zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 41. Pokala Zagreb – E1 – Rezultati po stazama

M21Duljina staze 2.470 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 20

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jan Gobec OK Vihor M21 13:50
2. Marko Jurač OK Vihor M21 15:18 1:28
3. Ivan Šantek OK Varaždin M21 17:49 3:59
4. Matija Kučinac OK Vihor M21 17:57 4:07
5. Piero Anić M21 28:06 14:16
Jura Kukec OK Vihor M21 dns
Jurica Sugnetić M21 dns

Ž21Duljina staze 2.020 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nola Jandrečić OK Japetić Ž21 12:18
2. Antonija Orlić OK Bjelovar Ž21 12:42 0:24
3. Iva Štambuk OK Maksimir Ž21 13:14 0:56
4. Petra Plevnik OK Bjelovar Ž21 16:13 3:55
5. Dora Kermek OK Varaždin Ž21 17:38 5:20
6. Ivana Stankovski OK Kapela Ž21 29:28 17:10

M65Duljina staze 1.610 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Željko Ulip OK Maksimir M65 17:09
2. Milan Turkalj OK Varaždin M65 18:51 1:42

M55Duljina staze 1.720 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Darko Merunka OK Maksimir M55 11:02
2. Mile Mioković OK Kapela M55 12:36 1:34
3. Karlo Gobec OK Vihor M55 13:38 2:36
4. Mile Boban OK Ivan Merz M55 14:42 3:40
5. Rafael Sandalj OK Japetić M55 15:22 4:20
6. Krešo Špoljar OK Kapela M55 15:43 4:41
7. Mladen Jelić OK Kapela M55 17:23 6:21
8. Ivo Lukačić M55 18:35 7:33
9. Miroslav Besten OK Jelen M55 19:12 8:10
10. Predrag Labaš OK Varaždin M55 21:07 10:05
11. Josip Matijašić OK Vihor M55 25:16 14:14
Dario Štambuk OK Ivan Merz M55 dns

M45Duljina staze 1.990 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 19

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Igor Gavrilov OK Komenda M45 10:35
2. Predrag Markulinčić OK Međimurje M45 11:07 0:32
3. Franjo Budi OK Japetić M45 11:14 0:39
4. Tomislav Gojmerac OK Ivan Merz M45 13:38 3:03
5. Damir Hercigonja OK Kapela M45 15:02 4:27
6. Mladen Vukmanović OK Kapela M45 15:05 4:30
7. Vladimir Trivunović OK Kapela M45 15:42 5:07
8. Darko Duhović OK Međimurje M45 16:21 5:46
9. Hrvoje Dasović OK Kapela M45 16:58 6:23
10. Tomislav Filipčić OK Bjelovar M45 18:09 7:34
11. Domagoj Šantić OK Bjelovar M45 18:13 7:38
12. Bojan Vukelić OK Maksimir M45 20:25 9:50
13. Emil Anadolac OK Varaždin M45 21:50 11:15
14. Marijan Bogović OK Jelen M45 22:58 12:23
Robert Orehoci OK Bjelovar M45 mp
Vladimir Tkalec OK Međimurje M45 mp
Aljoša Parotat OK Kapela M45 mp

M35Duljina staze 2.020 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Vedran Bijelić OK Bjelovar M35 10:38
2. Miroslav Hainž OK Varaždin M35 12:10 1:32
3. Ivan Ivo Penić OK Kapela M35 13:18 2:40
4. Vanja Suhina OK Kapela M35 13:21 2:43
5. Branko Ostajmer OK Vihor M35 13:49 3:11
6. Luka Kosić OK Japetić M35 14:09 3:31
7. Tomislav Meštrović OK Kapela M35 15:28 4:50
8. Daniel Fabijanić OK Jelen M35 16:46 6:08
9. Bernard Ivezić OK Vihor M35 21:05 10:27
10. Tomislav Jurač OK Vihor M35 23:52 13:14
Domagoj Delimar OK Kapela M35 mp
Fausto Ferreira OK Kapela M35 dns
Marko Bunčić OK Kapela M35 dns
Ivan Bublić OK Kapela M35 dns

M20Duljina staze 2.100 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Jakov Lesjak OK Japetić M20 11:24
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen M20 14:12 2:48
3. Borna Kuzmanić OK Japetić M20 15:56 4:32

M16Duljina staze 1.930 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 16

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Teo Mahović OK Japetić M16 9:04
2. Luka Gojmerac OK Ivan Merz M16 9:38 0:34
3. Juraj Vukelić OK Maksimir M16 11:51 2:47
4. Patrick Milković OK Japetić M16 12:43 3:39
5. Vibor Strmečki OK Maksimir M16 13:04 4:00
6. Petar Jurač OK Vihor M16 14:25 5:21
7. Jan Erben OK Jelen M16 15:04 6:00
8. Gabrijel Solenički OK Jelen M16 16:13 7:09
9. Noa Kelc OK Jelen M16 17:42 8:38
10. Adam Anadolac OK Varaždin M16 22:14 13:10
11. Mario Lah OK Varaždin M16 22:59 13:55
12. Petar Kaniški OK Maksimir M16 24:53 15:49
13. Viktor Ignjat Ivezić OK Vihor M16 25:52 16:48
Martin Meštrović OK Kapela M16 mp
Karlo Lesjak OK Japetić M16 mp

