0:04 99,54 11:24 11:24
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela 17:25 3:07 82,11 13:49 13:49
4. Mirta Boban OK Ivan Merz 18:37 4:19 76,81 14:46 14:46

Ž45Duljina staze 1.440 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13,   Ekvivalentna duljina 1.440m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Ivana Horbec OK Vihor 11:44 100,00 8:08 8:08
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 12:06 0:22 96,97 8:24 8:24
3. Ivana Kuzmanić OK Japetić 13:09 1:25 89,23 9:07 9:07
4. Ines Jurač OK Vihor 13:15 1:31 88,55 9:12 9:12
5. Davorka Srebačić OK Varaždin 13:21 1:37 87,89 9:16 9:16
6. Mirjana Horvat OK Maksimir 13:38 1:54 86,06 9:28 9:28
7. Mirka Jakšić OK Maksimir 13:40 1:56 85,85 9:29 9:29
8. Zvjezdana Govedarica OK Japetić 17:27 5:43 67,24 12:07 12:07
9. Marija Schubert OK Varaždin 17:49 6:05 65,86 12:22 12:22
10. Željka Ilijašev OK Kapela 20:25 8:41 57,47 14:10 14:10
11. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor 20:52 9:08 56,23 14:29 14:29
12. Mirjana Mandić OK Japetić 25:25 13:41 46,16 17:39 17:39
Mihaela Marija Perković OK Vihor mp
Ana-Marija Pavić OK Vihor dns
Sanja Ostroški OK Varaždin dns
Željka Gajdek OK Jelen dns

Ž35Duljina staze 1.750 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.750m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nevija Frajzman OK Jelen 11:24 100,00 6:30 6:30
2. Sonja Jantar OK Japetić 11:32 0:08 98,84 6:35 6:35
3. Lana Gerjević OK Kapela 12:06 0:42 94,21 6:54 6:54
4. Monika Kovaljesko OK Kapela 12:58 1:34 87,92 7:24 7:24
5. Sanja Krš OK Vihor 13:38 2:14 83,62 7:47 7:47
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar 13:39 2:15 83,52 7:48 7:48
7. Sabina Rako OK Vihor 14:01 2:37 81,33 8:00 8:00
8. Hana Glušica OK Kapela 15:08 3:44 75,33 8:38 8:38
9. Maja Kušt OK Vihor 15:33 4:09 73,31 8:53 8:53
10. Tanja Potrebica OK Varaždin 15:42 4:18 72,61 8:58 8:58
11. Aleksandra Miličević OK Vihor 19:31 8:07 58,41 11:09 11:09
Jelena Brezak OK Kapela dns
Iva Tatić OK Vihor dns

Ž20Duljina staze 1.650 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.650m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 10:01 100,00 6:04 6:04
2. Paula Pavlin OK Vihor 11:14 1:13 89,17 6:48 6:48
3. Dora Vukelić OK Maksimir 11:42 1:41 85,61 7:05 7:05
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor 12:58 2:57 77,25 7:51 7:51

Ž16Duljina staze 1.570 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 14,   Ekvivalentna duljina 1.570m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Dora Delić OK Japetić 9:11 100,00 5:50 5:50
2. Paola Rako OK Vihor 9:51 0:40 93,23 6:16 6:16
3. Monika Pavić OK Vihor 11:11 2:00 82,12 7:07 7:07
4. Melissa Drobić OK Kapela 12:18 3:07 74,66 7:50 7:50
5. Ema Juričan OK Varaždin 12:57 3:46 70,91 8:14 8:14
6. Wanda Kovač OK Kapela 13:17 4:06 69,13 8:27 8:27
7. Lucija Hercigonja OK Kapela 14:50 5:39 61,91 9:26 9:26
8. Ema Potrebica OK Varaždin 15:47 6:36 58,18 10:03 10:03
9. Luna Bajrektarević OK Vihor 19:44 10:33 46,54 12:34 12:34
Nika Kuzmanić OK Varaždin dns

Ž12Duljina staze 1.220 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.220m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Gloria Šantić OK Bjelovar 10:50 100,00 8:52 8:52
2. Sara Delić OK Japetić 11:09 0:19 97,16 9:08 9:08
3. Ana Budi OK Japetić 12:31 1:41 86,55 10:15 10:15
4. Eva Šantek OK Varaždin 13:29 2:39 80,35 11:03 11:03
5. Veronika Šantić OK Bjelovar 14:41 3:51 73,78 12:02 12:02
6. Ines Ostajmer OK Vihor 21:46 10:56 49,77 17:50 17:50
7. Ema Jurač OK Vihor 26:05 15:15 41,53 21:22 21:22
8. Tamara Jaklenec OK Japetić 30:14 19:24 35,83 24:46 24:46
9. Viktoria Šantić OK Bjelovar 39:17 28:27 27,58 32:11 32:11
10. Ana Dasović OK Kapela 50:05 39:15 21,63 41:03 41:03
Greta Kaniški OK Maksimir dns

OtvorenaDuljina staze 1.620 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15,   Ekvivalentna duljina 1.620m

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi*min/kmi-koef*
1. Nikola Ožanić OK Kapela 12:52 100,00 7:56 7:56
2. Borna Ožanić OK Kapela 16:28 3:36 78,14 10:09 10:09
3. Valentina Hrman OK Varaždin 19:30 6:38 65,98 12:02 12:02
4. Nika Juričan OK Varaždin 23:03 10:11 55,82 14:13 14:13
5. Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin 28:10 15:18 45,68 17:23 17:23
6. Željko Brkić OK Kapela 28:57 16:05 44,44 17:52 17:52
7. Lucija Šantek OK Varaždin 30:16 17:24 42,51 18:40 18:40
8. Marija Stamać Ožanić OK Kapela 32:37 19:45 39,45 20:08 20:08
9. Toma Ožanić OK Kapela 42:36 29:44 30,20 26:17 26:17
10. Sonja Ostajmer OK Vihor 52:21 39:29 24,58 32:18 32:18
Robert Kaniški OK Maksimir mp
Adam Miovec OK Jelen dns

* bodovi na ovoj listi su računani u odnosu na vrijeme pobjednika kategorije, bez obzira na registraciju

* i-koef tj. i-koeficijent su minute po kilometrima za ekvivalentu duljinu staze koja se izračuna tako da se zbroje duljina staze i uspon pomnožen brojem 5