zaglavlje XXL zaglavlje XL zaglavlje L zaglavlje M

Rezultati natjecanja – 41. Pokala Zagreb – E2 – Službeni rezultati

M21ADuljina staze 4.780 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 17

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Matjaž Štanfel OK Sova 34:51 -
2. Andraž Hribar OK Kapela 39:27 4:36 -
3. Josip Vujanić OK Japetić 45:15 10:24 -
4. Filip Vujanić OK Japetić 49:45 14:54 -
5. Branimir Pongrac OK Japetić 52:52 18:01 -
6. Luka Filetin OK Kapela 58:49 23:58 -
7. Damir Miljković OK Jelen 81:24 46:33 -
8. Ivan Šeperić-Grdiša OK Jelen 106:13 71:22 -
Lino Legac OK Japetić dns

Ž21ADuljina staze 3.800 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 13

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Iva Štambuk OK Maksimir 45:43 -
2. Ana Beblek OK Jelen 57:28 11:45 -
3. Antonija Orlić OK Bjelovar 59:57 14:14 -
4. Neda Gobec OK Vihor 85:34 39:51 -
Monika Martina Sipina Halper OK Jelen mp

M35Duljina staze 3.360 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 12

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Ivan Ivo Penić OK Kapela 39:30 -
2. Marko Bunčić OK Kapela 42:05 2:35 -
3. Robert Orehoci OK Bjelovar 42:19 2:49 -
4. Ivan Gverić OK Kapela 43:08 3:38 -
5. Goran Vodopija OK Kapela 46:03 6:33 -
6. Dalibor Stankovski OK Jelen 46:19 6:49 -
7. Miroslav Hainž OK Varaždin 48:46 9:16 -
8. Daniel Fabijanić OK Jelen 49:41 10:11 -
9. Vladimir Trivunović OK Kapela 51:00 11:30 -
10. Bojan Vukelić OK Maksimir 52:37 13:07 -
11. Aljoša Parotat OK Kapela 55:26 15:56 -
12. Mile Mioković OK Kapela 56:33 17:03 -
13. Damir Hercigonja OK Kapela 57:37 18:07 -
14. Alen Vodopijevec OK Vihor 59:42 20:12 -
15. Hrvoje Dasović OK Kapela 61:40 22:10 -
16. Mladen Jelić OK Kapela 64:27 24:57 -
17. Karlo Gobec OK Vihor 66:56 27:26 -
18. Luka Kosić OK Japetić 70:45 31:15 -
19. Tomislav Filipčić OK Bjelovar 71:46 32:16 -
20. Domagoj Šantić OK Bjelovar 98:15 58:45 -
21. Josip Matijašić OK Vihor 102:07 62:37 -
22. Davor Ambreković OK Vihor 116:17 76:47 -
Igor Gavrilov OK Komenda mp
Ivan Bublić OK Kapela dns

Ž35Duljina staze 2.660 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 10

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jelena Brezak OK Kapela 37:09 -
2. Marija Jazvić Mioković OK Kapela 38:00 0:51 -
3. Sonja Jantar OK Japetić 38:58 1:49 -
4. Hana Glušica OK Kapela 42:10 5:01 -
5. Jasminka Cindrić Perković OK Međimurje 46:46 9:37 -
6. Nikolina Šantić OK Bjelovar 51:34 14:25 -
7. Lana Gerjević OK Kapela 57:15 20:06 -
8. Mirka Jakšić OK Maksimir 58:07 20:58 -
9. Maja Cvitković OK Vihor 58:12 21:03 -
10. Mirjana Horvat OK Maksimir 59:00 21:51 -
11. Mirjana Mandić OK Japetić 61:40 24:31 -
12. Sandra Perica Cvjetko OK Japetić 63:20 26:11 -
13. Suzana Stanić OK Kapela 66:22 29:13 -
14. Ana-Marija Pavić OK Vihor 69:38 32:29 -
Vlatka Stupalo OK Vihor dns
Beata Adrianna Glinska OK Kapela dns

M20Duljina staze 4.060 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 15

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Jakov Lesjak OK Japetić 50:03 -
2. Gabriel Šiljevinac OK Jelen 56:15 6:12 -

Ž20Duljina staze 3.530 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 11

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Zdenka Petra Štambuk OK Ivan Merz 38:24 -
2. Majda Vidaković OK Kapela 61:50 23:26 -
Ira Mareković OK Vihor dns
Dora Vukelić OK Maksimir dns

M16Duljina staze 1.900 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Luka Gojmerac OK Ivan Merz 21:56 -
2. Noa Kelc OK Jelen 24:59 3:03 -
3. Jan Erben OK Jelen 31:07 9:11 -
4. Vibor Strmečki OK Maksimir 33:30 11:34 -
5. Gabrijel Solenički OK Jelen 36:55 14:59 -
Karlo Lesjak OK Japetić mp
Juraj Vukelić OK Maksimir dns

Ž16Duljina staze 1.760 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Paola Rako OK Vihor 18:32 -
2. Monika Pavić OK Vihor 25:54 7:22 -
3. Veronika Šantić OK Bjelovar 37:54 19:22 -
4. Viktoria Šantić OK Bjelovar 56:54 38:22 -
5. Gloria Šantić OK Bjelovar 63:33 45:01 -
6. Luna Bajrektarević OK Vihor 69:33 51:01 -
7. Eva Šantek OK Varaždin 70:07 51:35 -
Wanda Kovač OK Kapela dns

Otvorena dugaDuljina staze 2.640 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 9

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Igor Bončina OK Slov. Konjice 39:03 -
2. Željko Brkić OK Kapela 52:00 12:57 -
3. Lucija Šantek OK Varaždin 80:07 41:04 -
4. Dalibor Perković OK Međimurje 102:40 63:37 -

Otvorena kratkaDuljina staze 1.620 m,   Uspon 0 m,   Broj kontrola 8

#ime i prezimeklubvrijemezaostatbodovi
1. Oliver Skočić OK Vihor 49:59 -
2. Predrag Labaš OK Varaždin 56:01 6:02 -
3. Milan Turkalj OK Varaždin 71:36 21:37 -