M12 – Ž12Duljina staze 1.220 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Gloria Šantić OK Bjelovar Ž12 10:50
2. Sara Delić OK Japetić Ž12 11:09 0:19
3. Ana Budi OK Japetić Ž12 12:31 1:41
4. Eva Šantek OK Varaždin Ž12 13:29 2:39
5. Lovro Pinjušić OK Japetić M12 14:16 3:26
5. Jakov Bijelić OK Bjelovar M12 14:16 3:26
7. Veronika Šantić OK Bjelovar Ž12 14:41 3:51
8. Filip Anadolac OK Varaždin M12 21:31 10:41
9. Roko Kaniški OK Maksimir M12 21:41 10:51
10. Ines Ostajmer OK Vihor Ž12 21:46 10:56
11. Ema Jurač OK Vihor Ž12 26:05 15:15
12. Tamara Jaklenec OK Japetić Ž12 30:14 19:24
13. Jure Rako OK Vihor M12 30:31 19:41
14. Viktoria Šantić OK Bjelovar Ž12 39:17 28:27
15. Martin Vukmanović OK Kapela M12 48:58 38:08
16. Ana Dasović OK Kapela Ž12 50:05 39:15
Sven Belas OK Vihor M12 mp
Greta Kaniški OK Maksimir Ž12 dns
Erik Tot OK Japetić M12 dns
Vladimir Miovec OK Jelen M12 dns

Ž55Duljina staze 1.260 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Maja Cvitković OK Vihor Ž55 14:18
2. Mladenka Čuljak Gross OK Kapela Ž55 14:22 0:04
3. Emilija Ebenspanger OK Kapela Ž55 17:25 3:07
4. Mirta Boban OK Ivan Merz Ž55 18:37 4:19

Ž45Duljina staze 1.440 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Ivana Horbec OK Vihor Ž45 11:44
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela Ž45 12:06 0:22
3. Ivana Kuzmanić OK Japetić Ž45 13:09 1:25
4. Ines Jurač OK Vihor Ž45 13:15 1:31
5. Davorka Srebačić OK Varaždin Ž45 13:21 1:37
6. Mirjana Horvat OK Maksimir Ž45 13:38 1:54
7. Mirka Jakšić OK Maksimir Ž45 13:40 1:56
8. Zvjezdana Govedarica OK Japetić Ž45 17:27 5:43
9. Marija Schubert OK Varaždin Ž45 17:49 6:05
10. Željka Ilijašev OK Kapela Ž45 20:25 8:41
11. Aleksandra Brezovečki Biđin OK Vihor Ž45 20:52 9:08
12. Mirjana Mandić OK Japetić Ž45 25:25 13:41
Mihaela Marija Perković OK Vihor Ž45 mp
Ana-Marija Pavić OK Vihor Ž45 dns
Željka Gajdek OK Jelen Ž45 dns
Sanja Ostroški OK Varaždin Ž45 dns

Ž35Duljina staze 1.750 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nevija Frajzman OK Jelen Ž35 11:24
2. Sonja Jantar OK Japetić Ž35 11:32 0:08
3. Lana Gerjević OK Kapela Ž35 12:06 0:42
4. Monika Kovaljesko OK Kapela Ž35 12:58 1:34
5. Sanja Krš OK Vihor Ž35 13:38 2:14
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar Ž35 13:39 2:15
7. Sabina Rako OK Vihor Ž35 14:01 2:37
8. Hana Glušica OK Kapela Ž35 15:08 3:44
9. Maja Kušt OK Vihor Ž35 15:33 4:09
10. Tanja Potrebica OK Varaždin Ž35 15:42 4:18
11. Aleksandra Miličević OK Vihor Ž35 19:31 8:07
Iva Tatić OK Vihor Ž35 dns
Jelena Brezak OK Kapela Ž35 dns

Ž20Duljina staze 1.650 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz Ž20 10:01
2. Paula Pavlin OK Vihor Ž20 11:14 1:13
3. Dora Vukelić OK Maksimir Ž20 11:42 1:41
4. Kimi Maria Gobec OK Vihor Ž20 12:58 2:57

Ž16Duljina staze 1.570 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 14

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Dora Delić OK Japetić Ž16 9:11
2. Paola Rako OK Vihor Ž16 9:51 0:40
3. Monika Pavić OK Vihor Ž16 11:11 2:00
4. Melissa Drobić OK Kapela Ž16 12:18 3:07
5. Ema Juričan OK Varaždin Ž16 12:57 3:46
6. Wanda Kovač OK Kapela Ž16 13:17 4:06
7. Lucija Hercigonja OK Kapela Ž16 14:50 5:39
8. Ema Potrebica OK Varaždin Ž16 15:47 6:36
9. Luna Bajrektarević OK Vihor Ž16 19:44 10:33
Nika Kuzmanić OK Varaždin Ž16 dns

OtvorenaDuljina staze 1.620 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubkategvrijemezaostat
1. Nikola Ožanić OK Kapela Otvorena 12:52
2. Borna Ožanić OK Kapela Otvorena 16:28 3:36
3. Valentina Hrman OK Varaždin Otvorena 19:30 6:38
4. Nika Juričan OK Varaždin Otvorena 23:03 10:11
5. Senija Zadravec-Kermek OK Varaždin Otvorena 28:10 15:18
6. Željko Brkić OK Kapela Otvorena 28:57 16:05
7. Lucija Šantek OK Varaždin Otvorena 30:16 17:24
8. Marija Stamać Ožanić OK Kapela Otvorena 32:37 19:45
9. Toma Ožanić OK Kapela Otvorena 42:36 29:44
10. Sonja Ostajmer OK Vihor Otvorena 52:21 39:29
Robert Kaniški OK Maksimir Otvorena mp
Adam Miovec OK Jelen Otvorena dns